Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2015., 12:42   #1801
Ja sam si pretprošle godine u H&M našla veliki u lijepom zvono kroju tako da probaj tamo vidjeti.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 12:53   #1802
Ja sam sebi prije nekoliko godina narucila sa La redoute, bio je bas ok. Mislim 50 veličina da je bio, na nekoj akciji za 300tinjak kn. Nemam pojma gdje mi je da ti ga uslikam jer mi je sad velik pa sam ga negdje sklonila, ali bio je lijepi klasični bež baloner
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 09:59   #1803
Ja sam si kupila u M&S- u
Prekrasan baloner.
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 14:48   #1804
idem na svadbu i ovo je haljina koju planiram kupit.

molila bi vas savijet i preporuku što obući gore na nju. svadba je 5 mjesec i bit će hladnjikavo i moram nešto imat gore. da li je sako preposlovno? razmišljam ovo ili ovo
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 14:59   #1805
Sviđa mi se oboje samo ne znam kak će to ići na haljinu. Ja bih rade uzela pašminu ili neki malo duži bolero na tu haljinu.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 15:22   #1806
hvala na savijetu meni je osobno prvi sako ljepši jer djeluje laganije na haljinu, ali imaš pravo pašmina je najjeftinije i najjednostavnije riješenje
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 17:11   #1807
@Killer Whale haljina je mraaak :-)
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 20:42   #1808
Naked hvala....nadam se da će mi dobro i stajat
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 22:24   #1809
Quote:
Killer Whale kaže: Pogledaj post
Naked hvala....nadam se da će mi dobro i stajat
I ja sam je gledala, također za svadbu, super mi izgleda. U kojoj veličini si uzela? Ja bi trebala 50, no nisam sigurna kak bi mi stajali ovi nabori oko struka.
__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 08:26   #1810
naručujem ju idući tjedan. dvoumim se između UK18 ili UK20 ne znam koja je to kod nas...možda 44-46. iako me strah uzet 18 po mjerama mi je točna ali bojim se da mi ne bude naknap, pa ću naručit 20 i ako bude velika sama suzit...znam šivat. koliko treba da stignu stvari sa asosa? prvi put naručujem...

btw. ima i kratka takva koja mi je puuuno slađa ali mi se ne da zezat sa sir bijelim nogama u 5. mjesecu
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 23:21   #1811
Haljina je lijepa, ali meni na nju ne ide ni jedno, ni drugo. Na ove nabore, po meni, ne ide ni peplum, ni ovi produžeci s prednje strane. Ide mi kratka, strukirana jaknica, može i sako. Nije mi to preposlovno.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 09:51   #1812
Quote:
Killer Whale kaže: Pogledaj post
idem na svadbu i ovo je haljina koju planiram kupit.

molila bi vas savijet i preporuku što obući gore na nju. svadba je 5 mjesec i bit će hladnjikavo i moram nešto imat gore. da li je sako preposlovno? razmišljam ovo ili ovo
Imam potpuno istu haljinu, samo je moja kraća - do ispod koljena. Jako je udobna i zanimljiva

Nosila sam crni sako preko, potpuno poslovan, s vodoravnim mladenačkim "izrezima" na ramenima i super je funkcioniralo Dolje sam nosila ove crne sandale.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 10:02   #1813
Ova kraća haljina je prekrasna.
Sandale isto.
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 10:13   #1814
je kraća haljina je super i meni se više sviđa...ali problem su sir bijele noge koje sunca u 5 mj neće vidjet tako da sam se ipak odlučila za dužu. morat ću potražit neki sako gore...već ću nešto iskombinirat. hvala na savijetima. pašmina mi ipak nije praktična sa dvoje male djece od čega jedno na rukama neću moć natezat pašminu oko sebe.
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 10:17   #1815
Ne znam zašto su ti problem bijele noge (u kojem god mjesecu)? Trebale bi biti preplanule? Ako se tebi više sviđa, kupi kraću.

A ako baš moraju biti preplanule, možeš isprobati kreme, ulja, sprejeve, losione za tamnjenje. Danas ima jako puno dobrih, za razliku od nekada kad su svi ostavljali ružne narančaste fleke po tijelu. Artdeco recimo ima sprej za noge u nekoliko nijansi i izgleda potpuno prirodno.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 10:40   #1816
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto su ti problem bijele noge (u kojem god mjesecu)? Trebale bi biti preplanule? Ako se tebi više sviđa, kupi kraću.

A ako baš moraju biti preplanule, možeš isprobati kreme, ulja, sprejeve, losione za tamnjenje. Danas ima jako puno dobrih, za razliku od nekada kad su svi ostavljali ružne narančaste fleke po tijelu. Artdeco recimo ima sprej za noge u nekoliko nijansi i izgleda potpuno prirodno.
dojim pa me kemija za samotamljenje ne zanima. a obzirom da smo svaki dan vani na suncu, a do 5. mjeseca će ga biti, imat ću boje u licu i na rukama ali ne i na nogama. razlika će biti očigledna jer brzo tamnim, tako da ipak duga haljina
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 11:09   #1817
Aha, kad dojiš, onda se slažem, bolje je izbjegavati nepotrebno.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 11:23   #1818
Quote:
Bebilina kaže: Pogledaj post
Ova kraća haljina je prekrasna.
Sandale isto.
Hvala ti
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 01:47   #1819
Quote:
Bebilina kaže: Pogledaj post
Ja sam si kupila u M&S- u
Prekrasan baloner.
Cure hvala na odgovorima!
Bebilina kaj je M&S? Marks&Spencer? Koja velicina?
sanjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 13:30   #1820
cure trebam pomoć oko veličine haljine...dobila sam info da su curve haljine sa asosa veće nego što piše pa vas molim pomoć ako imate iskustva. dvoumim se između uk18 i uk20. moje mjere bez grudnjaka i odjeće su na mm prsa 108cm, struk 97, bokovi 120. koliko vidim kod ove haljine su prsa jedina bitna pa sam u dilemi. po mjerama bi mi 20 bolje odgovarao jer ne želim biti utegnuta, a opet ako brojevi jesi veći moglo bi biti preveliko. pročitala sam sve asos teme i nisam ništa pametnija
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:02.