Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2017., 13:28   #7541
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Savica, upravo upisana

da,da..kak da ne...onda je dosla ona Milka ljubicasta pa je svirala na klaviru J.S.Bacha..:klap:

Ok,svatko ima pravo bit subjektivan ali objektivnosti radi...
Savica ima puno vecu gustocu naseljenosti od Ferenscice a vrtica i skola ima jednak broj ili manje..
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline  
Old 02.07.2017., 15:14   #7542
Al mi bar dete upisano u vrtic bez urigiranja Banderosa
Je naseljeno je, al ima plac, ducana ko u prici, dm/bipa, sve na cipelcug od 5 min. Da ne pricam o parkovima i zelenju.
Bar znam da mi ispred zgrade nece niknut stokatnica. Stari kvart.
Jaya is offline  
Old 05.07.2017., 20:08   #7543
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Al mi bar dete upisano u vrtic bez urigiranja Banderosa
Je naseljeno je, al ima plac, ducana ko u prici, dm/bipa, sve na cipelcug od 5 min. Da ne pricam o parkovima i zelenju.
Bar znam da mi ispred zgrade nece niknut stokatnica. Stari kvart.
umalo ti je niknuo toranj od 100 m umjesto parka, srećom da imas pametnih ljudi u kvartu. ali nikad ne reci nikad, bandinjo je onaj poraz osjetio kao osobni, pa ako ga lijekovi održe još neko vrijeme na životu, vjerujem da će opet niknuti s nekom briljantnom idejom.

po meni su tamo sve zgrade katastrofa osim onih naslonjenih na park i uz nasip.
sick.am is offline  
Old 06.07.2017., 21:42   #7544
Te uz park, ak mislis na stare, su koma. Kuhinja i djecja gledaju na park pa izmedju hodnik i wc, suprotna strana boravak, spavaca i blagavaona. Ak os jest, prenosis hranu prek hodnika do kuhinje
Cijena vesela s krama za zrusit unutra.
Druga bocna nema lift, cijena nakon renovacije bi ti bila ko novogradnja.
Nove su ok al 2200 kvadrat.
Tak da oko parka zaboravi
Jaya is offline  
Old 06.07.2017., 22:51   #7545
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Te uz park, ak mislis na stare, su koma. Kuhinja i djecja gledaju na park pa izmedju hodnik i wc, suprotna strana boravak, spavaca i blagavaona. Ak os jest, prenosis hranu prek hodnika do kuhinje
Cijena vesela s krama za zrusit unutra.
Druga bocna nema lift, cijena nakon renovacije bi ti bila ko novogradnja.
Nove su ok al 2200 kvadrat.
Tak da oko parka zaboravi
pa neznam bas... frend ima pregenijalan stan u toj zgradi do parka, spektakularan pogled, a stan je vrhunski uređen. nema istina, lift do ulaznih vrata ali ne izgleda mi to kao neka smetnja. mozda su različiti od ulaza do ulazaza, moguće...
sick.am is offline  
Old 14.07.2017., 12:57   #7546
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Al mi bar dete upisano u vrtic bez urigiranja Banderosa
Je naseljeno je, al ima plac, ducana ko u prici, dm/bipa, sve na cipelcug od 5 min. Da ne pricam o parkovima i zelenju.
Bar znam da mi ispred zgrade nece niknut stokatnica. Stari kvart.
to sto kazes,stoji sve...
samo to nije bila poanta mojih upisa spram tebe,vec si aposlutno krivo komunicirala(tj pricala bezveze/netocno) vezano za Skolu/Vrtic/NovogradnjuFerenscica,
te sam tu te korigirao..NHF

A ovo sto kazes,stoji...to je stvar osobne prirode...zivotnih prohtjeva,navika te prioriteta te mogucnosti..
hoces li u PREIZGRADJENU NOVOGRADNJU,
ili ces u RELATIVNO FINU URBANU CJELINU STAROGRADNJE..
dakle znas koje su mane a koje prednosti i jedne i druge opcije,pa odaberes optimalnije..
Sto ljudi,200carapa ili 100 zena...

Meni je isto osobno bolja Savica od Ferenscice..
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline  
Old 14.07.2017., 17:37   #7547
Zadar, Višnjik, tražena cijena 1850 eura/kvadrat, realno očekivana cijena 1700 eura/kvadrat, ostvarena cijena 1720 eura/kvadrat.

