Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 20:08   #2081
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Je li tko gledao? Vidio sam da smo vodili 20 razlike početkom zadnje četvrtine.
Kako su igrali Ramljak i Božić? Na što je to ličilo s defenzivnog aspekta?
Ja sam malo gledao. Ne znam da li je ovo kineska A ili B ekipa, ali totalnu su neozbiljna momčad. Mekani su kao friški bijeli kruh kod pekara. Ništa se ne može zaključiti iz ove utakmice. Buva je u igri leđima prema košu izgledao kao Shaq prema ovim Kinezima, a ta igra mu uopće nije forte. 9/15 šut iz igre, a još je izborio 11 slobodnih. Ramljak i Bilinovac solidni u obrani. Božić se nije puno vidio, čini mi se da je više igrao u zadnjoj četvrtini kad je već sve bilo odlučeno.

Vidjet ćemo sutra protiv Švaba kako će to izgledati. Oni bi trebali biti ozbiljnija ekipa.
Old 19.07.2017., 20:11   #2082
Hvala vam svima sto ste stavili link prijenosa,pa sam na poslu morao gubiti vrijeme trazeci i skrivajuci pop up-ove.
Nikad ljudi od vas
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 20:16   #2083
Bašče, hvala

Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Hvala vam svima sto ste stavili link prijenosa,pa sam na poslu morao gubiti vrijeme trazeci i skrivajuci pop up-ove.
Nikad ljudi od vas
A nisi ti u Americi na NBA kampovima?
feanor16 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 20:56   #2084
Quote:
Bašče, hvala

A nisi ti u Americi na NBA kampovima?
Svugdje sam
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 21:05   #2085
Ae. Bruno Šundov je za tebe ptica stanarica
feanor16 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 21:08   #2086
Quote:
Ae. Bruno Šundov je za tebe ptica stanarica
Ja sam lojalan. Nisam bas tako lak kao Bruno
Odgovori s citatom
Old Jučer, 12:35   #2087
Dosta dobra partija protiv Nijemaca i na kraju pobjeda 83:77. Gubili smo većinu zadnje četvrtine, ali preokrenuli smo u zadnjih par minuta. Najbolji Mavra s 23p i 7a i Buva s 21p i 8s.

Rekao bi da su oni sigurni da će biti među 4 pozvana na pripreme. Mavra nema konkurenciju na poziciji playa, a Buva je bolji od Zube.

Aco je rekao da će pozvati još dva igrača s pozicija 2/3. Nitko od igrača na toj poziciji nije odigrao nešto posebno. Najbolji od prosječnih je Ramljak. Dosta se trudio i pokušavao. Imao je i 4 izgubljene lopte koje su uglavnom rezultat neuspješnih prodora pod koš. A tko će biti četvrti, stvarno ne znam. Igraju se još dvije utakmice pa možda netko iskoči. Čini mi se da to sigurno neće biti Božić. Ne igra puno, a kad je igri, Aco baš i nije zadovoljan s njegovom igrom. Jednom je napravio piruetu ispred klupe kad je neki Švabo uhvatio skok u napadu Božiću ispred nosa.

Statistika s utakmice:
http://cba.gov.cn/cbastats/match/mat...tchno=S2017003
Old Jučer, 12:48   #2088
Quote:
Otkud ovo 2 sa strane? Valjda ide samo 12 ako nema neko novo pravilo...
I di si brate Zubčića našao, on je jedini kojeg nikako ne bih volio vidjeti u reprezentaciji
pravilo ima 2,3,4 godine - mislim da ide u slucaju da se ozljedi neko imas 2 zamjene

Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Koliko vidim, satnica je sljedeća:

19.7. 13h Kina-Hrvatska
20.7. 10h Njemačka-Hrvatska
21.7. 10h Egipat-Hrvatska
23.7. Utakmice za 1. i 3. mjesto

Na stranicama za streamove ne vidim najavu prijenosa, ali ako nešto bude, stavit ću link.

edit
Na ovom linku ima stream za Njemačka-Egipat pa pretpostavljam da će biti u 13h i za Kina-Hrvatska

http://videostream.dn.ua/videopage/v...c_location=ufi
BASK FTW !!!!

