Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2012., 20:25   #2061
Quote:
Oliveraaa kaže: Pogledaj post
Cure, da li je koja od vas išla na threading obrva u onaj studio u Petrinjskoj? Kakva su vaša iskustva s tim? Je li bolno? I rastu li nakon tog obrve brzo, jednako kao i nakon pincete? Te koliko često bi trebalo onda ići na threading? Hvala
Misliš na Adam i Eva? Ja sam tamo išla na threading, ha čuj boli, ali se da pretrpit i rasle su mi normalnom brzinom kao i nakon pincete. U svakom slučaju preporuka
Hunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 00:38   #2062
Quote:
mercury3 kaže: Pogledaj post
Cure, trebam savjet u vezi obrva jer nikako da mi stoje na mjestu

Imala sam onaj prozirni gel za obrve od Essence, ali mi nije nije nešto pomogao

Znate li za neko sredstvo za učvršćivanje i fiksiranje obrva, a da ste zadovoljne s njim?

Čula sam da se može staviti i malo laka za kosu, ali ne bi to jer nosim leće pa se bojim alergije



anastasia gel, drzi jako cvrsto i izgleda prirdno
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 11:19   #2063
cure,
jeste li bile ili čule štogod o čupanju obrva koncem, konkretno kod Manuele Tušek u Petrinjskoj? koji su dojmovi?
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 22:49   #2064
Nakon što sam neuspješno pokušavala srediti obrve na skoro sve moguće načine, otišla sam u petrinjsku. To je bilo otkriće. Morala sam se naručiti desetak dana unaprijed jer sam naravno uletjela usred ljetne gužve kad je pol Zg-a išlo na more, ali se definitivno isplatilo hodati ko vukodlak.
__________________
Energično zadržavam pravo da si proturječim!
Puslicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 23:00   #2065
kako to izgleda?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 13:50   #2066
Quote:
Puslicaa kaže: Pogledaj post
Nakon što sam neuspješno pokušavala srediti obrve na skoro sve moguće načine, otišla sam u petrinjsku. To je bilo otkriće. Morala sam se naručiti desetak dana unaprijed jer sam naravno uletjela usred ljetne gužve kad je pol Zg-a išlo na more, ali se definitivno isplatilo hodati ko vukodlak.
boli li? traje li? oblik? je li obavezno i bojanje?
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 01:37   #2067
Mene je užasno boljelo ali obrve su mi super izgledale Radila sam samo jednom i poslije toga su mi normalno rasle. U svakom slučaju za preporučiti
cica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 17:00   #2068
Moram pohvalit studio Adam i Eva, ne da zena zna sta radi, nego je tako precizna, savrseno oblikuje i ofarba obrve, ja sam prezadovoljna, nikad ljepse obrve nisam imala, a uz to je jako simpaticna i dostupna.
S njom se sve moze dogovoriti. I ako nesto nije moguce napraviti, ona kaze to i onda kaze koliko tretmana treba da se dođe do zeljenog oblika, ja sam bila evo vec par puta i kad gledam slike od prvog puta i sad od zadnjeg to su skroz drukcije obrve, za neprepoznat, jako sam zadovoljna i preporucila bih ju svima!
alanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 21:38   #2069
Quote:
alanda kaže: Pogledaj post
Moram pohvalit studio Adam i Eva, ne da zena zna sta radi, nego je tako precizna, savrseno oblikuje i ofarba obrve, ja sam prezadovoljna, nikad ljepse obrve nisam imala, a uz to je jako simpaticna i dostupna.
S njom se sve moze dogovoriti. I ako nesto nije moguce napraviti, ona kaze to i onda kaze koliko tretmana treba da se dođe do zeljenog oblika, ja sam bila evo vec par puta i kad gledam slike od prvog puta i sad od zadnjeg to su skroz drukcije obrve, za neprepoznat, jako sam zadovoljna i preporucila bih ju svima!
a da staviš fotke
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 22:37   #2070
Uff,i meni su obrve bolna točka...Guste i tamne... Nikak ih oblikovat kak hoću... danas gledam na tv-u u in magazinu ženu što s koncem oblikuje..Pomošljam več i na tu metodu.. ima netko iskustva?
hartijai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 21:08   #2071
A da pročitaš malo postove prije postavljanja poruke?Makar ove zadnje,sa zadnje stranice, znači upravo zadnji komentari odmah iznad tvog na ovoj temi se tiču čupanja obrva koncem i iskustva istih
CiCkava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 00:33   #2072
da li netko zna neki stvarno dobar salon u rijeci da sredim obrve. danas gledam slike za osobnu i izgleda ne samo da imam dvije različite obrve već je i jedna poprilično viša od druge pa mi lice izgleda čudno. uistinu imam dvije različite obrve, jer mi je jedna s prednje strane (bliže nosu) puno šira i još imam madež u obrvi (pa ju još potamni) i ta ima viši luk. druga mi je kad sam bila mala cigaretom oprljena i od tada je ta puno uža (više mi nikad nije taj dio izrastao), rjeđa i još je ta obrva ravnija. sad sam širu stanjila, pa su podjednake debljine, ali to mi je tlaka, jer ju moram pola počupati i onda još podšišati. cijela procedura. a uglavnom zaboravim. pa se ona s vremenom vrati u originalno stanje.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 00:40   #2073
Nisam iz ri i nemam konkretni odgovor za salon ali jesi razmisljala o ricinusovom ulju? Ja sam isto na lijevoj obrvi spalila pocetak i godinama skoro nista nije raslo.sad vec neko vrijeme koristim ulje i mogu ti reci da se stanje dobrano popravlja! jos su mi i opcenito dosta rijetke obrve koje su bile precupane, ali vidim napredak definitivno.
Mislim odi svakako ako zelis da ih netko sredi i ujednaci,ali za ovaj problem rijetkosti svakako ti preporucam ricinus

