Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2016., 14:19   #81
meni se čini da se affleck nakon daredevila ne bi smio prihvaćati stripovskih junaka ali tko zna, možda će i svih iznenaditi. svejedno mislim da je bilo puno boljih kandidata za ulogu batmana.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:26   #82
Npr?
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:16   #83
https://www.youtube.com/watch?v=Dz0egrNk83U

Za sada jedan jedini, vidjet ćemo...
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:19   #84
tom hardy.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:53   #85
Quote:
mfranic kaže: Pogledaj post
tom hardy.
Jako dobar glumac, dobar izbor za Batmana ali za BW ne.
Wayne je filantrop i Ben kao takav je savrsen za ulogu Brucea.
Kakav je batman....vidjet cemo u srijedu
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 17:33   #86
Quote:
mfranic kaže: Pogledaj post
meni se čini da se affleck nakon daredevila ne bi smio prihvaćati stripovskih junaka ali tko zna, možda će i svih iznenaditi. svejedno mislim da je bilo puno boljih kandidata za ulogu batmana.
I Reynolds je bio omražen zbog očajnog "Green Lantern" pa je kasnije ostvario možda najboljeg superheroja ikada (postoje bolji superherojski filmovi ali ne i bolji likovi superheroji).
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 17:40   #87
Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=Dz0egrNk83U

Za sada jedan jedini, vidjet ćemo...
Prvi je uvijek "najorginalniji",ali je po meni Val Kilmer veca faca od Keatona,mozda i zbog cijenice da mi je dio u kojem on glumi zanimljiviji,a mozda i zbog partnerice u liku Nicole Kidman

https://www.youtube.com/watch?v=ateQQc-AgEM
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 18:55   #88
Uffff, Nicole
Iako je Batman sa Kilmerom postajao campy, imao je na mahove nevjerojatno kvalitetno napisane scene. Na mahove, napominjem
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 19:15   #89
Nema sumnje da je najjaci adut onog Kilmerovog Batmana Nicole Kidman.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 19:25   #90
ovdje se izgleda više ne radi o tome kakav će film ispasti nego tko će biti novi/ bolji-lošiji Batman. čisto vizualno, Affleckov Batman mi ne izgleda lošije od hvaljenih prethodnika dok bez odijela sve skupa bolje izgleda od Christian Balea kojeg inače cijenim kao glumca ali od filmova mu koje sam gledao Batman smatram nedvojbeno najlošijom ulogom. uvjerljivost posebice splasne kad lik pod maskom progovori. opće mi je pretenciozno raslojavat lik Batmana preko glumca jer nema se šta tu posebno ni glumiti a glavnina poruka i aluzija svejedno dolazi kroz tu igru kostima i socijalnog konteksta likova koji ih nose. kroz tu igru identiteta likovi su multidimenzionizirani. ništa se tu konkretno ne dobije time šta bi Bale trebao odglumiti nešto više nego Michael Keaton ili sada Ben Affleck. pri ovom komentaru ograđujem se od ikakvog prizivanja Clooneya te smiješnih ultradjetinjastih plastičnih odijela.

e sad, ono šta je najviše notorno je sasvim sigurno i najveći problem. franšiza se pretjerano grana i eksploatira. pokušava se lik Batmana provući kroz nekakav multigeneracijski kontekst čisto da bi se prolongirala zarada a tu mašta najviše pati, štoviše, više je ni nema. tako da mislim da bi najbolje bilo da sljedećeg Batmana utjelovi nitko te da se prestanu snimati ova sranja koja eto mogu ispast solidna čisto statistički. a čemu više?
Tore is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:00   #91
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Nema sumnje da je najjaci adut onog Kilmerovog Batmana Nicole Kidman.
Kod mene pak Kim Bassinger ima najveći seksipil od svih plavuša na filmu koje sam gledao. Šteta što je ta glumica danas zaboravljena. A dobro, i sama si je kriva.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 01:04   #92
mislim kad je michael keaton glumio da on nije igrao batmana nego je imao dublera.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 01:36   #93
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Koji je pogodio više taj realni okvir nego Nolan, bez da je oduzimao išta od kostimografije ili stripovskog ambijenta (doduše, u Returns je otišao malo predaleko u bizarnost, ali zato je odnos Selina Kyle/Bruce Wayne miljama daleko od ovog što je predstavio Nolan). Background njegovih negativaca je bolji nego svi Nolanovi zajedno (iako šmekam Dark Knight poprilično) jer em se u njima osjeti to forsiranje realnosti, em su negativci - ono, tu su, evo vam, prihvatite ih. Naravno, Burton se danas drži za maštovitog ekscentrika, dok je Nolan ozbiljan filmaš, pa je onda logično da je ovaj potonji morao napraviti ozbiljnije Batmane. Što je bullshit razmišljanje.



