Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2017., 16:16   #1701
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Meni je Genisys odličan film, žao mi je što ne idu dalje sa pričom.

Najviše mi se svidjelo što su promijenili cijelu priču, to nisam očekivao, bilo je jako hrabro, i po meni su uspjeli.
I meni žao, taman apgrejdali Švarciku, kad ono - kurac...

Quote:
Eartwormjim kaže: Pogledaj post
Dragoone, jer si ti ovde u ilegali ili su te moderatori rehabilitovali kao cica Drazu?
Naš je Milovan postao Pomilovan...

I neka je, drago mi je, uvijek volim čitat njegove postove kad popizdi...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 00:34   #1702
A šta mislite da se direktor Genesysa okrenuo ka stilu Avengersa dok je stvarao film. Film bi se sastojao od tri dela, prvi je rat u budućnosti, drugi ona zahebancija u 80-ima a treći deo filma bi se odigravao u onoj tvornici ali tako da je ona puna eksperimentalnih terminatora kao što su TX, T1000, T3000 a umesto onog T5000 bi postojao T∞ koji bi zavrnuo vremensku liniju kao Nolan te napravio žešći "plot twist".

Ono što me kopka u Terminator franšizi je misteriozni T1000000 koji se samo pojavio u T2:3D no s ovdašnjom CGI tehnologijom bi izgledao spektakularno. Njega su mogli sturiti u početku TG u onom ratu u budućnosti i on bi branio bazu terminatora.

No najviše me kopka čuveni Infiltrator I950 od kojeg se može napraviti strašno dobar film, nešto kao mračniji Deadpool ali naravno s atmosferom iz T1. Zamislite scene s odsečenim delovima tela i nadanju glavnih likova da su ubili I950 kad ono počne rasti odsečeni deo k'o gušteru rep.

Koliko samo ideja, ....
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2018., 01:10   #1703
Konačno su otkriveni neki detalji oko nikad ostvarenog nastavka Genisysa 2.

https://www.theterminatorfans.com/ex...isys-revealed/

Po ovome priča u onom delu u budućnosti pre finalne borbe se malo više otkriva te se u njoj nalazi i T-800 iliti odmilja Pops. Popsa su oteli John i Kyle te su ga reprogramirali, tokom finalne borbe Pops se nije pojavio na ekranu u Genisysu ali je tu bio negde.

Jason Clarke je nedavno otkrio kako bi se radnja Genisysa 2 bazirala više ka njegovom liku Johna ali ne kao vođe Otpora nego u vremenu kada ga je Alex pretvorio u T-3000.

Vrlo verovatno Genisys 2 bi počeo s onim dijalogom Alexa i Johna a kasnije kad bi Alex s saznanjem da je vremeplov upotrebljen (za slanje T-800 i Kylea u 1984.) poslao T-1000 u 1973. (ili koju već godinu, znam da su 70te) da ubije Sarine roditelje i samu Saru da bi konačno stao na rep Johnu a Pops videvši to poslao je sebe kroz vreme da spase malu Saru.

Alex i John su se dogovorili kasnije za slanje Johna u 2014. ali to se nebi desilo u prvoj polovini filma.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2018., 09:46   #1704
Šteta što ne idu dalje sa tom pričom.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 01:47   #1705
Baš šteta, nadam se da će pisac scenarija za onu službenu društvenu igru objasniti i onu zaebanciju s crvenom kuglom/reaktorom na kraju filma što je prikazana tokom creditsa
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2018., 15:58   #1706
Ja sam svoje sve rekao davno, još prije tri godine O OVOM SMEĆUUUUUU od filma, ponavljam: SMEĆU:




Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
POGLEDAO SAM OVO JEBENO SMEĆE OD FILMA.

Nažalost žurim na posao pa nemam dovoljno vremena ispričati sve pojedinosti OVE JEBENE KATASTROFE PO FILMOGRAFIJU ekvivalentnu HIROŠIMI I NAGASAKIJU.

OVOM "FILMU" (SMEĆU) DAJEM OCJENU: -1/10, PONAVLJAM: MINUS JEDAN OD DESET.

