Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2007., 16:58   #1
Theta-iscjeljivanje

Haj, da li netko ima iskustva da tecajevima theta-iscjeljivanja (meditacije) i kakva?
anais_anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 08:23   #2
Lightbulb

Hey ! Izvrsno pitanj e za nekog ko je uprav proša o osnovnu vik radionicu . Ako si zainteresirana vjerojatno si čitala stranicu.. Šta da kažem , izvrsno je i preporučila bi h je svakom e !






:klap:

evascube is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 09:19   #3
Hvala na odgovoru

Razmisljam da li da idem na slijedeci termin koji je uskoro, ali me muci slijedece:
o vecini stvari koje se navode kao tema radionice vec nesto (a mozda i dosta) teoretski znam. Problem je upravo u tome da vecinu toga u RL ne uspijevam primijeniti.

citala sam njihovu stranicu, ali ne poznam osobno nikog tko je to prosao, i ne znam ima li i nezadovoljnih polaznika.

zanima me da li je ta radionica nesto gdje bih samo ponovo odslusala stvari koje sam citala, ili se zaista dogodi neki "klik" u praksi koji ti omoguci da primjetis razliku.

je li bilo kod vas u grupi ljudi koji nisu bas bili zadovoljni?
anais_anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 15:41   #4
Post

>> mislim da nije bilo baš ljudi koji nisu zadovoljni , uglavnom svi sa sličnim iskustvima od ranije .. mislim da te shvaćam na što misliš , važna su osobna iskustva i dijeljenje istih .. rad u grpi ..

..RL.. hmh ... život je za mene vjera u primjenu svojih znanja i iskustva..i daljnji rad ..

evascube is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 01:32   #5
Arrow

..ej btw. ovaj moj citat u potpisu je od anais nin :-)

>> šta si odlučila , ćeš ić na tečaj ?
evascube is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 02:52   #6
haj eva

jos razmisljam bi - ne bi; jako mi se ide, ali financijski dolazi u nezgodno vrijeme
a opet, kad je vrijeme zgodno za dat pare?

ako propustim ovaj vikend, mislim da cu ici slijedeci put. ali bas nesto mislim da si mozda jednostavno kupim cd za theta-meditaciju i krenem s tim za pocetak.

jedno pitanje - oni tvrde da ce te naucit da se prebacis u theta stanje u tren oka. jel to zbilja funkcionira? ili su vam rekli da prvo morate vjezbat dugo dugo pa cete to jednoga dana uspjeti?? i, kako ti znas da si u theta-stanju???

vidis, jos sam puna pitanja, a sutra moram odlucit...

Pozdrav i uzivaj u meditaciji
anais_anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 12:31   #7
..a di se cd može nabavit , to ne znam..
.mislim da ne bi požalila istina je osjeti se .. theta stanje ..jedan od 'simptoma' je titranje tik po okom , tamo ga definitivno dostigneš , feeling ostaje , otvara ti se sjećanje , mijenja se perspektiva (pogotovo ako imaš neki nerazriješeni issue koji ne znaš kako sama osloboditi ga se odnosno riješiti već je šta ja znam više ljudi u pitanju...) gle-meni definitivno nije žao , i išla bi ponovo , jedino ja imam neki teško rješivi sklop nestrpljivosti , teško mi j epoštovat proces pa nekad ima tendency da silujem sama sebe kod tih stvari jer hoću odmah isti čas nešto riješit a to ne ide...tako da ja moram amlo strpljivije valjda ...

