Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2016., 16:08   #1
Tenisice za košarku

nisam našao topic o tenisicama za košarku

pokušavam kupiti Under Armour Torch 4 micro G, ali izgleda da je to nemoguće...

na europskoj verziji site-a nemaju shipping u Hrvatsku. slao sam im mail pa me uputili na USA verziju a tamo ima jedno 100-tinjak zemalja ali nema Hrvatske
i da ima poštarina + carina bi me ubila

prošle godine sam kupio Torch 3 u Intersportu i to su uvjerljivo najbolje tenisice za košarku koje sam ikad imao. kao da su krojene po mojoj nozi, odlično drže podlogu i nogu. sad bi htio naći Torch 4. imali tko kakvih ideja?
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee

Zadnje uređivanje Luyindula : 06.07.2016. at 17:58.
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 21:38   #2
Pa kaj si ih za godinu dana uspio potrošiti?
Jesi pitao u Intersportu, neće nabavljati Torch4?

Inače, ja već godinama imam neke AND1 i također, to su mi uvjerljivo najbolje tenisice za košarku koje sam nosio. Ameri tu debelo šiju ove naše poznate brendove (Nike, Adidas, Reebok i sl.) koji su više šminka. Imali su prije dućan na križanju Jukićeve i Savske, ali vidim da se to zatvorilo.
Pa ako netko zna gdje mogu kupiti AND1 tenisice u Zagrebu, da zamijenim ove kad se potroše, bio bih zahvalan na sugestiji.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 08:12   #3
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Pa kaj si ih za godinu dana uspio potrošiti?
Jesi pitao u Intersportu, neće nabavljati Torch4?

Inače, ja već godinama imam neke AND1 i također, to su mi uvjerljivo najbolje tenisice za košarku koje sam nosio. Ameri tu debelo šiju ove naše poznate brendove (Nike, Adidas, Reebok i sl.) koji su više šminka. Imali su prije dućan na križanju Jukićeve i Savske, ali vidim da se to zatvorilo.
Pa ako netko zna gdje mogu kupiti AND1 tenisice u Zagrebu, da zamijenim ove kad se potroše, bio bih zahvalan na sugestiji.
gledao sam u slovenskom Intersportu i imaju samo jako velike veličine. našao sam neki španjolski web shop, a sad mi i Ameri (under armour.us) nude free shipping

imao sam and1 prije ovih i te su isto bile odlične. kupljene u Ciboninom prolazu, dućan više ne postoji...

a nisam poderao za godinu dana, ali razmišljam unaprijed dok još mogu taj model naći...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 22:48   #4
evo info od under armour facebook hrvatska da će Intersport dobiti novu kolekciju početkom 8 mjeseca. živi bili pa vidjeli...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 12:53   #5
da dobili su tri modela ali ne ono što sam ja tražio. U međuvremenu doznao za stranicu Sportsdirect i od tamo naručio tenisice i stigle prošli tjedan.



razmišljam i da naručim i plave ali to će morati ići preko USA-a.
također sam doznao za stranicu https://www.grosbasket.com/sl/
preko nje naručio majicu i također stigla a imaju plaćanje pouzećem. imaju dobru ponudu tenisica
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 12:16   #6
Dali neko ima iskustva narucivanja sa http://basketmania.hr .

Kontaktirao sam ih emailom prije tjedan dana nitko nije odgovorio, zovem tel. nitko se ne javlja.
visanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 13:08   #7
Quote:
visanin kaže: Pogledaj post
Dali neko ima iskustva narucivanja sa http://basketmania.hr .

