Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2014., 16:26   #221
Jednokratni oglas koji vrijedi samo za veceras i samo za Split - par sati prije nego li me umor skrši i odem spavati volio bi provesti u ugodnom društvu forumašice i hladnog piva (ne banda). Uzevši u oblik prirodu i trajanje tog novog prijateljstva ona (dakle forumašica, ne boca piva) ne mora biti ni posebno određenih dimenzija, godina, bračnog statusa, veličine poprsja i svih onih drugih tako bitnih osobina koje se inače navode ovdje kod traženja životne družice.
Idealna bi bila neka od mladih i manje madih dana iz tog kraja s kojima sam svojevremeno kratio noći chatujuci preko PMa al kojima se ne mogu sjetiti nickova (samoživo mućko đubre, što reći drugo)
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 19:17   #222
Bok

Pisala sam oglas prije tri mjeseca i evo mene opet. I dalje sam u potrazi za ženskim društvom, ali ovaj put recimo tražim nešto konkretnije. No prvo moram reći kako sam zadovoljna jer sam upoznala super ljude ovdje, posebno dvije curke s kojima se često družim i to je čak ispalo više nego dobro.

No ovaj put tražim cure koje dijele strast prema društvenim igrama, od igra na ploči do kartaških igara poput recimo meni najdraže bele Bilo bi zgodno okupiti neko društvance za društvene igre
I naravno ako ima koja cura za izlaske da se pridruži meni i mojoj dragoj frendici u pohodima po noćnim klubovima Zagreba.

Ako se tko pronađe, neka se slobodno javi Pozz
vesela djevojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 19:18   #223
Oh...evo mene...
Tražim osobe bilo kojeg spola za čavrljanje i razmjenjivanje pozitivnih misli.
Na serenade u inboxu neću odgovorit, nego ću vas zalit vodom.
__________________
In the depth of winter, I finally learned that within me there lay an invincible summer....
MsJudyMarks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 20:05   #224
Mjesec je pun. Pada kiša. Čuje se tišina. Pijetlovi su u štrajku. Samo blesavi zec odbija mrkvu, kaže da ne jede mrkvu iz gmo uzgoja. Ni činjenice kako je to mrkva iz Konzuma (a oni ne lažu nikad) ga ne zanimaju. Zato pas bezbrižno grize buhe hineći neku čistoću. Nema veze što je pod šporak od njegovih stopa. On je čistunac. Voda je hladna, ali i jako mokra. Teško je utažiti žeđ.
NegA, ako postoji crvenkapavica da mi pravi društvo. I tu i tamo kaže poneku riječi poviše, slobodno neka pokuca. Ne grizem.
__________________
"All grown-ups were once children... but only few of them remember it.”
Bastrado is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 20:38   #225
bok, kako je

- jako nervozan, ali simpatičan. bolje lijep i nervozan nego opušten i ružan.

- kuham, pečem kolače i sviram

- prebio sam se ko mačka

- za muškarcen nemam dobrih riječi, banda je to

- a šta ti tu glumiš polugola?

Pusti ti to, kava je isto izlazak.
LexPerkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 21:30   #226
Tražim djevojku u 20-ima (meni je 25) iz centralne HR koja voli putovati i čini to ili bi voljela činiti (makar vikendima), koja bi možda išla na koncert SARS-a drugi tjedan, kojoj se sviđaju pojmovi Provansa, Makedonija, bicikl-na-krovu-auta, koja bi možda sa mnom vježbala njemački (dopisujući se na istom?), koja bi dijelila interes za kuhanjem...

Možda se negdje između redaka i upoznamo.
Z4_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 19:12   #227
Tražim nekog za čavrljanje, po mogućnosti muškog roda, između 28 i 34 godine.
Ja sam iz Slavonije, žensko sam, dosadno mi je, polako gubim vjeru u muški rod :P, možda i u ljude općenito... tražim nekog da me razuvjeri...
Nisam ovdje da bih si našla životnog partnera i tome slično, samo bih nekoga za razgovor i čavrljanje o bilo čemu što nam padne na pamet!
Pozz
__________________
Zanemarite moje, krivo napisano, ime :D
SoliderOfLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 20:09   #228
Trazim žensku osobu izmedu 29 i 35 za dopisivanje, za chat bilo koja tema ništa posebno jednostavno da razbijem tu monotonu atmosferu današnjice
MUSCLESTAK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 17:52   #229
Eto.
Da se i ja oglasim po neznam koj put
Kak sam navel vec prije, u starim oglasima, trazim zensku osobu koja bu u stanju nosit se sa svim sranjima koja me prate u zivotu a i sa onima koje ja sam usput prouzrocim.

