Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2017., 13:49   #1821
Quote:
martymisterija kaže: Pogledaj post
Danas zadnji dan??? Pa od kud sad to. Jel Rijeka odradila psiho?!
Novi natjecaj (vec) sredinom rujna!!! Totalno zbunjujuce info
Ako je tome tako, dragi forumasi jel netko dobio poziv?
ma kakve su sada to gluposti, odake vam to?

za Rijeku nisu zvali za psiholosko !

i kako znate za novi natječaj sredinom rujna?
amy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 13:51   #1822
Quote:
inzerop kaže: Pogledaj post
Sredinom rujna.
i onda rezultati tog natječaja tek tamo sredinom 2018.?

koje su to gluposti!

ima netko tko je primljen u rijeku da nam potvrdi te informacije
amy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:01   #1823
Znači Zagreb skoro finalizirao natječaje, pa šta je sa ostatkom Hr? Šta je konkretno sa Rijekom, tu još ni psihološko nije krenulo, ili je pa me nisu zvali...ima ko saznanja?
korzika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:01   #1824
Pola godine mrcvarenja. Mišljenja sam da ovo treba upola skresat! Vi iz porezne ako ovo vidite imajte na umu
minayx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:08   #1825
Quote:
minayx kaže: Pogledaj post
Pola godine mrcvarenja. Mišljenja sam da ovo treba upola skresat! Vi iz porezne ako ovo vidite imajte na umu
Jedino u poreznoj toliko dugo mrcvare ljude...godinu dana...ej...prestrašno...
korzika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:25   #1826
Čitam i luda sam jer nitko nema konkretne informacije,sve je obavijeno velom tajni,uglavnom, znam da je već za određena radna mjesta odlučeno i kandidati su pozvani,ali jel to baš mora biti tako tajanstveno, da kad nazovem i pitam nekog iz porezne mi ništa ne može odgovoriti konkretno?
MR47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:47   #1827
Ovo je bio prvi i zadnji put da sam se prijavio na ovakvi natječaj. Navikao sam da je administracija spora, ali ovo je sporije od blata.

Ovo bi u normalnim okolnostima, da ne kažem državama, sve bilo gotovo za mjesec i pol do dva, a njima treba više od pola godine
lenux is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 15:31   #1828
Možda je zadnji dan za Zg ali ne moze nikako biti za cijelu Hrvatsku kad u Rijeci nije bilo ni psiholosko testiranje. Ovdi je sve rekla kazala. Najprije 23.06. pa sad odjednom danas. U najboljem slucaju pocet ce se radit na jesen ovom brzinom.
ninica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 16:31   #1829
Ako je psihološko testiranje u Splitu bilo 11. i 12.05, te je psiholog rekao da će do kraja idućeg tjedna završiti procjenu što bi značilo da su u Splitu rezultate psihološkog testiranja imali najkasnije 19.05. Od tada su prošla dva tjedna.

Tako da su mogli odavno sve obavijestit, jedino ako ne čekaju da sve završe sva testiranja pa da skupa obavijeste kandidate.
lenux is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 16:35   #1830
mislim da, nažalost, inzerop možda i govori istinu. zar nebi oni trebali iz Zagreba zvati najboljeg kandidata telefonski da dostavi liječničko uvjerenje? pa nakon toga kad svi kandidati dostave uvjerenje se šalju rješenja svim kandidatima po radnim mjestima, pa rok žalbe 15 dana, odgovori na žalbe i donošenje konačnog rješenja. Možda su do danas telefononski obavještavali, a do 23.06. će poslati rješenja na kućne adrese? jel ima koji kandidat da su ga zvali za uvjerenje, a da za radno mjesto u zagrebu?
missy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 16:43   #1831
Psiholog je rekao koliko se sjecam da ne zna oce li cekat rezultate za cijelu Hrvatsku ako budu da ce to biti i vise od mjesec dana. Tako da moglo bi se jos cekat ako Rijeka jos nije bila uopce.
ninica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 16:54   #1832
samo se bojim da se uzalud nadamo...
missy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 17:57   #1833
Quote:
inzerop kaže: Pogledaj post
Sredinom rujna.
Ako u rujnu ne budu novi izbori
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 20:41   #1834
Eto, svi vi koji niste odabrani na ovom natječaju, čekajte iduće na jesen čije testiranje će opet pretpostavljam biti negdje na zimu 2018, pa dok prođe cijeli postupak, početak rada tamo negdje ljeto 2018
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 20:53   #1835
Psihološka testiranja su u svim gradovima ZAVRŠENA. Vrijeme je da vam netko kaže u lice, niste bili pozvani u tu fazu testiranja! Dakle, niste skupili dovoljno bodova na razgovoru. Prihvatite to i krenite dalje, ima i drugih natječaja.

