Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2015., 23:29   #21
Poanta je:

- Nisam uzeo jedan meč, već sam spomenup dvadesetak snimljenih. Možeš zaključiti da je takvih mečeva i puno više.
- Snowball efekt je jako loša isprika za bahato izletavanje pred topove, što ekipa radi kada vidi visoki win chance.
- Situacija se ne razvija sama, već ju razvijaju igrači.
- Kontinuirano dobro igranje bi značilo da se zna rasporediti na mapi i prilagoditi situaciji, zar ne?
- Nisam ja otišao sam na jednu stranu mape, već je sav tim otišao na liniju 2, campao i poginuo.


Na kraju dana, apsolutno je nebitno napravio ja 4 ili 4000 damagea. Ako je tim raspoređen krivo i odbija se prilagoditi - stvar je gotova. Osim toga, ratingom je užasno lako manipulirati kao što onaj screenshot i pokazuje.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 00:15   #22
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post

- Nisam uzeo jedan meč, već sam spomenup dvadesetak snimljenih. Možeš zaključiti da je takvih mečeva i puno više.
Jedino kaj ja mogu zaključiti je da ti zeleni i ljubičasti igrači protiv kojih se buniš u prosjeku imaju veći utjecaj u meču nego ti.
Ti imaš 20 snimljenih mečeva. Od 10k. Tih 0.2% snimljenih mečeva apsolutno niš ne dokazuje.

Quote:
- Snowball efekt je jako loša isprika za bahato izletavanje pred topove, što ekipa radi kada vidi visoki win chance.
Raspravljati tko je kaj napravil i zakaj je besmisleno bez replaya.

Quote:
- Situacija se ne razvija sama, već ju razvijaju igrači.
Igrača je 15, s 15 različitih glava koje različito razmišljaju. Dovoljno je da jedan neš napravi krivo i pokrene snowball.
Nekad protivnik pogodi idealan deployment i roflstompa, i tu individualan igrač nebre napraviti niš da to spriječi.

Quote:
- Kontinuirano dobro igranje bi značilo da se zna rasporediti na mapi i prilagoditi situaciji, zar ne?
Ne uvijek, osim ak nema 75+% solo WR.
Btw., jesi siguran da se on krivo rasporedil na mapi i da si ti taj koji zna kak se trebalo rasporedit, a ne obrnuto? Sve ovo pišeš s pretpostavkom da si ti apsolutno u pravu, a zločesti zeleni i ljubičasti "statpadderi" u tvom timu su u krivu.

Quote:
Osim toga, ratingom je užasno lako manipulirati kao što onaj screenshot i pokazuje
Tvoj screenshot pokazuje da si među 30 mečeva imal par dobrih. Uzorak od 30 mečeva ne dokazuje apsolutno niš.
To je ko da baciš novčić 4 puta, dobiš 3 pisma i govoriš okolo kak imaš sjeban novčić jer ti omjer glava i pisma nije ispal 50-50 nakon ta 4 bacanja.

Ak je ratingom "užasno lako" manipulirati, uzmi par tenkova tier 8+, ostvari 2,5k WN8 i 58% WR u 1000 mečeva. Pa da vidimo kak je to "užasno lako" manipulirati. Ak ti uspije, kupim ti godinu dana premiuma ili gift tank po želji.

Ne velim da nema stat paddera koji igraju nenormalno puno mečeva u posebno odabranim tenkovima u svrhu nabijanja statistika, al broj takvih igrača je zanemariv i uopće se ne treba obazirati na to.
Na kraju krajeva, opet treba znati igrati ak želiš nabiti statistiku. Nebu tomato postal unicum preko noći jer eto, on je sad odlučil nabijati statistiku.

Zadnje uređivanje d._m. : 30.10.2015. at 00:26.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 01:18   #23
D.m. ak mu sad nisi objasnio, onda ni nebus...