Za one koji misle da se netto kvadrat stana izgradi za 500-600 eura, mogu samo reći: hahahahahahaha

Mislim, može, ali kvaliteta te izgradnje je vjerojatno katastrofa i teško da zadovoljava standarde. Pa, tko voli, nek' izvoli.
rocker1987 is offline  
Old 15.07.2017., 12:50   #7548
Pola rate za stan ili kuću

http://www.index.hr/vijesti/clanak/a...ta/982824.aspx

Zanima me što se događa kada odlučim otplatiti ostatak kredita nakon četiri godine? Ima li penala? Gdje da to saznam?

Pročitao sam zakon al mi nije jasno ili sam preletio ...

https://vlada.gov.hr/UserDocsImages/...40%20-%203.pdf
pprrppaa is offline  
Old 15.07.2017., 13:38   #7549
To ovisi o ugovoru kredita, najviše, sada svi traže kredite bez naknade za prijevremenu otplatu.
rocker1987 is offline  
Old 15.07.2017., 17:02   #7550
Quote:
pprrppaa kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/vijesti/clanak/a...ta/982824.aspx

Zanima me što se događa kada odlučim otplatiti ostatak kredita nakon četiri godine? Ima li penala? Gdje da to saznam?

Pročitao sam zakon al mi nije jasno ili sam preletio ...

https://vlada.gov.hr/UserDocsImages/...40%20-%203.pdf
Da preletio si.

Članak 24.
Ako korisnik kredita prestane s otplatom subvencioniranoga kredita, ili
odabrana kreditna institucija na temelju članka 29. ili 30. ovoga Zakona proglasi kredit dospjelim u cijelosti
, ili stan ili kuću proda tijekom otplate kredita, kreditna institucija je dužna sredstva uplaćena na ime subvencioniranja kredita prenijeti na račun APN-a u roku od 6 mjesec dana od nastupa takvog događaja, a koji ta sredstva uplaćuje u proračun Republike Hrvatske.

Drugim riječima, ako ga prijevremeno otplatiš moraš vratiti subvenciju.
Vlada je to uvela da se osigura da ne izučeš samo cash, ali i da banke 'pritisne' na povoljniju kamatnu stopu.
__________________
Jel Kedžo ispo?
-haf- is offline  
Old 21.07.2017., 20:25   #7551
http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...oglas-22289418

Vidjela sam vec ovu kucu prije puuuuno vremena. Sto mislite kako to da se ne da prodati, a sve novo i uredjeno za 1000 E po kvadratu?
lirla is offline  
Old 21.07.2017., 22:39   #7552
Mozda je do kvarta.. proseci i vidi okolis.
Jaya is offline  
Old 26.08.2017., 22:18   #7553
Quote:
sick.am kaže: Pogledaj post
pa neznam bas... frend ima pregenijalan stan u toj zgradi do parka, spektakularan pogled, a stan je vrhunski uređen. nema istina, lift do ulaznih vrata ali ne izgleda mi to kao neka smetnja. mozda su različiti od ulaza do ulazaza, moguće...
Jel bi se vratili na cijene? Zgrada u Rogoza do parka imaju minimalne sobice i nemaju lift. Tj.ugradili su lift cije koristenje treba nadoplatit 5 tisuca eura.ulaz e koma preuzak i s obje strane izlaza su stepenice.lije s krova ko ludo.balkoni puni vlage. Sad se stan renovira punom parom frajer je za turbo derutnih 89m2 trazio 140 tis.pred 2 mjeseca i vrlo brzo prodao. Zgrada u Z.Kunc ima lift. Ti stanovi imaju kuhinju preko al ne smeta...Frajer je trazio u 12mj za 85m2 z.kunc 120 tis.pa je bezobrazno digo na 140 i sad jos nije prodao...
Rosemary84 is offline  
Old 26.08.2017., 22:46   #7554
Mozda grijesim meni naslov pise cijene nekretnina II, a zadnje 3 strane nijedne cijene. Ako je netko nedavno kupio stan .starogradnju mogao bi naoisat po kojoj cijeni i u kakvom stanju.
Rosemary84 is offline  
Old 26.08.2017., 23:10   #7555
[QUOTE=igorl;64128369]Stvar je u tome sto nitko ne moze sprijeciti nekoga (znamo koga) da na mjestu jednog hangara dopusti izgradnju 4 nebodera bez ikakve nove prometne intervencije.