..ajde mi javi..

evo meni još toplina čak vrućina izvire iz vrha glave kao da imam neki titrajući plamenčić na glavi
evascube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 08:57   #8
90 % njih šta završi tečaj ne dođe to sedmog nivoa tako da od toga nema ništa..puno priče malo prakse..a i učitelj je u "kurcu"
theta5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 23:49   #9
Quote:
theta5 kaže: Pogledaj post
90 % njih šta završi tečaj ne dođe to sedmog nivoa tako da od toga nema ništa..puno priče malo prakse..a i učitelj je u "kurcu"
A sta si ti bio/la na tecaju ?
evascube is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 02:08   #10
Quote:
evascube kaže: Pogledaj post
A sta si ti bio/la na tecaju ?
bija san na tečaju
theta5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 05:44   #11
pa ja sam isto bila i bilo mi je ok.
evascube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 14:05   #12
MEne zanima zasto se bas naziva Orion ili theta tehnika...kakva je veza sa Orionom?

Meni to djeluje ko kolika volja toliko funkcionira theta tehnika..ostalo vizualizacija.

Koliko ste platili tecaj?
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 23:37   #13
Bio sam na osnovnam tecaju (230EUR),bilo je ok.Da li je netko bio na naprednom?Kakva su iskustva?
River is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 10:10   #14
ja sam bio na 2 stupnju i super je ,sad koliko ti vjeruješ u sve to to je tvoj problem ? sta drugo da tikazem
ZARE007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 10:13   #15
super je na 2 stupnju
ZARE007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 15:51   #16
Da to je jedan poseban feeling koji te odnese, i misliš ne bi nikad presto/la putovati, vježbati među svim tim ljudima, dijeliti se, mijenjati, stvarati mišljenja pa ih rastvarati, iscjeljivati se, obnavljati ...



*let me see all the landscape of who I really am...*

evascube is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 21:01   #17
Quote:
ZARE007 kaže: Pogledaj post
ja sam bio na 2 stupnju i super je ,sad koliko ti vjeruješ u sve to to je tvoj problem ? sta drugo da tikazem
hej,završila sam I i II stupanj,kao i Djecu Duge,mogu reći da je to najbolje iskustvo koje sam si priuštila u životu...po vokaciji sam pozitivista,a to za one koji ne znaju nije da pozitivno gledam na svijet,nego očekujem znanstvene i konkretne dokaze...ovo mi je prvi kontakt sa nečim sličnim,i zaahvaljujem intuiciji što mi nije dala da lutam i gubim se u raznim tehnikama,jer theta objedinjuje jaako puno vještina i pruža nam tehniku tako jednostavnu i moćnu,da naprosto ostaneš osupnut...poslije I stupnja,osjećala sam se jako dobro,i kada se taj dobar osjećaj produžio nakon 4 mjeseca,odlčila sam ii na II,i tek sam tada počela dobijati prave uvide...a tek Djeca Duge...apsolutno predivno iskustvo,Goran i Ines su predivni ljudi puni strpljivosti,susjećanja,i imaju nevjerojatnu snagu i čvrstoću u svome vodstvu.Ako ste otvoreni za nove stvari u svome životu koje će vam očistiti srce i dušu,i zacijeliti iste,te želite dobiti uzvišeniji i potpuniji uvid u Život,toplo i od srca vam preporučujem thetu...
sinapis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 21:17   #18
[QUOTE=River;13813878]Bio sam na osnovnam tecaju (230EUR),bilo je ok.Da li je netko bio na naprednom?Kakva su iskustva?[/QUOT
hej,upravo sam završila II stupanj...stvarno je teško opisati riječima koliko posla smo napravili za ta 3 dana,ako u I stupnju dobiješ nekakve uvide i čišćenje na duhovnom i emotivnom polju,sada to napraviš "do kraja"...na tečaju su ljudi prštali od ljubavi i topline i toliko su bili otvoreni,a kako i ne bi kad je to možda najbolje što mogu napraviti za sebe i kad smo bili pod vodstvom Gorana i Ines i njihovom strpljivošću i suosjećanjem!Svjedočanstva su brojna,a mogu početi od sebe i nekoliko sitnijih zdravstvenih poteškoća koje su jednostavno nestale,loše,negativne misli su zamjenjene toplim,smirenim i tako dugo priželjkivanim duševnim mirom...Ali vidim da je ovo tek početak,toliko se novih strasti otvorilo...Samo hrabro naprijed i prakticiraj naučeno,a onda...stvari tek počinju!!!
sinapis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 12:47   #19
Quote:
theta5 kaže: Pogledaj post
bija san na tečaju
A jel ožeš argumentirati zašto je učitelj u kurcu kako si napisao u ranijem postu?
šal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 14:35   #20
Exclamation kad već pitaš....



