Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2014., 15:14   #21
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Da ali ukoliko već imaš pretplatu na osnovni paket i ugovor na 24 mjeseca onda tek možeš uzeti dodatni sportski paket od 60kn. mj.
Piše ti malim slovima Istaknuta cijena je uz ugovornu obvezu od 24 mjeseca.

Kod maxtv sat isplati se uzeti osnovni extra paket koji iznosi sveukupno 95 kn ukoliko nemaš telefon i/ili max adsl kod t com-a. Ukoliko imaš onda te izađe 80ak kn. Isto tako jedina dobra stvar je što dobivaš sve 4 arene do 1.7. 2013. u tom paketu međutim što nakon 1.7.?

B net ima super ponudu kanala međutim kvaliteta slike i nije neka jedino ako uzmeš HD paket tamo sport klubovi imaju super sliku! Sa HD paketom te B net izađe isto nekih 100kn (nemoj me držati za rič) ispada slično kao i Osnovni extra paket kod max tv-a samo što kod b neta imaš HD paket i sve sport klub kanale pune dvi god. a ne samo do 1.7.

Moja preporuka ti je ukoliko želiš sport i to u dobroj slici uloži malo više para i gledaj ilegalno malo se raspitaj tu po forumima i u sat shopovima
Na kraju te novčano izađe isto ili jeftinije nego da si nečiji rob 24 mj. jer nikad ne znaš kada oni mogu ukinuti sportske programe i pribaciti ih u neke druge pakete.
Za nogomet je zakon EVO TV 3 SPORT KLUBA 2 Najjače lige + nba
Tito Maršal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 07:51   #22
Sport / max tv il evo tv

pozdrav..
Uzeo bih max tv, il evo tv il nesto trece.
Zanima me iskljucivo sportski program, pa pitam gdje je nabolja ponuda a da cijena nije bas previsoka???
prodigy08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 11:31   #23
B. Net sa dodatnim paketom .. Esp 1,2 .. Sport 1, Rai Sport, Sportklubovi 1-6 ..
dykwiam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 12:18   #24
max tv je po meni najbolji jer ima to sve(3 sk,samo bnet ima 6 sk) ali prednost max tv-a je sto jedini imaju arene
ramos_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 19:11   #25
ako nemaš viška para da nekome bez razloga puniš džepove za kojekakve arene koje su ko suho zlato a pri tome zaista programski ne vrijede tih para (osobno mišljenje, da se netko ne pronađe u ovom) onda bi ti najbolja opcija bila VIP TV (tj Bnet, kako okreneš - ista firma) koji ima jedini sve SK kanale, od svih 6 SD kanala do HD verzija, i koji je jedan od rijetkih (možda i jedini) koji ima odličnu sliku na tim kanalima za razliku od recimo MAX TV-a gdje SK-ovi izgledaju kao internet streaming (dovoljno da baciš pogled na njihovu fejs stranicu koliko se ljudi žale za tu sliku).

uglavnom, u VIP-u ako si njihov pretplatnik dobiješ cijeli trio paket sa besplatnim pozivima, internetom i TV-om od 120 kanala (uključujući i svih 6 SK-ova) za svega 299 kuna mjesečno (prva 3mj free), i još ti (ako na isto ime glasi fiksna) smanji račun od mobitela za nekih 30tak kuna ili možeš uzeti neki njihov mobitel i sl. po meni definitivno najbolja ponuda.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 17:46   #26
paket (internet, telefon i TV)

Pozdrav svima. Zanima me koja firma nudi najbolje pakete. Pritom me zanimaju paketi koji sadržavaju internet, satelitsku TV i telefon. Iz istočne Slavonije sam tako da i dostupnost igra veliku ulogu.
Ako pomaže, imam T-Com flat internet, a telefon mi je kod H1 ako se ne varam.
Da čujem vaše prijedloge.
CroRipke is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 20:13   #27
Quote:
prodigy08 kaže: Pogledaj post
pozdrav..
Uzeo bih max tv, il evo tv il nesto trece.
Zanima me iskljucivo sportski program, pa pitam gdje je nabolja ponuda a da cijena nije bas previsoka???
Koji sport(ovi) i lige te zanimaju?

