Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2017., 10:53   #661
i ko je sad ono pitao za zemaljsku...
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 12:57   #662
Usput, kupili su samo Novu TV, ali ne i Domu.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:41   #663
Na nekim mjestima piše da su prodali Novu i Domu, na nekima samo Novu, tako da mi ništa nije jasno.
Dunavsava is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 15:33   #664
Na sajtu CME piše:

Central European Media Enterprises Ltd. (“CME” or the “Company”) (NASDAQ:CETV) (Prague Stock Exchange:CETV) today announced that it has agreed to sell its leading broadcast operations in Croatia (“Nova TV”) and in Slovenia (“POP TV”) to Slovenia Broadband S.à r.l., a subsidiary of United Group B.V. (“United Group”), subject to certain closing conditions, including regulatory approvals. The transaction is expected to close by year-end.

Ima logike jer je UG vlasnik platformi SBB u Srbiji i Telemacha u BiH a kod njih u ponudi se nedavno pojavila samo Nova TV bez Dome.


http://www.cetv-net.com/company-news...g/default.aspx
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 15:36   #665
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Na sajtu CME piše:

Central European Media Enterprises Ltd. (“CME” or the “Company”) (NASDAQ:CETV) (Prague Stock Exchange:CETV) today announced that it has agreed to sell its leading broadcast operations in Croatia (“Nova TV”) and in Slovenia (“POP TV”) to Slovenia Broadband S.à r.l., a subsidiary of United Group B.V. (“United Group”), subject to certain closing conditions, including regulatory approvals. The transaction is expected to close by year-end.

Ima logike jer je UG vlasnik platformi SBB u Srbiji i Telemacha u BiH a kod njih u ponudi se nedavno pojavila samo Nova TV bez Dome.


http://www.cetv-net.com/company-news...g/default.aspx
Hvala
Dunavsava is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 15:53   #666
Međutim upravo sam pronašao objavu KKR (United Group) u kojoj piše da su kupili cijeli portfolio CME u HR i SLO. Neki nesporazum je u pitanju, vidjećemo šta su kupili.

http://media.kkr.com/media/media_rel...easeID=1032504
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 16:17   #667
United je kupio i Novu i Domu.

Baš me zanima, kako će ubuduće izgledati programska koncepcija tih kanala.

Očekujem da će N1 i Nova kooperirati međusobno.

Mogu si zamisliti da Nova ubuduće bude emitirala jutarnji program od N1 (koji bi trebao biti ležerniji, dakle miks mozaičnog/zabavnog i informativnog programa.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 19:22   #668
Producentica
Intervju Nera Valentić: 'Od jeseni N1 počinje napokon biti pravi news kanal


Selimo u nove prostore. Imamo novu, veliku, najmoderniju redakciju s dva nova studija. Napokon ćemo moći raditi posebno vijesti, posebno studio u živo. Kad startamo ujutro u 8 ne izlazimo iz programa uživo do 22 sata navečer
http://novilist.hr/Scena/TV/Nera-Val...avi-news-kanal
----------

Pa N1 već je pravi news kanal.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 16:32   #669
N1 je kod mene upaljen najveći dio dana....tako da je ovo kaj bude od jeseni samo plus.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:41   #670
I kod mene bi bio kad bi imali barem Youtube stream kao AJ. No dobro snađem se i pratim dosta često preko dana. Danas sam uočio novi studio, ne znam jel dugo već no korektno izgleda. Šteta samo što eto opet neko platno iz gosta, no iza voditelja jako lijepo izgleda i ovako iz daljeg kadra na cijeli studio.

mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:59   #671
Nadam se da će uskoro poraditi na vizualnom identitetu. Logo treba smanjiti i modernizirati, izbaciti temperaturu, i naravno studio malo ljepše estetski urediti. Ne očekujem studio kao kod Al Jazeere, ali može to ljepše izgledati i bez mnogo ulaganja.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 14:02   #672
Katastrofičan program N1 oko požara. Od jutra bruje "jel bi bilo kasno", "jel kriv Plenkovic", "kako je ovaj reagirao", "kako je onaj reagirao". Gosti: Gordan Bosanac, Helena Puljiz, Ankica Mamić. Aj spomeni jednom, aj spomeni dvaput, no treći puta je već dosta. Mene raspizde i isključim ih, di ne bi i ovi na terenu kad im okreću očima i govori im da idu na izbore. Žele kritizirati Vladu, a zapravo kritiziraju vatrogasce koji daju sve od sebe. Čuđenje kako ljudi moraju gasiti vatru da zaštite kuće je najbolja. Aj nek tebi gori pored kuće i gledaj u miru.

