Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2010., 18:42   #1
Preporuke restorana na Lošinju i Cresu

Nisam već godinama bio na Lošinju. Kad sam zadnji put bio, Artatore je bio jedino mjesto vrijedno pažnje, ostalo je većinom bilo blizu očaja.

Idem sad skoro na par dana i morim preporuke gdje se isplati jesti. U obzir dolazi cijeli otok Lošinj i Lošinju bliži dio Cresa. Može biti fancy kao Artatore, ali ne mora; dapače, ne troši mi se baš previše love jer sam u financijskom krahu.

Hvala unaprijed.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 20:37   #2
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Nisam već godinama bio na Lošinju. Kad sam zadnji put bio, Artatore je bio jedino mjesto vrijedno pažnje, ostalo je većinom bilo blizu očaja.

Idem sad skoro na par dana i morim preporuke gdje se isplati jesti. U obzir dolazi cijeli otok Lošinj i Lošinju bliži dio Cresa. Može biti fancy kao Artatore, ali ne mora; dapače, ne troši mi se baš previše love jer sam u financijskom krahu.

Hvala unaprijed.
U Cresu se izvrsno jede u gostionici Riva.
Nepretenciozno,kvalitetno,neskupo.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 22:18   #3
najbolju janjetinu ispod peke pojeo sam lani u ovo doba u loznatima, zaselku udaljenom nekoliko kilometara od grada cresa prema lošinju. malo ti je off road, ali ako imaš koju minutu više isplati se. inače, u zadnjem broju ića i pića imaš popis klopaonica u lošinju s površnim osvrtom, možda pomogne.
__________________
buža mačićeva
loyzek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 11:54   #4
imaš restoran-konobu Bonifačić, u Osoru točno tamo kod mosta koji spaja Cres i Lošinj, hrana je izvrsna, mi smo jeli neke riblje plate (orade i brancini iz uzgoja, ništa preskupo), imaju jako lijepu terasu, prirodna hladovina, ljubazno osoblje...
Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 12:04   #5
Quote:
Bear kaže: Pogledaj post
imaš restoran-konobu Bonifačić, u Osoru točno tamo kod mosta koji spaja Cres i Lošinj, hrana je izvrsna, mi smo jeli neke riblje plate (orade i brancini iz uzgoja, ništa preskupo), imaju jako lijepu terasu, prirodna hladovina, ljubazno osoblje...
je.
mi smo tamo jeli janjetinu lešo s povrćem.Bilo je fantastično.
A i cijeli Osor je čudesan.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 22:19   #6
Hvala vam, ljudi, puno!

Ima li kakve preporuke baš za Lošinj. Naime, ipak ću tamo biti, pa mi je više pri ruci. Cresom ću samo prolaziti.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 19:05   #7
Konoba Marina u Velom lošinju,domaća spiza,normalne cijene
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 11:01   #8
jel' bio netko u balvanidi na losinju? kak' je tamo? hvala!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 22:15   #9
Sutra ako uhvatim malo vremena kratko izvješće s puta.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 22:50   #10
i mene zanima jer mi se sprema ljetovanje na Lošinju
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 10:31   #11
Daklem...

Otišao bez love na Lošinj. Totalna kriza. I na kraju nije bilo tako loše.

Nerezine imaju dva lokala vrijedna pažnje. Na glavnom trgu pizzeria Mornar. Pizza je stvarno prva klasa, svaka čast. Cijene otprilike zagrebačke. A i ambijent je lijep, na terasi na trgu, idilično. Jedino su prijenosi utakmica gnjavili s onim nepodnošljivim vuvuzelama...

Malo dalje restoran Panorama. Ništa posebno ali solidno. Izvrsne frigane lignje -- i opet po normalnim, a ne turističko-pljačkaškim cijenama.

U Malom Lošinju me ništa izvana nije privuklo -- sve mi je izgledalo kao zamka za turiste, a otprije imam malkice loša iskustva.

Na kraju je strast pobijedila zdravi razum i unatoč besparici otišli u Artatore, kod Janje. Tako se zove restoran. "Artatore" u uvali Artatore, a podnaslov mu je "kod Janje".