Nego...zakaj na wt-u imas 5 zenskih u posadi i jednog muskog? Kaj nije da svi u posadi moraju biti istog (zenskog) spola da bi se dobilo dodatnih 5%.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 08:01   #24
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post
Nego...zakaj na wt-u imas 5 zenskih u posadi i jednog muskog? Kaj nije da svi u posadi moraju biti istog (zenskog) spola da bi se dobilo dodatnih 5%.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Točno. BiA ne funkcionira s mješanom posadom.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 08:09   #25
Mozda nije stigao jos jednu misiju zavrsit za jos jednu trebu
dado314 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 11:55   #26
to ako jedan tim ima sansu da ce pobjedit 70%,
to znaci da ce drugi tim pobjedit 3 od 10 takvih partija kaj se i desava.
ovi sa vecom sansom se pocnu zaletavat ko muhe bez glave i ginut 1 po 1 dok "nobovi" obicno ostanu negdi na hrpi, campaju i skidaju ih.


inace smatram da bi xwm trebalo zabraniti, igra bi bila puno zabavnija bez tog.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 13:14   #27
Problem je kaj ljudi ne kuže kaj znači "chance". Vide 40% winchance i odma idu "omg omg noob team loose again fu MM".
Da ironija bude žešća, na win chance se obično bune crveni koji ne kuže da je zbog njih samih naš win chance manji

Al winchance je općenito beskoristan broj. OK, imam 46% šanse za pobjedu. Kaj mi to sad znači, i kak bi drugačije trebal igrati u odnosu na meč u kojem imam 60% šanse za pobjedu?

Ja koristim XVM uglavnom da vidim ko su totalne botine.
Protiv takvih možeš igrati extra agresivno u tenkovima tipa IS-6.
A i dobro je znati ko su crveni u tvoj timu jer imaju lošu naviku donirati sve svoje hitpointe protivniku.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 21:10   #28
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Jedino kaj ja mogu zaključiti je da ti zeleni i ljubičasti igrači protiv kojih se buniš u prosjeku imaju veći utjecaj u meču nego ti.
Ti imaš 20 snimljenih mečeva. Od 10k. Tih 0.2% snimljenih mečeva apsolutno niš ne dokazuje.
Ne čitaš s razumijevanjem. Imam 20 sejvanih snimljenih mečeva od nekoliko tisuća koje sam odigrao, a koji pokazuju da rating zaista ne znači puno. Razumljivo pišem, ne kužim što je bilo nejasno.

Quote:
Igrača je 15, s 15 različitih glava koje različito razmišljaju. Dovoljno je da jedan neš napravi krivo i pokrene snowball.
Nekad protivnik pogodi idealan deployment i roflstompa, i tu individualan igrač nebre napraviti niš da to spriječi.
Nekad protivnik pogodi, a nekad saveznik napravi sranje. O ovome potonjem pričam. Snowball efekt kojega stalno spominješ može opisati neke situacije, ali zaista nikako ne može opisati i opravdati situaciju u kojoj 1600+ WN8 ekipa sva odlazi na jednu stranu mape i gubi defending meč protiv ljudi s ratingom od 200.

Quote:
Ne uvijek, osim ak nema 75+% solo WR.
Btw., jesi siguran da se on krivo rasporedil na mapi i da si ti taj koji zna kak se trebalo rasporedit, a ne obrnuto? Sve ovo pišeš s pretpostavkom da si ti apsolutno u pravu, a zločesti zeleni i ljubičasti "statpadderi" u tvom timu su u krivu.
Obzirom da od početka isključivo i pričam o sranjima koje radi ekipa s visokim ratingom, logično je da sam u pravu. Nikada nigdje nisam rekao da ja ne radim gluposti i sranja, niti ću to ikada reći. O mojim glupostima se bez problema može otvoriti čitava jedna tema, ali ovdje sam od početka pričao o idiotskim potezima i brainfartovima koje radi "pro" ekipa.

Quote:
Tvoj screenshot pokazuje da si među 30 mečeva imal par dobrih. Uzorak od 30 mečeva ne dokazuje apsolutno niš.
To je ko da baciš novčić 4 puta, dobiš 3 pisma i govoriš okolo kak imaš sjeban novčić jer ti omjer glava i pisma nije ispal 50-50 nakon ta 4 bacanja.
Ne.

Taj screenshot pokazuje upravo ono kako je i opisan: Ciljano i namjerno izrabljivanje rating sistema. Sjeo sam u E50, E50M i Ru251 i igrao kako ostala ekipa igra - sebično i đubretarski do bola. Pazi, na noobmeter.com stoji tablica s očekivanim damageom za određeni tenk. To zapamtiš, igraš defanzivno dok ne skupiš barem taj donji prag i onda kreneš s blokiranjem svojih saveznika i krađom killova. I evo ti rating do neba.