Kaj se tice dosadasnjih oglasa, javile su mi se drage osobe al, ostale su i bit ce samo drage osobe.

I mam im zahvaljujem jer, di ces bolje od zajebancije.

Mozda nekaj i dopisem, sutra ?
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 01:47   #230
Pozdrav ljudi Dečko i ja se često žalimo jedan drugome kako nam društvo više ne odgovara,ili smo se razišli zbog faksa,neki su u vezama pa više nemaju društveni život,a nekima se jednostavno ne da iz pitaj Boga kojih razloga (gdje im je mladost,jooj) pa bi nas dvoje voljeli upoznati nove ljude.Mi smo normalan par koji ne traži nužno drugi par za druženje nego čisto svaki društvo za sebe. Oboje studiramo u Zagrebu (iako je on tu bolji od mene haha),ja radim,imamo 20 godina,volimo izlaziti,popit cugu,kavu,odigrat biljar,otići u vikendicu i roštiljati,bilo šta... Što se glazbe tiče možemo izaći van bilo gdje ,stvarno nije problem iako nismo alternativci,bitno je da je ekipa super,ovo ostalo je manje bitno.Možemo na cajke,strano,rock,domaće i na sve ostalo šta postoji haha. Dečko je sportski tip,ja nisam volimo dobro pojest,ja volim i kuhati,on je nepušač ja sam pušač,ne drogiramo se nit smo mrtvi pijani svaki vikend i ne znam šta bi još mogla napisati. Nadam se da ćemo uskoro upoznati nekog super Molila bih samo da se ljudi koji su neiskreni,nisu spremni na kompromise i ne znaju šta znači biti prijatelj ne javljaju! Cure,dečki,parovi, navalite )
Joint is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 16:22   #231
Imam 24 godine, visok, plave oči, naporan, živim u Lici, tražim ženske osobe za dopisivanje, možda i više, bumo vidjeli.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 19:59   #232
Tražim hodočasnicu za hodočašće hramu tehničke kulture.
Poslje audio vizualne euharistije povlačimo se u hramske odaje.
Nedjelja, hotel Sheraton.
Srebrenocrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 22:27   #233
Ja sam poprilično samodostatan 27-godišnji frajer. Tražim samodostatnu žensku koja ne puši. Pale me hladne, čvrste, samodostatne. Ne volim depresivke, plačljivice, ženske koje ne mogu biti same pa traže na silu. Ne zanimaju me ženske izašle iz 100-godišnjih veza jer takvim umovima jednostavno nema pomoći. Kad govorim o samodostatnosti mislim na osobe koje mogu i znaju biti same dok god ne naiđu na korisne osobe s kojima se vrijedi družiti. Ovdje na netu svatko nešto traži ali postoje plačljivci i jadnici koji će se naći s 5 osoba u pola godine i postoje oni kojima je to sve smiješno ali ipak nešto traže, samo uz mnogo uspješniji otpor prema samoći. Ja vam se ispričavam na ovakvom tonu ali pored beskrajnih kukanja i demagogija na temama kojih sam se načitao jednostavno moram ovako razmišljati.

Istina je da nisam nešto posebno rekao, samo sam izrecitirao kakve ljude ne mogu smisliti, ali nadam se da je u redu za početak. Očito je da tražim nekakvu net opoziciju, ako uzmemo u obzir da su plačljivci, patnici i demagozi pripadnici vodeće stranke na netu.

Slobodno mi se javite, čvrste i razumne žene, vas dvije, tri u idućih pola godine.

Zahvaljujem,
moja Pestilencija cijeni vaše čitanje ovoga teksta. Puse ljepoticama, onima koje nisu lijepe pružena ruka.
1348 pestilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 14:54   #234
Pozdrav svima!

Ako bi bilo moguće rado bih upoznao zrelu, izgrađenu žensku osobu koja zna što želi od života, koja se voli šaliti, s kojom bih mogao razgovarati o svemu, koja ne glumi, komunikacijske sposobnosti su također potrebne, a od fizičkih karakteristika nemam nekih definiranih kriterija..Bitno da drži do sebe i do izgleda.