Bio tamo pred par godina i ubio se najboljim zubacem na svijetu i šire, nakon fantastičnih špageta s jastogom. Visoka cijena, otprilike kao u zagrebačkim ribljim restoranima, ali jelo je pričalo sedam jezika. Samo, onda sam to lako mogao platiti, a sad sam imućan otprilike kao Grčka.

Ali, kažem, strast je pobijedila razum. I dobro da jest.

Predjelo -- škampi u umaku, nešto kao buzara, s palentom punjenom divljim šparogama.

Škampi tako veliki da te strah uzet ih u ruku. Više kao jastozi zaostali u razvoju nego kao škampi. Upravo fantastični. Kuhani taman toliko da ih lako otvaraš, a meso još čvrsto. Umak... bolje da ne pričam. Smazali dvije košarice njihovih domaćih kruhova samo da pokupimo sav taj umak. A palenta sa šparogama... nemam riječi. Nju sam jeo posebno jer mi se činilo da ću je uvrijediti ako je jedem kao prilog.

Glavna jela -- file zubaca kuhan u malvaziji i maslinovom ulju; miješane školjke (dagnje, dondole, kapesanti). Neću uopće pričati o tome. Nema smisla. Na trenutke sam mislio da, kao ona glavna junakinja 'Dubokog grla', imam klitoris u grlu. Orgazmički doživljaj.

Uz sve to kućna rinfuzna malvazija. Iznenađujuće dobra. Moćnija od uobičajenih malvazija, čak mi je malo vukla na chardonnay.

Deserti -- panacota s višnjama, štrudla od bresaka i čokoladna torta sa svježim smokvama. Jedno bolje od drugoga.

Ova torta zahtijeva podrobniji opis jer je jako posebna. Tamna, tamna, tamna čokolada, čvrsto teško tijesto i sloj ploški svježih slatkih smokava između. Tanka ali moćna torta, izuzetan spoj okusa, za svaku preporuku!

Tri osobe, moćne, jedva savladive porcije, oko tisuću kuna. Strašno puno za nas u besparici, ali vrijedno svake lipe. Hvala, Janja!

(I vrlo, vrlo, ljubazna posluga, krasna terasa, divan pogled...)
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 12:30   #12
Restoran Panorama u Nerezinama nam je obavezna usputna postaja kad smo na Lošinju i beskrajno smo nesretni ako ne radi. Najbolje frigane lignje na svijetu s prihvatljivom cijenom (ručak za 4 osobe sa pićem po osobi cca 250-300 kn).
Kod Janje ćemo nakon ovolikih pohvala sigurno navratiti
tihaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 13:15   #13
Quote:
tihaluka kaže: Pogledaj post
Restoran Panorama u Nerezinama nam je obavezna usputna postaja kad smo na Lošinju i beskrajno smo nesretni ako ne radi. Najbolje frigane lignje na svijetu s prihvatljivom cijenom (ručak za 4 osobe sa pićem po osobi cca 250-300 kn).
Kod Janje ćemo nakon ovolikih pohvala sigurno navratiti
Ovo nije nimalo prihvatljiva cijena za frigane lignje + piće po osobi. Pretpostavljam da si se zabunio/la i mislio/la na kompletan ručak za svih četvero, a ne po osobi.
Bubi Trubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 13:24   #14
Quote:
Bubi Trubi kaže: Pogledaj post
Ovo nije nimalo prihvatljiva cijena za frigane lignje + piće po osobi. Pretpostavljam da si se zabunio/la i mislio/la na kompletan ručak za svih četvero, a ne po osobi.
Vjerojatno. Ja sam za troje platio oko 200 kuna, ako se ne varam.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 14:48   #15
Quote:
Bubi Trubi kaže: Pogledaj post
Ovo nije nimalo prihvatljiva cijena za frigane lignje + piće po osobi. Pretpostavljam da si se zabunio/la i mislio/la na kompletan ručak za svih četvero, a ne po osobi.
malo sam nespretno sročila rečenicu
da, to je cijena ručka za četiri osobe
tihaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 22:51   #16
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Daklem...

Na kraju je strast pobijedila zdravi razum i unatoč besparici otišli u Artatore, kod Janje. Tako se zove restoran. "Artatore" u uvali Artatore, a podnaslov mu je "kod Janje".