ovo nije bas naj osvrt ali je osvrt... istinit i moj ...

theta tehnika je za mene (bila) nesto fenomenalno, isla sam na 2 stupnja, na treci ne, jer bi mi bilo too much
jako sam puno zadnje vrijeme radila ju, kao ono super radim si i imam dobre efekte, stvari s emijenjaju ali sve ide nekim svojim tokom

kad ono... prije koji tjedan... nazalost, imala sam strasna i strahovita ciscenja, imam velike promjene, od kojih su neke vrlo teske za podnijeti, najvise kod mene mentalne (u poimanju svijeta, smisla,...) plus problemi zdravstveni (nagli, odjednom, nesto sto prije nisam imala uopce).

fora bi sad bila da odem u thetu i sve si opet mijenjam, kopam itd... sto je kao laganini, a sto onda? svijet mi je polurasturen, nemam se kome obratiti a da je dovoljno vrstan i da bih vjerovala da necu u jos vecu "rupu" upasti

imam kontakte s tečaja, ali hej, to je kao da studentu medicine dam da mi operira srce...

tko ce me profurat kroz to? netko s mojim iskustvom, sorry no chance, a ucitelja nema, nema nikog s vrsnim iskustvom... i kaj ak ih se zatreba opet... kad je stvar izvan kontrole?

kaj cu lijecniku reci? da sam prckala po sebi pa da sam otisla kvragu...?

nije mi ciscenje nepoznanica, imala sam toga i uz neke druge tehnike, ali ovo... ovo je malo too much, izvan svih gabarita - ide se do ludila.... a nemas nikog koga mozes nazvati, i da mu se das s povjerenjem.... nemas nikakvu udrugu ni zajednicu, a samo te okine, ko nagasaki i hiroshima eto

ako to covjek shvati kao igru, vjerojatno je u prednosti, ali ako uzme ozbiljno i radi na sebi, moze jako velike stvari dozivjeti, a pri tome je sam(a) jer theta nema neku organizaciju (u hr. bar ne), ima pojedinacne terapeute i iscjelitelje, pa eto ako zabrazdite u promjeni i "odljepite", sretno vam bilo

nigdje ne pise da mozes otici vrit i to totalka...

ukratko, tehnika je odlicna, ali je jaka, tako da ako si ko ja da radis nesto sto ti ucitelj kaze i radis to revno, kad stvari krenu - e sretno ti bilo da ne upadnes u ponor, jer nema onog mentorskog odnosa - toliko o tome, zvukla sam se ali ne zelim opet po tome prckati

recimo, kao da solo kopas rudnik, šansa da ćeš izdahnuti je velika

tehnika je super ali je organizacija okolo cijele price nikakva, bez podrske i bez da ti netko kaze da mozes otici u *.*.*.*.

inace - ako osjecas vibru, onda odi, znanja su fenomenalna ali valjda ne treba pretjerati kao sto sam ja... nemoj biti štreber uzmeš to kao igru

mozda je u meni toliko "sr" pa je i ciscenje jako dramaticno, ali samo kad bi covjek imao neki kontakt strucnog terapeuta za slucaj kao kad je meni zatrebalo, jer sam bila izvan svega.... šteta da nema adekvatne podrške


to je tak kad ja kao mali mujo idem petljat s velikim tehnikama

no stoji, super je kao tehnika, vrlo napredna, i mozda je bas za tebe,...

sretna sam da sam tu di jesam jer prije tjedan dana ni me bile
cosmicmama158 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.