Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2004., 20:21   #21
BLASPHEMY!!!1 pamela je najbolja karakterna glumica koju je baywatch ikada imao, a svoje kvalitete je - ne samo dokazala, već i podigla na novu razinu - u seriji VIP. jedan veliki RESTECP!!1 za pamelu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 23:28   #22
zena je zgodna i ljepa i sve to ali kad gukne ja bi je zveknula s necim. onako kroz nos govori , odvratan neki glas. ma
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 01:54   #23
Quote:
slafko kaže:

ali - i takva je daaaaleko bolja od branka vukšića.


true...true
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 02:04   #24
renata je stvarno bozanski izgledala kao hostesa ali voditeljica je za
nije mi jasno da pored ovoliko lipih zena u hrvatskoj ne mogu nac neku koja pored izgleda ima i talenta za rad na tv-u
__________________
ako sam veslo sisala nisam brod progutala
nivle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 02:37   #25
A najbolje mi je kak' te žemske onda posle kenjkaju kako su žrtve one stare 'rvacke predrasude da uz suficit sisa ide deficit mozga.

Zbog taštine same sebi ne mogu priznati im je spontanost nikakva, a dikcija katastrofalna.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 10:18   #26
Quote:
pivka kaže:
ti si nešto krivo polovio.nitko nije rekao da je treba nedaj bože ružna ili jadna.ali neosporan je njezin antitalent.kao voditeljica je fakat grozna.ok.možda se s vremenom poboljša ali ovo što je do sad prikazala je
nisam ja ništa krivo polovio... naime, uopće se ne radi o tome što ljudi o toj ženi misle, nego se radi o tome kako to opisuju... neki su komentari pretjerani. kao da ih pišu napola ljubomorne osobe kojima je turbo dosadno, a čiji se smisao za komentar i humor svodi na licemjerno i zajedljivo ruganje drugima... pa koliko god je ona antitalent i radi loše (s tim se slažem), toliko su mi takvi komentari jednako tako jadni. gledam na poslu svaki dan društvo kojem je jedina zabava komentiranje drugih i sprdanje na tuđi račun. sorry, meni je to jadno i u tome vidim samo njihovu ograničenost. a neki komentari na ovom topiku učinili su mi se upravo tako ispraznima, pretjeranima i nepotrebnima.
djidjimidji is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 10:36   #27
nepotrebnima? .. ne kužim. ako se sprdamo s kapetanima međuzvjezdanih brodova, predsjednicima supersila, nobelovcima - zakaj se ne bi sprdali s praznoglavom silikonjarom koja loše radi svoj posao?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 11:21   #28
Quote:
djidjimidji kaže:
nisam ja ništa krivo polovio... naime, uopće se ne radi o tome što ljudi o toj ženi misle, nego se radi o tome kako to opisuju... neki su komentari pretjerani. kao da ih pišu napola ljubomorne osobe kojima je turbo dosadno, a čiji se smisao za komentar i humor svodi na licemjerno i zajedljivo ruganje drugima... pa koliko god je ona antitalent i radi loše (s tim se slažem), toliko su mi takvi komentari jednako tako jadni. gledam na poslu svaki dan društvo kojem je jedina zabava komentiranje drugih i sprdanje na tuđi račun. sorry, meni je to jadno i u tome vidim samo njihovu ograničenost. a neki komentari na ovom topiku učinili su mi se upravo tako ispraznima, pretjeranima i nepotrebnima.
Pretjeruješ. Komentiraju se puno bitnije i kvalitetnije osobe od nje, a ovo je samo bio komentar kako su tako lošu voditeljicu mogli staviti. A neki koji ovdje daju svoje procjene imaju poprilično iskustva i kompetentnosti da daju svoje procjene.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 11:37   #29
ona je baš jako zgodna, samo što ponekad pomislim da je transvestit zbog onog njenog muškog glasa i naglaska. pogotovo kada izgovara svoje prezime sooooopek.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 11:42   #30
Quote:
Nephrite kaže:
Ovo sam i ja pomislio. Samo da su joj dvije cijevi izašle iz bradavi--

Okej, nema više Austina Powersa prije spavanja za mene.

Inače, Manwe dugo te nije bilo. Welcome back.

tnx. glad to hear ya!

btw, kakve su ono floskule da renatica ima nekakav faks, čak štoviše i magisterij


ili sam ja previše zabrijao na the skulls?
manwe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 12:21   #31
Quote:
kokakoka kaže:
ona je baš jako zgodna, samo što ponekad pomislim da je transvestit zbog onog njenog muškog glasa i naglaska. pogotovo kada izgovara svoje prezime sooooopek.
ajme to bas i mene zivcira, ono soooopek, ufffffff!!!!!!!!!
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 12:22   #32
i onda oni iz klika ispale da ona ima sexy glas, mislim
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 13:01   #33
Quote:
Nastassja kaže:
Pretjeruješ. Komentiraju se puno bitnije i kvalitetnije osobe od nje, a ovo je samo bio komentar kako su tako lošu voditeljicu mogli staviti. A neki koji ovdje daju svoje procjene imaju poprilično iskustva i kompetentnosti da daju svoje procjene.
Malo pretjerujem, ali nije važno to što se komentira. To je poželjno. Samo su mi ti komentari ponekad pretjerani. Ne u smislu da iza njih stoji kriva procjena, nego je način izražavanja bez mjere... možda bi bar ponekad ljudi trebali zamisliti kako bi to objasnili kad bi poznavali osobu o kojoj pišu, ili zamisliti da to govore toj osobi u lice... O tome pričam. I nije samo stvar o nekoj Renati Sopek, stvar je u pljuvačkom stilu koji je jako naglašen na ovom forumu. Samo se po svemu sere bez mjere... i ljudima je to fora i guba. A eto, meni je to malo bez veze... Moj problem? Pa da, naravno da je moj problem. Zato sam ga i izložio ovdje na takav način.... i naravno da ne očekujem da će se sad nešto promijeniti. Samo primjećujem kakvo je stanje. I kako (i zašto) se meni takvo sra... stanje ne sviđa.
djidjimidji is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 13:57   #34
Quote:
piccola kaže:
i onda oni iz klika ispale da ona ima sexy glas, mislim
zašto ne, treba biti otvoren za homoerotična iskustva čak i ako ih izaziva najseksipilnija hrvatica
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 14:13   #35
Quote:
djidjimidji kaže:
. možda bi bar ponekad ljudi trebali zamisliti kako bi to objasnili kad bi poznavali osobu o kojoj pišu,
...tu se (istina) onda gubi na objektivnosti...osobno poznajme par ljudi s kojima sam studirao (pardon tulumario), a koji sada ili vode emisije, sviraju u grupama i pišu za novine, i iskreno malo mi smeta kad po njima pljuju jer ih poznajem kao frendove, a ne kao "javne" osobe podložne kritikama. No u gro slučajeva sam skužio da "pljuvači" imaju pravo i da ovo stvarno, rade, pišu ili sviraju bedastoće...