Po tom gledanje, sve nakon ta-na-na-na-Batman! je prežvakavanje iste priče. Što će reći da je Nolan copycat od copycata Burtona.
Inače volim čitati većinu tvojih postova i uglavnom se slažem s tvojim osvrtima, ali malo mi je dopizdilo idoliziranje filmova u koje ste se zaljubili kao klinci.
Evo, priznajem, ja sam se zaljubio u SW jer sam četvorku gledao s devet godina.
Koliko si ti, Deckarde, imao godina kad si pogledao pri Burtonov, oh tako genijalni, Batman, ako nije tajna?
Pa da ti kažem nešto na temu - i ne samo tebi, nego i gomili fanova Indepens Deja i ostalih pizdarija?
__________________
I nerođena djeca su pederi!

Zadnje uređivanje judolino : 22.03.2016. at 01:57.
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 07:32   #94
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Inače volim čitati većinu tvojih postova i uglavnom se slažem s tvojim osvrtima, ali malo mi je dopizdilo idoliziranje filmova u koje ste se zaljubili kao klinci.
Evo, priznajem, ja sam se zaljubio u SW jer sam četvorku gledao s devet godina.
Koliko si ti, Deckarde, imao godina kad si pogledao pri Burtonov, oh tako genijalni, Batman, ako nije tajna?
Pa da ti kažem nešto na temu - i ne samo tebi, nego i gomili fanova Indepens Deja i ostalih pizdarija?
13,14, nemam pojma točno. Ne idoliziram ja Burtonovog Batmana, samo velim da je napravio dobar omjer svega pomalo. To je ujedno futuristički, neo-noir krimić smješten u sadašnjosti, koji ima okus realnosti, ali i dovoljno stripovske maštovitosti i mističnosti. Returns je debelo pretjerivanje u bizarnosti, od istog redatelja, pa nije ni on, Burton, bez grijeha. I, jebiga, meni je Kim Basinger tamo baš njam
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 09:40   #95
Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=Dz0egrNk83U

Za sada jedan jedini, vidjet ćemo...
Svaka mu čast...

Ali ovo je ipak
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 10:22   #96
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Kod mene pak Kim Bassinger ima najveći seksipil od svih plavuša na filmu koje sam gledao. Šteta što je ta glumica danas zaboravljena. A dobro, i sama si je kriva.
I Kim je dobra koka, to stoji.

Quote:
mfranic kaže: Pogledaj post
mislim kad je michael keaton glumio da on nije igrao batmana nego je imao dublera.
Cisto ocekivano. Body doubleri za akcijske scene su uobicajeni.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 11:34   #97
samo M.K. i T.B.
ovaj sa supermenom neću uopće gledati, slika je gora od hobbita, boje i ostalo
garakelim is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 22:03   #98
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
13,14, nemam pojma točno. Ne idoliziram ja Burtonovog Batmana, samo velim da je napravio dobar omjer svega pomalo. To je ujedno futuristički, neo-noir krimić smješten u sadašnjosti, koji ima okus realnosti, ali i dovoljno stripovske maštovitosti i mističnosti. Returns je debelo pretjerivanje u bizarnosti, od istog redatelja, pa nije ni on, Burton, bez grijeha. I, jebiga, meni je Kim Basinger tamo baš njam
Ma zapravo htjedoh reći da dosta ovisi i o godinama kad prvi put pogledamo neki film.
Ja sam tog Betmena pogledal prvi put sa 19 - 20 let, a išao sam u kino s mačkom koju sam štel povalit.
Mislim, svaka čast, zabavili smo se dva sata, ali to je meni slikovnica, crtić.
A s druge strane, Nolanovi Betmeni dobro su mi sjeli kao odraslom čovjeku koji sam plaća svoje računa. (Mislim na prva dva, treći je totalno sranje i uvreda za mozak.)
Isto tako mi se svidio konačno jedan realan Bond, zaptavo, Krejg me oduševio. (I opet: prva dva...)

