Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2012., 00:34   #61
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
E baš zato nam ni ne treba takav program, jer takvog materijala ima i previše na RTL/NovaTV/Doma TV kanalima.
Ja i dalje ostajem pri svome; fali samo kanal za djecu, sa crtićima. Jer ono što se nudi za njih na postojećim kanalima je premalo i u blesavim terminima.
Ovo za fashion sadržaje ti je totalno besmislen argument, i na kraju ga sam pobijaš.

Kažeš da nam ne treba program posvećen modi zato jer takvih sadržaja ima na Novoj, Domi i Rtl-u, a istovremeno govoriš da bi trebalo uvesti specijalizirani program za djecu, a takvih sadržaja ima na svim televizijam. Uz to HRT ima i obrazovni program i emisije za klince vrtićke dobi i slično.

Ja i dalje mislim da bi najbolji izbor bio specijalizirani program za modu, na kojem bi se mogle prenositi sve važne domaće i strane modne revije, mogli bi imati emisije o poznatim dizajnerima i modelima, emisije u kojima se predstavljaju mladi, domaći, nepoznati kreatori, mogli bi kupiti npr. američki, britanski, francuski Top model itd. To bi bio super program za ženske (i neke muške) koji vole modu, a takvih ima puno i ne vidim niti jedan razlog da se ne bi pokrenuo tako neki fashion program. Eto, ja bih to voljela vidjeti kod nas.
Mihalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 01:01   #62
ja mislim da si ti očajan troll...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.10.2012., 01:13   #63
Quote:
Mihalena kaže: Pogledaj post
Ovo za fashion sadržaje ti je totalno besmislen argument, i na kraju ga sam pobijaš.

Kažeš da nam ne treba program posvećen modi zato jer takvih sadržaja ima na Novoj, Domi i Rtl-u, a istovremeno govoriš da bi trebalo uvesti specijalizirani program za djecu, a takvih sadržaja ima na svim televizijam. Uz to HRT ima i obrazovni program i emisije za klince vrtićke dobi i slično.

Ja i dalje mislim da bi najbolji izbor bio specijalizirani program za modu, na kojem bi se mogle prenositi sve važne domaće i strane modne revije, mogli bi imati emisije o poznatim dizajnerima i modelima, emisije u kojima se predstavljaju mladi, domaći, nepoznati kreatori, mogli bi kupiti npr. američki, britanski, francuski Top model itd. To bi bio super program za ženske (i neke muške) koji vole modu, a takvih ima puno i ne vidim niti jedan razlog da se ne bi pokrenuo tako neki fashion program. Eto, ja bih to voljela vidjeti kod nas.
sva sreća pa ništa od toga
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 12:23   #64
I PINK je izgledan kandidat za natječaj ili za mux B ili za natječaj u mux D:


Mi radimo u Hrvatskoj, gdje provodim dosta vremena i gdje, moram priznati, još postoje male netrpeljivosti prema onome što dolazi iz Srbije. U Hrvatskoj postoji i problem digitalizacije, koja je tek počela i po njenom završetku može se očekivati naš dolazak i na ovo tržište - rekao je Željko Mitrović u intervjuu za srbijanski "Press".


http://www.vecernji.hr/vijesti/mitro...-clanak-198720
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 12:27   #65
znaš u čemu je problem... to ti je bila izjava prije njegove propasti u sloveniji... a pošto su propali u sloveniji, ne vjerujem da će opet riskirati...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 12:28   #66
Quote:
Benjamin Vladić kaže: Pogledaj post
I PINK je izgledan kandidat za natječaj ili za mux B ili za natječaj u mux D:


Mi radimo u Hrvatskoj, gdje provodim dosta vremena i gdje, moram priznati, još postoje male netrpeljivosti prema onome što dolazi iz Srbije. U Hrvatskoj postoji i problem digitalizacije, koja je tek počela i po njenom završetku može se očekivati naš dolazak i na ovo tržište - rekao je Željko Mitrović u intervjuu za srbijanski "Press".


http://www.vecernji.hr/vijesti/mitro...-clanak-198720
Članak star dvije godine, bokte.

