Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2013., 10:48   #81
Ima li tko kakvu informaciju o streilizacijama preko Prijatelja životinja, hoće biti toga ove godine?
jjadra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 11:01   #82
baš sam s njima u kontaktu već neko dulje vrijeme u vezi sterilizacija. za besplatne nemaju nikakvu lovu na pomolu, ali preko njih se mogu dobiti one u pola cijene. treba poslati mail, ispuniti prijavnice i strpljivo čekati. ja za 3 kastracije pregovaram već mjesec i pol, i opet kad je sve sređeno, negdje je zaštekalo, i ništa. zadnji put je nova volonterka prestala odogovarati na mailove, da je bio neki problem s mailom, a sad su sve napravili, ali vet već dvaput navodno nije dobio mail s prijavnicama. pa sam sad za mimi i velvet dogovoruila drugu kombinaciju.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 11:27   #83
Quote:
lily0 kaže: Pogledaj post
baš sam s njima u kontaktu već neko dulje vrijeme u vezi sterilizacija. za besplatne nemaju nikakvu lovu na pomolu, ali preko njih se mogu dobiti one u pola cijene. treba poslati mail, ispuniti prijavnice i strpljivo čekati. ja za 3 kastracije pregovaram već mjesec i pol, i opet kad je sve sređeno, negdje je zaštekalo, i ništa. zadnji put je nova volonterka prestala odogovarati na mailove, da je bio neki problem s mailom, a sad su sve napravili, ali vet već dvaput navodno nije dobio mail s prijavnicama. pa sam sad za mimi i velvet dogovoruila drugu kombinaciju.
Hvala Nije genijalno, al bar nešto.
jjadra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 12:33   #84
Koliko dođe kastracija mačke?

Gdje u Zagrebu je to najbolje i najjeftinije obaviti?
SVebor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.