Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2007., 21:43   #41
ja vollim muškarca koji mi ujutro kaže
ženo jesi li mi skuvala kavu
ženo šta ćemo danas
ženo samo reci di te triba voziti
ženo di su mi čarape
ženo di mi je majca
ženo ja ću odštopati zahod
ženo idem brati masline
ženo idem popraviti auto
ženo ja ću oprati suđe
ženo idem na sud
ženo popravit ću komjuter
....sunce moje dalmatinsko
shakti9 is offline  
Old 21.05.2007., 15:13   #42
moj muskarac...

tajanstven..muzevan..zastitnicki snazan..osjecajan..opasan..inteligentan..duhovit..
poseban
__________________
pojavim se naglo kao reklama
lao tze is offline  
Old 21.05.2007., 15:15   #43
Quote:
Snjesko kaže: Pogledaj post
Htio bi da sada muskarci iz svoje perspektive i zenske iz svoje pokusaju docarat kakvi su muskarci najpozeljniji

znam da naravno ovisi od butre do bure.

Nije fizicki izgled ono sto pitam, pitam za karakter i to.

Naravno ako je ipak fizicki izgled, materijalno stanje, auto i to vaznije, pa eto recite mi...
morat ću poslat svoju sliku i CV da vidite kakve muškarce žene NE vole
hereticST is offline  
Old 21.05.2007., 16:29   #44
[QUOTE=Sultiana;8577936]zasto uglavnom za one preko 30? sta je sa ostalima?

Sultiana, evo kako to mislim... Ti me ispravi, ako griješim!
Prema mojem iskustvu zato što dotad imaju ipak malo nerealističnije kriterije, pa povrh elokventnosti i mozga često padaju na sve one stereotipe kojima nas zasipaju mediji ... Svi znamo na kaj mislim, neću to ponavljati... Naravno, kažem, uglavnom jer ne mogu potpuno generalizirati....
Osim toga, poslije tridesete dođe i do određenog taloženja životnog iskustva i spoznaje da nije sve u nekim stvarima, već je i duh bitan, i emocija i slične stvari... A kod nekih, još malo starijih žena dođe i do želje za promjenom (čitaj: nekom avanturicom), pa onda dobra špreha zlata vrijedi! Često više od dobroga tela!
erazmo is offline  
Old 22.05.2007., 00:34   #45
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Slažem se. Formirani, zreli muškarac rabi riječ "pička".
ne nego koristi rijec djevojka, cura ili zena ili neke nazive od milja koji ne zvuce pogrdno...
al naravno, svi valjda misle da ce ispasti ustogljeni pa izigravaju frajere a ispadaju seljacine, ne znam kojoj zeni to zvuci frajerski, valjda onoj koja i sama zene naziva trebicama.....
little_devil is offline  
Old 22.05.2007., 00:37   #46
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
ja vollim muškarca koji mi ujutro kaže
ženo jesi li mi skuvala kavu
ženo šta ćemo danas
ženo samo reci di te triba voziti
ženo di su mi čarape
ženo di mi je majca
ženo ja ću odštopati zahod
ženo idem brati masline
ženo idem popraviti auto
ženo ja ću oprati suđe
ženo idem na sud
ženo popravit ću komjuter
....sunce moje dalmatinsko
asti dobar li je!
Grazia is offline  
Old 22.05.2007., 00:43   #47
prije nekoliko godina u Zgb-u sam s frendom iz zezancije napravila istrazivanje u obliku ankete, zene, dob 22-28.... uglavnom na pitanje koje su pozeljene osobine njihovog partnera, kakvog muskarca bi zeljeli za vezu(odgovori su bili ponudeni, mogucnost visestrukog odgovora) niti jedna od njih 50 nije rekla da decko mora biti pametan niti jedna
little_devil is offline  
Old 22.05.2007., 00:45   #48
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
niti jedna od njih 50 nije rekla da decko mora biti pametan niti jedna
nego??
Grazia is offline  
Old 22.05.2007., 00:47   #49
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
prije nekoliko godina u Zgb-u sam s frendom iz zezancije napravila istrazivanje u obliku ankete, zene, dob 22-28.... uglavnom na pitanje koje su pozeljene osobine njihovog partnera, kakvog muskarca bi zeljeli za vezu(odgovori su bili ponudeni, mogucnost visestrukog odgovora) niti jedna od njih 50 nije rekla da decko mora biti pametan niti jedna
Žalosna istina, vidiš kakvo je stanje u našem društvu, prokleti MTV i ostali američki proizvodi koji zatupljuju umove! Dole demokracija! Dole američka propaganda!
__________________
Only by going too far u can find out how far you are able to go...
KastorTheFat is offline  
Old 22.05.2007., 01:03   #50
Quote:
KastorTheFat kaže: Pogledaj post
Žalosna istina, vidiš kakvo je stanje u našem društvu, prokleti MTV i ostali američki proizvodi koji zatupljuju umove! Dole demokracija! Dole američka propaganda!
Samo da te pozdravim iz polja ...Pokušat ću ovim svojim žuljevitim prstima na sopstveni naćin da izrazim svoje slaganje s tobom te iznesem jednu ideju koja mi je zaposjela ovo malo mozga dok sam orala-
Srečna budučnost, gore tvpink, bk, dm i ostali balkanski proizvodi koji odmaraju umove! Gore balkan! Hljeba i igara!
Mindy is offline  
Old 22.05.2007., 01:06   #51
žene ne vole muškarca koji pita "kakve muškarce vole žene" jer to njemu nije bitno; njega žene već vole a da on to ni ne zna (možda i zna, ali bolje da ne zna jer je onda arogantan i umišljen a to odbija žene).