Sumnjam da će doći Pink, propali su samo tako u Sloveniji.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 12:35   #67
Članak je star dvije godine ali kad će već biti dva natječaja za očekivat je da se kandidira,u Sloveniji je program bezvezan u usporedbi sa Pinkom u Srbiji i Crnoj Gori,nisu se ni trudili nikako i nije ni čudo što je propao.
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 12:40   #68
Quote:
Benjamin Vladić kaže: Pogledaj post
Članak je star dvije godine ali kad će već biti dva natječaja za očekivat je da se kandidira,u Sloveniji je program bezvezan u usporedbi sa Pinkom u Srbiji i Crnoj Gori,nisu se ni trudili nikako i nije ni čudo što je propao.
ne vjerujem, ali ipak iz tvojih usta u mitrovićeve uši...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 19:11   #69
Quote:
Benjamin Vladić kaže: Pogledaj post
I PINK je izgledan kandidat za natječaj ili za mux B ili za natječaj u mux D:


Mi radimo u Hrvatskoj, gdje provodim dosta vremena i gdje, moram priznati, još postoje male netrpeljivosti prema onome što dolazi iz Srbije. U Hrvatskoj postoji i problem digitalizacije, koja je tek počela i po njenom završetku može se očekivati naš dolazak i na ovo tržište - rekao je Željko Mitrović u intervjuu za srbijanski "Press".


http://www.vecernji.hr/vijesti/mitro...-clanak-198720
Mislim da čovik koji digitalizaciju u RH vidi kao problem nema što tražiti na našem tržištu... Digitalizaciju koja je među prvima (ako ne i prva) prošla najbezbolnije...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 19:12   #70
Zaboravili ste na Merlićevu Obiteljsku TV, za koju kažu da je hrvatski izdanak Pinka?
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 21:25   #71
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Mislim da čovik koji digitalizaciju u RH vidi kao problem nema što tražiti na našem tržištu... Digitalizaciju koja je među prvima (ako ne i prva) prošla najbezbolnije...
da... to je jako zanimljivo... dok se srbija hebe sa dvb-t2, hrvatska je uzela dvb-t mpeg 2, koji prima manje kanala (što će hrvatskoj više), ali prijemnici su po 100 kn i stvarno nije problem ljudima kupiti prijemnik...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 22:36   #72
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
da... to je jako zanimljivo... dok se srbija hebe sa dvb-t2, hrvatska je uzela dvb-t mpeg 2, koji prima manje kanala (što će hrvatskoj više), ali prijemnici su po 100 kn i stvarno nije problem ljudima kupiti prijemnik...
Između ostalog RH je dobila najviše kanala tj. muxeva na konvenciji u ženevi tako da nam stvarno u početku nije bija potriban dvbt 2 a i kad su počele pripreme kod nas dvbt 2 je bija nepoznanica a mpg4 skup (reciveri su koštali neki i danas koštaju preko 800kn) tako da je dvb-t mpg 2 bilo logično riješenje...

Ali da se vratimo na temu...
Mslm. da nam ne treba više općih kanala jer je naše tržište malo pa ne znam kako bi taj program bio isplativ a to znači da bi i kvaliteta programa bila loša...
Stoga podržavam jedino dječji kanal ili sportski (sa ekskluzivnim sadržajima) koji bi bio nakrcan reklamama ali barem bi bio FTA!
I ne bi više ljude neki maxteveovci i binetovci derali zato jer žele pogledati utakmicu...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 23:31   #73
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Stoga podržavam jedino dječji kanal ili sportski (sa ekskluzivnim sadržajima) koji bi bio nakrcan reklamama ali barem bi bio FTA!
I ne bi više ljude neki maxteveovci i binetovci derali zato jer žele pogledati utakmicu...
Čisto sumnjam da će netko uletjeti sa sportom s obzirom da kanali koji se emitiraju preko IPTV-a imaju prava na više godina i mnogo jače izvore financiranja (Arena Sport = Telekom Srbija) . SPTV je sasvim dovoljan po meni, a s vremenom će se poboljšat.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 09:33   #74
sportski sigurno neće zato jer IPTV sportske kuće imaju ekskluzivna prava za emitiranje u hrvatskoj, nema onoga što neka sportska televizija nije otkupila tako da se ne isplati pokretati sportski kanal bez sporta...
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 10:07   #75
Ljudi...vrhunski sport je za free tv izgubljen...osim repke,olimpijade i sl...ne sanjajte o nećemo što neće sigurno doći...
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 10:30   #76
Tko bi uopće mogao ponuditi dječiji program od već postojećih?
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 11:06   #77
Quote:
serafin kaže: Pogledaj post
Tko bi uopće mogao ponuditi dječiji program od već postojećih?
nova i rtl.
nova ima mini tv, a rtl je na prošlom natječaju ponudio dječji kanal
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 11:28   #78
Zašto ne bi postojao kanal specijaliziran za mušku populaciju ? Domu za žene već imamo.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 11:43   #79
Quote:
M.Williams kaže: Pogledaj post
nova i rtl.
nova ima mini tv, a rtl je na prošlom natječaju ponudio dječji kanal
Mogu ponuditi ali dobiti još jedan program sigurno neće.
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 11:46   #80
Istina, no postoje još OK i Nick - no oni vjerojatno neće. No, žao mi je jer ako samo oni dječiju prijave nećemo dobiti taj kanal...
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.