Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2010., 23:30   #301
Quote:
rachel5 kaže: Pogledaj post
ej
tak su jučer na dobrojutrohrvatska bila kao zdrava hran( nekak baba kaj jede SAMO sirovo), ok nevermind, uglavnom, radili su mlijeko od badema

stavila vodu i bademe u blender
mixala
dobila bijelo mlijeko od badema

kakav je to okus kae to?
Mislim da sam i za to stavljala recept. Meni je ok. Radila sam to mlijeko jer obično mlijeko jako loše podnosim.

Neki ih prvo namaču pa onda zblendaju i procijede, neki samo zblendaju,... Meni je poslužilo za neke glatkiće, za zobene, itd.


Grogo
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 23:33   #302
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Mislim da sam i za to stavljala recept. Meni je ok. Radila sam to mlijeko jer obično mlijeko jako loše podnosim.
a jesi me skurila na obje teme
hvala... ma samo me zanima kakv okus .. zato pitam
Rachel5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 23:37   #303
Quote:
rachel5 kaže: Pogledaj post
a jesi me skurila na obje teme
hvala... ma samo me zanima kakv okus .. zato pitam
Slučajno se podudarilo.

Okus ti je onako neutralno-orašast, blaži nego kad jedeš bademe u komadu.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 14:14   #304
jel mogu zobene ujutro izmiksat u blenderu sa proteinima, bademima, medom i sa ćime još?

da dobijem kašicu.....
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 14:18   #305
Da si malo detaljnije proučio ovu temu, vidio bi da mnogi od nas miksaju zobene s voćem, wheyjem i mlijekom, jogurtom, posnim, itd., itd.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 14:23   #306
Šta ću proučavat ako dobijem odgovor za manje od 4 min....





EDIT: zaboravil sam reći hvala...

Zadnje uređivanje Komar22 : 15.09.2010. at 14:56.
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 17:06   #307
Znam da se zobene svima gada i da su im fuj, ali ja sam se nakon nekog vremena prisilio da ih jedem samo s vodom i to mi je prešlo u normalno tak da nema nikakvih problema više. Sve je stvar navike..
Darkhero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 01:09   #308
ja volim kapucino ujutro pa da ubijem dvije muhe jednim udarcem, fino zobene pahuljice, dvije zlicice kapucina onog bez secera, mlijeko/voda i u mikrovalnu i uzivancija, razbudi me i da energije
__________________
Don’t let those horns confuse you, people, they are there to keep the halo on straight.
dana69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 18:16   #309
Da li su zobene preporučljive samo ujutro ili ih mogu i izmiksat odmah poslije treninga sa proteinima?
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 10:17   #310
poz

ljudi, jel dobro jesti zobene sa bananom/dvije? ja svako jutro (oko 9/10h) uz mlijeko (2,8), podgrijem u mikrovalnoj i pojedem skupa sa bananom. Bananu ne stavljam u mlijeko/zobene nego uz svaku žlicu (zobenih) jedan griz banane
inače radim na povećanju mišićne mase.
BoyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 12:35   #311
za masu moze s bananama, za definiciju ne bi trebalo precesto banane
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 04:33   #312
Koelln zobene mljeko(turnut u mikrovalku na 2 i pol min)+ smrvljena kocka čokse (lidlova neka marka sa 60-80% kakaovca), dvije čajne žličice meda zamješat sve da se dobije tamna masa .....i home made čokolino za zamusat se ko kad sam imao 4
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 11:39   #313
80g zobenih, 200g običnog jogurta, 15g meda, posipam cimeta i sve to izmiješam.

Mogao bih smanjiti količine pa 'uštedjeti' stotinjak kalorija ali nema potrebe, meni odlična baza i podloga za ostatak dana.

Nekada stavljao i mjericu proteina i rogač unutra.

Perfektan doručak, baš mu se veselim.
adidassler is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 19:24   #314
Ja sam nova ovdje , zanima me kako pripremiti dobar i kvalitetan obrok nevezano uz trening.. dobar energetski doručak..
idem u teretanu,tek sam krenula..mislila sam malo dobiti kilica, malo se učvrnuti i stepsti trbuh....
pa molila bi mi neko malo objasnil,ne mislim uzimati proteine

hvala
__________________
Gdje me staviš tu ću rasti...
Trnoviti maslačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 09:14   #315
da li se zobene preporučuju u fazi skidanja kila. Zaljepljene su na mene od poroda i uvijek nešto kemijam za doručak, nakon kojeg budem brzo gladna. Jel mogu smiksat zobene+protein (imam doma, moram provjeriti koji) + mlijeko ili jogurt? Inače pijem dosta kavena poslu, samim time i mlijeko, pretpostvljam da to nije baš dobro za skidanje kila?
BUBBLE JET is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 21:34   #316
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
Koelln zobene mljeko(turnut u mikrovalku na 2 i pol min)+ smrvljena kocka čokse (lidlova neka marka sa 60-80% kakaovca), dvije čajne žličice meda zamješat sve da se dobije tamna masa .....i home made čokolino za zamusat se ko kad sam imao 4
jel su te koelln jako sitne da uspijes dobit smjesu ala cokolino?

ja na koji god sam nacin probala zobene nemogu "pobjec" od onog okusa koda jedem papir
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 00:30   #317
Da malo podignem temu.
Naišla na ovo,pa da podijelim.
Sline mi cure na ove divote!

http://www.katheats.com/kaths-tribute-to-oatmeal
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 14:31   #318
Joooj Lidl ima problema sa dostavom onih svojih zobenih; sad sam kupio neke iz ktc-a i baš su bljak. Ista stvar kao i kad nisu imali onaj posni par mjeseci. :/
sur-le-fil is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 00:20   #319
Quote:
sur-le-fil kaže: Pogledaj post
Joooj Lidl ima problema sa dostavom onih svojih zobenih; sad sam kupio neke iz ktc-a i baš su bljak. Ista stvar kao i kad nisu imali onaj posni par mjeseci. :/
Ja već pomislila da su svi u mom gradu počeli jesti zobene!
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 01:31   #320
Izgleda da ih je svugdje teško naći. Ja kupujem oljuštenu zob, ne pahuljice, ne znam napamet čije je pakiranje, ne ostavljam ništa u vodi preko noći, jednostavno sameljem 100g u mikseru i skuham s mlijekom. Većinom stavim samo kakao, ponekad smrznute banane, trebaju mi još neke kreativne kombinacije da mi ne dosade. Najčešće ih pojedem 1-2h prije trčanja/utega da iskoristim nalet energije.
WrxSTI is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.