Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2012., 15:23   #3381
tražilica nije našla (ili je zakazala) pa lijepo molim Tinu da baci oko na ove Avonove serume i kaže što se može očekivati od njih.
komedogenost, hidratantnost, je li djelovanje prvenstveno protiv bora ili još štogod rade?
Ajde, molim te kad stigneš, ostavih oči na prepisivanju sastojaka s testera.

AVON Anew clinical derma-fullx3 facial fillig serum:
aqua, glycerin, cyclopentasiloxsane, propylene glycol, glycolic acid, thiodipropionic acid, trioxaundecanedioic acid, ethylhexyl salicylate, ammonium hydroxide, peg/ppg-18/18 dimethicone, dimethicone crosspolymer, phenoxyethanol, disodium edta, phytol, parfum, mica, sodium hyaluronate, butylene glycol, foeniculum vulgare extract, carbomer, polysorbate 20, caprylyl glycol, palmitoyl oligopeptidee, palmitoyl tetrapeptide-7, CI 77891, CI 42090, CI 14700


AVON Anew clinical A-F33 line corrector treatment:
aqua, glycerin, ethylhexyl isononanoate, octyldodecanol, dimethicone, butylene glycol, polymethyl methacrylate, trisiloxane, hydroxyethyl, acrylate/sodium acryloyldimethyl, taurate copolymer, isohexydecane, PEG-100 stearate, phenoxyethanol, methylparaben, laureth-4, polysorbate 60, disodium edta, dimethiconol, polysorbate 20, ascorbic acid, BHT, retinol, acetyl tyrosinamide, sodium hydroxide.
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 15:47   #3382
Deborah bb crema 5 u 1:

Aqua, cyclopentasiloxane, ethylexyl methoxycinnamate, butylene glycol, isododecane, dimethicone, betaine, hdi/trimethylol hexyllacetone crosspolymer, triethylhhexanoin, peg-10 dimetchione, cyclomethicone, sodium chloride, titanium dioxide, cyclohexasiloxane, polymethylsilsesquioxane, biosaccharide gum 4, talc, disteardimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1 dimethiocne, fomes officinalis extract, rosa canina fruit oil, hydrolyzed sclerotium gum, hexyl laurate, polyglyceryl- 4 isostearate, trihydroxystearin, imidazolidinyl urea, urea, phenoxyethanol, disodium stearoyl glutamate, parfum, potassium lactate, propylene glycol, stearic acid, aluminium hydroxide, silicia, propylparaben, methylparaben, ethylparaben, sodium polyglutamate, tocopheryl acetate, retinyl palminate, limonene, paraffinum liquidum, linalool, alpha-isomethyl ionone, ascorbyl palmitate

Hvala
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 01:32   #3383
Pozz, Tina sch, ako možeš prokomentiraj mi ovu kremicu:

GREEN LINE NATURA KREMA OD BADEMA

Aqua, Glicerin, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Methyl Sesquisterate, Isopropyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hyaluronate stearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3-Metylglucose Distearate Pantheno, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Extract, Disodium Edta, Tocophery, Acetate, BHT, Phenoxyethanol, BenzoicAcid, Dehydroacetic Acid, Parfum.
__________________
Samo tvoja ljubav moze uciniti da sve procvjeta samo tvoja ljubav moze upaliti nova svjetla samo tvoja ljubav, Boze...
MaryAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 20:51   #3384
Pozdrav. Jel mi moze netko reci nesto o sastavu ove kremice?
Babylove krema za lice s avocadinom i uljem suncokreta

Aqua, glycine soja oil, isopropyl palmitate, helianthus annuus seed oil, cetearil glucoside, cetearyl alcohol, glycerin, cera alba, parfum, persea gratissima oil, phytosterols, olea europaea fruit oil, sodium hydroxide, tocopherol, hydrogenated palm glycerides citrate
__________________
'Stalno sam se vraćao njoj, a ustvari bježao od nje. Bilo mi je svejedno da li joj je stalo, samo sam htio da ona bude uz mene, a ne netko drugi uz nju.''
Miss Opium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 09:28   #3385
Molim Tinu da usporedi ove dvije kreme. Razlika u cijeni je osjetna, ali meni se po sastavu obje čine prosječne tj. čini mi se da je eucerin precijenjen (da su količine hijaluronske kiseline i ceramida prilično oskudne). Hvala.