Quote:
Ak je ratingom "užasno lako" manipulirati, uzmi par tenkova tier 8+, ostvari 2,5k WN8 i 58% WR u 1000 mečeva. Pa da vidimo kak je to "užasno lako" manipulirati. Ak ti uspije, kupim ti godinu dana premiuma ili gift tank po želji.
Držim te za riječ.

Quote:
Ne velim da nema stat paddera koji igraju nenormalno puno mečeva u posebno odabranim tenkovima u svrhu nabijanja statistika, al broj takvih igrača je zanemariv i uopće se ne treba obazirati na to.
Na kraju krajeva, opet treba znati igrati ak želiš nabiti statistiku. Nebu tomato postal unicum preko noći jer eto, on je sad odlučil nabijati statistiku.
Kada bih se išao opterećivati ratingom, igrao bih rusku heavy liniju koja oprašta tako loše igranje i francuske autoloadere koji su ništa više no strvinari za nabijanje killova na polumrtvima i bedastim scoutima. Ili, kao onaj jedan platoon od trojice unicuma od kojih svaki ima 3000 mečeva s T18.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 21:16   #29
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post
D.m. ak mu sad nisi objasnio, onda ni nebus...

Nego...zakaj na wt-u imas 5 zenskih u posadi i jednog muskog? Kaj nije da svi u posadi moraju biti istog (zenskog) spola da bi se dobilo dodatnih 5%.
Da si pažljivo čitao od početka, pročitao bi da sam napisao kako mi fali zadnja scout misija na HTC-u.

I da, sve gospodične moraju biti u posadi kako bi dobio 5% skill bonus. Ovoga sam šestoga stavio jer mi se više nije dalo stajati s napretkom prema Waffleu. Prvi i osnovni zadatak u igri mi je izgrindati sve njemačke tenkove. Nakon toga se mogu zajebavat. Zato sam stavio ovoga - da mogu grindat.

U onom smećarskom VK 45-neki-kurac B, imam posadu s tier 8 prethodnika jer mi se ne baca gold na reskillanje. Nemam namjeru igrati ništa iz te heavy linije, a posadu ću - jednom kada unlockam Mausa - prebaciti na onog malog tier 6 mediuma. Grozno agresivan tenkić.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 22:08   #30
Quote:
Imam 20 sejvanih snimljenih mečeva od nekoliko tisuća koje sam odigrao,
Imam i ja odigrano tisuće mečeva s XVM-om u kojima na dnevnoj bazi viđam crvene kak sjede negdje beskorisno, krepavaju nakon 2 minute, ne znaju mi probiti tenk, spammaju HE, voze u valley na Lakeville-u, na istoj mapi voze uz jezero i budu posnajpani u prvoj minuti, ne vraćaju se resetirat cap, voze s 50% posadom i nisu me u stanju spottat na 250 metara, dok s druge strane viđam dobre igrače koji, makar rade greške, između tih grešaka uglavnom naprave i neš korisno i puno rijeđe rade gore nabrojane stvari.
Imam iskustva s igrom u platoonu s crvenim, i plavim, i ljubičastim igračima. Razlike su ogromne.
Sve tri boje rade greške, razlika je u tome da ljubičasti naprave puno više korisnog između dvije greške

Ak ti nisi u stanju skužiti da igrač s 2800 avg. dmg. i 60% WR jednostavno bolji od igrača koji u istom tenku radi 1900 avg. dmg. i ima 48% WR, ja ti ne znam kak pomoći


Quote:
Taj screenshot pokazuje upravo ono kako je i opisan: Ciljano i namjerno izrabljivanje rating sistema
Tvoj screenshot je totalni promašaj jer ne kužiš da govoriti o bilo kakvoj statistici nakon 30 mečeva je apsolutno blesavo. Uzorak od 30 komada je preosjetljiv na random poremećaje.
Ciljano i namjerno izrabljuj sistem u 500 mečeva pa da vidimo.
Naravno da možeš igrati tenkove tipa T18 ili T67 i nabijati rating, al ti očito misliš da svaki drugi igrač nabija statistiku tim tenkovima. Broj takvih igrača je zanemarivo malen.

Al ajmo pretpostaviti da tvoj screenshot ima nekakvog smisla. Imaš veći WN8 (dakle više dmg-a) i prek 60% pobjeda. Kaj je tu točno loše? Recimo da neko stalno "izrabljuje sistem", znači stalno radi više dmg-a i pobjeđuje. Protiv čega se ti tu točno buniš?