Kao klinca me oduševio Noć vještica, a Petak 13 bio mi je ful sranje, premda sam još uvijek bio klinac.

Što se tiče onih koji Nolanu predbacuju da nije dovoljno poštovao strip, mogu reći samo da autor sam odlučuje kako će što snimiti. A ni Barton nije baš poštovao strip, on je isto tako izgradio svoju viziju Betmena.

Meni je osobno Bejl bio daleko bolji Betmen od apsolutno svih prethodnika. Ove pizdarije s blesavim glasom uopće ne mogu shvatiti. Pa logično je da prikriva svoj stvarni glas, zaboga.

Aflek isto ima šanse biti dobar Betmen - ali to ovisi o filmu koji ćemo uskoro pogledati.

Da, zaboravio sam spomenuti Indepens dej... Dakle, to se moglo svidjeti samo djeci i vojnicima, isprike obožavateljima, ali ja sam tad bio već punoljetan.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 01:04   #99
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ma zapravo htjedoh reći da dosta ovisi i o godinama kad prvi put pogledamo neki film.
Ja sam tog Betmena pogledal prvi put sa 19 - 20 let, a išao sam u kino s mačkom koju sam štel povalit.
Mislim, svaka čast, zabavili smo se dva sata, ali to je meni slikovnica, crtić.
A s druge strane, Nolanovi Betmeni dobro su mi sjeli kao odraslom čovjeku koji sam plaća svoje računa. (Mislim na prva dva, treći je totalno sranje i uvreda za mozak.)
Isto tako mi se svidio konačno jedan realan Bond, zaptavo, Krejg me oduševio. (I opet: prva dva...)

Kao klinca me oduševio Noć vještica, a Petak 13 bio mi je ful sranje, premda sam još uvijek bio klinac.

Što se tiče onih koji Nolanu predbacuju da nije dovoljno poštovao strip, mogu reći samo da autor sam odlučuje kako će što snimiti. A ni Barton nije baš poštovao strip, on je isto tako izgradio svoju viziju Betmena.

Meni je osobno Bejl bio daleko bolji Betmen od apsolutno svih prethodnika. Ove pizdarije s blesavim glasom uopće ne mogu shvatiti. Pa logično je da prikriva svoj stvarni glas, zaboga.

Aflek isto ima šanse biti dobar Betmen - ali to ovisi o filmu koji ćemo uskoro pogledati.

Da, zaboravio sam spomenuti Indepens dej... Dakle, to se moglo svidjeti samo djeci i vojnicima, isprike obožavateljima, ali ja sam tad bio već punoljetan.
Svaka cast, upravo to
Stvarno ne kuzim cemo toliki hejt prema Nolanu.

Da ne bi bilo, dobri su mi stari batmani, ali tocno dobijes sta si ocekivao, da kolegu citiram: "to je meni slikovnica, crtić."
Dok su Nolani batmani (prva dva) imali feeling kao da gledam film, ali prvenstveno film i to neki akcijski "thriller", pa tek onda stripvsku interpretaciju, uzimajuci samo u obzir DC/Marvel.
Ovdje ne ubrajam, dej of tomorov, kingsman i slicne filmove.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 10:27   #100
Zato sta Batman i je ta ''slikovnica'' a ne akcijski triler.
Samo ljudi nikako da to shvate.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.