I naslovnica portala sve govori.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 18:20   #673
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Katastrofičan program N1 oko požara. Od jutra bruje "jel bi bilo kasno", "jel kriv Plenkovic", "kako je ovaj reagirao", "kako je onaj reagirao". Gosti: Gordan Bosanac, Helena Puljiz, Ankica Mamić. Aj spomeni jednom, aj spomeni dvaput, no treći puta je već dosta. Mene raspizde i isključim ih, di ne bi i ovi na terenu kad im okreću očima i govori im da idu na izbore. Žele kritizirati Vladu, a zapravo kritiziraju vatrogasce koji daju sve od sebe. Čuđenje kako ljudi moraju gasiti vatru da zaštite kuće je najbolja. Aj nek tebi gori pored kuće i gledaj u miru.
Čudila bih se i ja da je moja kuća i vatra na metar do nje, pa zaboga gdje su bili i šta su radili da je vatra došla do kuća. I naravno da je katastrofičan program kad na fejsu vatrogasci objavljuju statuse da je stanje katastrofa. Osim toga slušala sam neke koje si naveo i baš su spuštali loptu, čak su po mom mišljenju premalo kritizirali vladu. I nitko ne optužuje vatrogasce, nego vodstvo, zapovjedni lanac. I sami vatrogasci ih kritiziraju.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 20:24   #674
jbg, ne smiješ puj-puj ni kad je realno, ni kad nije, jer su to - naši. pa žmirimo na pogreške...a koje su ljudske i moguće, btw., samo ih treba realno sagledati i priznati, hladne glave.
a ne odmah etiketa "ovi su lijevo" i zazivaju ovo i ono jer ukazuju na očite propuste nekoga u trenutnoj vlasti (nebitno kojoj, levo-desno), neš ti...
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 21:46   #675
Od 8-9 ujutro do 14 sati neprestano blaćenje ikoga, pa makar da su i upravu je previše. Jednostavno dosadno je gledati takav program. Davati medijsku pažnju ljudima koji govore nema struje - pa nema jer moraju isključiti da ne dođe do još većih incidenta, nema vode - pa nema jer ako imaš vodu na hidrofor ili kako već kako planiraš imati vode a nemaš struje uz enormnu potrošnju vode, nema interneta i telefona - pa jebote internet ako je sve u plamenu. Ljudi ima koliko ima, od kud ti ljudi. Ako je zakazala organizacija u smislu opreme, to zasigurno nije kriva Vlada koja je na vlasti od prije par mjeseci već sve prošle. Bila bi druga priča da je u pitanju dan i bez vjetra no to bi se lakše ugasilo, čim kanaderi mogu u rad. Nisam glasač nikoga tako da sam potpunosti objektivan, idem na izbore i prekrižim listić, no blaćenje Vlade SDP-a oko izbjeglica, a danas oko požara je isforsirano. Oporba je tu da kritizira, a televizijski kanal da prenosi njihova mišljenja, a ne predvodi kritiku i svoje mišljenje kojoj god Vladi - oni moraju biti objektivni i ne nametati ljudima svoje mišljenje.

Prije možda mjesec dana bio je ogroman požar u Portugalu, 60-tak poginulih i mnoštvo imovine. U Hrvatskoj par automobila i par napuštenih kuća uz jedan ljudski život zbog srčanog udara. Razlika je.

Ali priznajem, možda nisam upravu, možda nisam dobro postavio sve činjenice. Ovo je ionako N1 tema, a ne "Požari u Splitu", no problem je njihovo izvještavanje. Jednostavno danas nije bilo ni zrncu objektivno. I onda se čude kada im Plenković vrti ocima i kako ih predsjednik Srbije izbjegava koji btw. ima kontrolu svih medija, i vjerojatno neprestano blaćenje sa strane N1 kome se da trpjeti, najlakše ih je ušutjeti ne davajući ih medijski prostor.

Zaključak: okej, možda su i upravu stvar je kako tko sagleda činjenice, no 5-6 sati govoriti "sustav ne funkcionira" je dosadno, zamorno i nametanje vlastitog mišljenja drugima.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 22:52   #676
Moram se složiti sa mezzzzzo. N1 treba stati na loptu. Previše su oštri prema vladajućima, što bi moglo rezultirati sa medijskim bojkotom od strane vladajućih. Politička oporba je tu da ruši vladajuće, a ne mediji. Ni CNN nije mogao rušiti Trumpa, a kamoli će N1 srušiti HDZovu vladu. N1 treba učiti pogrešaka CNNa, kako bi postao objektivan medij.

Uostalom, N1 može pljuvati vladajuće koliko god želi, ali u Hrvatskoj nemamo trenutno jaku oporbenu opciju koja može ugroziti HDZ. Hrvatska, pa i N1, je po svemu sudeći osuđena na dva-tri mandata HDZa.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 23:40   #677
Ja se ne slažem, ako je netko zakazao onda to treba i reći. Ako vladajućima padne na pamet bojkotirati novinare to ide njima na dušu a ne novinarima. Što su sad novinari krivi što bi ljudi trebali gledati kako im gore kuće dok nemaju ni vode, a kad nazovu vatrogasce ovi kažu nemamo ljudi za poslati? Ja se sjećam prošlih požara, odmah su iz Slavonije vatrogasci išli u pomoć dole, a ovaj put tek danas.
Osim toga HDZ nije od juče na vlasti (preko godinu dana), a Plenkovićeva Vlada je preko pola godine.
I sad bi i narod, i novinari, i svi trebali šutjeti da se vladajući pri povratku sa tenisa ne bi uzrujali
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 01:44   #678
Sve mogu razumjet i prihvatit, samo ne kužim zašto izražavanje ičijeg i ikojeg stava i mišljenja, pa bilo i od ikojeg medija (novine npr.) tj. novinara istog, a priori znači i "nametanje tog stava publici"?
Zašto se i to i takvo mišljenje ne bi samo uočilo, evidentiralo, a svoj konačni sud i stav nek donese svaki pojedinac ponaosob, za sebe, na bazi više ili manje relevantnih činjenica i mišljenja s više strana...osim ak ljudi nisu oFce pa prihvaćaju redom sve, kako na plotu piše il neko u mikrofon u datom trenutku puhne.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 08:40   #679
Dok su se vatrogasci i stanovništvo više od 40 sati borili sa vatrenom stihijom naš vrli predsjednik Sabora sjedi u Wimbledonu i gleda finale. Poveo i sina....neka dijete uživa dok neka djeca bježe iz svojih domova, guše se u dimu i pomažu koliko mogu.....kako ga nije sram!? Jel' to ok i normalno? I sad je N1 neobjektivan a političari su male bebe....😂😂😂

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 17:06   #680
hoće li ovi u ZG sada biti dio NoveTV?
fdsar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:00.