Ti za nekog ko u 10k mečeva konzistentno ostvaruje dobar WN8 i WR veliš da "izrabljuje sistem". Ostvarivanje dobrih rezultata kroz tisuće mečeva je po definiciji jednostavno -> wait for it.....




wait for it....







-> dobra igra.

Aj stani malo i ponovo razmisli o čemu govoriš: Igrač izrabljuje rating sistem na način da radi puno dmg-a i pobjeđuje mečeve, koji noob, jel? Bolje da gubi mečeve i izbjegava radit damage da ga ti nebi proglasil izrabljivačem sistama


Zadnje uređivanje d._m. : 30.10.2015. at 22:37.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 16:16   #31
Slafko pa treniraj posadu za silver na nekih 90%. Nije valjda da u VK4502b imaš posadu s penalima jer nije trenirana za taj tenk.
4160titan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 17:35   #32
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Imam i ja odigrano tisuće mečeva s XVM-om u kojima na dnevnoj bazi viđam crvene kak sjede negdje beskorisno, krepavaju nakon 2 minute, ne znaju mi probiti tenk, spammaju HE, voze u valley na Lakeville-u, na istoj mapi voze uz jezero i budu posnajpani u prvoj minuti, ne vraćaju se resetirat cap, voze s 50% posadom i nisu me u stanju spottat na 250 metara, dok s druge strane viđam dobre igrače koji, makar rade greške, između tih grešaka uglavnom naprave i neš korisno i puno rijeđe rade gore nabrojane stvari.
Imam iskustva s igrom u platoonu s crvenim, i plavim, i ljubičastim igračima. Razlike su ogromne.
Sve tri boje rade greške, razlika je u tome da ljubičasti naprave puno više korisnog između dvije greške

Ak ti nisi u stanju skužiti da igrač s 2800 avg. dmg. i 60% WR jednostavno bolji od igrača koji u istom tenku radi 1900 avg. dmg. i ima 48% WR, ja ti ne znam kak pomoći
Ne sjećam se da sam tražio pomoć.



Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Tvoj screenshot je totalni promašaj jer ne kužiš da govoriti o bilo kakvoj statistici nakon 30 mečeva je apsolutno blesavo. Uzorak od 30 komada je preosjetljiv na random poremećaje.
Tvoj post je totalni promašaj jer ne kužiš da se takvim dimenzioniranim izrabljivanjem sustava rating i nabija. Odigraš nekoliko mečeva i odeš dalje surfat njavu i trolat forume. A rating ti raste.

Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Ciljano i namjerno izrabljuj sistem u 500 mečeva pa da vidimo.
Naravno da možeš igrati tenkove tipa T18 ili T67 i nabijati rating, al ti očito misliš da svaki drugi igrač nabija statistiku tim tenkovima. Broj takvih igrača je zanemarivo malen.
Jedino što je očito je da mi konstantno pokušavaš podvaliti da sam rekao nešto što nisam. Jebote, kao da sam prvi put na internetu pa misliš da ti takav način razgovora ikako može pomoći u diskusiji.

Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Al ajmo pretpostaviti da tvoj screenshot ima nekakvog smisla. Imaš veći WN8 (dakle više dmg-a) i prek 60% pobjeda. Kaj je tu točno loše? Recimo da neko stalno "izrabljuje sistem", znači stalno radi više dmg-a i pobjeđuje. Protiv čega se ti tu točno buniš?
Loše je to što sam igrao za sebe, ne za tim. Tako igra velika većina igrača i svi paze isključivo na svoju guzicu i skor. O tome ti govorim.

Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Ti za nekog ko u 10k mečeva konzistentno ostvaruje dobar WN8 i WR veliš da "izrabljuje sistem". Ostvarivanje dobrih rezultata kroz tisuće mečeva je po definiciji jednostavno -> wait for it.....




wait for it....







-> dobra igra.

