Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2014., 18:22   #1
Ne mogu više, polako, ali sigurno odustajem od ljudi na netu

Izašla sam iz svoja 4 zida i počela se družiti. I napisala sam i oglas. I zezam se na chatu. Ali, više ne mogu. Nemam više snage za isprazne komunikacije, laži ili neizrečene laži, kriva i lažna predstavljanja. Lažne motive javljanja. Sebičnost. Počinjem mrziti prokleti internet i kontaktiranje preko njega. Želim živo ljudsko neiskvareno biće koje će biti tu kad nisam dobro i kad jesam dobro. Ovo ovdje je neka twighlight zona. Svaka čast izuzecima. Ali ja vrijedim puno više i ne mogu se više jeftino prodavati. Dosta je bilo.

https://www.youtube.com/watch?v=iPx-iPXLpVg
https://www.youtube.com/watch?v=W7PhOnEbAEg
https://www.youtube.com/watch?v=U4q5...ature=youtu.be
moja himna
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 18:42   #2
draga

jebogati pa nesmes sve uzimati srcu

ima gamadi...svakakve ali ima i divnih ljudi koji nisu povrsni i lazni barem jos uvijek vjerujem u to

Zemi si malo vremena...odmori se
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 18:45   #3
Nemoj generalisati. Imas sigurno sigurno super muskaraca i na netu.
Nisu svi ovakvi fakiini i bezobraznici kao ja.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:00   #4
ti njih zbilja ozbiljno doživljavas?
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:07   #5
Laž. Sebičnost. Površnost. Tri stvari koje obilježavaju većinu populacije u današnje doba.

Zatvori oči, duboko udahni i prihvati da stvari danas jednostavno tako stoje. Ne miri se sa sudbinom, ali pomiri se s time u kakvom svijetu živimo.
__________________
"Oh, what a day! What a lovely day!"
marcons is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:13   #6
Jos jedan thread na temu "ja sam super ali nailazim samo na likove iz horor filmova". Uz popratne predvidljive odgovore forumasa "da ti si super, jer si otvorila thread pa se to podrazumijeva, samo nemas srece".

Quote:
Ovo ovdje je neka twighlight zona.
Twilight zona je polovica threadova koje si kreirala na ovom forumu, pa je sukladno tome logicno da ces nailaziti na takve likove.

Zamisli da dodje uspjesan i sretan muskarac. Covjeka prelijeva seksualna energija i osjeca se mirno i ispunjeno. Onda otvori ove linkove koje si stavila u ovaj thread. Sto mislis kako ce reagirati? Sa: "Ti si zena mog zivota" ili sa "Poplavljuje me osjecaj boli i tuge - kidam nalijevo".
A stranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:14   #7
rej, ti si tako nježna i osjetljiva, krhka duša...pravo si zlato

Nije ti to niš osobno što ljudi po netu pišu i glumataju, oni samo na neki način bježe od realnosti, ili su tu iz dosade, a možda su i oni bili povrijeđeni i postali "internetski tupi".

Nemoj to uzimati previše k srcu, zajebavaj se s nama dok ti ne dosadimo i to je to

Večeras bi te pozvala na koktel da sam bilo koji muškarac s ovog foruma
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:15   #8
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Večeras bi te pozvala na koktel da sam bilo koji muškarac s ovog foruma
Šta će joj bilo koji?
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:18   #9
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Šta će joj bilo koji?
Za društvo

a i bilo koji se može pretvoriti u onog jednog
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:19   #10
I ja sam sama..i jos dosla u novi grad...a lazi ...toga ce uvijek biti..samo polako
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:21   #11
Thumbs up

Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
Izašla sam iz svoja 4 zida i počela se družiti. I napisala sam i oglas. I zezam se na chatu. Ali, više ne mogu. Nemam više snage za isprazne komunikacije, laži ili neizrečene laži, kriva i lažna predstavljanja. Lažne motive javljanja. Sebičnost. Počinjem mrziti prokleti internet i kontaktiranje preko njega. Želim živo ljudsko neiskvareno biće koje će biti tu kad nisam dobro i kad jesam dobro. Ovo ovdje je neka twighlight zona. Svaka čast izuzecima. Ali ja vrijedim puno više i ne mogu se više jeftino prodavati. Dosta je bilo.

https://www.youtube.com/watch?v=iPx-iPXLpVg
https://www.youtube.com/watch?v=W7PhOnEbAEg
https://www.youtube.com/watch?v=U4q5...ature=youtu.be
moja himna
solidan glazbeni ukus vidim imaš... dobro je misliti dobro o sebi rej, čemu robovati normama - svatko je društven na svoj način, dopusti sebi pronaći što tebi odgovara, izdefiniraj, izvizualiziraj to živo, neiskvareno, ljudsko biće koje bi željela upoznati i privuci ga tako u svoj život
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M

Zadnje uređivanje Carica Hrdalo : 17.06.2014. at 19:29.
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:23   #12
Skroz se slažem s tobom, ja sam eto odustala od tog svega, net je pun dosadnih, pokvarenih, neinijativnih ljudi koji su tu tko zna zašto, većini ni samima nije jasno,
eventualno razmijenim koju poruku s nekim bez nekih dubljih razgovora jer prošla su vremena kad se je na netu moglo naći ok ljude za duže razgovore, ne znam zašto ali tako je.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:46   #13
od ljudi možeš odustati, ali ne odustaj od sebe. prvi i aksiom samosvijesti.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:52   #14
netko kuka za poslom a netko za ljubavi... no za sve uvijek treba vremena...
torx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:56   #15
strpi se koju godinu, google radi na sexbotovima
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:58   #16
po čemu su ljudi na netu drugačiji od ljudi iz stvarnog života? jedino je medij drugi.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 20:02   #17
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
po čemu su ljudi na netu drugačiji od ljudi iz stvarnog života? jedino je medij drugi.
pa mozeju jedino bit otvoreniji i opusteniji jerbo imaju neku masku koja ih stiti od rl. tko ce ovdje bit pokvaren taj bi i u rl-bio isto tako da samo forum daje prednost sramezljivim ljudima prilikom komunikacije
torx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 20:09   #18
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
draga

jebogati pa nesmes sve uzimati srcu

ima gamadi...svakakve ali ima i divnih ljudi koji nisu povrsni i lazni barem jos uvijek vjerujem u to

Zemi si malo vremena...odmori se
daj me nemoj u javnosti ljubakati
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 20:10   #19
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Nemoj generalisati. Imas sigurno sigurno super muskaraca i na netu.
Nisu svi ovakvi fakiini i bezobraznici kao ja.
ti si super, kaj ti fali
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 20:13   #20
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
ti njih zbilja ozbiljno doživljavas?
mary, koga to njih? ako s nekim uđem u dulju i dublju komunikaciju, onda ih i doživljavam ozbiljno, nisam mislila na zafrkanciju koja i meni često puta dobro dođe
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.