Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 16:55   #241
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Plan nije loš, iako ih ima koliko 1.500 sveskupa?
To je vjerojatno već rasprodano sve
Tak si i ja mislim.. Nekak kao da sam vidio da je to samo za ovu godine a iduće već da će bit više para osigurano, no ne mogu nigdje pronaći to ...
prolaznik- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:12   #242
Mene isto zanima zna li netko, može li se podnijeti zahtjev za subvencije ako nekretnina još nije dovršena pa nema uporabnu dozvolu ni vlasn list,a imat će kroz 2,3mj?

Unaprijed hvala na odgovoru.
Veka1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:36   #243
Quote:
prolaznik- kaže: Pogledaj post
Tak si i ja mislim.. Nekak kao da sam vidio da je to samo za ovu godine a iduće već da će bit više para osigurano, no ne mogu nigdje pronaći to ...
što se tiče većih para za te subvencije koje idu i iduće godine

ja sam i zvao telefonski taj APN something something...ali mi je neki tužni striček tamo rekao da ne zna kako će to ići sa prijavama za kredite/subvencije.
Hoće li se iduće godine recimo davat krede ljudima koji su bili prijavljeni van kvote ove godine automatski, ili iduće godine idu prijave recimo iznova jovo nanovo?
jer ako ne idu jovo nanovo, možda su Hrvati se napalili na ove subvencije toliko pa se bukiralo para/subvencija za idućih godinu-dvije dana unaprijed...
Old 17.07.2017., 17:52   #244
Quote:
prolaznik- kaže: Pogledaj post
Naravno da je vise para osigurano za iducu godinu jer treba placati kredite ljudima punih 12 mjeseci, dok ce ove godine drzava platiti svega 3-4 mjeseca kredita.
trener morskih pasa is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 19:39   #245
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Dakle nigdje ne piše da nije moguće prijevremeno zatvoriti kredit, kao što sam i pretpostavio. Čemu onakvo bahaćenje ranije?
Sorry moj bed, mislio sam da pitaš za minimalni rok otplate od 15 godina!
Savage711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 19:45   #246
želio bih samo reći da je subvencija na stambene kredite maloumni proizvod maloumnih umova..
nezgodan2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 15:34   #247
Mene zanima kako treba izgledati predugovor koji se predaje skupa sa zahtjevom za subvenciju. Treba li u njemu spominjati apn i subvencije ili napraviti klasičan kao da se radi normalan kredit...i ako se radi tako, kako definirati vrijeme kad će se početi s otplatom...u banci mi to nisu znali reći...i ne znam može li se sada već prikupiti sve papire s obzirom da je zakon stupio na snagu ili treba čekati da bude definirano točno kada se zahtjevi mogu predavati
martic90 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.