PLJUVANJE PO OVOME G-O-V-N-U (sorry govnima na uvredi, jer i govna su bolja od ovog filma) ću nastaviti kad se vratim, samo ću reći jednu anegdotu prije ulaska u kino;

Dakle nagovorih se da odem ovo pogledat u kino, prijatelj išao s menom, lik nije fanatik za Terminatorom kao ja, ali voli originalne filmove i ČAK I ON SE HTIO DIGNUTI I OTIĆI ĆA.

Dakle, prije nego ćemo ući u kino-salu ja nisam prestajao pričati poluglasnim tonom KAKVO SMEĆE ĆU UPRAVO POGLEDATI, na što se okrenulo prema meni 5 JEBENIH TINEJDŽERA (imaju negdi 19, 20 godina) i okosito me upitaše: "Što ideš onda gledat ovo kad ti je smeće?", moj odgovor: "VOLIM VIDJETI KAKO SMEĆE I GOVNO IZGLEDAJU DA NE BI STAO NA NJIH"!

Oni okrenuše očima a ja u sebi mislih: HEBLI MATER SVOJU.

Nastavak mog opširnijeg osvrta na OVO SMEĆE slijedi poslije.
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Dakle da se nadovežem dalje na sebe...

SPOILER NAMJERNO ZA SVE (JER NEMA SE ŠTO OVDJE SPOILAT, OVA RIGOTINA JE PROZIRNIJA OD PREDIZBORNIH KAMPANJA, TAKO DA JE BESPOTREBNO U DETALJE SAMIH SCENA ULAZIT):


Dakle, ne znam što je gore da li TO ŠTO SAM DOŽIVIO OVO SMEĆE U SVOM ŽIVOTU ILI TO ŠTO OVO SMEĆE NOSI NAZIV TERMINATORA, oboje u isto vrijeme.

OVAJ FILM IMA OCJENU 1/10 samo glede ideje, znači čak da ne gledate film uopće a da ste FAN Terminatora, ovo je ČISTA JEDINICA, a onda kad pogledate film do izražaja dolazi prava istina ocjene za film a to je: -1/10.

Dok sam gledao uvodni dio filma (sve do pojave pravog a ne digitalnog Švarcija), imao sam DOJAM DA MI NETKO SILUJE DJETINJSTVO, DRKA PO NJEMU, POVRAĆA I ŠTO SVE NE...

NAKON POJAVE PRAVOG ŠVARCIJA imao sam osjećaj da netko onda radi TULUM BESĆUTNIH IDIOTA I MONSTRUMA NAKON SILOVANJA I DRKANJA NA SVE ONO ŠTO VOLIM I ČEGA SAM FAN.

Film na početku GLOĐE TIJELO KULTA - Terminator 1 & 2, da bi onda nakon glođanja TIJELA došao do kostiju i poglođao i njih.

OVO JE NAJGORA I NAJMONSTRUOZNIJA STVAR koja je zadesila Hollywood U POVIJESTI HOLLYWOODA, nikad niti jednu kultnu franšizu NIJE ZADESILO OVAKVO JEDNO SMEĆE OD FILMA KOJI DOSLOVNO SILUJE (DOSLOVNO) kultne filmove (prva dva), a vi fanovi Aliena ODJEBITE ODMA SADA ako mi kažete da je Prometheus ravan ovome, mrš u PM...

Isto poručujem onima koji mi dođu sa sranjem da su prequeli SW-a ekvialent ovome, isto mrš u PM...

OVO JE GROZOTA, ovo je čin koji je otvorio vrata PAKLA u Hollywoodu makar su već bila otkškrinuta skoro napola, ovim se utrla vjerojatno staza daljnjem silovanju i glođanju SVEGA KULTNOGA, ali Bože moj kud baš na meni NAJDRAŽOJ ScFi SAGI, KUD BAŠ NA ONOME ČEG SAM JA FANATIK.

Emilia Clarke u ovome filmu je jebeni DŽOUK, poser, nemam riječi, nju staviti u istu rečenicu sa Lindom Hamilton je za jebeno kastriranje a kamoli baniranje.

