Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2016., 00:15   #21
Ovo je uz flat earth, divove i suplju zemlju vrh.
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 00:47   #22
U Kennedyjevom autu nikad nije moglo biti samo četvero ljudi jer na sjedalima ispred JFK-a i Jackie sjede tadašnji guverner Texasa Connally (teško ranjen takozvanim "čarobnim" metkom) i njegova supruga, dakle netko je morao i voziti taj auto.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 01:07   #23
ja se ne sjecam tog generala sto je najbolje.

ai mogu Vam reci zasto sam poprilicno uvjeren da ih je bilo 4 u autu. i to sam jako siguran u to. naime ubojstvo se zbilo 22.11. 1963 u Dallasu u Texasu.

posto sam ja rodjen 22.11 ali ipak puno godina kasnije, sam jos kao klinac istrazivao sve pa i naravno ubojstvo JFK-a 63 jer se eto zbili na moj datum rodjenja.

(i nije da nisam pratio samo to, pratio sam svasta, recimo i ono sranje na TV - u Chicagu se desio 22.11 a i to sam jako puno proucavao pa mi to dokazuje da nisam lud.)

naime otkad znam za sebe, i otkad sam to poceo proucavati sa jedno 10. godina, a od onda je vec fajn proslo, oduvijek ih je u autu bilo 4, ali oduvijek,Metak je putovao kroz Kennedy u vozaca automobila. to je bila najveca misterija i nejasnoca. zato je i bilo toliko fascinantno. jer je metak prosao kroz JFK-a i pogodio u vozaca koji je sjedio ispred njega. oduvijek su i emisije bile o tome, i proucavao se taj Kennedyev metak i znam da sam vidio izjave tog vozaca koji je bio ranjen.

i sjecam se one serije jos Jackie sto je bila na HRT. I tamo u seriji nakon ubojstva su bile prikazane 4 osobe u autu i ne, nije se nigdje vidjelo da je Jackie pucala JFK - u u glavu. Mozda zato sto je serija bila o njoj. i poprilicno sam uvjeren u mnogo tih detalaj jer proucavam to cijeli svoj zivot, na neki nacin je to dio mene. nesto sto oduvijek znam.
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 12:21   #24
Question

Quote:
comewithme1717 kaže: Pogledaj post
a ima li itko ista o Mandela efektu u nasim krajevima? Mislim da li se netko moze prisjetiti icega takvoga da se desilo kod nas. recimo meni prvo pada na pamet stvar sa z'bregov mlijekom.

ok mozda se moj um poigrao sa mnom nakon sto sam dosao u HR nakon puno vremena ali mi je upalo u oci kako se ZBREGOV mlijeko (pisem velikim jer su apostrofi bitni ovdje) pise 'z bregov a bio sam uvjeren da sam kao klinac to mlijeko vidio kao z'bregov..

nevermind..

dakle sto mislite imate li kakvih saznanja o tome, ideja, teorija..jer budimo realni prica drzi vodu ali ipak ne svidja mi se ideja da mi se netko mota po glavi..
Da, ja se isto sjećam da je pisalo Z'Bregov ili tako nešto Ali ako gledamo čisto gramatički, 'z bregov je ispravno.

Inače, Mandela Effect sam otkrio tek nedavno i stvarno ima zanimljivih stvari. Ono što me najviše iznenadilo je glupi C3PO iz Ratova zvijezda. Uvijek sam mislio da je lik cijeli zlatan, na kraju u originalnoj verziji ima jednu nogu srebrnu
__________________
don't get mad, get even
DemonicIllusion is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 21:55   #25
Quote:
comewithme1717 kaže: Pogledaj post

posto sam ja rodjen 22.11 ali ipak puno godina kasnije, sam jos kao klinac istrazivao sve pa i naravno ubojstvo JFK-a 63 jer se eto zbili na moj datum rodjenja.
Onda očito nisi bio u pravu (što se tiče cijelog posta, da ga ne citiram cijelog)

