Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 16:42   #1
Amis iliti VIP

molio bi za pomoc tj.savjet mozda ce zvucati cudno ali krajnji rezultat moze biti gadan,evo u cemu je problem gospoda se nisu udostojili poslati dva racuna za pretplatu a blizi se i treci racun,ako i njega ne posalju placanje ce biti preko 1000 kuna,oni uredno isporucuju internet i tel,zvao sam ih kazu poslat ce racune ali njih nema,ne salju opomene niti ista drugo,da nebi kasnije bilo nisam htio nisam znao pa ako zna tko sto napraviti bio bih zahvalan.
Iskreno ja bih prekinuo suradnju ali mi ugovor istice tek u 1mj.sljedece godine.
Brzi3 is offline  
Old 27.06.2017., 18:56   #2
A cuju kad tad ugovorenu i iskoristenu uslugu ces morati platiti, stavljaj lovu na stranu i kad dodje racun placaj.
Jednostavno jako neodgovorno od VIP-a.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 30.06.2017., 11:49   #3
Quote:
Brzi3 kaže: Pogledaj post
molio bi za pomoc tj.savjet mozda ce zvucati cudno ali krajnji rezultat moze biti gadan,evo u cemu je problem gospoda se nisu udostojili poslati dva racuna za pretplatu a blizi se i treci racun,ako i njega ne posalju placanje ce biti preko 1000 kuna,oni uredno isporucuju internet i tel,zvao sam ih kazu poslat ce racune ali njih nema,ne salju opomene niti ista drugo,da nebi kasnije bilo nisam htio nisam znao pa ako zna tko sto napraviti bio bih zahvalan.
Iskreno ja bih prekinuo suradnju ali mi ugovor istice tek u 1mj.sljedece godine.
Traži ih da ti pošalju pdf preslike računa na mail ( meni su tako par puta poslali kad mi je račun kasnio ili nije došao)
doljabuka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.