A sve to traži muškarac star 33 godine, fakultetski obrazovan, zaposlen u struci, situiran, lijepe građe tijela, visok nešto sitno preko 190, sklon šali, sa smislom za humor(ali to sama procijeni), nastanjen u Zagrebu


Za sve detalje i nadam se ugodno upoznavnaje javite se na PM, čekam vas
icetea-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 14:52   #235
Quote:
šufigani kaže: Pogledaj post
Potaknut nekim temama i vidjevši princip oglasa koji ide po šabloni gdje dosta ljudi u biti traži slične stvari, odlučio sam staviti jedan neobičan oglas i malo osvježiti ovu temu. Možda u neku ruku smiješan, ali zanimaju me neke stvari tako da molim moderatore da ga ne izbrišu. Dakle, sukladno onome što postavljač oglasa nudi najčešće se ovdje iziskuju tri stavke:

-dečko/cura koji/koja ne pije
-dečko/cura koji/koja ne puši
-dečko/cura koji/koja ne sluša cajke

Ono što bih ja volio je da mi se u inbox javi cura koja je suprotnost gore navedenome. Znači da pije, puši i sluša cajke, a da slučajno obituje na forumu. Zašto to tražim? Po onome što čitam, takvih cura je jako malo ovdje i zanima me gdje se skrivaju. Konkretno, bilo bi dobro da sluša cajke, prva dva uvjeta nisu eliminacijska, no treći je ipak bitan. Ostala dva sam naveo samo kao nešto što se često podrazumijeva pod osobine introverta, uz to bih još dodao i rijetke izlaske u noćne klubove. Introverti su u velikom broju slučajeva na "vi" s cajkama pa sam njih uzeo kao primjer, bez ikakve diskriminacije

Ne tražim upoznavanje uživo pa stoga neću ni iskazivati svoje mane/vrline ovdje, ali naravno, nikad se ne zna pa neću isključiti ništa. Reći ću samo da mi je 21 godina, da sam student i da je moje područje Slavonija, Osijek i okolica. I naravno, tolerantan sam prema cajkama, iako mi nisu primaran odabir glazbe, ne mogu reći da ne poslušam i ne odem nekad na takva mjesta. Godine mi nisu previše bitne budući da ne tražim neki dublji odnos, no da ne kažete da baš nemam nikakvih kriterija probat ćemo se zadržati na nekih maksimalno 30 godina, a minimalno 18(nećemo pedofilski bez obzira što je predrasuda da samo klinke to i mogu slušati )

Slobodno se možete javiti, bez ikakva opterećenja oko upoznavanja i susreta. Ne morate se bojati niti da je iza računala žestoki metalac koji će vas ismijavati i proglasiti jeftinim droljicama već na spomen riječi "turbofolk". Ovo je jedna vrsta eksperimenta, tako da, za početak bih volio samo malo tipkati i vidjeti koliko ima djevojaka koje slušaju taj tip glazbe. Što kažete na temu u kojoj ovaj glazbeni pravac u kontekstu veza i odnosa služi kao jedan od glavnih kriterija eliminacije? Bojite li se priznati u javnosti da ste bili s društvom na cajkama u svjesnom stanju, te ako se bojite zbog čega je to tako?

Inbox je otvoren 0-24, pišite slobodno da vidimo koliko su u pravu ili nisu u pravu kritičari
Nećete izaći ni u kakvim istraživanja, niti ću vas spominjati na forumu, ovo je više nešto što mene osobno zanima, ali mi je došlo idealno da upakiram to u oglas
Razumjet ću se ako se nitko ne javi, to je vaše pravo, a ako nekoga na ovaj način uspijem upoznati...nitko sretniji od mene


Prošlo je mjesec dana pa ću odmah iskoristiti priliku za stavljanje novog oglasa, ali neću ga ponovno pisati, budući da glavnina teksta vrijedi i u ovom slučaju. Međutim, ovaj put bih volio pročavrljati sa djevojkama koje ne slušaju cajke, a poželjno bi bilo da su rokerice, metalke ili alternativke, u biti da ne slušaju ono što je mainstream današnjeg društva, takoreći "buntovnice" tražim.