Nevezano za temu ali..Znam jednog čovjeka koji je rođen te godine pa su mu dali nadimak Kennedy tj. Kenedi
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 10:16   #26
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
Onda očito nisi bio u pravu (što se tiče cijelog posta, da ga ne citiram cijelog)

Nevezano za temu ali..Znam jednog čovjeka koji je rođen te godine pa su mu dali nadimak Kennedy tj. Kenedi

postoji li nesto u tvome zivotu za sto si 1 000 000 % siguran? promisli malo. bas ono, neka cinjenica koju znas sa takvom sigurnoscu da nisi nikada ni pomislio drugacije. Neka povijesna cinjenica koju jednostavno nepobitno nas i to je tako. nisi nikada ni pomislio drugacije jer to jednostavno znas, jer si proucavao u najsitnije detalje.

ima li takvo nesto u tvom zivotu?
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 16:29   #27
Quote:
kradljivac kaže: Pogledaj post
Ovo je uz flat earth, divove i suplju zemlju vrh.
Ovdje smo da debatiramo. Zašto misliš da je to tako? Flat earth i Mandela effect nisu ni priblližno u istoj kategoriji
__________________
don't get mad, get even
DemonicIllusion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 20:31   #28
dzaba frende

dinosauri su popularniji, nema ocite ovdje debate,

nobody interested
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 16:46   #29
naisao sam isto tako na nesto na youtube -u

radi se naime o hotelu u Kaliforniji (zanimljiva slucajnost) koji se pojavio odjednom i ciji zaposlenici cak imaju problema sa gostima kojima nije jasno odakle se hotel tu stvorio.

ovdje cu postati prvi dio videa ali bih svakako preporucio prouciti malo to, posto je isti lik koji je zvao u hotel nakon nekoliko dana i fizicki otisao tamo.

https://youtu.be/1gKMU7t8fgI
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 16:03   #30
Quote:
comewithme1717 kaže: Pogledaj post
postoji li nesto u tvome zivotu za sto si 1 000 000 % siguran? promisli malo. bas ono, neka cinjenica koju znas sa takvom sigurnoscu da nisi nikada ni pomislio drugacije. Neka povijesna cinjenica koju jednostavno nepobitno nas i to je tako. nisi nikada ni pomislio drugacije jer to jednostavno znas, jer si proucavao u najsitnije detalje.

ima li takvo nesto u tvom zivotu?
Postoji neke stvari za koje sam siguran da su prije bile drugačije ali ništa takvog kao kod tebe. Nisam prije ni razmišljao o takvim stvarima a kamoli proučavao.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 16:45   #31
meni je posebno fascinantno iz serije "the twilight zone".sad piše da je autor Rod Serling, a dajem ruku da se zvao Rod Sterling.znam jer ju gledam cijeli život.
što se tiče warriorsa ziher je "come out to play" jer sam taj flm gledala preko 100 puta..ovo o Japanu je isto enigma.pa bio je hebote pored kine,pa tko ga pogura gore... wtf?
ima tu još dosta primjera.izgleda se neke dimenzije počele preklapati,pa dolazi do kuršlusa.tko će ga znati.
e sad ne znam jel mendella efekt ima veze s pojavom dejavu-a
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 17:05   #32
Ovo za Serlinga mi je isto bilo neobično. Primjetio sam to kad je HRT počeo emitirati sad zadnji put al ne pratim često pa sam zaboravio.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 19:05   #33
then they think I am crazy...
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 02:21   #34
Quote:
DemonicIllusion kaže: Pogledaj post
Ovdje smo da debatiramo. Zašto misliš da je to tako? Flat earth i Mandela effect nisu ni priblližno u istoj kategoriji
Ja sam ljubitelj dobrih teorija zavjere, alternative, osobito arheologije i otvoren sam za zbilja svasta - no ovo je bedastoca, kao sto je bedastoca flat earth. I jedno i drugo su bedastoce i to im je zajednicko.
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 20:51   #35
Definitivno čudnovata pojava. Uvijek sam mislio da se piše z'bregov i nedavno dođem u trgovinu i vidim 'z bregov i baš me je ubolo u oči jer sam duboko uvjeren da se piše z'bregov. Ali reko nema veze čovjek se zezne.
Onda vidim od volkswagena znak a sjećam se kad je smo bili mali komšija je kupio prvi auto i imao je onaj znak gdje nema razmaka i imao je onu crticu na vrhu.
Ima puno toga ali najviše me je šokiralo kad sam vidio da zapravo nije "houston we have problem", nego: “Houston, we've had a problem here”.

