Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2024., 18:52   #1
IPTV aplikacije / liste vol. 2

Nastavak teme jer je prošla popunila kvotu. Originalna tema ovdje
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2024., 18:59   #2
Pozdrav forumasi, koja se lista dobra pokazala u 2024.g?

Lastor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2024., 19:43   #3
Quote:
Lastor kaže: Pogledaj post
Pozdrav forumasi, koja se lista dobra pokazala u 2024.g?

SkyForestland, bez dileme.
Overflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2024., 20:06   #4
Quote:
Overflow kaže: Pogledaj post
SkyForestland, bez dileme.
pa reci iskreno ljudima da je to skup od više listi , jeste da više košta , ali zato vrijedi
mirod is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2024., 20:13   #5
Quote:
mirod kaže: Pogledaj post
pa reci iskreno ljudima da je to skup od više listi , jeste da više košta , ali zato vrijedi
Skupe su im i pojedinacne, a tek da im kaze cijenu Sky......
Lastor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2024., 11:50   #6
Nikad mi neće biti jasno da je pojedincima teško dati više e za neku listu i da radi,očekuju od jeftine liste stabilnost ,vod kompletan i podršku istog trena kad zasteka, ne možeš sve dobiti za jeftino, a iste te pare za listu skuplju kaj bi dali potroše na jednoj kavi s ekipom ,uvijek će biti ljudi za jeftinu i skuplju listu....
AlexSpyce is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2024., 12:48   #7
Quote:
AlexSpyce kaže: Pogledaj post
Nikad mi neće biti jasno da je pojedincima teško dati više e za neku listu i da radi,očekuju od jeftine liste stabilnost ,vod kompletan i podršku istog trena kad zasteka, ne možeš sve dobiti za jeftino, a iste te pare za listu skuplju kaj bi dali potroše na jednoj kavi s ekipom ,uvijek će biti ljudi za jeftinu i skuplju listu....
bas to
tamonekilevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2024., 15:43   #8
ja uvijek više dam za kvalitetu , pa zato uzmem uvijek da liste traju bar godinu dana i više i na više konekcija to se pokazalo najbolje za sada
mirod is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2024., 15:48   #9
Quote:
AlexSpyce kaže: Pogledaj post
Nikad mi neće biti jasno da je pojedincima teško dati više e za neku listu i da radi, očekuju od jeftine liste stabilnost ,vod kompletan i podršku istog trena kad zasteka, ne možeš sve dobiti za jeftino, a iste te pare za listu skuplju kaj bi dali potroše na jednoj kavi s ekipom ,uvijek će biti ljudi za jeftinu i skuplju listu....
Kad platiš očekuješ da radi...

Ovak da malo radi malo ne radi i imaš i bez plačanja listi onima koji kradu od drugih.
__________________
Žutokljunac!
dr.mabuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2024., 17:45   #10
Quote:
dr.mabuse kaže: Pogledaj post
Kad platiš očekuješ da radi...

Ovak da malo radi malo ne radi i imaš i bez plačanja listi onima koji kradu od drugih.
Sve mi je to jasno,u tim sam vodama ,referirao sam na dio skupo je i jeftino je....
AlexSpyce is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2024., 19:55   #11
Pozdrav, imamo u ponudi kvalitetnu exyu iptv uslugu. Za test se javite na pp.
BlackstarTV is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2024., 23:56   #12
Samo da se upišem ovdje kako bih lakse mogao pratit temu.
Hvala svima na recenzijama i pomoći
__________________
Čudo Od Djeteta!
Painkiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2024., 13:45   #13
Quote:
Overflow kaže: Pogledaj post
SkyForestland, bez dileme.
A gdje naci tu Skyforestland
Skoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2024., 17:34   #14
Quote:
Skoe kaže: Pogledaj post
A gdje naci tu Skyforestland
Iskljucivo po preporuci. Iako sam dosta put predlozio drugima pa ponekad i bio "posran" .. tak da ne znam kolko se isplati to.
Overflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2024., 17:54   #15
Quote:
Overflow kaže: Pogledaj post
Iskljucivo po preporuci. Iako sam dosta put predlozio drugima pa ponekad i bio "posran" .. tak da ne znam kolko se isplati to.
Onda je jednostavno ne spominješ i na miru spavaš
AlexSpyce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2024., 23:13   #16
Quote:
dr.mabuse kaže: Pogledaj post
Kad platiš očekuješ da radi...