Max TV je najskuplji, ali jedini ima Arenu, koja opet svake godine ima sve slabiju ponudu. Sad su izgubili prava na ABA ligu. Na Evo TV nema Eurosporta i Eurosporta 2. Ima i boljih opcija, već su dobio par prijedloga.

Quote:
CroRipke kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Zanima me koja firma nudi najbolje pakete. Pritom me zanimaju paketi koji sadržavaju internet, satelitsku TV i telefon. Iz istočne Slavonije sam tako da i dostupnost igra veliku ulogu.
Ako pomaže, imam T-Com flat internet, a telefon mi je kod H1 ako se ne varam.
Da čujem vaše prijedloge.
Imaš Total koji je satelitska platforma tako da ti je sigurno dostupna. Ali ja koristim samo njihovu TV tako da ne znam kako funkcionira kad uzmeš trostruki paket ni kakve su cijene u usporedbi s drugima.

http://www.totaltv.tv/MIX/2761/Cijen...otal+MIX.shtml
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 13:22   #28
Da li se isplati uvoditi kabelska?
Kuća mi je novogradnja i nemam tel. priključka, ali imam opciju uzet kabelsku sa internetom. Navodno koaksijalac kojim vode kabelsku podržava internet vezu do 100 Mbps, neznam kako je stanje sa telefonskom linijom. Uglavnom što je bolje za internet vezu telefonska linija ili koaksijalac (kabelska)?
Diegos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:49   #29
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Sve je prodano, piše u gornjem tekstu da su kupili svih 100% dionica društva Nova TV d.d. Dakle riječ je o cijeloj firmi Nova TV d.d. a ne samo kanalu Nova TV. Spomenuto društvo po registru drži kanale Nova i Doma TV putem zemaljske koncesije, te Mini TV, OYO Cinema, OYO Family i Nova World putem kabla.

A van HR nema Dome vjerojatno zbog autorskih prava, tamo su ionako gotovo sve strane serije i kanal bi većim djelom bio zamračen.
Ne znam to za autorska. Pa rtl2 je isto pun stranih serija i nista se ne zamracuje. Uglavnom se nista ne zamracuje osim nekih turskih serija i nogometnih utakmica
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:51   #30
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Da ovi su sada kupili cilu grupu kanala nove tv i web portale ali nisu gledali HR zakone!?
I što će sada biti?

Sjećam se kad je t com kupio prava na HNL pa nisu mogli otvoriti svoj kanal već su prava ustupili na korištenje areni sport isto tako su napravili i sa ligom prvaka, tako da je kanal arena sport hr praktički u vlasništvu HT-a ...
Pa zar nije arena upravo od telekom operatera. Ne kuzim sta su htjeli posebno otvoriti kad su oni i pokrenuli arene
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:56   #31
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Pa zar nije arena upravo od telekom operatera. Ne kuzim sta su htjeli posebno otvoriti kad su oni i pokrenuli arene
Nisu, vlasnik Arene sport je telekom Srbija. Njihov zakon se razlikuje od našeg i zato mogu otvarat kanale...

Quote:
Arena Sport is a group of sports television channels was created 2010 in Serbia, owned by Telekom Srbija. It broadcast its contents to 5 channels via satellite or cable networks. It serves the following countries: Bosnia and Herzegovina, Croatia, Montenegro, Macedonia and Serbia.
U RH posluju pod tvrtkom HD-WIN Arena sport d.o.o.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:06   #32
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Ne znam to za autorska. Pa rtl2 je isto pun stranih serija i nista se ne zamracuje. Uglavnom se nista ne zamracuje osim nekih turskih serija i nogometnih utakmica
Vjerojatno je RTL regulirao prava. Ne možemo jedan kanal uspoređivati sa drugim samo zato jer su oba iz iste zemlje pa za sve važi ista priča. A bome niti novi vlasnik kanala ne igra nikakvu ulogu kad su u pitanju autorska prava, vlasnik tog sadržaja je i dalje netko drugi a ne on.

