Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 09:54   #61
Ne znam na koji anime se odnosi film, no sam anime ne pratim jer mi se gadi.
Film ko film solidan. 7/10.
Ponajviše mi je dobar zbog Scarlett.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 09:59   #62
Sugavi SJW. Jebem ih u dupe. Ocijeni film onakav kakav je, a ne ovo sto rade, ubacuju svoje subjketivno misljenje o fucking castingu i slicnim glupostima. Ako ti se ne svidja film, to je ok, ali ne da ti se ne svidja film jer nije popunio neku imaginarnu kvotu o nekakvoj rasnoj diverziti ili sta vec oni ocjenjuju.

Ne znam koliko vas gleda Screen Junkiese i SchmoesKnowse, ali ona plava Sascha ili kak se vec zove i pise, generalno je ok zenska, ali mi tesko ide na jetra sa tim pozerskim kvotama. Jucer bas objavili neki video o najboljem karakteru u F&F i sada kao dodju do Ludacrisa i kao jeben plus sto je ovaj put "tech" guy bio crnac i zgodna crnkinja/mulatkinja, a ne neki bijelac
Kog boli fucking kurac, ali nije slucajno da su hakeri uvijek kao neki bijelci ili azijati. No nebitno i sorry na offu.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 21:06   #63
gledala sam ga u Engleskoj čim je došao u kina čisto radi Scarlett jer je ona fakat okej glumica međutim film mi je skroz bezveze, jedino je grafika fora. Nije me se dojmil film, a i generalno nisam fan takve vrste filmova.
4/10
blackwidow- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:37   #64
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Sugavi SJW. Jebem ih u dupe. Ocijeni film onakav kakav je, a ne ovo sto rade, ubacuju svoje subjketivno misljenje o fucking castingu i slicnim glupostima. Ako ti se ne svidja film, to je ok, ali ne da ti se ne svidja film jer nije popunio neku imaginarnu kvotu o nekakvoj rasnoj diverziti ili sta vec oni ocjenjuju.

Ne znam koliko vas gleda Screen Junkiese i SchmoesKnowse, ali ona plava Sascha ili kak se vec zove i pise, generalno je ok zenska, ali mi tesko ide na jetra sa tim pozerskim kvotama. Jucer bas objavili neki video o najboljem karakteru u F&F i sada kao dodju do Ludacrisa i kao jeben plus sto je ovaj put "tech" guy bio crnac i zgodna crnkinja/mulatkinja, a ne neki bijelac
Kog boli fucking kurac, ali nije slucajno da su hakeri uvijek kao neki bijelci ili azijati. No nebitno i sorry na offu.
Svaka ti je na mjestu. No to je već postala masovna pojava - mnogo jednostavno uopće ne gledaju film, nego im je bitnoje sve osim samog filma. Uspoređujem ih sa likovima koji odlaze na koncerte, plate skupu kartu, i onda isti taj jebeni koncert gledaju kroz ekran svog moba a koncert uopće ne vide.
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 11:47   #65
Skroz ok film. Bolji u svakom slučaju od onog zadnjeg GITS Arise anime projekta. Gledao sam sve što ima od GITS-a i fan sam animea i film mi je bio skroz gledljiv i neuvredljiv. Nije sad da je remek djelo ali je dobar. Pogotovo što fali znanstvene fantastike danas, sve što ide u kina je razvodnjeni drek.

I Scarlett stvarno izgleda za 10 u ovom filmu.
lakrdijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 15:28   #66
Koje kvazi filozofsko sranje od filma

Samo sam čeka da na kraju onog monologa na vrhu nebodera reče: ja sam kći svojeg oca
Pa da dojam lošosti bude potpun kao i u drakuli 2000
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 00:34   #67
Obožavam anime i baš su ok složili film
Scarlet izgledala savršeno u nedostatku SF-a ovo je bilo potrebno napraviti
Vidjet ćemo na što bude ˝Alita˝ izgledala
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 16:08   #68
Sorry fanovima, ali meni je film bio dosadnjikav i bezveznjikav i naporan.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 22:09   #69
Također.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 11:11   #70
Vrlo zabavan. Prica nije nesto posebno ali uz vuzualije i sve skupa film je zabavan i vredan je gledanja.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2019., 22:45   #71
Film mi je bio zabavan dok sam ga gledala, ali nije na mene ostavio preveliki utisak. Jedan od onih filmova koji se brzo zaborave, a nemam baš neku želju pogledati ga opet.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2019., 08:28   #72
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
Film mi je bio zabavan dok sam ga gledala, ali nije na mene ostavio preveliki utisak. Jedan od onih filmova koji se brzo zaborave, a nemam baš neku želju pogledati ga opet.
Da to je to
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.