A DA NE SPOMINJEM KYLE REESA u ovome "filmu", usporediti njega sa Michael Biehnom, pa jel su potrebni komentari?

Ovo je samo osvrtanje na glumu, ali tek radnja...

UFFFFFFFFFFFFF

UFFFFFFFFF MOJ BOŽE...Pa ja bi majke mi moje upucao "redatelja" ovog smeća, stavljam pod navodnike i redatelja jer NITI JEDAN REDATELJ SA BAREM IQ OD 90 ne bi htio napraviti JEBENI ALTERNATIVNI TIMELINE NA NEČEMU KULTNOME POPUT TERMINATORA.

DAJTE NAM VIŠE RAT U BUDUĆNOSTI JEBEM LI VAM MAJKU U GROBU DA VAM JEBEM, EVO nek me se banira sada ovdje za sva vremena, majku li vam JEBEM U GROBU HOLLYWOODSKO-RETARDIRANU.

Za ovaj "film" je WAR OF THE WORLDS 2 (da dobro ste pročitali, postoji duja) JEBENA FILMČINA.

Ovo je jedan bešćutni, bezdušni, oholi, retardirani, smećarski, govnarski "FILM" koji je na najbešćutniji, najoholiji, najretardiraniji, najsmećarskiji i najgovnarskiji način PONIZIO JEDNU OD NAJKLUTNIJIH ScFi franšiza ikada.

Apsolutno ništa ne funkcionira u ovome filmu, apsolutno NIŠTA!

Ono što je za ONESVJESTITI SE je što da čak i funkcionira ovaj FILM BI BIO SMEĆE ZBOG SAME IDEJE, KAMOLI JOŠ ŠTO NE FUNKCIONIRA NIŠTA, ALI NIŠTA!

Što da ulazim u detalje po na "osob" scene?

Što? Da pišem još ovdje stotinu postova?

Jel potrebno to?

NITI IMAM SNAGE NITI VOLJE, to je kao da pitate nekog veterana iz Vijetnama da vam prepričava sad tu iskustvo svih ZLOČINA kojima je svjedočio, kao da vam netko iz prošlog rata na ovim prostorima prepričava ZLA koja je vidio i doživio.

Ovo je udarac tako nizak i tako težak za sve Fanove Terminatora da se od ovoga mogu oporaviti samo oni najači.

Hvala Bogu ja sam jedan od takvih i nema toga Boga ni Vraga koji će kod mene ikada dopustiti DA OVO SMEĆEEEEEEEEEEEEEEEEEE utječe na T1 ili T2.

Hvala Bogu pa ni filmska kritika (kojoj se zahvaljujem) to nije dopustila, samo što je ona bila mnogo darežljivija pa je OVOME SMEĆU DALA 39/100 ocjenu, ja mu dajem -1/10.

I za kraj samo da napišem da JEBEM MATER CAMERONU i to onu mrtvu za sve one riječi hvale koje je izgovorio za ovaj film, jebao on majku svoju sa svojim Avatar PIČKAMA MATERINAMA.

A Arnolde, Arny Arny... e "moj" Arny... jadna ti majčica tvoja što si si dopustio jadna ti majka tvoja (opet ponavljam).

Toliko od mene sad možete slobodno BAN ako mi ga se želi dati, ali iskreno nit me briga.

HVALA

P.S: JADNA IM MAJKA E... Ma ne mogu se smirit naprosto, glodavci, LEŠINARI JEDNI KOJI SU POGLOĐALI OVIM SMEĆEM SVE ŠTO SE DALO IZ KULTA!

ČAK I JEBENE NAJK PATIKE DOK KYLE VEŽE SU STAVILI ONOG MONSTRUMA OD IDIOTA DA ISTO TO ČINI U OVOJ RIGOTINI.

I onda dolazi T-1000, uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

joj e... uf "kako dobro", ajme e...

I ne samo to, ŠVARCI ZNA SKLEPAT I TIME MACHINE BOG TE JEBA.