Aj stani malo i ponovo razmisli o čemu govoriš: Igrač izrabljuje rating sistem na način da radi puno dmg-a i pobjeđuje mečeve, koji noob, jel? Bolje da gubi mečeve i izbjegava radit damage da ga ti nebi proglasil izrabljivačem sistama

Nigdje nisam rekao da svaki igrač s dobrim ratingom i to radi. Još jedan pokušaj podmetanja ti je propao.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 17:37   #33
Quote:
4160titan kaže: Pogledaj post
Slafko pa treniraj posadu za silver na nekih 90%. Nije valjda da u VK4502b imaš posadu s penalima jer nije trenirana za taj tenk.
Da.

Ekipu sam prebacio iz prethodnog tenka bez treniranja. I sad se vozikaju s penalima.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 17:39   #34
Ovo je dosta dobar igrač, zar ne? http://www.noobmeter.com/player/eu/t...oxx/505863693/
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 17:51   #35
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
[color=navy]
Tvoj post je totalni promašaj jer ne kužiš da se takvim dimenzioniranim izrabljivanjem sustava rating i nabija. Odigraš nekoliko mečeva i odeš dalje surfat njavu i trolat forume. A rating ti raste.
Da, 30 mečeva ti stvarno utječe na ukupni rating.



Quote:
Loše je to što sam igrao za sebe, ne za tim.
Kak nisi igral za tim ak si završil sa 60+% WR?
U screenshotu si napravil više dmg-a i pobijedil više mečeva. Ponavljam pitanje, kaj je loše u rađenju damage-a i pobjeđivanju? Izgleda da ja u posljednjih 5 godina živim u zabludi da je rađenje dmg-a i pobjeđivanje cilj ove igre
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 17:57   #36
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Da, 30 mečeva ti stvarno utječe na ukupni rating.

I ja bih se fejspalmao kada ne bih razumio osnove matematike.


Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Kak nisi igral za tim ak si završil sa 60+% WR?
U screenshotu si napravil više dmg-a i pobijedil više mečeva. Ponavljam pitanje, kaj je loše u rađenju damage-a i pobjeđivanju? Izgleda da ja u posljednjih 5 godina živim u zabludi da je rađenje dmg-a i pobjeđivanje cilj ove igre
Sjećam se da sam opisao kako sam igrao. Pročitaj post još jednom. Ili koliko god puta ti bude potrebno da skužiš.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 18:00   #37
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
I ja bih se fejspalmao kada ne bih razumio osnove matematike.
Lik koji odigra 30 mečeva i misli da time dokazuje nekaj o statistici priča o osnovama matematike

Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Sjećam se da sam opisao kako sam igrao. Pročitaj post još jednom. Ili koliko god puta ti bude potrebno da skužiš.
Postoji ogromna razlika između toga kak si ti zapravo igral vs. kak ti misliš da si igral + RNG koji ti je podaril par solidnih mečeva.
Vrati se sa screenshotom nakon 500 mečeva, a ne nakon 30, jer s tih 30 mečeva jednostavno radiš budalu iz sebe.

Evo, upravo sam bacil novčić 4 puta i dobil 3 glave. Jebote, gle, dokazal sam da vjerojatnost bacanja glave nije 50% nego 75%.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 18:08   #38
Jedini koji ovdje radi budalu iz sebe si ti - konstantnim odbijanjem da razumije pročitano, neprestanim pokušajima podvaljivanja i ad-hominem napadima.


Očigledno su te moji komentari o ratingu i skillu pogodili gdje si osjetljiv, ali to zaista nije niti opravdanje za ovakvo ponašanje niti moj problem.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 18:16   #39
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Nije. Ne gleda se zadnjih 7 dana, gleda se zadnjih 1000 partija, minimalno.

Isto kao što se ne gleda tvojih 1 ili 3 ili 7 dana "farmanja" WN-a, već se gleda cjelokupna slika.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 18:21   #40
A gle, nagledal sam se takvih stat deniera ko ti na desetine na službenom forumu. Svi ste isti. Redovito je to ekipa s lošim ili osrednjim ratingom govori kak većina igrača koji imaju bolji rating od njih stat-paddaju, kak za dobre statse trebaš biti sebičan (da, igrač koji pobjeđuje 65% mečeva je fakat sebičan, kak se usuđuje biti koristan svom timu?), da za rating "do neba" (tebe citiram) treba kampirati, blokirati i krasti killove (aj mi nađi di ovaj igrač to radi,), itd. itd.

Najžešća ironija je da ekipa ko ti koja nikad nije bila u stanju konzistentno (na duže staze) ostvariti dobar rating priča kak se ostvaruje dobar rating.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.