Quote:
Je li tko gledao? Vidio sam da smo vodili 20 razlike početkom zadnje četvrtine.
Kako su igrali Ramljak i Božić? Na što je to ličilo s defenzivnog aspekta?
ramljak jedini ima defanzivne kapacitete, ovi ostali 0 (vanjska linija), mustapic pokazuje da moze pratiti ovaj tempo

Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Ja sam malo gledao. Ne znam da li je ovo kineska A ili B ekipa, ali totalnu su neozbiljna momčad. Mekani su kao friški bijeli kruh kod pekara. Ništa se ne može zaključiti iz ove utakmice. Buva je u igri leđima prema košu izgledao kao Shaq prema ovim Kinezima, a ta igra mu uopće nije forte. 9/15 šut iz igre, a još je izborio 11 slobodnih. Ramljak i Bilinovac solidni u obrani. Božić se nije puno vidio, čini mi se da je više igrao u zadnjoj četvrtini kad je već sve bilo odlučeno.

Vidjet ćemo sutra protiv Švaba kako će to izgledati. Oni bi trebali biti ozbiljnija ekipa.
vjerujem da su ovo mladja ekipa kine, kinezi klasicno proizvode samo 2,3 i kvazi 4-vorke, nemaju size ispod kosa nasi su ih klasicno natrpali ko penzici mulce... Bilinovac ima brzinu ali nema razumjevanje za ovaj nivo, Bozic jednostavno nema brzinu za minutazu

svabe isto tako tradicjonalno tanki na 4 i 5 puno glupih faulova, ove sve ekipe djeluju nekompletirane i mlade...

STA SE IGRACA TICE:
Mavra: siguran putnik cini se u 12 cak
Ramljak: triba ga vodit ako tomas nemoze
Bozic: sve u svoje vrjeme kakav draft kakva reprezentacija
Zubcic: jeli on vanjski ili unutarnji igrac ?
Buva:2.08 cm, 113kg, 26 godina gle dobro ce doc pogotovo nakon sto je pokazao desni poluhorok
Mustapic: ovaj ce predvodit hrvate jednog dana (upad u 15)
Bilinovac: more practise
Sirko: lik je igrac ima to u krvi, jednog dana reprezentativac
Bosnjak: jednodimenzionalan, imam los osjecaj
Junakovic: rad, rad i samo rad
Cakarun i Vrankovic: za sad nista
turbofolk is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 18:10   #2089
Strasno mi je drago za Mavru, nadam se da ce se poprskati Aci po faci jer se izmedu njega i Joksimovica odlucio za stranog igraca od 35 i pol godina, odlicne brojke danas nakon jucerasnjeg loseg suterskog dana. Iako ne kuzim sta Kinezima znaci ovaj FR, ako netko zna?

Buva jednostavno mora biti unutar 12, ako stavi Zorica prije njega moze odmah reprezentaciju ugasiti.

Na Eurobasket bih zvao Ukic, Pop, Mavra (umjesto najboljeg mahaca rucnicima na svijetu), Ramljak, Simon, Babo, Tomas, Bender, Saric, Planina, Buva (umjesto Zore), Miro (ili ga eventualno zamijeniti za nekog beka).
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 18:28   #2090
Quote:
turbofolk kaže: Pogledaj post
pravilo ima 2,3,4 godine - mislim da ide u slucaju da se ozljedi neko imas 2 zamjene
Nije li nam se uoči ili na samom prvenstvu prije 2 godine netko (pretpostavljam Tomas) ozlijedio pa nismo umjesto njega prijavili zamjenskog igrača? Nemam sad vremena guglati, ako se netko sjeća...

Quote:
Ramljak: triba ga vodit ako tomas nemoze
Okej što se tiče obrane, ali kakvi su mu to postoci šuta? Čak i slobodna u rangu Shaqa...
A Tomas sigurno ne može odraditi kompletan turnir, volio bih da me iznenadi ali sumnjam...

Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
Ukic, Pop, Mavra (umjesto najboljeg mahaca rucnicima na svijetu), Ramljak, Simon, Babo, Tomas, Bender, Saric, Planina, Buva (umjesto Zore), Miro (ili ga eventualno zamijeniti za nekog beka).
feanor16 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.