Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2014., 13:41   #41
Mislim da Mclaren griješi - U 5 godina nisu uspjeli naći vozača koji bi pobjedio Buttona, pa su ga odlučili zamjeniti jer nešto drugo s njim ne štima? Nešto nevezano za vožnju bolida f1?

Magnussen je prikupio 43% bodova od Buttona,
Perez 67%,
Hamilton 98%.

I oni će zadržati Magnussena?
Osim toga, Alosno je skup... a ako se nadaju da će Alonso biti bolji u razvijanju bolida - Zašto sad odlazi iz Ferarija gdje je 5 godina razvijao bolid?
Button je nakon 5 godina razvijanja Honde - uzeo naslov...

Vozači voze bolide, a ne razvijaju ih... pogotovo uz ovoliko malo testnih dana u godini...
cry wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 14:01   #42
Quote:
cry wolf kaže: Pogledaj post
Zašto sad odlazi iz Ferarija gdje je 5 godina razvijao bolid?
Jel ti citas vesti?

Alonso je odlucio napustiti Ferari jer nema vise strpljenja cekati da naprave konkurentan bolid i misli da ce sa Mclaren-Hondom pre stici do borbe za naslov nego sa Ferarijem.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 14:39   #43
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Jel ti citas vesti?

Alonso je odlucio napustiti Ferari jer nema vise strpljenja cekati da naprave konkurentan bolid i misli da ce sa Mclaren-Hondom pre stici do borbe za naslov nego sa Ferarijem.
Zasigurno i Marcus Erikkson misli da će lakše do naslova s McLarenom nego sa Ferrariem.

No međutim ne biraju vozači, već vozače biraju.

Svijet se ne vrti oko Fernanda Alonsa. Iako se tvoj možda vrti.

Nije pitanje šta Fernando misli o McLarenu, već što McLaren misli o Fernandu.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 14:47   #44
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Jel ti citas vesti?

Alonso je odlucio napustiti Ferari jer nema vise strpljenja cekati da naprave konkurentan bolid i misli da ce sa Mclaren-Hondom pre stici do borbe za naslov nego sa Ferarijem.
ok...ima covjek pravo na svoju kalkulaciju... no mislim da alonso vise nece voziti kada mclaren honda bude pobjeđivala... pogledajte mercedes... kolko im je trebalo da dođu tu gdje jesu?
oko 5 godina... s time da je kod mclaren honde trenutno problem i mclaren i honda...

no, moj komentar se odnosi na odluku Mclarena...
platiti alonsa 35, umjesto buttona 10... je bacanje novaca koji bi ulozen u bolid znacio puno vise...
cry wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 14:47   #45
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Jel ti citas vesti?

Alonso je odlucio napustiti Ferari...
Jel ti čitaš izjave koje zadnjih dana daje Alonso ?
Poprilično miriše na gorčinu oko odlaska i konstantno svako malo pljucne o "najmilijoj" mu ekipi...
Meni to liči na ogorčenog lika koji je dobio pedalu, a ne na nekog ko je eto dobrovoljno otišel sa velikom ljubavi u srcu za tom istom ekipom...

Quote:
cry wolf kaže: Pogledaj post
platiti alonsa 35, umjesto buttona 10... je bacanje novaca koji bi ulozen u bolid znacio puno vise...
Definitivno zvuči suludo...
No glavno pitanje je ide li Alonso zbilja u McLaren i ako ide (a vjerojatno je tak) kolika je ta cifra uopće, te koliko tu plaćaju Alonsovi sponzori a koliko McLaren...
Nemoj zaboravit da je Alonso u stvarnosti pay driver i da sa sobom uvijek fura ogromnu količinu sponzorske love, dok toga u slučaju Buttona koliko znam nema
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 14:51   #46
Ajmo bit malo realni. Čoek je koštao mclaren 100.000.000 dolara kazne i svih konstruktorskih bodova.

Možda bi ga oni i primili nazad - ali koju poruku time odašilju!? Slobodno nas cinkajte fii , slobodno nas blatijte i financijski oštetite i mi ćemo vas nakon 7 godina primit nazad kao da se ništa desilo nije.

Nadalje. Fernando ima vojsku navijača kojima je lojalan. No međutim kada vozi slabi bolid ta vojska postaje uteg. Jer se on njima opravdava -pa veliča sebe, a omalovažava bolid koji vozi.

Honda zna da će imat probleme. I zna da će Fernando kad tad javno počet pljuvat po bolidu.

Onda je Hondi puno elegantnije riješene zadržat Magnusena , pa ako bolid bude govno, popljuvat Magnussena i dat mu otkaz. Nego slušati Alonsa kako okolo govori da je bolid govno.

Osim toga u Magnusenu ima još minimalno 10 sezona , a u Alonsu maksimalno 3

Da ne govorimo o tome kako McLaren već ima Alonsa. Samo se zove Button i radi manje problema.

Ali vozački gledano to je isti vozač.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 14:56   #47
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Zasigurno i Marcus Erikkson misli da će lakše do naslova s McLarenom nego sa Ferrariem.

No međutim ne biraju vozači, već vozače biraju.

Svijet se ne vrti oko Fernanda Alonsa. Iako se tvoj možda vrti.

Nije pitanje šta Fernando misli o McLarenu, već što McLaren misli o Fernandu.
Pa Mclaren-Honda ga oce zaposliti a ti si laprdao da Alonsa niko ne zeli
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 14:59   #48
Quote:
cry wolf kaže: Pogledaj post
Magnussen je prikupio 43% bodova od Buttona,
Perez 67%,
Hamilton 98%.
Vjeruj da je ovo samo mali dio pokazatelja... i nije sasvim realan ako gledaš samo završno stanje na papiru.
Smartic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 15:05   #49
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Pa Mclaren-Honda ga oce zaposliti a ti si laprdao da Alonsa niko ne zeli
Otkud ti to?!

Ja nigdje nisam pročitao da McLaren želi Alonsa.

Već da Alonso želi Mclaren.

A to su dve poprilično različite stvari.

Uostalom. Da ga stvarno žele. Ugovor bi već bio potpisan i Vjesti službeno objavljene.

McLaren i Honda koriste Alonsa da malo dižu prašinu i skreću pozornost na sebe. Što zorno dokazuje tvoj avatar.

U ovoj fazi njima je najbitnije da se o njima priča, a za to im je Alonso idealan.

No to ne znači da će voziti bolid. Ništa oni s njim nisu potpisali. Oni su samo nahranili novinare nekim poluizjavama koje su onda novinari napuhali u nebesa. Sretni oni. Sretni novinari.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 15:10   #50
Quote:
cry wolf kaže: Pogledaj post
Mislim da Mclaren griješi - U 5 godina nisu uspjeli naći vozača koji bi pobjedio Buttona, pa su ga odlučili zamjeniti jer nešto drugo s njim ne štima? Nešto nevezano za vožnju bolida f1?

Magnussen je prikupio 43% bodova od Buttona,
Perez 67%,
Hamilton 98%.

I oni će zadržati Magnussena?
Osim toga, Alosno je skup... a ako se nadaju da će Alonso biti bolji u razvijanju bolida - Zašto sad odlazi iz Ferarija gdje je 5 godina razvijao bolid?
Button je nakon 5 godina razvijanja Honde - uzeo naslov...

Odakle samo izlazite?
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 15:12   #51
Quote:
Smartic kaže: Pogledaj post
Vjeruj da je ovo samo mali dio pokazatelja... i nije sasvim realan ako gledaš samo završno stanje na papiru.
a cuj... formula 1 je natjecanje na bodove... kao i španjolska nogometna liga... netko je zabio najvise golova... a netko drugi je prvak jer je skupio najvise bodova...

reci da je magnussen, perez ili hamilton bolji od buttona bi bilo isto kao i reci da atletico madrid nije "pravi" prvak španjolske u prosloj godini jer eto postoje momcadi s boljom gol razlikom ili sa vise zabijenih ili manje primljenih golova...

u konacnici... button je u mclarenu 5 godina... nije mu se samo posrecilo da ih je bas sve pobjedio...

slozio bi se da su button i alonso podjednaki vozaci... a mclaren hondi ionako sljedi teskih godinu - dvije... nesto u cemu je button iskusniji
cry wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 15:15   #52
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Otkud ti to?!

Ja nigdje nisam pročitao da McLaren želi Alonsa.
Stavi naocale

Quote:
Uostalom. Da ga stvarno žele. Ugovor bi već bio potpisan i Vjesti službeno objavljene.
Ceka se da Mclaren odluci ko ce biti drugi vozac pa ce onda sve zajedno objaviti a to bi prema najavama trebao biti 1 decembar.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 15:21   #53
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Odakle samo izlazite?
to je bila moja parodija na one koji kazu kako je alonso skup jer dobro razvija bolid...
i da je zato bolji od buttona...
cry wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 15:38   #54
Quote:
cry wolf kaže: Pogledaj post
a cuj... formula 1 je natjecanje na bodove... kao i španjolska nogometna liga... netko je zabio najvise golova... a netko drugi je prvak jer je skupio najvise bodova...

reci da je magnussen, perez ili hamilton bolji od buttona bi bilo isto kao i reci da atletico madrid nije "pravi" prvak španjolske u prosloj godini jer eto postoje momcadi s boljom gol razlikom ili sa vise zabijenih ili manje primljenih golova...
Analogija ti ne pije vodu bojim se

Imam nešto iskustva na tom području... vjeruj mi da nisu bodovi presudni kod procjene vozača osim ako je u pitanju naslov. Između Ricciarda i Vettela je ista razlika kao između Buttona i Magnussena, a smatram da je Ricciardo bio nešto bolji/uvjerljiviji od Vettela nego Button od Magnussena.
Smartic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 15:41   #55
Quote:
Smartic kaže: Pogledaj post
Analogija ti ne pije vodu bojim se

Imam nešto iskustva na tom području...
Kajveliš na NTM?
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 16:33   #56
U McLarenu želim postavu Fernando - Stoffel, ak nemre Stoffel onda Button, 3. opcija Magnussen.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 17:03   #57
http://www.gp1.hr/mclaren-bodovi-nec...zacke-postave/


Joj ovog Mclarena.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 17:09   #58
Boulliera, a ne toliko McLarena...
Iz nekog razloga čini se da Boullier ne želi Buttona, bilo je to poprilično vidljivo na sky-u kad ga je Ted naganjal s tim pitanjima i kad je mislil da su kamere ugašene
Samo kaj mu nije rekel "odjebite i ti i Button"
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 17:16   #59
Najviše mu smeta što je Button bolji od mladog "talenta" Nedaj se JB :klap:
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 17:25   #60
Da Eric možda nije menadžer tom mladom "talentu" ?
Mislim znam da je bil menadžer Grosjeanu pa je isto tak izvaljival svakakve nebuloze...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.