ONA GAME OF THRONES KURVETINA UBIJA T-800 jednim metkom (ima žena iskustva ejjjjjjjjjjjjjj)...I ŠTO JE "NAJBOLJE" OD SVEG, OVO GOVNO NE ZNA (GLEDE PRIČE) UOPĆE KO GA JE POSRA haha, jebote Bog e pa ono ne zna koga je posra, na kraju uopće SE NE ZNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KAKO SE ONO SVE DESILO hahahahah, o jadna vam majka majku vam hebem BOGOHULNO-HOLLYWOODSKU.

HVALA.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2018., 21:07   #1707
Modovi, brišite ovo. Toliki hate nisam nikad video u životu. Ni meni nije seo Genisys ali me je radovalo što su uneli neke promene, reboot nije najbolje odrađen ali je OKish. Isto kao Alien Covenant. Nije mi seo zbog očajne glume sporednih glumaca ali fasbender mu je hebao kevu. Jedva čekam nastavak ako ikada bude.

Genisys će dobiti nastavak u vidu priče za novu društvenu igru i to me jako raduje. Ovde smo da diskutiramo o filmu a ne da spamujemo hateom.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2018., 21:21   #1708
Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
Modovi, brišite ovo. Toliki hate nisam nikad video u životu.
Niti ćeš vidit

Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
Ovde smo da diskutiramo o filmu a ne da spamujemo hateom.
Ovdje smo da diskutiramo o filmu da, samo što ovo nije za mene film nego smeće i moje je demokratsko pravo i pravo filmskog kritičara i pravo kao Terminator-fanatika da nazovem nešto smećem, neko se moze sloziti ili ne, ali moje je pravo da nazovem nešto smećem, a ovo je smeće neviđeno u povijesti ijedne kultne franšize.

Naravno da je duznost svakog da hejtuje govno, mozda neko voli govna ali to vec nije normalno.

A što se tiče onog posta, onaj post sam napisao prije 3 godine, samo sam ga quotao ponovno.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2018., 09:10   #1709
T5 Genesys je uvreda za T serijal, podmukla zlocesta uvreda, pruzis ruku i dobijes udarac u pleksus, taj osjecaj sam imao. T4 je imao rupa ali si mogao napraviti platno za ici dalje s vjetrom, s T5 se sve raspalo, nema tu spasa. Razumijem dragona, srcu uzima odlicne T1 i T2 koji su definitvno ispred svog vremena snimani i daju dozu nostalgije i futurizma, oni su i u to doba odma postali remek djela SF, nazalost isto sam ka i dragon ocekivao puno toga od nakraju nicega, ne sjecam se kad me jedan film tako razocarao kao T5 i drago mi je da ne snimaju nastavak, kad netko bude imao entuzijazam/volju/stavit kvalitetu ispred profita kao Cameron u to vrime, mozda cemo i docekat dostojni nastavak, do tada cemo trpit reciklazu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
__________________
Nisam procitao pravila za oblikovanje potpisa.
Kick_Ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2018., 21:20   #1710
Quote:
Star-Lord kaže: Pogledaj post

Ovdje smo da diskutiramo o filmu da, samo što ovo nije za mene film nego smeće i moje je demokratsko pravo i pravo filmskog kritičara i pravo kao Terminator-fanatika da nazovem nešto smećem, neko se moze sloziti ili ne, ali moje je pravo da nazovem nešto smećem, a ovo je smeće neviđeno u povijesti ijedne kultne franšize.
Slažem se.
__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2018., 21:48   #1711
evo ga na novoj

nakon dvice svi nastavci pare ko treš, koja je kvaka, jeli stvarno cameron čini toliku razliku ne vem

priča ko priča , svakoj možeš naći šupljinu, i dvici i jedinici , ali režija
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2018., 20:20   #1712
Quote:
Star-Lord kaže: Pogledaj post
Ja sam svoje sve rekao davno, još prije tri godine O OVOM SMEĆUUUUUU od filma, ponavljam: SMEĆU:
Nemam zelje listati deset stranica, procitah malocas koji red iznad tebe opis forumasa Doma184, koji koncizira dojam konkretnim navodjenjem stvari koje smatra pogresnim. Ali tvoj upis mi ostaje misterij jer navodis da si najveci fan. Nisam ga gledao, dok citam upise zadnje stranice odlucih da ispravim propust, pa javim dojam nakon gledanja.