Balea urea noćna krema (cca 50 kn):
AQUA · CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE · GLYCERIN · UREA · OCTYLDODECANOL · ELAEIS GUINEENSIS OIL · CETEARYL ISONONANOATE · GLYCERYL STEARATE CITRATE · ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE · BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER · OLEA EUROPAEA FRUIT OIL · CETEARYL ALCOHOL · BEHENYL ALCOHOL · HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES · PHENOXYETHANOL · TOCOPHERYL ACETATE · PANTHENOL · PARFUM · CAPRYLYL GLYCOL · XANTHAN GUM · SODIUM CARBOMER · CITRONELLOL · LINALOOL · ALPHA-ISOMETHYL IONONE

Eucerin Hyal-Urea anti-falten noćna krema (cca 200 kn):
Aqua, Glycerin, Urea, Isopropyl Palmitate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Coco-Glycerides, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate Citrate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Sodium Lactate, Dimethicone, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Arginine HCL, Polymethylsilsesquioxane, Sodium Hyaluronate, Ceramide 3, Chondrus Crispus, Glycine Soja Germ Extract, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Methylisothiazolinone, BHT, Lactic Acid, Capryly glycol, Phenoxyethanol
sanja123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 15:00   #3386
Eucerin AQUAporin light:
Glycerin - humektans, Glyceryl Glucoside - emolijens, Dicaprylyl Carbonate - emolijens, Distarch Phosphate - adsorbens, Glyceryl Stearate Citrate - emolijens i emulgator, C12-15 Alkyl Benzoate - emolijens, Dimethicone - emolijens, Myristyl Myristate - emulgator i emolijens, komedogeno, Octyldodecanol - emolijens, Cetearyl Alcohol - stabilizator, emolijens, emulgator, komedogen, Butylene Glycol - humektans, Carbomer - uguscivc, Sodium Polyacrylate - adsorbens i ugušcivac, Alcohol Denat - otapalo, Methylisothiazolinone - alergeni konzervans, Phenoxyethanol - konzervans, Parfum - iritans
Planiram kupiti ovu kremu,jer si već analizrala i nije komedogena,jedino što me brine je ovaj sastojak 'Myristyl Myristate',budući da sam čitala da je jako komedogen,pa me zanima je li ova krema pogodna za osjetljivu i problematičnu kožu? Hvala unaprijed
sunčano jutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 17:46   #3387
Quote:
missm kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke!
Molila bih nekog / tko ima volje,vremena i znanja/ da mi kratko analizira sastav mog regeneratora Herbelan pak. Nemam pojma o kemiji i ne mogu si objasniti što je to tako fantastično u njemu za moju inače zahtjevnu kosu.
Sastav mi se čini jednostavan, a opet se bojim da nije nešto štetnoga jer ja to dugo i često držim na glavi kao masku...
Dakle, Agua, cetearyl alcohol, coco-betaine, cocamide dea, cetrimonium cloride, sorbitol, citrid acid, parfum, malva sylvestris, chamomila recutta, menthol, CI 42080, CI 19140.
Hvala
Quote:
phyto kaže: Pogledaj post
Prilično je jednostavan,ali očito dovoljno dobar da ti paše!Daklem:
Voda,masni alkohol-emolijent/emulgator/zgušnjivač,2 vrlo blaga tenzida,cetrimonij klorid je antiseptik/konzervans,a također i kationski deterdžent koji su po svojoj naravi nešto jači i više isušuju,ali ga ovdje ima jako malo te je vjerojatno "hair conditioning agent",sorbitol je pasivni ovlaživač-humektans (dosta lošiji od glicerola,ali nipošto štetan),limunska kiselina je ph regulator,parfem koji osjetljivije ponekad može iritirati,crni sljez je bogat sluzima te je ovlaživač,a ima i protuupalno djelovanje,njemačka kamilica ima antioksidativno i protuupalno djelovanje,mentol daje osježaj svježine i ugodno hladi,ali bolesno vlasište može značajno iritirati,boje
Dakle ja imam jedno pitanjce u vezi Herbelana o kojem sam ovisna pa ako ima koja dobra duše ....Naime, od kad koristim njega uopće ne koristim šampon, a njega ne ispirem ....odnosno ispirem ali na način da pustim samo kratki mlaz vode kroz kosu ( imam kovrčavu kosu) ...Moja kosa je super, oduševljena, duga i zdrava od kad ga koristim i mislim da je zaslužan za to
E sad ...mene zanima jel ima neki sastojak u njemu, a da je štetan ako se ne ispere skroz ili mogu nastaviti sa svojim dosadašnjim ritualima?
kraljica ludosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 15:26   #3388
Nivea aqua sensation gel za čišćenje normalne i mješovite kože

