Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2017., 00:41   #581
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
A onda se čude onim doktorima što zaborave u pacijentu bormašinu, telefonski imenik i klupko vune
uspjela sam sve to zamisliti. jedno po jedno


jelda nikog takvog ne poznaješ...jelda?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2019., 23:03   #582
Danas što god pipnem pođe ukrivo imam tijesto za tortu visine 1,5 mm koje ima i rupu jer je falda na peki papiru očito bila deblja od tijesta ganaš neće da mi se izmiksa onda utješim samu sebe da ću nastaviti sutra i idem spremiti u frižider a tamo nema mjesta

Sad sam malo čitala ovu temu pa mi se puls zeru primirio
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2019., 20:44   #583
moja najdraza tema
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2019., 05:58   #584


__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2019., 11:46   #585
Lazanje u nedjelju, mali obožava pa ajde
Prvo muž kupi krivo meso, inače radim od čiste junetine
A kupio je i krivi sir, ali imam doma parmezana pa ću staviti parmezan u slojeve
A i mali jamra kad je mrkva pa neću stavit
I još sam ih pustila samo pol sata da se natapaju, inače radim večer prije za sutra

dobila sam od malog kompliment: mama šta se dogodilo lazanjama? Vidi sve ispada van meso... oprosti, nisu ti baš ispale fine

__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2019., 12:25   #586
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Lazanje u nedjelju, mali obožava pa ajde
Prvo muž kupi krivo meso, inače radim od čiste junetine
A kupio je i krivi sir, ali imam doma parmezana pa ću staviti parmezan u slojeve
A i mali jamra kad je mrkva pa neću stavit
I još sam ih pustila samo pol sata da se natapaju, inače radim večer prije za sutra

dobila sam od malog kompliment: mama šta se dogodilo lazanjama? Vidi sve ispada van meso... oprosti, nisu ti baš ispale fine

Parmezan u slojeve? Pa treba biti kako ja to kužim neki sir koji se otopi i poveže/rasteže a ne suhina kao parmezan pa se ne čudim ispadanju ako stavljaš sir na meso. Mislim o ukusima se ne raspravlja ali opet....Ja parmezan obično naribam na vrh preko paradajz umaka (ne radim s bešamelom, moji ne vole) da se stvori korica....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2019., 16:45   #587
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Parmezan u slojeve? .
bešamel i parmezan su obavezni sastojci bolonjskih lazanja. One sa Sicilije ili Napulja koriste sireve; u Napulju obično dodaju mozzarellu/provolu i mini ćuftice u saftu plus ricottu, a Sicilijanci potrpaju valjda sve što nije pobjeglo pred njima u trenutku kad slažu slojeve (jaja, pečene polpete, povrće, razni sirevi). Već je ova kombinacija bolonjskih lazanja u kategoriji nimalo laganih jela, ove s juga padaju na stomak poput cementa ... ne ponovilo se ...
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2019., 17:06   #588
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
bešamel i parmezan su obavezni sastojci bolonjskih lazanja. One sa Sicilije ili Napulja koriste sireve; u Napulju obično dodaju mozzarellu/provolu i mini ćuftice u saftu plus ricottu, a Sicilijanci potrpaju valjda sve što nije pobjeglo pred njima u trenutku kad slažu slojeve (jaja, pečene polpete, povrće, razni sirevi). Već je ova kombinacija bolonjskih lazanja u kategoriji nimalo laganih jela, ove s juga padaju na stomak poput cementa ... ne ponovilo se ...
Stavljam ja parmezan ali ne kao sloj sira unutar lazagna......bešamel moji ne vole pa zato stavljam umak od paradajza handmade...ali malo....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2019., 18:13   #589
Meni je najveći promašaj bio kada sam meso za gulaš dimio na roštilju.
Valjda nisam dobro dimio, bilo je prejako, oporo, gorko, užas.
davorradman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.