Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2010., 19:48   #201
Tog se šljama nikad nećemo riješit.. tzv. bumerang-šit.. nekad genijalan Pervan pregažen vremenom dere istu kozu koju je drao prije dvajst godina..samo što sad djeluje otužno.

I za ime svega što je sveto - kaj smo stvarno takav jad i bijeda da moramo reprizirati petparačke produkcije stare 10 godina? Kud odu te moje 2-3 kutije svakomjesečno nepopušenih pljugi?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 20:29   #202
Bolje i njih gledati nego ove sve reprize šta se vrte na ostalim programima..
Dobri su večeras, ova mi je dobra
__________________
Prijatelju, da bih te razveselio, ispričat ću ti svoju novu nevolju.
Yoela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 23:07   #203
najbolja domača serija svih vremena,carevi
kretos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 10:58   #204
Kakvih sve glupih emisija ima,pa vecernja skola je vrh vrhova sto se toga tice
joebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 22:23   #205
predobra emisija..obožavala sam ju gledat!
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 00:00   #206
Baš sam prije nekoji mjesec od dosade počeo gledat Večernju školu. Nije mi bilo dovoljno od ovih iz 21. stoljeća pa sam posegnuo za dobrim, starim vremenima originalne večernje škole - one s OTV-a. Dečki s kanala Večernja škola su uploadali sve epizode. Ukratko i uglavno - puno su bolje od Povratka upisanih. Ono što ih čini kvalitetnijima je veća aktivnost Denisa. Iako je odvaljivao i najjače fore u Povratku upisanih (mada se premalo čuo), u OTV-ovim epizodama jednostavno je bio nenadmašiv. On je definitivno vodeća figura uspjeha Večernje škole kao humoristične emisije. Šteta što više nije u onim mlađim godinama, kad je rasturao s forama. Zna li itko kad je uopće Denis rođen?

Lijep pozdrav
blyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 23:35   #207
a
7ivanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 01:35   #208
Blyde, mislim da su on i Pervan vršnjaci ili tako nešto, a kako je Pervan rođen 1962., u to vrijeme bi nekako trebao biti i Denis rođen, možda godina plus minus
A gdje to gledaš te stare epizode?
šufigani is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 16:09   #209
Mislim da blyde priča o ovom youtube kanalu https://www.youtube.com/user/vecernjaskolatv/videos
Baš sam i ja tako prije nekih par mjeseci išao potražiti te stare epizode Večernje škole,a i druge Pervanove skečeve sa OTV-a,i slažem se da su najbolji,bolji nego kasnije stvari iz 21. stoljeća(iako su mi i novije epizode Večernje škole dobre,pogotovo one sa HTV-a dok je Zuhra još bio s njima,a i Pervanov dnevnik je isto ok).
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 10:21   #210
Bolje da repriziraju Večernju školu nego da puštaju i snimaju ove nove kvaziduhovite serije tipa Zakon!! u koje su utukli brdo para, a bilo kakav iole humorističan moment u njima treba tražiti mikroskopom. Ne znam kako takvi scenariji prolaze na natječajima, dal je to iz sažaljenja ili je plod korupcije i nepotizma, ali barem bi HRT trebao prestati pokušavati nadmašiti uratke poput Nad lipom 666.
Večernja škola je prema tome drugi svemir.
KhalxDrogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 01:12   #211
Slažem se.HTV-ova večernja škola je odlična(bolja nego ona s Nove,ali mi je ona na OTV-u ipak bila mrvicu bolja),definitivno puno bolja od Zakona i većine drugih humorističnih serija HTV-ove produkcije u zadnjih 15-ak godina.Drago mi je kaj su je vratili,a i to kaj su stavili Simpsone odmah nakon toga,a i Gruntovčane na HTV 1,već je bilo krajnje vrijeme za novim blokom humorističnih serija popodne(šteta kaj nisu pomakli i Mučke popodne,a ne ujutro),sve one reprize sa RTL 2 su već dosadne.
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2021., 23:22   #212
Pozdrav svim fanovima Večernje škole! Dijeli li itko sa mnom mišljenje da bi okupljanje ekipe, sada u 2021., u ovoj šugavoj covid-situaciji, bilo pun pogodak i ponovno hit na televiziji?

https://www.youtube.com/watch?v=DIVtJnkSw8w
passeng is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2021., 00:33   #213
Naravno dijelim mišljenje sa tobom, ali mislim da se to neće dogoditi. Pervan je i sam rekao da mu se više ne da radit večernju školu i da mu više odgovara radit pervanov dnevnik da Mladenon Horvatom. Večernja je dosta zahtjevan projekt, Pervan je trenutno na Z1 i ne znam da li bi oni imali sredstava i infrastrukture za rekreiranje Večernje škole.
CrveniKarton is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2021., 10:27   #214
Naravno da bi bilo odlično
Horvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2021., 00:25   #215
Quote:
CrveniKarton kaže: Pogledaj post
Naravno dijelim mišljenje sa tobom, ali mislim da se to neće dogoditi. Pervan je i sam rekao da mu se više ne da radit večernju školu i da mu više odgovara radit pervanov dnevnik da Mladenon Horvatom. Večernja je dosta zahtjevan projekt, Pervan je trenutno na Z1 i ne znam da li bi oni imali sredstava i infrastrukture za rekreiranje Večernje škole.
Istina, Večernja je velik projekt a Pervan nije baš u cvijetu mladosti da bi kretao u neke nove pobjede. Iako recimo, Đuro je u 53.-oj ili 54.-oj godini krenuo s Đurologijom, a nikad prije toga nije radio takav projekt. I napravio je BUM. Naravno, za Đurologiju je Đuro bio dovoljan sam sebi, za Večernju školu potrebno je okupiti ekipu. Bilo bi lijepo, ali slažem se s tobom da je zadovoljan s formatom Pervanova dnevnika i da će se toga držat.
passeng is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2021., 07:46   #216
A Pervanov dnevnik se negdje prikazuje? Nove epizode?
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2021., 09:31   #217
Na Z1, jednom tjedno...
Horvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2021., 11:56   #218
Hvala!
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2021., 12:00   #219
Ništa... Evo link za zadnju epku... Inače imaju i kratku emisiju na Z1 Kolumnistički manifest, isto jednom tjedno

https://youtu.be/Tdo4-uRuNIQ
Horvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2021., 10:46   #220
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.