Sastojci:Aqua,Cocamidopropyl Betaine,Sodium Myreth Sulfate,Sodium Acrylates Copolymer,Glycerin,Glyceryl Glucoside,Cucumis Sativus Juice,Panthenol,Lauryl Polyglucose,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate,Propylene Glycol,Lactose,Sodium Chloride,Polyquaternium-10 Mycrocrystalline Cellulose,Phenoxyethanol,Methylparaben,Propylparab en,Buthylphenyl Methylpropional,Linalool,Parfum

Znima me koliko ej ovaj gel blag zapravo? Ima li iritansa,isušuje li,je li pogodan za masnu,dehidriranu i osjetljivu kožu? Hvala unaprijed
sunčano jutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 15:36   #3389
Gore navedeni nivea aqua gel,je li komedogen?
sunčano jutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 16:39   #3390
talc, mica, avena sativa flour, zinc stearate, calcium silicitate, titanium dioxide, paraffinum liquidum, methylparaben, propylparaben, sodium dehydroacetate, bht, quaternium-15, cl77007, cl77492, cl77499

Mene zanima da li ovaj puder ima dovoljnu uv-zaštitu. Radi se o MAX FACTOR translucent professional loose powder
Hvala.
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 18:57   #3391
Quote:
sunčano jutro kaže: Pogledaj post
Gore navedeni nivea aqua gel,je li komedogen?
Kaj nije to gel za umivanje ?
Mislim da ti je kod proizvoda koji se ispitu manje bitno da li su komedogeni ili ne Bitnije je da li ima "jake" tenzide koji isušuju i iritiraju kožu
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 17:08   #3392
Quote:
mrnja kaže: Pogledaj post
Tina, jel mi možeš molim te prokomentirat ove dvije kreme...komedogenost, hidrataciju i iritabilnost... hvala ti unaprijed
Prvu bi koristila ujutro a drugu navečer...htjela bi se riješti ožiljaka i mrljica od akni, a tu i tamo mi izađe moj atopijski pa ne znam da li bi ih smjela koristiti.

Derma E, DMAE Alpha-Lipoic-C-Ester Retexturizing Creme
Water (Aqua), Dimethyl MEA (DMAE), Stearic Acid, Thioctic (Alpha Lipoic) Acid, Allantoin, Panthenol, Caprylic/Capric Triglyceride, Organic Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Cetyl Alcohol, Polysorbate-20, Glyceryl Stearate and PEG-100 Stearate, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (C-Ester), Dimethicone, Citric Acid, Retinyl Palmitate (Vitamin A), Ergocalciferol (Vitamin D), Triethanolamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Fragrant Oils (Essential Oils).


Reviva Labs, 5% Glycolic Acid Cream
Purified water, 5% glycolic acid polymer (extracts of sugar and rhubarb), extracts of pumpkin, peach, sage, comfrey, chamomile, witch hazel, vitamins A, D, E, safflower oil, sunflower oil.
Paraben free


hvalaaaaa
1. mi se čini hidratantnija od druge, vrlo je malo komedogena, nije iritativna. 2. nije komedogena ni iritativna. Blage su i relativno prirodne ako da mislim da se mogu koristiti i kod atopijskog dermatitisa.
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 17:20   #3393
dezodorantska krema

imam problema s osjetljivom kožom, alergijama, i na skoro sve klasične deziće koje sam probala reagiram većim ili manjim osipima pa bih molila komentar na Lidera kremu. na nju ne reagiram iritacijom i doista je efikasna što se tiče mirisa - no vidjela sam na nekoliko mjesta napomene da nije bezopasna, ne znam točno kako

Lidera Deo krema, proizvođač Ilirija d.d. Ljubljana, sastojci:

PARAFFINUM LIQUIDUM
TALC
ZINC OXIDE
SILICA
STEARYL ALCOHOL
ISOPROPYL MYRISTATE
PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES
HYDROGENATED CASTOR OIL
ZINC RICINOLEATE
TRIETHANOLAMINE
DIPROPYLENE GLYCOL
LACTIC ACID
RICINUS COMMUNIS OIL
PARFUM
HYDROXYCITRONELLAL
BENZYL BENZOATE
LINALOOL
ALPHA-ISOMETHYL IONONE
BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL
LIMONENE
COUMARIN
HEXYL CINNAMAL
CITRONELLOL
GERANIOL

...
p.s. isprika zbog velikih slova i okomite liste, to je c/p a sad mi u editiranju ne uspijeva smanjiti font :tutlava:

Zadnje uređivanje tanveer : 13.10.2012. at 17:41.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 17:20   #3394
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Tina, može ovo:

Aqua, Carbomer, ozonizirano Argania Spinosa Oil, Helianthus Annuus (Sunflower seed oil), Shea Butter, Paraffinum Liquidum, Sorbitol, Sodium Hydroxide, Caprylyl Glycol.