Kontaktirao sam ih emailom prije tjedan dana nitko nije odgovorio, zovem tel. nitko se ne javlja.
http://www.scamadviser.com/check-website/basketmania.hr
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 22:49   #8
Grosabasket imaš i kod nas u hr. Imaš UA i na tenisice.hr
Ne vidim taj tvoj model na sportsdirect? Inače, o tome micro G sam čuo samo pohvale. Sličan je Adidasovom Bounce koji je implementiran u Lillard 2 model koji je fenomenalan.
Mene vuče DRose 6, Crazylight boost 2016 i Crazy explosive,ali kod nas cijene još uvijek u nebesima iako je u USA trenutno oko 40% na sve Adidas modele.
Boost je trenutno vrh tehnologije uz Nikeov Zoom.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 13:42   #9
meni je Zoom puko i napuho se balon na peti na Nike Kobe X modelu nakon pola godine korištenja. srećom pa sam ih dobio kao poklon pa nisam bacio 1400 kn za njih. kasnije sam malo istražio i vidio da je to česta pojava. inače ponuda tenisica za košarku u Hrvatskoj je dobra, ali cijene su nenormalno visoke. zapravo je smiješno kako upravo u službenim Nike i Adidas dućanima ima najmanje stvari za košarku (tenisice, šorcevi, oprema...) a najviše ima u dućanima tipa Shooster ili NOSS. sad kad imam balon na peti tražim si Lillard 2 ili Crazylight 2015, ali i dalje su im cijene previsoke.
soap is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 15:51   #10
Quote:
soap kaže: Pogledaj post
meni je Zoom puko i napuho se balon na peti na Nike Kobe X modelu nakon pola godine korištenja. srećom pa sam ih dobio kao poklon pa nisam bacio 1400 kn za njih. kasnije sam malo istražio i vidio da je to česta pojava. inače ponuda tenisica za košarku u Hrvatskoj je dobra, ali cijene su nenormalno visoke. zapravo je smiješno kako upravo u službenim Nike i Adidas dućanima ima najmanje stvari za košarku (tenisice, šorcevi, oprema...) a najviše ima u dućanima tipa Shooster ili NOSS. sad kad imam balon na peti tražim si Lillard 2 ili Crazylight 2015, ali i dalje su im cijene previsoke.
pa ne bi se baš složio da je ponuda dobra. Prije bi rekao da je očajna. Kao što si sam rekao u hrpi brand dućana uopće nemaju tenisice za košarku. Pa nije riječ o nekom egzotičnom sportu. Mislim nije ni atletika egzotična pa nema šanse da se nađe jedan par sprinterica u Hrvatskoj u prodaji...recimo ovo što sam ja kupio Torch 4 to nikad nije bilo u Hrvatskoj, a postoji recimo 10 različitih izvedbi (kombinacije boja) samo tog modela. Sad su u Intersportu dobili Curry 2.5 i to jednu vrstu, a isto ih ima ohoho podizvedbi. Imam dojam da su odabrali najružniju. evo baš išao pogledati, 17 podizvedbi: https://www.underarmour.com/en-us/me...pid1274425-600

imam dojam da se kod nas nudi u najboljem slučaju 5-10 % onog što postoji
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 17:07   #11
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
pa ne bi se baš složio da je ponuda dobra. Prije bi rekao da je očajna. Kao što si sam rekao u hrpi brand dućana uopće nemaju tenisice za košarku. Pa nije riječ o nekom egzotičnom sportu. Mislim nije ni atletika egzotična pa nema šanse da se nađe jedan par sprinterica u Hrvatskoj u prodaji...recimo ovo što sam ja kupio Torch 4 to nikad nije bilo u Hrvatskoj, a postoji recimo 10 različitih izvedbi (kombinacije boja) samo tog modela. Sad su u Intersportu dobili Curry 2.5 i to jednu vrstu, a isto ih ima ohoho podizvedbi. Imam dojam da su odabrali najružniju. evo baš išao pogledati, 17 podizvedbi: https://www.underarmour.com/en-us/me...pid1274425-600

imam dojam da se kod nas nudi u najboljem slučaju 5-10 % onog što postoji
ali u Shoosteru i NOSS-u imaš dosta modela i to oni najjači(LeBron, Kobe, Jordan) u raznim bojama. samo su cijene previsoke. ali eto danas je trčanje i fitness in pa kad uđeš u Nike ili Adidas samo vidiš opremu i robu za to, nešto nogometa i to je sve. košarka 0%