žene vole mušarca koji je superioran nad ženom, i inače ostavlja takav dojam, ali ga je ona ipak osvojila, pa je ona zbog toga mačka. Isto vrijedi i za nas.

žene vole muškarce, koji kad uđu u birc, pokupe pažnju svih njezinih frendica, ali niti jedna to ne pokazuje. on se sjednje pokraj nje, i ona blista.

žene vole muškarca koji može popit gajbu pive za ekipu, ali neće jer mora sutra ujutro biti trjezan da ju vozi na faks.

žene vole muškarce koji uzmu ono što žele, a on želi baš nju.

žene vole muškarca koji je frajer, ali njen frajer.

žene vole muškarca koji je zanimljiv, koji ima priču, koji ju uvijek zaintrigira, makar o njemu čula od frendice s faksa, jer je on tako cool.

itd. itd. itd.
to je moje mišljenje
Leatherman is offline  
Old 22.05.2007., 01:10   #52
Quote:
Leatherman kaže: Pogledaj post
žene ne vole muškarca koji pita "kakve muškarce vole žene" jer to njemu nije bitno; njega žene već vole a da on to ni ne zna (možda i zna, ali bolje da ne zna jer je onda arogantan i umišljen a to odbija žene).

žene vole mušarca koji je superioran nad ženom, i inače ostavlja takav dojam, ali ga je ona ipak osvojila, pa je ona zbog toga mačka. Isto vrijedi i za nas.

žene vole muškarce, koji kad uđu u birc, pokupe pažnju svih njezinih frendica, ali niti jedna to ne pokazuje. on se sjednje pokraj nje, i ona blista.

žene vole muškarca koji može popit gajbu pive za ekipu, ali neće jer mora sutra ujutro biti trjezan da ju vozi na faks.

žene vole muškarce koji uzmu ono što žele, a on želi baš nju.

žene vole muškarca koji je frajer, ali njen frajer.

žene vole muškarca koji je zanimljiv, koji ima priču, koji ju uvijek zaintrigira, makar o njemu čula od frendice s faksa, jer je on tako cool.

itd. itd. itd.
to je moje mišljenje

..ovo bi trebalo da se uvede u tzv. ljubavno naravoučenje
biču tako slobodna da ostavim utisak svog izmorenog ostatka mozga
Mindy is offline  
Old 22.05.2007., 01:21   #53
Quote:
Leatherman kaže: Pogledaj post
žene ne vole muškarca koji pita "kakve muškarce vole žene" jer to njemu nije bitno; njega žene već vole a da on to ni ne zna (možda i zna, ali bolje da ne zna jer je onda arogantan i umišljen a to odbija žene).

žene vole mušarca koji je superioran nad ženom, i inače ostavlja takav dojam, ali ga je ona ipak osvojila, pa je ona zbog toga mačka. Isto vrijedi i za nas.

žene vole muškarce, koji kad uđu u birc, pokupe pažnju svih njezinih frendica, ali niti jedna to ne pokazuje. on se sjednje pokraj nje, i ona blista.

žene vole muškarca koji može popit gajbu pive za ekipu, ali neće jer mora sutra ujutro biti trjezan da ju vozi na faks.

