Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 16:39   #1
Poklanjam ženku beagla - OSTAJE U SVOM DOMU

Zbog nemogućnosti daljnjeg držanja, u dobre ruke i iskrenom ljubitelju pasa, poklanjam ženku beagla (Dona), staru 4 god., knjižica, redovito cijepljena, čipirana. Naučena je na prostor (dvorište) a boravi u kući. Izuzetno je pametna, razigrana i umiljata, druželjubiva i velikog srca. Traži pažnju i pruža nemjerljivu ljubav, izvrstan je prijatelj u teškim trenucima, vrlo korisna za druženje.
Ovo mi je vrlo emotivna prisiljena odluka, stoga molim sve one koji nemaju potrebne uvjete na koje je naučena ili imaju namjeru držati ju sputanu ili zatvorenu u vanjskom boxu, neka mi se ne javljaju.

http://imgur.com/7ZLdw0s

http://imgur.com/eYJSB7b
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 09:31   #2
Da ne bi bilo nesporazuma kao do sada i da ne gubimo vrijeme u bespotrebnim raspravama za sve buduće koji se javite.

Ne možete doći po psa prije no što ja pogledam vaš prostor, mjesto i da li ispunjavate uvjete koje sam naveo.

Iskreni ljubitelj pasa će me shvatiti da ne podcjenjujem ničiju volju i želju, ali osobno se želim uvjeriti da će Dona biti na odgovarajućem mjestu koje zadovoljava postavljene uvjete i da će biti u pravim rukama.

Hvala svima koji su mi se dosada javili, kao i budućima na razumijevanju.
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 13:08   #3
oglas je i dalje aktualan
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 17:02   #4
Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
oglas je i dalje aktualan
Oprosti na pitanju ako si to već učinio, ali jesi li objavio oglas na Njuškalu i na nekoliko FB grupa za udomljavanje pasa odnosno kućnih ljubimaca?
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 21:13   #5
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Oprosti na pitanju ako si to već učinio, ali jesi li objavio oglas na Njuškalu i na nekoliko FB grupa za udomljavanje pasa odnosno kućnih ljubimaca?
jesam, na Njuškalu i Plavom oglasniku, FB profil sam imao i izbrisao i nemam ga namjeru aktivirati

bilo je nekoliko javljanja i spremnosti za udomljavanje, no, kako tražim od udomitelja uvjete na koje je navikla, tu dolazi do 'kratkog spoja'

inzistiram da se na licu mjesta uvjerim u uvjete (već sam naglasio da sam jako emotivno vezan za nju, ali sam prisiljen na njeno udomljavanje )

do sada sam išao na nekoliko mjesta i nisam bio zadovoljan jer se nisu ispunili svi uvjeti (ograđeno i prostorno dvorište, bez boxa i boravak u kući od 0-24, na ulaznim vratima 'klapna' za njen nesmetan ulaz-izlaz)

ako imaš FB profil, bio bih ti zahvalan da pokreneš inicijativu, ubaci moj početni post sa foruma kao hyperlink, pa neka mi se potencijalni udomitelji jave na mail:

[email protected]

unaprijed zahvalan
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 09:55   #6
Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
ako imaš FB profil, bio bih ti zahvalan da pokreneš inicijativu, ubaci moj početni post sa foruma kao hyperlink, pa neka mi se potencijalni udomitelji jave na mail:

[email protected]

unaprijed zahvalan
Evo, jesam. Na sedam-osam grupa, čak i na Tražim - zamjena/prodaja. Nikad se ne zna. Stavila bih na još jednu prodajnu grupu, ali nisam znala navesti mjesto. Cijena nije problem - ide kao na Njuškalu: jedna kuna.

Iako... vjerojatnije bi curku prije prodao nego udomio. Ovdje se povremeno jave ljudi koji traže na poklon točno određenu pasminu, čistokrvnog psa, po mogućnosti i s par medalja na izložbama (), ali ne sjećam se da je itko tražio bigla.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 10:40   #7
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Evo, jesam. Na sedam-osam grupa, čak i na Tražim - zamjena/prodaja. Nikad se ne zna. Stavila bih na još jednu prodajnu grupu, ali nisam znala navesti mjesto. Cijena nije problem - ide kao na Njuškalu: jedna kuna.

Iako... vjerojatnije bi curku prije prodao nego udomio. Ovdje se povremeno jave ljudi koji traže na poklon točno određenu pasminu, čistokrvnog psa, po mogućnosti i s par medalja na izložbama (), ali ne sjećam se da je itko tražio bigla.
hvala ti na trudu

što se tiče prodaje, imam takvih ponuda, ali...ne bih, ne doživljavam ju kao rasplodnu kuju

ona je član obitelji, u pravom smislu te riječi i tako želim da ju novi udomitelj tretira
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 15:51   #8
Pitaju ljudi u koji je grad odnosno mjesto u pitanju. Ako nećeš napisati ovdje, pošalji mi privatnu poruku.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 18:55   #9
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Pitaju ljudi u koji je grad odnosno mjesto u pitanju. Ako nećeš napisati ovdje, pošalji mi privatnu poruku.
Vinkovci

No, ne bih volio da se udomi u Vk ili u Zagrebu...da ju ne susrećem kada dođem u Vk iz Zagreba

a u Zgu bi me vuklo njenom novom domu
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 20:48   #10
Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
Vinkovci

No, ne bih volio da se udomi u Vk ili u Zagrebu...da ju ne susrećem kada dođem u Vk iz Zagreba

a u Zgu bi me vuklo njenom novom domu

To ćeš ti odlučiti kad budeš birao udomitelja. Ljudi pitaju da znaju kamo bi išli pogledati psa, baš kao što ti želiš vidjeti njihove uvjete.

Hvala za info i nadam se da će se Dona uspješno, brzo i kvalitetno udomiti.

P. S. Sad se samo moram sjetiti gdje su me sve pitali za mjesto.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 07:40   #11
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post

Hvala za info i nadam se da će se Dona uspješno, brzo i kvalitetno udomiti.
to ću ti svakako javiti
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 12:55   #12
hvala svima na dobroj volji, ali Dona ipak ostaje kod mene.
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 09:57   #13
Molim da mi se više ne javljate. Može ključ.
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:01.