Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2017., 00:53   #461
Quote:
kuku123lele kaže: Pogledaj post
Ja sam 3.8.narucena ...idemo na full program. Blagu stimulaciju sam prosla...
I ja to mislim tražiti... vidim da im je odobreno, ne bi trebali ispucati već prvi tjedan kada smo mi na konzultacijama... Mogu li se, pretpostavljam da mogu, rezervirati za postupak koji je na teret hzzo npr. za listopad-studeni sad kad budem na konzultacijama? Bas razmisljam, ako imaju sto za zamrznuti na kraju se opet lijepa suma skupi tako da iako ides na teret hzzo-a i to treba uzeti u obzir.
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 16:43   #462
Quote:
početnica kaže: Pogledaj post
I ja to mislim tražiti... vidim da im je odobreno, ne bi trebali ispucati već prvi tjedan kada smo mi na konzultacijama... Mogu li se, pretpostavljam da mogu, rezervirati za postupak koji je na teret hzzo npr. za listopad-studeni sad kad budem na konzultacijama? Bas razmisljam, ako imaju sto za zamrznuti na kraju se opet lijepa suma skupi tako da iako ides na teret hzzo-a i to treba uzeti u obzir.
Pa svakako pitaj kad budeš bila..
Znam za smrzliće da se ne plaća zamrzavanje ali postupak poslije da...oko 4000 ako se ne varam. A dobro, moj vječni optimizam me vuče da ni ne razmišljam o tome!
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 13:49   #463
Cure koje ste u Betu+ došle u postupak iz druge klinike gdje ste bile u neuspješnim postupcima, jesu li im trebali papiri o tim postupcima i protokolima ili im ne treba?
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 15:06   #464
Ja nisam pokazivala papire, samo su tražili da im prepričam kakvi su bili postupci
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 15:24   #465
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ja nisam pokazivala papire, samo su tražili da im prepričam kakvi su bili postupci
Hvala snow!
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 15:35   #466
Zapravo ih najviše zanimalo koje sam lijekove imala, te kakve su bile kvalitete zameci. Koliko se sjećam
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 16:05   #467
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Zapravo ih najviše zanimalo koje sam lijekove imala, te kakve su bile kvalitete zameci. Koliko se sjećam
Super, mislim ja sve to znam sta i kako, ali nisam znala trebaju li imati na pismeno

A gdje si ti bila prije nego si krenula kod njih? Je si bila kod njih preko HZZO-a?
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 17:57   #468
Bila sam kod dr. L-a pa nisam imal puno toga pismeno. Jako je bio škrt u riječima na papirologiji, ne znam jel se što promijenilo.

Bila sam kod njih i s plaćanjem i preko hzzo
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 20:05   #469
Quote:
početnica kaže: Pogledaj post
Cure koje ste u Betu+ došle u postupak iz druge klinike gdje ste bile u neuspješnim postupcima, jesu li im trebali papiri o tim postupcima i protokolima ili im ne treba?
Ja sam prije Bete bila u Os samo na inseminacijama i dr.me pitala samo jesam primala kakve lijekove (sto nisam). Nikakva dokumentacija.
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 00:05   #470
Hvala cure! A na konzultacijama za MPO u onih 500kn nije uračunat uzv, on se placa posebno?
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 10:19   #471
Quote:
početnica kaže: Pogledaj post
Hvala cure! A na konzultacijama za MPO u onih 500kn nije uračunat uzv, on se placa posebno?
I mene to zanima
__________________
...Vidiš, godine nas obrade različito. Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi...
Miss34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 16:30   #472
Nije uracunat uzv. A ako se radi i on onda je to jos 250 kn vise. Ja sam bila na prvim konzultacijama i kako mi je bio 1.dc odmah mi je rađen i uzv. Racun 750. Al je to bilo sve od placanja...
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 17:19   #473
Quote:
kuku123lele kaže: Pogledaj post
Nije uracunat uzv. A ako se radi i on onda je to jos 250 kn vise. Ja sam bila na prvim konzultacijama i kako mi je bio 1.dc odmah mi je rađen i uzv. Racun 750. Al je to bilo sve od placanja...
Folikulometrije u postupcima se ne plaćaju ako se ide preko HZZO-a? Pitam jer iz ovog sam zaključila da ti je napravljen uzv sa ciklusom kojim si krenula u postupak pa onda sam mislila da je besplatan ako se vodi "kroz postupak" da se tako izrazim
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 17:38   #474
Quote:
početnica kaže: Pogledaj post
Folikulometrije u postupcima se ne plaćaju ako se ide preko HZZO-a? Pitam jer iz ovog sam zaključila da ti je napravljen uzv sa ciklusom kojim si krenula u postupak pa onda sam mislila da je besplatan ako se vodi "kroz postupak" da se tako izrazim
Samo prve konzultacije i uzv sam platila...sve ostale folikulometrije nisam...
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 20:20   #475
Quote:
kuku123lele kaže: Pogledaj post
Samo prve konzultacije i uzv sam platila...sve ostale folikulometrije nisam...
Sta ako taj prvi postupak koji se odradi nakon konzultacija ne uspije, da li ponovo idu nove konzultacije uz plaćanje ili kako? Koliko vremena vrijede te prve konzultacije? Npr.ako sad odem u postupak i ne uspije, pa bi sljedeći recimo početkom godine, da li mi vrijede konzultacije koje sad prođem?
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 21:15   #476
Ma konzultacije su nešto što se naplaćuje samo na početku, kad tek dođeš. Poslije dogovori idu usputno uz redovne preglede, i ne naplaćuju se kao konzultacije
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 21:37   #477
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ma konzultacije su nešto što se naplaćuje samo na početku, kad tek dođeš. Poslije dogovori idu usputno uz redovne preglede, i ne naplaćuju se kao konzultacije
Hvala snow!
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:40   #478
Meni prvi nije uspio, sad, 3 mjeseca poslije idem opet na dogovor zbog novog postupka i drugacije stimulacije. Pa cu vidjeti kak ce se to odigrati...
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 20:00   #479
Pozdrav curke! Obavili smo MPO konzultacije kod dr.Bračun danas 😀 Na listi smo za blagu stimulaciju preko HZZO-a. Prolaktin mi je preko 1.000 pa mi je rekla da ponovim pretragu i ako se spusti ispod 1.000 krecemo u postupak:klap:
Nestrpljiva sam i jedva cekam da pocnemo
__________________
...Vidiš, godine nas obrade različito. Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi...
Miss34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 20:19   #480
Quote:
Miss34 kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke! Obavili smo MPO konzultacije kod dr.Bračun danas 😀 Na listi smo za blagu stimulaciju preko HZZO-a. Prolaktin mi je preko 1.000 pa mi je rekla da ponovim pretragu i ako se spusti ispod 1.000 krecemo u postupak:klap:
Nestrpljiva sam i jedva cekam da pocnemo
supeeer... Nadam se da ce se brzo spustiti i da kreces ubrzo :klap: Jesi dobila kakvu terapiju?
Ja sam prvi put bila na blagoj. Sutra popodne sam na dogovoru sto cemo dalje...
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:50.