Ali osim emotivnog elaborata razocaranosti, niti jedne jedine konkretne recnice s opisom sto ne valja u filmu nisi podario?


...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 11:56   #1713
To je zato što je jedan običan troll od čoveka koji nema ni dve čiste u glavi i ponaša se ko da ima 5 godina. Nemere razgovarati kao normalan čovek nego uzme ko nekakav primat silovati tastaturu s Caps Lockom a sve da bi popljuvao jedan običan film. Takvo nešto normalan čovek ne radi, a pravo je čudo da takvo stvorenje deli socijalnu mrežu sa nama. Gde su modovi? Ovo je dno dna.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 01:46   #1714
Filmove uglavnom cenim tako sto pomnozim ideju*realizacija ideje. Normalno, ako imas ogroman budzet lakse ces realizovati svoju ideju, ali ako ideje nema ili ti je bas losa, dobices ukupno 5-10 od 100 bodova.

Zato mi je ovaj film los. Meni je i Primer, film o time travel tematici bio los jer je realizacija ideje bila uzasna. Dvojica naucnika koji bez prestanka pricaju i pricaju i pricaju i to je sva radnja, plus totalno je nerazumljivo. Dzaba ideja, dzaba sve. Show, don't tell.

E ovde smo imali ugodjaj vrhunskih specijalnih efekata, ali je prica i ideja uzasno losa.

1. Smara sto se sve vrti oko onog Johna Conora. Sta je sa onom dvojicom crnaca, prikazani su samo jednom i to je to? Gde je bre obezbedjenje, zasto samo jedan android mora da cuva Genisys od eksplozije?

2. John Connor kao bad guy, uzasna ideja.

3. Daenerys Targaryen kao Sarah Connor? Sve ove silne posalice sa Varom iz Spartacusa i Arniem, pa to je T3 pa na 10-ti stepen usiljenog humora.

4. Film je napravljen samo kao hommage T1 (kada se bore dvojica terminatora u sceni gde je jedan bez odece; u sceni kada zapale terminatora pa se pojavljuje robot - Ryce opet u akciji), T2 (onaj azijat), T3 (scena sa helikopterima i kamionima) i nekoliko stoseva sto su stalno ponavljali kroz ceo film.

Potrositi ovoliko para i napraviti specijalne efekte samo da bi glavni stozer cuvao jedan T - 3000 i da bi glavni bad guy pricao kako "nema sanse da se on zaustavi, ma nikakve" su zaista bacene pare.

Ocene Terminatora:

T1 - ideja 10, prezentacija 8.6 - 86/100
T2 - ideja 8.5, prezentacija 9.5 - 80.75/100
T3 - ideja 5.5, prezentacija 8 - 44/100

T - salvation - nisam gledao, kakav je?

T - genysis - ideja 2.2, prezentacija 9 - 19.8/100
orangejuice is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 02:18   #1715
Quote:
orangejuice kaže: Pogledaj post
T - salvation - nisam gledao, kakav je?
Dobar Bolji od T3 koji je kopija T2 i bolji od TG koji je los/smece. Pogledaj, preporuka.

T1 i T2 su nesto posebno ali Salvation je jedini kojeg smatram Terminator filmom nakon prva dva.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2018., 08:13   #1716
Quote:
Star-Lord kaže: Pogledaj post
Ja sam svoje sve rekao davno, još prije tri godine O OVOM SMEĆUUUUUU od filma, ponavljam: SMEĆU:
Apsolutno se slazem sa svime.
Sokiran sam da je ovaj film ikome imalo prihvatljiv a kamoli dobar, a takodjer sam ogroman fan prva dva nastavka, posebno jedinice, to mi je bas najdrazi film u univerzumu.

Genisys je sramota.
Polucilindar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.