Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 12:06   #2781
Ja sam mršava oduvijek i moram vam reć da mi nismo tak blagoslovljene lijepim riječima kao što se čini. Koliko sam puta kroz život čula ono nr.1 pitanje jel jedeš ti šta? Ili kad ti netko direktno kaže daj se udebljaj. zamisli obrnutu situaciju gdje debeloj osobi kažeš daj smršaj. Neugodno ha?

Frajeri nemaju muda reć debeloj neke stvari,zapravo takve čak i tješe meni su kroz pubertet momci svašta govorili. Najveći problem je bio moje neimanje sisa Jedan mi je čak direktno rekao kak bi bilo dobro da se malo udebljam pa da imam grudi kao frendica sad su oboje u prošlosti iz "neželimpisati" razloga.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 12:09   #2782
To ti samo mislis da nemaju muda

Ljudi ti stvarno svasta govore. I kad si debela, ili malo jaca, o da.

Susjedova trava je zelenija jel.. ili kak to vec ide...

Ja nemam velike sise pa sam se isto naslusala gluposti na tu temu.
Nazalost, ne povecaju se znatno niti kada sam deblja Tek toliko da mi proporcije ostanu jednake.
No guess what, volim ih, ne obazirem se na komentare. Mogu nositi vecinu majici i trokut badice.
NIkad nisam patila za velikim sisama

A i da patim, big deal, otisla bih pod noz i mirna bosna
Old Danas, 12:11   #2783
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
fyi za upite oko Lucijinih cm/kg, nasla sam negdje da je 174.

Šta je ovo, centimetri ili kilogrami?
Old Danas, 12:15   #2784
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
To ti samo mislis da nemaju muda

Ljudi ti stvarno svasta govore. I kad si debela, ili malo jaca, o da.

Susjedova trava je zelenija jel.. ili kak to vec ide...

Ja nemam velike sise pa sam se isto naslusala gluposti na tu temu.
Nazalost, ne povecaju se znatno niti kada sam deblja Tek toliko da mi proporcije ostanu jednake.
No guess what, volim ih, ne obazirem se na komentare. Mogu nositi vecinu majici i trokut badice.
NIkad nisam patila za velikim sisama

A i da patim, big deal, otisla bih pod noz i mirna bosna
Ja bih htjela da su mi veće ali mi nije to sad neki problem svijetskih razmjera. Meni je super što imam male grudi jer ima to i svojih prednosti kao npr. pomažu mi eliminirat debile

Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Šta je ovo, centimetri ili kilogrami?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 12:15   #2785
Evo i Eva Longoria se malo opustila: https://www.vecernji.hr/showbiz/eva-...928#galerija-1

Al' meni je i dalje ona zgodna žemska...
Old Danas, 12:18   #2786
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ja bih htjela da su mi veće ali mi nije to sad neki problem svijetskih razmjera. Meni je super što imam male grudi jer ima to i svojih prednosti kao npr. pomažu mi eliminirat debile

I mogu spavati na trbuhu
Dok sam bila trudna/dojila bile su narasle i baš su mi išle na živce, jer nisam mogla normalno spavati. Jedva sam čekala da se vrate na "staro"
Old Danas, 12:18   #2787
Quote:
Ima hrpu prednosti, lakse je trcati, lezati, lakse se obuci, a ako bas hoces isfurati dekolte uzmes dobar push up
Plus i u 35-oj stoje ravno

Doduse, lijepo je meni vidjeti i lijepe velike, seksi su. Vjerojatno i one imaju svojih pluseva ali ja ne bih znala
Old Danas, 12:23   #2788
Meni je najljepša neka solidna trojka. Niti veliko niti malo ali da definitivno i ovo ima svoje prednosti.
Jedna moja frendica mi se stalno žali kak ju znaju boljet sise i leđa. Dosta je obdarena i u nekoj odjeći zna djelovat nekako neprimjereno zbog svoje ogromnosti.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 12:27   #2789
Quote:
Ima hrpu prednosti, lakse je trcati, lezati, lakse se obuci, a ako bas hoces isfurati dekolte uzmes dobar push up
Plus i u 35-oj stoje ravno

Doduse, lijepo je meni vidjeti i lijepe velike, seksi su. Vjerojatno i one imaju svojih pluseva ali ja ne bih znala
Hm...nemrem se bome ni jedne sjetit, a minusa mogu kolko hoćeš. Osim ako prednost nije to kaj privlače poglede. Meni nije pa gledaju ljudi i one s manjim cicama.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 12:30   #2790
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Hm...nemrem se bome ni jedne sjetit, a minusa mogu kolko hoćeš. Osim ako prednost nije to kaj privlače poglede. Meni nije pa gledaju ljudi i one s manjim cicama.
A ne znam, moja mama je imala cetvorku/peticu, bas su bile lijepe, pa mi je nekako ostalo kao privlacno
Njoj su narasle do kraja u trudnoci.