Quote:
stvar je u pljuvačkom stilu koji je jako naglašen na ovom forumu. Samo se po svemu sere bez mjere... i ljudima je to fora i guba. A eto, meni je to malo bez veze...
..a je** ga sad...ovdje ne pišu "profesionalci" koji i kad kritiziraju, kritiziraju (čast izuzecima) zamotano u celofanu, da se ne bi, ne daj bože, slučajno nekom zamerili...Ako netko doživljava Renatu Sopek kao kretenjaču, onda napiše RS je kretenjača...ružno zvuči, ali kad pročitaš neku njezinu izjavu da je ona do svog... "položaja" došla samo zahavljujući teškim radom i zalaganjem, onda nikakvu drugu klasifikaciju niti ne zaslužuje...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 14:34   #36
Quote:
kokakoka kaže:
zašto ne, treba biti otvoren za homoerotična iskustva čak i ako ih izaziva najseksipilnija hrvatica

Zakon mi je kak' ljudi doslovno shvaćaju tu titulu 'najseksepilnije hrvatice'. Kao da se ta Globusova lista sastavila sama od sebe.
Više je to izgledalo kao:

-"Čuj, stavi mi Sopekicu na prvo mjesto, a ja ti garantiram 10% popusta na novi BMW i mjesec dana besplatnog tretmana u kozmetičkom salonu."
-"Ej može."

Ljepota i seksepil su ionako u oku promatrača, a ne neka vanjska manifestacija.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 14:36   #37
Quote:
mirrorball kaže:
..a je** ga sad...ovdje ne pišu "profesionalci" koji i kad kritiziraju, kritiziraju (čast izuzecima) zamotano u celofanu, da se ne bi, ne daj bože, slučajno nekom zamerili...Ako netko doživljava Renatu Sopek kao kretenjaču, onda napiše RS je kretenjača...ružno zvuči, ali kad pročitaš neku njezinu izjavu da je ona do svog... "položaja" došla samo zahavljujući teškim radom i zalaganjem, onda nikakvu drugu klasifikaciju niti ne zaslužuje...
... ma uopće nije problem u tome da se nekome ne bi trebalo zamjeriti. ne smeta meni to. zamjeriti se moraš tu i tamo nekome... celofan je bez veze. ali nije takmičenje u smišljanju neke odvratnije sprdnje sinonim za nešto bez celofana. stav možeš objasniti bez da se trudiš biti što prljavijeg jezika. hoću reći - meni je takmičenje u tome tko će se na nečiji način što prljavije sprdati jednako tako jadno.... iako će mnogi ovdje takve postove dočekati s odobravanjem, a autora proglasiti facom... i izljevati salve smijeha... meni je to bez veze. samo toliko.
djidjimidji is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 15:08   #38
poznajem nekolicinu ljudi s ovog foruma i vjeruj mi kad ti kažem da si u zabludi. ne vidim ikakvo natjecanje u pljuvanju. isto tako znam, po njima i po sebi, da nam takve stvari ne padaju na pamet niti nas zabavljaju. ono što nas zabavlja jeuzeti nečiji komentar, dodati nešto satire, humora i onda sve to skupa još malo karikirati. onak, prijateljsko druženje uz zajebanciju na račun poznate osobe. ako je "natjecanje" jedini oblik koji možeš shvatiti - probaj si to predstaviti kao "natjecanje" u sarkazmu i maštovitijim komentarima.. očigledno nam se pojmovi zajebancije s frendovima razlikuju. ako je tako, cijela ova rasprava oko tvog doživljaja ove zajebancije je bespredmetna, nepotrebna i apsurdna. with that said, molim moderatore da temu zatvore jer je se ionako više nitko ne drži, a ne želim da postane kamen spoticanja.

hvala.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 15:12   #39
Nek još ostane, jer mislim da treba reći svoje mišljenje. A ako baš bude i dalje zastranila, zatvorit ćemo je.

Molim da od sada svatko kaže samo svoj komentar na ono što piše u naslovu topica, a ne komentira kako tko iznosi svoje mišljenje i zašto.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 16:05   #40
I ja sam gledala tu emisiju o tih 25 plavuša i Renata mi je i više nego grozna.

Govori kao Branko Vukšić (nekolicina vas je reklo da je ona gora od njega ali ja bi ih strpala u isti koš).
Znate ono: bla bla stop .. bla bla stop bla bla stop..

oboje identično govore .. koma
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.