najsmješnije od svega je što u Shoosteru prodaju Nike Hyperdunk 1 (model iz 2008.) po cijeni od 1500 kn. wtf
soap is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 17:11   #12
UA mene zanimaju jako

inače do sad sam igrao u kobe 5 i 7 ....hyperdunk 2015 i trenutačno kd7....kažu recimo da su kyrice 2 jako dobre
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 23:46   #13
Kyrie 2 su dosta tvrde, iako im je đon odličan. Sad imam Lillard 2, uzeo zadnji broj kod nas u Sportvisionu, izašlo 590kn i stvarno su fenomenalne. Za manje od 600 kn dobiješ ono što Jordan naplaćuje 200 dolara. Mislim da ću dalje ići na boost jer kako to prija koljenima, leđima i petama, to je nešto nevjerojatno. Samo da im cijena nije tolika.
Uz Lillard 2 imam i Kobe Mentality 2 koje imaju izvrstan đon i načelno su tene za irati vani, ali su odlične i unutra i ne kližu se bz obzira koliko je prašnjav parket.

http://dunkshop.hr/shoes/crazylight-....html?___SID=U

Cijena je još uvijek jako visoka.

Shooster ime Primeknit verzije Lillard 2, ali su 990 kn.

Zadnje uređivanje Nosce te Ipsum : 05.10.2016. at 00:04.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 14:52   #14
Abnormalno skupe. Totalni nesrazmjer cijene i kvalitete.
tallishmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 23:38   #15
Na koje misliš?
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 00:30   #16
Ako netko kupuje patike za košarku Shooster ima super akciju koja traje od 1.12. do 11.12 i iznosi 30% (neki modeli i puno više) uz loyalty card (ako ga se nema lako se napravi). Izdvojit ću neke modele koji su baš jako sniženi, u zagradi je puna cijena.

KD 9 Black Space 534,86kn (1149kn)

KD 9 Plave 764,09 (1149kn)

KD 9 Gray 764,09 (1149kn)

Air Jordan CP3.IX AE 465,03 kn (999kn)

Kyrie 2 478,27kn (899kn)

Kobe XI 558,13kn (1199kn)

Nike Hyperdunk 2016 FK 697,78kn (1499kn)

D Lillard 2 PK 531,47kn (999kn)

D Lillard 2 Dame Time 451,67kn (849kn)

Ove cijene su trenutno najniže u Europi. Ima još dosta Jordan modela sniženih i dosta ostalih tenisica.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 19:55   #17
http://www.ebay.com/itm/Adidas-Men-s...ncGa_RexAx6oNg

prođe se dosta jeftinije nego kod nas. iako se ta boja tog modela još samo može naći u Dunk shopu gdje su skuplje i ima malo brojeva u ponudi. jedino gdje se može proć jeftinije je Adidas outlet u Sesvetama gdje ima Wigginsov model i prva verzija tih tenisica u plavoj boji s onim crnim čičkom.
soap is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 19:12   #18
idealne za zglob sjebat....
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 10:33   #19
ako je sudeno da se zglob sjebe, sjebat ces ga sta god nosia
BonJovi1886 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 16:00   #20
Quote:
BonJovi1886 kaže: Pogledaj post
ako je sudeno da se zglob sjebe, sjebat ces ga sta god nosia
nije istina. ja sam više puta sjebao i lijevi i desni zglob. nošenje niskih tenisica koje ne zatvaraju zglob samo povećavaju rizik jer ne preuzimaju niti mrvicu opterećenja koje se stvori kod izvrtanja. prošle godine sam gadno izvrnuo lijevi zglob i da sam imao tenisice koje sad furam isto bi izvrnuo ali bi puno manja ozljeda bila i prije bi se oporavio
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.