I skuzila sam da su mi, od vecih, lijepe one 'manje savrsene cice', znaci koje mrvicu vise, onako od tezine.
Ne sad do pupka i slicno, vec moraju imati neki lagani prirodni pad. Uglavnom, ne patim uopce na neku tvrdu perfekciju ovdje.
Old Danas, 12:32   #2791
Žene s malim sisama se bolje jebu zato što se više trude.
Old Danas, 12:33   #2792
A kakve su onda tek debele s malim cicama?
Old Danas, 12:35   #2793
Quote:
A kakve su onda tek debele s malim cicama?
Meni su takve misterij.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 12:39   #2794
Quote:
Ja sam mršava oduvijek i moram vam reć da mi nismo tak blagoslovljene lijepim riječima kao što se čini. Koliko sam puta kroz život čula ono nr.1 pitanje jel jedeš ti šta? Ili kad ti netko direktno kaže daj se udebljaj. zamisli obrnutu situaciju gdje debeloj osobi kažeš daj smršaj. Neugodno ha?

Frajeri nemaju muda reć debeloj neke stvari,zapravo takve čak i tješe meni su kroz pubertet momci svašta govorili. Najveći problem je bio moje neimanje sisa Jedan mi je čak direktno rekao kak bi bilo dobro da se malo udebljam pa da imam grudi kao frendica sad su oboje u prošlosti iz "neželimpisati" razloga.
Ne uzimaj Balkan kao mjerilo za išta osim za većinom, ljudsku glupost. Otkako sam došao iz Kanade počeo sam cijeniti lijepo građene nemasne žene. Tamo svaka koja na išta sliči što bi po HR standardima bio prosjek ima nekakav PR posao, odlične prihode i smatrana je vrhunskim komadom. A ono kad vidiš, rekao bi da ćeš milijun puta ljepše sresti na našim ulicama dok se prošećeš do dućana. Takve sve i jedna firma želi jer im poboljšavaju prodaju i dižu rating. Ista situacija i u Americi, sve masni i ogromni kitovi svugdje gdje se okreneš jer je hrana izrazito jeftina i svugdje dostupna pa se ljudi obžderavaju do iznemoglosti. Zbog toga izgledaju po i 25 godina starije. Tužno.

Stoga... Zanemari te upade "jel jedeš šta?". Biti mršav u prošlosti bio je znak slabog imovinskog statusa, lošeg zdravlja i sl. Danas je obrnuto, fit ljudi su ljudi višeg društvenog statusa, a debeli su sirotinja. U anglosaksonskom društvu je otprilike tako neka paralela.
automation is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 12:49   #2795
Quote:
automation kaže: Pogledaj post
Ne uzimaj Balkan kao mjerilo za išta osim za većinom, ljudsku glupost. Otkako sam došao iz Kanade počeo sam cijeniti lijepo građene nemasne žene. Tamo svaka koja na išta sliči što bi po HR standardima bio prosjek ima nekakav PR posao, odlične prihode i smatrana je vrhunskim komadom. A ono kad vidiš, rekao bi da ćeš milijun puta ljepše sresti na našim ulicama dok se prošećeš do dućana. Takve sve i jedna firma želi jer im poboljšavaju prodaju i dižu rating. Ista situacija i u Americi, sve masni i ogromni kitovi svugdje gdje se okreneš jer je hrana izrazito jeftina i svugdje dostupna pa se ljudi obžderavaju do iznemoglosti. Zbog toga izgledaju po i 25 godina starije. Tužno.

Stoga... Zanemari te upade "jel jedeš šta?".
Da ali po onome koliko razumijem muški mozak, svima je bitno da je žena utegnuta i bez viška sala i celulita ali da na težinu od pedesetak kila ima velike sise i guzicu kim k.
Mislim onak' meni je moj bivši stalno govorio da sam mu predivna i brutalna pa me je prevario sa masnijom trebom.

Mislim ja se ne obazirem više na to pitanje jel jedem šta jer mi je smiješno i da u potpunosti shvaćam taj zatupljeni balkanski mentalitet.
Ja si ne bih ionak mogla dopustit ogromnost i previše kila. Za mene je to tužno kak si ljudi dopuštaju da im hrana kontrolira život umjesto da uzmu kontrolu nad tim ako vide da se debljaju na nezdrav način.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.