Jesam i sama pokušala analizirati, ali me zanima i tvoje mišljenje, ipak znaš više
Hvala
Carbomer - uguscivac, ozonizirano Argania Spinosa Oil - regenerira, umiruje, protuupalno, regulira vlažnost, antioxidans, Helianthus Annuus (Sunflower seed oil) - hidratizira i njeguje kožu, regenerira, omekšava, sužava pore, protuupalno, Shea Butter - štiti kožu od vanjskih utjecaja i isušivanja, vlaži, omekšava, prirodni UVB filter, Paraffinum Liquidum - emolijens, potencijalno komedogeno, Sorbitol - humektans, Sodium Hydroxide - regulator pH, Caprylyl Glycol - emolijens i konzervans

Nije komedogeno. Nije iritativno. Nije alergeno. Hidratantno. Nije antioxidativno. Pogodno je za sve tipove kože.
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 17:46   #3395
Saireen

Evolve gel za umivanje za normalnu do masnu kožu

aloe barbadensis leaf juice - aloe vera, obnavlja oštećenu kožu, umiruje iritacije, vlaži, protuupalno, antiiritans, antiseptik, cocamidopropyl betaine - blagi tenzid, sodium coco sulfate - tenzid, mogao bi isušivati, coco-glucoside - tenzid, glyceryl oleate - emolijens i emulgator, glycerin - humektans, gluconolactone - humektans, otapalo, antioxidans, lauryl glucoside - tenzid, lycium barbarum (goji berry) extract - regenerira, umiruje, njeguje, moringa pterygosperma seed extract - detoksicira, čuva vlagu, antioxidans, parfum (natural fragrance) - iritans, sodium benzoate - konzervans, iritans, calcium gluconate - humektans, antiiritans, protuupalno, maltodextrin - adsorbens, arginine - antioxidans, potiće zacjeljivanje kože, miris, potassium sorbate - konzervans, sorbic acid - konzervans i mirisni sastojak, limonene, linalool - iritansi, mirisni sastojci

Nije komedogeno. Nije iritativno. Nije alergeno. Nije isušujuće. Malo antioxidativno. Umirujuće i regenerirajuće. Pogodno za sve tipove.
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 17:54   #3396
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
jmo serum od planike

Aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice,* lavandula angustifolia (lavender) flower water,* salix nigra (willow) bark extract, epilobium fleischeri (willowherb) extract,* leuconostoc, radish root ferment filtrate, glycerin, arctostaphylos uva ursi (bearberry) leaf extract,* camellia sinensis (green tea) leaf extract,* oryza sativa (rice) extract,* candida bombicola, glucose, methyl rapeseed ferment, sclerotium gum powder
Nije komedogeno. Ne bi trebalo biti iritativno. Nije alergeno. Antioxidativno i hranjivo no nisam sigurna u hidrataciju.

Quote:
cattier bebe hidratantna krema

Formule :
Aqua, Citrus Aurantuim Amara Flower*, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii*, Helianthus Annuus oil*, Sorbitan Stearate (and) Melthyl glucose Sesquistearate, Glycerin, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Buxus Chinensis*, Prunus Amygdalus Dulcis oil*, Parfum, Sodium Benzoate, Xanthan gum, Hydrolized Wheat Protein, Benzyl Alcohol, Tocopherol, Geraniol, Limonene, Linalol.
*19 % du total des ingrédients sont issus de l’Agriculture Biologique
98.7% du total des ingrédients sont d’origine naturelle

zanima me jesu li ovi proizvodi komedogeni, koliko su hidratantni i bi li mogli iritirati. hvala tina!
Vrlo malo komedogeni potencijal. Nije iritativno. Nije alergeno. Hidratantno. Nije antioxidativno.
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 17:59   #3397
Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
tražilica nije našla (ili je zakazala) pa lijepo molim Tinu da baci oko na ove Avonove serume i kaže što se može očekivati od njih.
komedogenost, hidratantnost, je li djelovanje prvenstveno protiv bora ili još štogod rade?
Ajde, molim te kad stigneš, ostavih oči na prepisivanju sastojaka s testera.

