Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2010., 13:28   #21
Evo kasnim dva tjedna ali ta sa Slavenkom

Voidtlejica se ponašala vako Slavenka:klap::klap:,Slavenka:klap::klap:

A zatim u sljedećoj emisiji razvezala o umjetničkom značaju vampirologije

Fakat nekad mislim da se mi Hrvati smatramo većim filozofima od Grka svaki kuki mioramo iz filozofirati

E da i baš me zanima večerašnja emisija, naime gostuje arhitket čije dijelo gledam svaki dan (zgrada) kao neki američki stil (muda pod bubrege),baš me zanima što će reći
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 02:13   #22
Večeras - zbilja izuzetna emisija s gostom Daliborom Martinisom!
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 16:22   #23
Performans Dalibora Martinisa - "Razgovor" sa samim sobom
Originalna ideja, samo sto je ovo bilo zamisljeno za 2000 a ne za 2010
__________________
Life is life
Mislav Premisović is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 21:35   #24
Evo da probam i tu, pošto na Književnosti nitko ne zna:

Naime zanima me jedna knjiga koja je jučer spomenuta u reprizi emisije "Drugi format" na HRT2. Nekakva gošća iz Njemačke je spomenula putopis koji su naši titlovali kao "Doba darova" ili nešto slično, a radi se o nekom Englezu (mislim) koji je prepješačio Europu "preko Crnog mora do Istanbula" ili tako nešto, i o tome napisao knjigu. Dobio sam dojam da je možda riječ o nekoj starijoj/kultnoj knjizi.

Google ne pomaže, tako da su vjerovatno krivo preveli naslov.

Pa evo, ako itko zna o čemu je riječ bio bih jako zahvalan.
__________________
That is not dead which can eternal lie - And with strange aeons even death may die.
Lovecraft is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 02:43   #25
Quote:
Lovecraft kaže: Pogledaj post
Evo da probam i tu, pošto na Književnosti nitko ne zna:

Naime zanima me jedna knjiga koja je jučer spomenuta u reprizi emisije "Drugi format" na HRT2. Nekakva gošća iz Njemačke je spomenula putopis koji su naši titlovali kao "Doba darova" ili nešto slično, a radi se o nekom Englezu (mislim) koji je prepješačio Europu "preko Crnog mora do Istanbula" ili tako nešto, i o tome napisao knjigu. Dobio sam dojam da je možda riječ o nekoj starijoj/kultnoj knjizi.

Google ne pomaže, tako da su vjerovatno krivo preveli naslov.

Pa evo, ako itko zna o čemu je riječ bio bih jako zahvalan.
probaj pitati na forum.hrt.hr
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 13:06   #26
Dobra ideja, probat ću.
__________________
That is not dead which can eternal lie - And with strange aeons even death may die.
Lovecraft is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 00:00   #27
odlična tema, odlični sugovornici, sibila prva liga.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 10:47   #28
I ja sam uživala slušat ih jučer, iako nisam neki poznavatelj poezije. I inače jako volim gledat tu emisiju.

Voditeljica je
BoDerek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 11:36   #29
je, i meni je simpa.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 23:19   #30
Surfam po netu i ne mogu naci ovu emisiju online. Vidim da na hrt-ovim stranicama postoje neke emisije koje se mogu gledati naknadno.. ono u rubrici "Emisije na zahtjev"

Gdje bi mogla naci te stvari... na youtube-u ima svega par emisija
__________________
I said I'd write a letter
But I never got the time
sora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:22   #31
Bok. Može li mi netko reći, ako je jučer gledao, kako se zvao onaj gospodin gost, mislim da je vrlo brzo pričao.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 12:19   #32
Jedan od gostiju na temu VIZUALNA KULTURA I KOLEKTIVNI IDENTITETI bio je dr. sc. Nikica Gilić. Na tu emisiju misliš?
dubidu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 18:15   #33
Premda sam je čekala nekoliko dana, uspjela sam propustiti jučerašnju emisiju "Socijalizam i modernost"

Na YouTubeu je nema, nije među emisijama na zahtjev na hrt.hr-u, zvala sam b net podršku - ali pošto nemam dovoljno dobar paket nemam catch up opciju, cekam da me admin pusti na forum hrt-a da pitam nekoga nešto bilo šta.......

Ne znam više što da radim. Emisija mi stvarno treba za jedan rad koji pišem

Neki savjet? Ideja kako da dođem do nje?
Vorga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 02:31   #34
Quote:
Vorga kaže: Pogledaj post
Premda sam je čekala nekoliko dana, uspjela sam propustiti jučerašnju emisiju "Socijalizam i modernost"

Na YouTubeu je nema, nije među emisijama na zahtjev na hrt.hr-u, zvala sam b net podršku - ali pošto nemam dovoljno dobar paket nemam catch up opciju, cekam da me admin pusti na forum hrt-a da pitam nekoga nešto bilo šta.......

Ne znam više što da radim. Emisija mi stvarno treba za jedan rad koji pišem

Neki savjet? Ideja kako da dođem do nje?
"Mogu li nabaviti snimku emisije koja je bila na televiziji?

Ovisi o kojoj je emisiji riječ. Ako je to emisija koju nije proizveo HRT (uključujući i strane serije i filmove), sasvim je sigurno da HRT ima tek licenciju za emitiranje i da emisiju ne smije kopirati i dalje prodavati. U tom slučaju preporučujemo da se javite izravno onome tko je emisiju proizveo. Ako vas zanima HRT-ova proizvodnja, javite se gospođi Ljerki Višnar (01/634 31 84 ili ljerka.visnar(_at_)hrt.hr ) i ona će vas izvijestiti o dostupnosti emisije i uvjetima nabave. (Npr., VHS-om koji ćete dobiti smijete se koristiti samo za privatnu uporabu, trebate platiti ga prema cjeniku HTV-a i tako dalje.)"
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 19:28   #35
Jedna od rijetkih emisija sa htv što mi se sviđa,voditeljica još i više!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 12:59   #36
Drugi format-Mate Maras

U emisiji Drugi format,kod voditeljice koja fanatično voli suknje,najlonke i perverzni seks,gostovao je prevoditelj Mate Maras..

Mate Maras,naš šekspirolog.

Jeste li gledali fantastičnog Matu Marasa?
Absynthe Stkala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 11:53   #37
Sjajan je bio Mate Maras i zahvaljujući datumu tvog posta našao sam emisiju na HTV stranici - http://www.hrt.hr/enz/drugi-format/245327/
Adam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 22:56   #38
Volim pogledati ovu emisiju. Vlatka Kolarović mi je baš simpa.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.