Svi odabrani kandidati počet će raditi najesen, a do tad molim još malo strpljenja.
inzerop is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 21:01   #1836
Quote:
inzerop kaže: Pogledaj post
Psihološka testiranja su u svim gradovima ZAVRŠENA. Vrijeme je da vam netko kaže u lice, niste bili pozvani u tu fazu testiranja! Dakle, niste skupili dovoljno bodova na razgovoru. Prihvatite to i krenite dalje, ima i drugih natječaja.

Svi odabrani kandidati počet će raditi najesen, a do tad molim još malo strpljenja.
Ti si samo mućka provokatorica....zajebaješ nas ovdje malo u mozak

Prije koji mjesec je isto pisano da nikog neće zvati na razgovor, država kao nema love ja sam pozvan premda su mi u Poreznoj rekli da nemam dosta bodova. LUDA ZEMLJA....

A znam čak slučaj gdje je cura imala više bodova od mene, pa nije uopće pozvana!

Sve skupa je f*****y neozbiljno!

Zadnje uređivanje Bilijuner : 02.06.2017. at 21:20.
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 21:34   #1837
Quote:
inzerop kaže: Pogledaj post
Psihološka testiranja su u svim gradovima ZAVRŠENA. Vrijeme je da vam netko kaže u lice, niste bili pozvani u tu fazu testiranja! Dakle, niste skupili dovoljno bodova na razgovoru. Prihvatite to i krenite dalje, ima i drugih natječaja.

Svi odabrani kandidati počet će raditi najesen, a do tad molim još malo strpljenja.
Pa zašto nisi tu informaciju prije podjelio/la s nama prije? A ne da se nadamo bez veze...
korzika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 11:40   #1838
NEWS FLASH!!

Prekidamo program radi objave vrućih podataka o tijeku najdugovječnijeg natječaja na svijetu!!
Samo za braću i sestre supatnike iz PU Rijeka!!

Dakle, saznao sam iz pouzdanog izvora da psihotesta još ne bijaše! (Inzerop in your face!! barem se ispostavilo da je moje 6 i pol čulo bilo u pravu i dotična je uistinu - mućka provokatorica).

Čeka se odluka psihologa o terminu, a navodno da će pozvati samo one s najboljim zbrojem bodova....

Hvala na pažnji i nastavi što si činio dosad.....
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 12:40   #1839
kako su 2.06. zvani odabrani kandidati za cijelu Hrvatsku da obave liječnički pregled kad je taj dan bilo psihološko testiranje za PU Slavonija i Baranja za radna mjesta sa završenom SSS?
A psiholog je rekao da će svoj dio ispraviti u sto kracem roku, a da ne zna kad ce se sastat sa komisijom i kad ce se ic u daljnju fazu natjecaja i hoce li se cekat rezultati iz cijele drzave ili ce se ici pojedinacno po PU
leona25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 16:05   #1840
Ja sam upravo dobila poziv za psihološko testiranje... toliko o tome
Sad bi mi dobro došla neka informacija o tom testiranju?
hkh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.