Siguran sam da bi TTV pustio odmah Domu TV u cijeloj ex-Yu da je zakonski sve čisto. Možda sa vremenom uspiju nešto napraviti.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:40   #33
Zamračenje traže kanali koji imaju prava u toj drugoj državi. Npr., ako neki kanal u BIH ima prava na neku seriju, onda oni traže da se zamrači na Novoj ili Domi (kako bi ljudi gledali kod njih).
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:44   #34
Ali to je vrlo fluidno i selektivno. Masa stvari od filmova do serija ide i na hrt i na rts i na nekom kanalu i bih pa se svugdje vidi. Ili na rtl i novoj itd. Da ne spominjem kabelske kanale koji jos poduplaju to sve pa istu seriju imamo tipa i na rtl 2 i obn i prva plus i fox life i ide svugdje. A bit ces moja trenutno ne ide nigdje pa je zamracena
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 22:19   #35
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Zamračenje traže kanali koji imaju prava u toj drugoj državi. Npr., ako neki kanal u BIH ima prava na neku seriju, onda oni traže da se zamrači na Novoj ili Domi (kako bi ljudi gledali kod njih).
Zapravo ne, zamračenje traže sami vlasnici kanala jer i oni imaju dužnost paziti da se sadržaj na njihovim kanalima emitira samo u zemlji gdje su kupili autorska prava. Tako HRT ili RTL redovito šalju dopise bosanskim, srpskim (..) operaterima da zatamne određeni sadržaj, i te dopise često možeš naći na stranicama njihovih kabelskih operatera.

Evo recimo jedne HRT-ove i jedne RTL-ove koje ovako na brzinu sam prve našao, ali imaš ih tonu na internetu.

Ako dođe do kršenja tih prava onda se znaju oglasiti i sami vlasnici prava u toj zemlji ali to je u praksi vrlo rijetko.

No odošmo mi sad u offtopic.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 22:39   #36
Da, ali to se uglavnom odnosi na neke "bitnije" sadržaje poput sportskih prenosa ili domaćih serija. HRT ili RTL sigurno ne šalju dopis za zamračenje stranih filmova i nekih američkih serija
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 22:52   #37
Kod tih "većih" stvari se digne najveća buka pa se takvi dopisu zato postavljaju online da se operateri obrane od gnjeva korisnika ("nismo mi krivi, hrt/rtl nam je naredio"), no na sličan način se zamračuje i ostali manji sadržaj. Sve što se zamrači dolazi kao zahtjev od samog kanala, sa time da se neki operateri očito jače drže toga pa zatamnjuju sve i svašta a neki manje, ima tu naravno puno sive zone
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 23:52   #38
Turske serije koje prikazuje Nova i koje se emitiraju na nekim bosanskim kanalima koji su dostupni na kabelskoj u Hrvatskoj, zamračuju se na zahtjev Nove, to pouzdano znam. Nova je platila ekskluzivno pravo za prikazivanje na teritoriju Hrvatske i ovi joj predstavljaju "nelojalnu konkurenciju".
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 23:54   #39
Idemo u off ali moram reci to s autorskim pravima je smijurija. najvise korisnika kabelskih usluga je upravo zbog hrt-a nove i sl a ne kabelskih kanala a jos manje bh zemaljskih kanala koje se moze gledati s antenom potpuno besplatno. A kada te privuku ponudom ne napisu da ce imati dnevno 8 sati nove tv jer je ostatak zamracen ili da na htv nema spprta nego ti ponude program u cijelosti.
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 11:27   #40
Ipak su smisao kabelske i iptv upravo kabelski kanali poput SK, Arene, Discovery, NG, FOX i da ne nabrajam. Regionalni kanali su ipak nešto sekundarno, bar bi trebalo da budu.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.