Nemam pojma da li su ljudi uopce svjesni mikrolokacije tog kompleksa zgrada koji je spojen jednom jednosmjernom sporednom cestom sa jos 3 sporedne do maksimirske (Bozidareviceva - Cikoseva - Crnciceva - Bukovacka (ili Jordanovac) - Maksimirska.

User ce biti slican onom na Bukovackoj na kojoj su ce ljudi ujutro vec navikli 20 minuta cekati da prodju Kispaticevu prema jugu.

Kao sto rekoh. Mozda je u cijenu ukljucen i helikopter.

Joj pa kum ti je kupio tamo. Jos sam ja bila fina pa ga nisam pitala za cijenu. Poslije cujem od kolege 2900eura.skoro sam pala u nesvijest. Uglavnom idem vidjet kako stoje cijene na forumu i naletim na tebe. Vi ste ludo dobro prosli sad opet krece balon.posebno nakon subvencioniranja kredita. U srpnju se sve rasprodalo sto je vrijedilo. Prema njuskalu jos je ostao jedan na br.117 al nemam snage za penjanje na brdo bez ducana...
Rosemary84 is offline  
Old 27.08.2017., 07:31   #7556
Evo dvije prodaje
Jarun, zgrada iz 90-ih cetverosobni, super pogled na jezero, treci zadnji kat bez lifta, 90-ak kvadrata - oko 1650/m2, ne znam kolika je potrebna renovacija
Jarun, zgrada iz 80-ih, visoko prizemlje, 3,5 sobni, uredjen, velika terasa, zimski vrt, 100-ak m2 - 165.000eur

Oba nisu ni dosla do njuskala vec su prodana drugim kanalima.
proab is offline  
Old 27.08.2017., 14:38   #7557
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Evo dvije prodaje
Jarun, zgrada iz 90-ih cetverosobni, super pogled na jezero, treci zadnji kat bez lifta, 90-ak kvadrata - oko 1650/m2, ne znam kolika je potrebna renovacija
Jarun, zgrada iz 80-ih, visoko prizemlje, 3,5 sobni, uredjen, velika terasa, zimski vrt, 100-ak m2 - 165.000eur

Oba nisu ni dosla do njuskala vec su prodana drugim kanalima.
I prodana su po toj cijeni? Sreca da smo razliciti, jer ni u ludilu ne bih kupila prizemlje, a niti zadnji kat pod plocom i bez lifta. I svakako ne po 1650eura dok je novogradnja tamo 2000-2200eura.

Ladislava Stritofa je jako lijepa ulica i zgrada.na broju 1 su se prodali stan u prizemlju i na zadnjem katu.oba 105m2 trazeno 149tis.
Rosemary84 is offline  
Old 27.08.2017., 15:05   #7558
Sestricna dobila novu susjedu u zgradi, zgrada 15 g. stara, manja zgradica 8 stanova. Tresnjevka sjever.
Gospodja udovica u mirovini kupila, tj. uselila 01.08. jedan 1,5 stan 30 m2 za 36 k € ( spojeni hodnik, kuhinja sank i dnevna, zasebna spavaca 10 m2, kupaonica tus nekih 3-4 m2 8sve cca).

U podrumu! Da, u podrumu (iznad zemlje cca 70 cm, ostalo ispod razine zemlje) : s jedne strane vodoravno duguljasti prozori na kip (dio gdje je kuhinja) , s druge strane ukopom napravljena "lodja" s velikim duplim vratima, i u produzetku te ukopane "lodje" opet vodoravni duguljasti prozor (spavaca soba).

Gospodja se dobro drzi i definitivno nije senilna.
Sto je pisac zelio reci: Ona je pre-presretna da je za 36 t € nasla takav stancic nakon sto je od pocetka godine intezivno trazila.
Pricala nam je na sto je sve nailazila, izmedju ostalog derutni stan u zgradi 25 m2 za 47 tisuca zadnja cijena koji je prodan (javio joj prodavac).
dsvbo is online now  
Old 27.08.2017., 15:10   #7559
Svatko tko imalo prati oglase u Zg vidi da cijene zadnju god dana lagano rastu. I svi stanovi sa normalnom cijenom za ponuđeno brzo odu. Dugo se prodaju samo 4 kat bez lifta po cijeni prvog kata i slične nebuloze.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Old 27.08.2017., 15:15   #7560
Uskoro bude zivi zid radio punom parom
Svicar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.