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 00:53   #2074
ne pomaže, probala sam. samo brže rastu ove što inače čupam, višak ispod luka. ono što želim da raste ne raste ništa. a ovaj spaljeni dio, to se dogodilo prije 25 god. i nema šanse da ponovo izraste.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 01:10   #2075
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
ne pomaže, probala sam. samo brže rastu ove što inače čupam, višak ispod luka. ono što želim da raste ne raste ništa. a ovaj spaljeni dio, to se dogodilo prije 25 god. i nema šanse da ponovo izraste.
bi li ti pomoglo da na taj zapaljeni dio staviš malo olovke za obrve
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 07:23   #2076
obično ne popunjavam obrve jer izgleda neprirodno. i izbriše se. treba mi preporuka za salon, jer bi mi oni održavali isti oblik stalno. nemam običaj čupati iznad obrva, već samo sve ispod, tako da se lijeva neprimjetno vrati u originalno stanje. meni ne izgleda čudno i ne primjećujem toliku razliku kad je lijeva normalna, izgleda malo šire od desne u prednjem dijelu ali ne toliko drastično. tek na slikama i kad ju stanjim da budu podjednake vidim koja je razlika
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 19:12   #2077
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
da li netko zna neki stvarno dobar salon u rijeci da sredim obrve. danas gledam slike za osobnu i izgleda ne samo da imam dvije različite obrve već je i jedna poprilično viša od druge pa mi lice izgleda čudno. uistinu imam dvije različite obrve, jer mi je jedna s prednje strane (bliže nosu) puno šira i još imam madež u obrvi (pa ju još potamni) i ta ima viši luk. druga mi je kad sam bila mala cigaretom oprljena i od tada je ta puno uža (više mi nikad nije taj dio izrastao), rjeđa i još je ta obrva ravnija. sad sam širu stanjila, pa su podjednake debljine, ali to mi je tlaka, jer ju moram pola počupati i onda još podšišati. cijela procedura. a uglavnom zaboravim. pa se ona s vremenom vrati u originalno stanje.

Hej! Ja sam imala isti problem. Danas sam bila u Kozmetičkom salonu Harmonija (ispod Kauflanda u Ri), cura mi je lijepo oblikovala obrve, sada su jednake i nije mi ništa naplatila. Ovo je njihova Facebook stranica, tu ti piše broj telefona (najbolje ti je zvati u 13h, kada počinju raditi kozmetičarke): https://www.facebook.com/pages/Kozme...ref=ts&fref=ts
sanja235 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 19:16   #2078
ja baš danas sredila svoje obrve tj muž mi ih je počupao sa koncem,super ispalo. ovo nam je drugi put ta to radimo u kućnoj radinosti i koliko vidim po njemu nije teško savladati tu vještinu,ja sam tuntlo za to pa nebih sama znala. malo mi je sad oko obrva crveno i lagano naotečeno al to brzo prođe. što se tiče boli mene to puno manje boli od čupanja pincetom.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 19:28   #2079
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ja baš danas sredila svoje obrve tj muž mi ih je počupao sa koncem,super ispalo. ovo nam je drugi put ta to radimo u kućnoj radinosti i koliko vidim po njemu nije teško savladati tu vještinu,ja sam tuntlo za to pa nebih sama znala. malo mi je sad oko obrva crveno i lagano naotečeno al to brzo prođe. što se tiče boli mene to puno manje boli od čupanja pincetom.
preslatko
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 19:38   #2080
da, totalno forica
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.