Ovak da malo radi malo ne radi i imaš i bez plačanja listi onima koji kradu od drugih.
Pa kad smo vec kod placanja.(ako nije ok neka moderator obrise)
Sta je po vama ok cijena za IPTV,evo primjer ,ja placam 130 eurona godisnjesa time da mi tip daje i max tv i jos neke programe(cak je i njemacki sky radio)ali preko satelita(reciever) ,samo sto vec 6 mjeseci na satelitu nista ne radi,tip se ispricava a meni neugodno stalno "njavit"(sam sam si kriv) i jos i IPTV kod kojega nemam EPG (informacija koja serija,film...) ali vrlo stabilan..
Neki dan sam uzeo IPTV od nekog iz HR probu mjesec dana ( 8 euro)stabilno sa EPG
dali je to previse ,premalo,ok?Zivim i DEU..pozz
broz 64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2024., 06:22   #17
Quote:
broz 64 kaže: Pogledaj post
Pa kad smo vec kod placanja.(ako nije ok neka moderator obrise)
Sta je po vama ok cijena za IPTV,evo primjer ,ja placam 130 eurona godisnjesa time da mi tip daje i max tv i jos neke programe(cak je i njemacki sky radio)ali preko satelita(reciever) ,samo sto vec 6 mjeseci na satelitu nista ne radi,tip se ispricava a meni neugodno stalno "njavit"(sam sam si kriv) i jos i IPTV kod kojega nemam EPG (informacija koja serija,film...) ali vrlo stabilan..
Neki dan sam uzeo IPTV od nekog iz HR probu mjesec dana ( 8 euro)stabilno sa EPG
dali je to previse ,premalo,ok?Zivim i DEU..pozz
👍
spotok is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2024., 08:16   #18
Quote:
broz 64 kaže: Pogledaj post
Pa kad smo vec kod placanja.(ako nije ok neka moderator obrise)
Sta je po vama ok cijena za IPTV,evo primjer ,ja placam 130 eurona godisnjesa time da mi tip daje i max tv i jos neke programe(cak je i njemacki sky radio)ali preko satelita(reciever) ,samo sto vec 6 mjeseci na satelitu nista ne radi,tip se ispricava a meni neugodno stalno "njavit"(sam sam si kriv) i jos i IPTV kod kojega nemam EPG (informacija koja serija,film...) ali vrlo stabilan..
Neki dan sam uzeo IPTV od nekog iz HR probu mjesec dana ( 8 euro)stabilno sa EPG
dali je to previse ,premalo,ok?Zivim i DEU..pozz
ne znam...ne pada mi napamet da ikome plačam, ako taj ne plača porez mojoj domovini (kako bi djeca mogla polaziti besplatnu školu). Svaki euro kaj daš, onome tko krade tuđi sadržaj, za mene je previše!
__________________
Žutokljunac!
dr.mabuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2024., 08:29   #19
Quote:
dr.mabuse kaže: Pogledaj post
ne znam...ne pada mi napamet da ikome plačam, ako taj ne plača porez mojoj domovini (kako bi djeca mogla polaziti besplatnu školu). Svaki euro kaj daš, onome tko krade tuđi sadržaj, za mene je previše!
Ubuduće ću ti brisati i kartonirati ovakve postove, znamo svi da ne podržavaš ovo i da ti se ne sviđa, pa ako ti se ne sviđa zaobiđi temu umjesto da spamaš.
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2024., 10:07   #20
Quote:
Overflow kaže: Pogledaj post
Iskljucivo po preporuci. Iako sam dosta put predlozio drugima pa ponekad i bio "posran" .. tak da ne znam kolko se isplati to.
pa "posran" si ispao jer ju spominješ, a ne daješ nikakav kontakt ili neke upute kako doći do te liste
znači lista ni ne postoji po tome onda
a ako ipak postoji, a ne misliš uputiti ljude kako doći do nje, onda da, najbolje je ni ne spominji
__________________
     Ako ste zainteresirani za profile na Netflix Premium-u, HBO Max-u, YT Premium-u, SkyShowtime-u ili ako vas zanima IPTV lista, slobodno mi se javite privat.
lux3320 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.