Bio tamo pred par godina i ubio se najboljim zubacem na svijetu i šire, nakon fantastičnih špageta s jastogom. Visoka cijena, otprilike kao u zagrebačkim ribljim restoranima, ali jelo je pričalo sedam jezika. Samo, onda sam to lako mogao platiti, a sad sam imućan otprilike kao Grčka.

Ali, kažem, strast je pobijedila razum. I dobro da jest.

Predjelo -- škampi u umaku, nešto kao buzara, s palentom punjenom divljim šparogama.

Škampi tako veliki da te strah uzet ih u ruku. Više kao jastozi zaostali u razvoju nego kao škampi. Upravo fantastični. Kuhani taman toliko da ih lako otvaraš, a meso još čvrsto. Umak... bolje da ne pričam. Smazali dvije košarice njihovih domaćih kruhova samo da pokupimo sav taj umak. A palenta sa šparogama... nemam riječi. Nju sam jeo posebno jer mi se činilo da ću je uvrijediti ako je jedem kao prilog.

Glavna jela -- file zubaca kuhan u malvaziji i maslinovom ulju; miješane školjke (dagnje, dondole, kapesanti). Neću uopće pričati o tome. Nema smisla. Na trenutke sam mislio da, kao ona glavna junakinja 'Dubokog grla', imam klitoris u grlu. Orgazmički doživljaj.

Uz sve to kućna rinfuzna malvazija. Iznenađujuće dobra. Moćnija od uobičajenih malvazija, čak mi je malo vukla na chardonnay.

Deserti -- panacota s višnjama, štrudla od bresaka i čokoladna torta sa svježim smokvama. Jedno bolje od drugoga.

Ova torta zahtijeva podrobniji opis jer je jako posebna. Tamna, tamna, tamna čokolada, čvrsto teško tijesto i sloj ploški svježih slatkih smokava između. Tanka ali moćna torta, izuzetan spoj okusa, za svaku preporuku!

Tri osobe, moćne, jedva savladive porcije, oko tisuću kuna. Strašno puno za nas u besparici, ali vrijedno svake lipe. Hvala, Janja!

(I vrlo, vrlo, ljubazna posluga, krasna terasa, divan pogled...)
Zbog ovog posta dođe mi da razmislim o promjeni mjesta ljetovanja, ili bar da pronađem način za zaletiti se do te Janje
Odličan, vrlo slikovit i nadasve primamljiv opis ručka i restorana. Bravo!

Zadnje uređivanje crveno-crno : 16.06.2010. at 23:50.
crveno-crno is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 23:56   #17
meni kod te Janje uopće nisu neke sulude cijene
ipak je i riba i vino... meni to ok
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 00:12   #18
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
meni kod te Janje uopće nisu neke sulude cijene
ipak je i riba i vino... meni to ok
I meni. Očekivao sam da će biti bar toliki račun, možda i veći. Bio sam i prije u tom restoranu, a bogami znam i koliki su inače računi u prvoklasnim restoranima. I ne mislim da je to uopće izuzetna cijena. Jedini problem je što je to meni u sadašnjoj situaciji nerealno skupo. Bilo je potpuno blesavo ići tamo, kad čovjek razumno razmišlja. Ali eto, nama je drago da nismo razumno razmišljali.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 17:38   #19
eh, sad mi zao da nisam tamo zasla ne slusajuci glavu nego dušu...koja isto krvari u besparici

samo komentar, prikaz losinja u iću i piću je potpuno bezvezan, izvučen praktički skoro iz turističke brošure, samo ima bolje fotke...ništa posebno nije preporučeno, nego gledaj slike pa se snađi. te sam ja tako gledala krivo i završila u lošinjskom jidru..bah bezveze je blaga riječ...i tako bi bilo pokušaj pogreška pa do bankrota da sam se na njih oslonila...

s druge strane, u baracudi na rivi smo završili na desertima, i to mjesto mi se učinilo vrijednim posjeta.

U loznatima, u Bukaleti sam završila potpuno slučajno, i bila potpuno oduševljena cijelim doživljajem. klopom (većina janjetina, ali i skuta, jetrica, a imade i škamapa i ribe) uslugom, okruženjem i cijenama. super.
__________________
you'll shoot your eye out,kid!
la-di-da is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 18:11   #20
Uvijek se sjetim prefinih cevapa, bas u Malom losinju, neka mala ulicica u centru, "prcvarnica" 2 na 2 ali cevapi juhuuhuu...
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.