Također sam pitao poznanika koji je inače nad prosječno inteligentan i raspolaže hrpom informacija za neke stvari kao što su karte ili boja hitlerovih očiju, Kenedyjev atentat itd. on je bio vidno iznenađen kad sam mu rekao drugu istinu.
Tko zna što je to, možda smo si zabrijali krive informacije. Opet pitanje je kako se milijuni ljudi kunu da fordov znak nikada nije imao švrljotak, pa to nije par ljudi nego milijuni, čak ljudi koji su cijeli život u fordu ne znaju da na slovu F ima onaj švrljotak.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 18:35   #36
Zašto matrica podsječa na riječ maternica? I još u filmu istoimenom baš su tako djeca i ljudi u nekakvoj tečnosti kao u materinoj materinici

A vidi i mendela nekako ime mu glasi men dela, prevod čovjek radi
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 16:37   #37
Wow, baš mi je drago da je pokrenuta rasprava ovdje Imate li još kakve lokalne primjere? Slažem se za z'bregov

Većina ovih američkih mi ne sjeda, kad te proizvode nismo trošili.. Jiffy, berenstain bears i te šeme..

Ono što je meni 100% promijenjeno je broj ljudi u Kennedyevom autu..to sam bila šokirana, jer sam često gledala i proučavala tu temu, i znam da ih je bilo četvero u autu :/ Tu sam se zainteresirala za temu.

Australija je presjeverno, južna Amerika preistočno, Novi Zeland i Japan su na krivom mjestu.. Šok

Ljudski kostur je skroz drukčiji..

E sad, kako što, paralelni svemiri, multidimenzije, Cern, putovanje u prošlost.. A što je najbolje, ima i podosta residuala.. a moguće je da su samo naša sjećanja promijenjena :/

Jeste li primijetili da nisu svi pogođeni? Koliko sam ja primijetila, ovo utječe samo na empate..
__________________
April skies and white lies
enie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 18:31   #38
Quote:
enie kaže: Pogledaj post
Wow, baš mi je drago da je pokrenuta rasprava ovdje Imate li još kakve lokalne primjere? Slažem se za z'bregov

Većina ovih američkih mi ne sjeda, kad te proizvode nismo trošili.. Jiffy, berenstain bears i te šeme..

Ono što je meni 100% promijenjeno je broj ljudi u Kennedyevom autu..to sam bila šokirana, jer sam često gledala i proučavala tu temu, i znam da ih je bilo četvero u autu :/ Tu sam se zainteresirala za temu.

Australija je presjeverno, južna Amerika preistočno, Novi Zeland i Japan su na krivom mjestu.. Šok

Ljudski kostur je skroz drukčiji..


E sad, kako što, paralelni svemiri, multidimenzije, Cern, putovanje u prošlost.. A što je najbolje, ima i podosta residuala.. a moguće je da su samo naša sjećanja promijenjena :/

Jeste li primijetili da nisu svi pogođeni? Koliko sam ja primijetila, ovo utječe samo na empate..
Što je drugačije na kosturu?
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 19:07   #39
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Što je drugačije na kosturu?
oblik lubanje, zdjelice, rebra, sve je pomaknuto i drugačije

http://imgur.com/a/Fh2m8
__________________
April skies and white lies
enie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 19:41   #40
enie

odakle ti to da to obuhvaca samo empate? nisam naisao na to nigdje..

moze neki link?
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.