žene vole muškarce koji uzmu ono što žele, a on želi baš nju.

žene vole muškarca koji je frajer, ali njen frajer.

žene vole muškarca koji je zanimljiv, koji ima priču, koji ju uvijek zaintrigira, makar o njemu čula od frendice s faksa, jer je on tako cool.

itd. itd. itd.
to je moje mišljenje
A jesil ti takav da te zenim?
__________________
Meni se kaki.
Deborah is offline  
Old 22.05.2007., 01:49   #54
Quote:
Deborah kaže: Pogledaj post
A jesil ti takav da te zenim?
Ponude za osobne kontakte ko i one za ženibu udaju na PM! Ja sam prva poslala
Mindy is offline  
Old 22.05.2007., 01:55   #55
Ja sam prije govorila kako volim sve muskarce,al odjednom su poceli pricati kako sam drolja pa sad shutim i mutim.
_Spoiled_ is offline  
Old 22.05.2007., 02:37   #56
Quote:
_Spoiled_ kaže: Pogledaj post
Ja sam prije govorila kako volim sve muskarce,al odjednom su poceli pricati kako sam drolja pa sad shutim i mutim.
Iskren odgovor!
Ali zena bi trebala biti mistična i tajanstvena pa su tebe jadnu odma proglasili droljim jer nisi kao one , pusti licemjere, doci ce naše vrijeme!
__________________
Only by going too far u can find out how far you are able to go...
KastorTheFat is offline  
Old 22.05.2007., 02:49   #57
Quote:
KastorTheFat kaže: Pogledaj post
Iskren odgovor!
Ali zena bi trebala biti mistična i tajanstvena pa su tebe jadnu odma proglasili droljim jer nisi kao one , pusti licemjere, doci ce naše vrijeme!
Vidiš kako se mi razumijemo
Proglasiše me droljom jer sam bila iskrena, a da sam bila izbirljiva i primala samo najbolje,opet bi me proglasili takvom. Kako je ovaj život okrutan bio prema meni-dobro da nisam postala neka bludnica. Vrijedilo je čekati,sad sam Tvoja Dama..niko mi ništa ne može.Hvaljen bio Kostor
_Spoiled_ is offline  
Old 22.05.2007., 03:02   #58
Quote:
_Spoiled_ kaže: Pogledaj post
Vidiš kako se mi razumijemo
Proglasiše me droljom jer sam bila iskrena, a da sam bila izbirljiva i primala samo najbolje,opet bi me proglasili takvom. Kako je ovaj život okrutan bio prema meni-dobro da nisam postala neka bludnica. Vrijedilo je čekati,sad sam Tvoja Dama..niko mi ništa ne može.Hvaljen bio Kostor
Hvala moja carice, tvoja podrška mi mnogo znači! Kada se naši zli umovi spoje u jedno biti ćemo nenadjebivi!
__________________
Only by going too far u can find out how far you are able to go...
KastorTheFat is offline  
Old 22.05.2007., 08:00   #59
Quote:
Leatherman kaže: Pogledaj post
žene ne vole muškarca koji pita "kakve muškarce vole žene" jer to njemu nije bitno; njega žene već vole a da on to ni ne zna (možda i zna, ali bolje da ne zna jer je onda arogantan i umišljen a to odbija žene).

žene vole mušarca koji je superioran nad ženom, i inače ostavlja takav dojam, ali ga je ona ipak osvojila, pa je ona zbog toga mačka. Isto vrijedi i za nas.

žene vole muškarce, koji kad uđu u birc, pokupe pažnju svih njezinih frendica, ali niti jedna to ne pokazuje. on se sjednje pokraj nje, i ona blista.

žene vole muškarca koji može popit gajbu pive za ekipu, ali neće jer mora sutra ujutro biti trjezan da ju vozi na faks.

žene vole muškarce koji uzmu ono što žele, a on želi baš nju.



žene vole muškarca koji je frajer, ali njen frajer.

žene vole muškarca koji je zanimljiv, koji ima priču, koji ju uvijek zaintrigira, makar o njemu čula od frendice s faksa, jer je on tako cool.

itd. itd. itd.
to je moje mišljenje
a s ovom pivom si zajebo stvar ne volim pivu...
inace hvala na opisu
bingooo is offline  
Old 22.05.2007., 08:21   #60
kakve muskarce zene vole?

pa... zene vole... muskarce...
Taroth is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger