Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2013., 00:44   #41
@ Cuka- okej, kužim. Nije bilo jasno u kontekstu postavljene teme, a iz tvog posta samo s linkom.




Mislim da bismo trebali postaviti neki okvir termina 'debela žena'.
Je li to žena od 80 kg, 100, 130 kg?

Po meni ova koju je techno stavio na fotku to nije, gotovo da nema sala na trbuhu itd., da ne nabrajam dalje. Debeloj ženi vise šlaufovi za spašavanje i s trbuha i s ruku i s nogu itd. Ta mora imati 90 kila pa nadalje.
Ne znam ni što autorica topica misli o tome.

A i vi- što je po vama debela žena? U kilama i opisu?
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 00:50   #42
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post

A i vi- što je po vama debela žena? U kilama i opisu?



roseanne barr
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 00:51   #43
Doktore, što ti misliš, koliko bi ja trebala biti visoka na ovu težinu?

Doktor je odmjeri od glave do pete i ispali:
- Onako odoka, jedno 4 metra!

Fata zadovoljno klimne glavom:
- To i ja svima kažem da sam preniska, a oni stalno debela, debela.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 01:07   #44
no thanks !!!
ako imas ponuda to je super, naci ces nekog kome ne smeta debljina...
__________________
The iron never lies to you
majstor fantac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 01:34   #45
Neću generalizirati, ali jako puno debelih žena nije debelo samo u srednjoj trećini tijela, dakle, ja nisam naklonjen opciji da može biti lice 5, a tijelo 1. Naravno sad, pod debljinom ne mislim da ona ima 170/70, što je punašno, nego kad joj kipi na sve strane


Edit, dosad sam bio s ženom koja je bila fit, i curom koja je bila mršava, tako da nisam kompetentan, ali mislim da "svaka roba ima svog kupca", netko voli mršave, netko duhovite, netko crvenokose, netko sisate, a da mu je pritom bitna samo jedna od ovih karakteristika, i ništa drugo
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 02:01   #46
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Neću generalizirati, ali jako puno debelih žena nije debelo samo u srednjoj trećini tijela, dakle, ja nisam naklonjen opciji da može biti lice 5, a tijelo 1.
potpuno se slažem
__________________
the clairvoyant
alenkr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 02:06   #47
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
Pitanje možda više spada pod LJES ali eto zanima me muško razmišljanje...pitanje je sex sa debelim curama, ali privlačnim u licu

...kolko ima dečkiju među vama koji se pale na debele cure....

iskreno da li ste kad prišli debeloj ali dotjeranoj curi ..da li bi ste se uopće mogli poseksat sa debelom curom koja vam se onako dopada ali je eto debela...bi li vam bilo neugodno pojavit se s njom u društvu

Eto pitanja...debele cure NE...ali zašto ne?
Sve ovisi sta je debelo za tebe? Cura od 175 visine i 70kg nije debela, ali ako ima 95kg je. Drugo ovisi o tome jel debela zato sto je bolesna ili samo lijena i zeli decka koji se pali na debele. Postoji ona narodna " rupa je rupa, a kurac nema oci ". Sto se tice pojavljivanja u drustvu naravno da me ne bi bilo sram ako se ponasamo normalno i ako je ona prihvatila da je debela i da se netko mozda saliti na njezin racun. Kod debelih cura me najvise odbija to sto pricaju kako nista ne jedu ili kako paze na hranu. Pa kako si onda takva? Sto se tice samog sexa mogao bi ga izvesti, ali bi poze definitivno bile ogranicene i ne bi previse uzivao.
__________________
Courage is what it takes to stand up and speak; courage is also what it takes to sit down and listen.
obelix90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 02:08   #48
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
Pitanje možda više spada pod LJES ali eto zanima me muško razmišljanje...pitanje je sex sa debelim curama, ali privlačnim u licu

...kolko ima dečkiju među vama koji se pale na debele cure....

iskreno da li ste kad prišli debeloj ali dotjeranoj curi ..da li bi ste se uopće mogli poseksat sa debelom curom koja vam se onako dopada ali je eto debela...bi li vam bilo neugodno pojavit se s njom u društvu

Eto pitanja...debele cure NE...ali zašto ne?
Ja bih sebe svrstala u te debele, ali za razliku od tebe, ne razbijam glavu sa tak tupavim pitanjem ....

To mi je u rangu sa pitanjem: zakaj ti voliš Žuju, a ne Karlovačko?

Kaj te boli ona stvar jer tam neki lik ne želi biti s tobom... alo u RH po posljednjem stat. popisu ima dovoljno muškaraca za sve nas... neki će ti reći ne, neki će te odvesti doma... misliš da mršavice uvijek dobiju sve što požele???

Probaj poraditi ne samo na vanjskom izgledu već i na osobnosti... ne bi vjerovala, neke muškarce zanima imaš li štogod u glavi
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 02:13   #49
Sherry Lady dobronamjeran savjet. Pogledaj slike od roge koje je stavila i napravi iste takve i vidjeti ces kako ce te muskarci sa ovog foruma odjednom zavoljeti. Sise cine cuda i najtvrdjim orasima.
__________________
Courage is what it takes to stand up and speak; courage is also what it takes to sit down and listen.
obelix90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 02:17   #50
drage debele cure, pitanje je jedno jedino; kad se skineš pred ogledalom da li možeš zamisliti da bi se netko napalio na to što vidiš? netko na kog bi se i ti napalila? još lakše, zamisli da si frajer koji gleda to ogledalo.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 02:19   #51
mislin ono jebiga bucmaske zemske su prva liga mogu dobro izist i dobro popit a imas i vise za jebat neg one anoreksicne vrice kostiju, uvik bucama prednost neg psecoj hrani , mislin na kosti
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 02:23   #52
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
drage debele cure, pitanje je jedno jedino; kad se skineš pred ogledalom da li možeš zamisliti da bi se netko napalio na to što vidiš? netko na kog bi se i ti napalila? još lakše, zamisli da si frajer koji gleda to ogledalo.
aj ne seri staje lose akje neko bucmast sta jebes , isto ka da ja recen joj fuj plavuse il crnke mislin koji fak
else ti pogledas u ogledalce i reces joj alsan glumpav/a koce to jebat
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 02:28   #53
ej, pa ja se slažem s tobom, opusti se. kažem da ne treba robovat brojevima. sve vidiš u ogledalu. ako se ne pališ sama na sebe ne možeš očekivat da se netko drugi pali na tebe, toliko. može i cura od 100kg bit seksi, zašto ne.




Zadnje uređivanje Orak : 29.03.2013. at 02:39.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 02:35   #54
Inače zazirem od djeljenja žene na bilo kakve sorte, ali ako govorimo o debelim ženama, one bi po meni sve spadale u full figured kategoriju... e sad... neka to zna nositi neka ne...

o gojaznosti ne želim govoriti, jer mislim da je to kategorija za sebe, ali i ti poklopci nađu svoje lonce....
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 02:36   #55
falat stos postavijo ovu sliju , govori i kineski
mir stobon
ostaj blazen i posten na ovon kutku i svi andjeli ceti past sneba

dobro ovo talijancko vino ebenti suvi led alme trise
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 02:42   #56
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
Inače zazirem od djeljenja žene na bilo kakve sorte, ali ako govorimo o debelim ženama, one bi po meni sve spadale u full figured kategoriju... e sad... neka to zna nositi neka ne...

o gojaznosti ne želim govoriti, jer mislim da je to kategorija za sebe, ali i ti poklopci nađu svoje lonce....
zasto u ova blazena vrimena tako ruzno govoris o buckama ono poklopac eksprec lonac pliz aj ne seri de sliku da vidin na kaki kurac ti licis , ne omalovazavaj ljude
esi nekad bila o necemu ovisna droga alkool , vidis i hrana spada u taj problen, svastase stavja u klopu samo date naprave jos vise gladnin tj ovisnin, nemoj bit tako daleko od srca i ponizavat drugr jude (tudum radi pokret live ruke iznad tvoga nicka u obliku kriza) idi smiron i zagrli prvu debejucu na koju naidjes i dajoj brokoli sa rancho soson
amen
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 02:42   #57
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
Pitanje možda više spada pod LJES ali eto zanima me muško razmišljanje...pitanje je sex sa debelim curama, ali privlačnim u licu

...kolko ima dečkiju među vama koji se pale na debele cure....

iskreno da li ste kad prišli debeloj ali dotjeranoj curi ..da li bi ste se uopće mogli poseksat sa debelom curom koja vam se onako dopada ali je eto debela...bi li vam bilo neugodno pojavit se s njom u društvu

Eto pitanja...debele cure NE...ali zašto ne?
zašto ne debele cure ionako su bolje u krevetu od mršavih
goy kara veličn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 02:51   #58
Quote:
goy kara veličn kaže: Pogledaj post
zašto ne debele cure ionako su bolje u krevetu od mršavih
Mislim da je to je to ovisno o tome kako cura gleda svoje tjelo i kako je zbog toga sigurna u sebe? Može u očima muškaraca biti sexbomba ili boginja ako puno sumnja u svoj izgled se neće dovoljno opustiti i s tim je lošija u krevetu nego šta bi mogla biti?

send from my Sony Xperia Z using Tapatalk
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 03:00   #59
znam lika koji je htio bit s debelom samo da vidi koliko bi se ona znojila dok je ševi
__________________
They are my responsibility, my comrades, and my conscience.
Sebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 03:23   #60
Quote:
Sebo84 kaže: Pogledaj post
znam lika koji je htio bit s debelom samo da vidi koliko bi se ona znojila dok je ševi
jab bija sa buckon da vidin kako mota sarme razvija tisti za guzvaru sa orasin , mota pitu , a jebiga i jase znojin kad malo popijen i uskurcinse ocu jebat , mukaje to
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger