Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2014., 19:06   #61
Fincher dobar, jedini njegov film kojeg san pogleda, a da mi nije lega, jest Klub boraca

iako, tu se ograđujem, gleda san ga prije par godina i to u 3 ujutro, mislin da to baš i nije najbolja ura za gledat taj film
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:10   #62
Fincher je odlican. Lynch je imao odlicnih filmova isto... A ne mozemo ne spomenuti jednog Kubricka
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:12   #63
Ja taj film sam isto gledao davno,negdje kad izasao i znam kako se pitao ako mu brad pitt alter ego i izmisljeni lik u njegovoj glavi,kako je moguce da ed norton onda sjedi na suvozacevom.mjestu,a brad vozi auto..to mi do danas nije jasno i zakljucio sam da je ocito do mene i mojih kognitivnih sposobnosti
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:16   #64
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Fincher je odlican. Lynch je imao odlicnih filmova isto... A ne mozemo ne spomenuti jednog Kubricka
Kubrick meni nije lega nikako

Odiseja mi je najdosadniji film ikad, Full Metal Jacket vrlo dobar prvi dio filma, drugi dio ništa, The Shining isto meh, Dr. Strangelove mi je ok, Spartak mi je čist ok, Paklena naranča mi je meh...

baš ono, uopće me nije briga za Kubricka, ostalo mi je još The Killing, Paths of Glory i Oči širom zatvorene (valjda), mislin da bi mi prva dva bila čak i ok, al ovaj zadnji nikako; ugl, Kubrick mi je

Lyncha nisan puno gleda, samo Elephant Man (vrlo dobar) i Mulholland Drive (meh), tako da ne bi baš o njem
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:17   #65
Ma Danny Boyle najjači režišer.. Trainspotting <3
edo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:18   #66
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
Kubrick meni nije lega nikako

Odiseja mi je najdosadniji film ikad, Full Metal Jacket vrlo dobar prvi dio filma, drugi dio ništa, The Shining isto meh, Dr. Strangelove mi je ok, Spartak mi je čist ok, Paklena naranča mi je meh...

baš ono, uopće me nije briga za Kubricka, ostalo mi je još The Killing, Paths of Glory i Oči širom zatvorene (valjda), mislin da bi mi prva dva bila čak i ok, al ovaj zadnji nikako; ugl, Kubrick mi je

Lyncha nisan puno gleda, samo Elephant Man (vrlo dobar) i Mulholland Drive (meh), tako da ne bi baš o njem
Nisam gledao Odyssey, nije me bas zanimalo, ali su mi FMJ, Paths of Glory, The Shining i Dr. Strangelove svi odreda odlicni. A Clockwork Orange me bas i nije odusevio, nisam osoba za te artsy pizdarije.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:19   #67
Nolana treba pohvaliti inception, prestige,interstellar,memento
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:20   #68
inače, vjerojatno ste vi filmofili upoznati s tom stranicom, ali ako niste

https://www.icheckmovies.com/

jednostavno za pratit što ste pogledali, što vam se svidilo, što nije

a i lako se nađu slični filmovi
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:23   #69
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
inače, vjerojatno ste vi filmofili upoznati s tom stranicom, ali ako niste

https://www.icheckmovies.com/

jednostavno za pratit što ste pogledali, što vam se svidilo, što nije

a i lako se nađu slični filmovi
Osobno sam IMDb fan, vrlo je pregledno, ima puno opcija za custom liste, najsira baza glasaca (nije nuzno dobra stvar, ali eto)...

Ovo koristim za serije, ali su nedavno uveli neko sranje da ne mozes staviti preko 20 serija bez premium accounta (radi samo ako ih se stavilo prije) pa moram naci nesto drugo
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:28   #70
LOTR trilogiju treba procitati i pogledati svatko tko imalo voli filmsku/knjizevnu kulturu. Ja ne volim gangsterske i krimi filmove, pa mi je Godfather jedan od najboljih filmovaa Sopranosi jedna od boljih TV serija.
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:28   #71
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
inače, vjerojatno ste vi filmofili upoznati s tom stranicom, ali ako niste

https://www.icheckmovies.com/

jednostavno za pratit što ste pogledali, što vam se svidilo, što nije

a i lako se nađu slični filmovi
Di si bio prije
Meni je jedina evidencija fejs, al previše filmova ima da ih sad prebacujem ovdje..
edo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:28   #72
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Osobno sam IMDb fan, vrlo je pregledno, ima puno opcija za custom liste, najsira baza glasaca (nije nuzno dobra stvar, ali eto)...

Ovo koristim za serije, ali su nedavno uveli neko sranje da ne mozes staviti preko 20 serija bez premium accounta (radi samo ako ih se stavilo prije) pa moram naci nesto drugo
dobro, IMDb je prva ljubav


al nije ni isti princip stranica, IMDb je za ocjenjivanje i pogledat citate i triviju, ovo je čisto za čekiranje, a i ako dodaš nekog za prijatelja ko ima slični ukus, samo pogledaš kod njega što mu se sviđa i onda nađeš sebi nešto, jel

EDIT: edo, najlakše ti je počet jednostavno s top listama, onda s redateljima pa s glumcima, vrlo brzo ide (a ako imaš IMDb, onda moš i prebacit s njega na ovo)
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:32   #73
Fincher mi je bog zbog njegovih mračnih i depresivnih scena u Sevenu i Klubu Boraca. Bilo je filmova i sa boljim pričama, sa boljim scenarijama, ali tako dobro mi još nitko nije uspio dočarati film.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:35   #74
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
al nije ni isti princip stranica, IMDb je za ocjenjivanje i pogledat citate i triviju, ovo je čisto za čekiranje, a i ako dodaš nekog za prijatelja ko ima slični ukus, samo pogledaš kod njega što mu se sviđa i onda nađeš sebi nešto, jel
Cim das ocjenu filmu, spremljen je na neku svoju listu. Onda ih mozes jos stavljati u random liste tipa svi s ocjenom preko 8 i slicno, ima Watchlist, a dodatan benefit je sto se sve to moze i za serije.

Plus sto ima i ono da se uz svaki film predlozi 12 filmova koji su se svidjeli ljudima koji su tom konkretnom filmu dali visoku ocjenu.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:38   #75
IMDb je dobar za evidenciju, watclistu, recommended movies ali kritike ipak čitam na rottentomatoes
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:40   #76
I, tko se dobrovoljno javlja za voditelja Oscar ATD?
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:40   #77
ja se ravnam po jednom poznaniku, ako se njemu film svidi, ja ga neću pogleat

i obrnuto, naravno
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:44   #78
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
I, tko se dobrovoljno javlja za voditelja Oscar ATD?


vidiš, to bi bilo zanimljivo, bi li u tom slučaju Forrest Gump imao drugačiju percepciju jer je dobia Pulp Fiction i Shawshank? kako bi rangirali Rockyja? Let iznad kukavičjeg gnijezda bi ima možda i najbolji rezime
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:46   #79
Moj prvi pick.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:55   #80
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Moj prvi pick.
Ovaj ga jede samo tako
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:22.