Kako sam rekao, neću spominjati osobe koje mi se jave u svojim komentarima niti će izaći negdje drugdje, pa ću to poštovati, ali mogu reći da sam zadovoljan brojem osoba koje su mi se javile na ovaj oglas gore. S obzirom na to da muški dio forumske populacije prevladava na području oglasa i na to da se žene u puno manjem postotku javljaju na oglase nego muškarci, uspio sam izmijeniti solidan broj poruka za prvi put.

Nadam se da će tako biti i ovaj put, ali sad odlazimo u drugu krajnost. Uvjet je jedino da nikako ne slušate turbofolk, ostala dva uvjeta vezana uz alkohol i cigarete što su bili u prošlom oglasu tu ne igraju ulogu, sve kombinacije ta dva faktora dolaze u obzir

Pa eto, ukoliko se želite javiti samo dajte
šufigani is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 23:17   #236
Ispada da nemam bas ekipu za izlaske na pitoma mjesta, stoga je trazim ovdje. Ako netko sutra zeli u Vip club na Reanimaciju (MTV s kraja '90ih i pocetka '00ih), nek se javi. Muskarci, zene, oni upitnog spola... Svi su dobrodosli!
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 10:16   #237
Pozdrav
Ima li ovdje neka ženska dobra duša iz Osijeka ili okolice za početak za malo tipkanja pa ako bude nešto onda za ugodne šetnje promenadom, neki odlazak u kino ili tako nešto. Ako ima, neka se slobodno javi. Mislim da nema svrhe pisat romane sad šta sam, tko sam, šta volim, šta ne volim. Ako se javiš i ako te bude zanimalo saznat ćeš puno toga
__________________
" Ako imaš loš dan, sjeti se kad si ga zadnji put imao i kako si ga preživio. Preživjet ćeš tako i ovaj! "
Buntovni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 12:26   #238
Bok!
Tražim žensko društvo za odlazak na koncert siddharte 31.10 22h kod Ptuja, mladić 28 god.,okolica čk,vž...
karta i prijevoz te čekaju...
__________________
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
bianconeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 21:11   #239
Novi, frizirani oglas

O meni:

Muško,27 godina,crna kosa, smeđe oči,visok,intelektualac, informatičar-geek, radim u struci,škorpion u horoskopu,flegmatičan, lokacija piše u profilu. Više volim mala privatna druženja, nego gužvu i naguravanje. Introvert sam, dakle volim manja društva.

Obožavam slušati glazbu, slušam uglavnom rock,blues, metal te punk, ali znam zalutati i u druge žanrove ako se radi o kvalitetnoj glazbi.

U slobodno vrijeme gledam serije,filmove, volim sve od klasičnih Nior filmova, do najnovijih hitova,od serija volim sitcome i policijske te krimi serije.

Volim čitati knjige uglavnom krimi tematike i trilere,a posebno obožavam Bukowskog.

Volim šetati gradom,ali i prirodom,volim fotografirati ono što mi se učini kao dobar motiv.

Volim jesti, ali i volim kuhati kada imam vremena.

Preko tjedna ne pijem, ali vikendom volim popiti par pivi doma ili u omiljenom kafiću uz dobru glazbu da se opustim, ako nekome to smeta ne treba se javljati.


Nisam pobornik zdravog života i zdrave hrane, smatram da je život samo jedan i da treba u njemu uživati.

Sportom se ne bavim jer sam antitalent za takve stvari, ali volim pogledati dobar nogomet.

Smatram se kreativnom, duhovitom, tolerantnom i šarmantnom osobom.

Tražim:

Tražim žensku osobu 18-30,za dopisivanje,prijateljstvo,a kasnije možda i nešto više,nekoga za druženje uz dobar film ili seriju,za uživanje u dobroj glazbi, šetnju gradom, ispijanje kave ili cuge.

Lokacija nije bitna, poželjno je da je RH, ali prolaze i susjedne zemlje.

Nakon par razmijenjenih poruka na forumu, kao sredstvo komunikacije preferiram fejs, skype, whatsup, viber ili sms kako bi se pojednostavila komunikacija, naravno očekujem i razmjenu slika.

Molim neka mi se ne javljaju isključive, površne i netolerantne osobe.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 22:58   #240
Tražim žensku osobu za dopisivanje. Godine & izgled nisu bitni. Ako imaš smisao za humor super, ako ga nemaš, nasmijati cu te ja

Zadnje uređivanje Hefes : 24.10.2014. at 23:06.
Hefes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.