AVON Anew clinical derma-fullx3 facial fillig serum:
aqua, glycerin, cyclopentasiloxsane, propylene glycol, glycolic acid, thiodipropionic acid, trioxaundecanedioic acid, ethylhexyl salicylate, ammonium hydroxide, peg/ppg-18/18 dimethicone, dimethicone crosspolymer, phenoxyethanol, disodium edta, phytol, parfum, mica, sodium hyaluronate, butylene glycol, foeniculum vulgare extract, carbomer, polysorbate 20, caprylyl glycol, palmitoyl oligopeptidee, palmitoyl tetrapeptide-7, CI 77891, CI 42090, CI 14700


AVON Anew clinical A-F33 line corrector treatment:
aqua, glycerin, ethylhexyl isononanoate, octyldodecanol, dimethicone, butylene glycol, polymethyl methacrylate, trisiloxane, hydroxyethyl, acrylate/sodium acryloyldimethyl, taurate copolymer, isohexydecane, PEG-100 stearate, phenoxyethanol, methylparaben, laureth-4, polysorbate 60, disodium edta, dimethiconol, polysorbate 20, ascorbic acid, BHT, retinol, acetyl tyrosinamide, sodium hydroxide.
Komedogeno nije. Iritativno nije. Alergeno nije. Hidratantno je. Antioxidativno nije. U dobar antiage učinak (a ni bilokoji drugi) baš i nisam sigurna.. možda blago.
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 18:08   #3398
Quote:
Tipkica kaže: Pogledaj post
Deborah bb crema 5 u 1:

Aqua, cyclopentasiloxane, ethylexyl methoxycinnamate, butylene glycol, isododecane, dimethicone, betaine, hdi/trimethylol hexyllacetone crosspolymer, triethylhhexanoin, peg-10 dimetchione, cyclomethicone, sodium chloride, titanium dioxide, cyclohexasiloxane, polymethylsilsesquioxane, biosaccharide gum 4, talc, disteardimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1 dimethiocne, fomes officinalis extract, rosa canina fruit oil, hydrolyzed sclerotium gum, hexyl laurate, polyglyceryl- 4 isostearate, trihydroxystearin, imidazolidinyl urea, urea, phenoxyethanol, disodium stearoyl glutamate, parfum, potassium lactate, propylene glycol, stearic acid, aluminium hydroxide, silicia, propylparaben, methylparaben, ethylparaben, sodium polyglutamate, tocopheryl acetate, retinyl palminate, limonene, paraffinum liquidum, linalool, alpha-isomethyl ionone, ascorbyl palmitate

Hvala
Nije komedogeno. Ne bi trebalo iritirati. Nije alergeno. Hidratantno. Nije antioxidativno. Bezlično.
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 18:15   #3399
Quote:
MaryAnn kaže: Pogledaj post
Pozz, Tina sch, ako možeš prokomentiraj mi ovu kremicu:

GREEN LINE NATURA KREMA OD BADEMA

Aqua, Glicerin, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Methyl Sesquisterate, Isopropyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hyaluronate stearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3-Metylglucose Distearate Pantheno, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Extract, Disodium Edta, Tocophery, Acetate, BHT, Phenoxyethanol, BenzoicAcid, Dehydroacetic Acid, Parfum.
Blago komedogeno. Ne bi trebalo iritirati. Nije alergeno. Hidratantno. Nije antioxidativno. Ovo "natura" je suvišno.
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 18:39   #3400
Miss Opium

Babylove krema za lice s avocadinom i uljem suncokreta

glycine soja oil - sojino ulje, emolijens, antioxidans, miris, potencijalno komedogeno, isopropyl palmitate - emolijens, komedogeno, helianthus annuus seed oil - suncokret, bogato vitaminima i masnim kiselinama, regenerira i hidratizira, cetearil glucoside - emulgator, cetearyl alcohol - emulgator i emolijens, slabi iritans i slabo komedogen, glycerin - humektans, cera alba - emulgator, humektans, potencijalno komedogeno, parfum - iritans, persea gratissima oil - avokado ulje, hidratizira, omekšava, regenerira, štiti od sunca, antioxidans, komedogeno, phytosterols - emolijens, antioxidans, olea europaea fruit oil - maslina, hrani, omekšava i vlaži kožu, smiruje iritacije, sadrži prirodni zaštitni faktor od UV zračenja, srednje komedogeno, sodium hydroxide - regulator ph, tocopherol - vitamin E, antioxidans, hydrogenated palm glycerides citrate - emolijens, emulgator,

Moglo bi biti komedogeno. Ne ni trebalo iritirati. Nije alergeno. Hidratantno. Malo antioxidativno.
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.