Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2012., 13:32   #61
Talking

Quote:
jadro_keks kaže: Pogledaj post
Užasno je debilna ova nova emisija, totalna kretenarija... Pa nikome ništa ne pomažu!!! Onaj dizajner kao pomogne da skužiš što ti se zapravo sviđa i to je to, tuli kako prostorija mora biti odraz osobe koja živi u njoj i blablablabla. Pa on bi kao dizajner interijera trebao biti taj koji bi trebao ponuditi nekoliko skica (da ne govorim o crtanju u 3d-u) i pomoći u odabiru boja, rasporedu namještaja (ne samo rasporedu, vrsti materijala, sjaju i svim tim stvarima koje nisu moje područje), sagradnji/pregradnji/rušenju zidova. Po njemu posao dizajnera je potpuno nepotreban, pa i ja mogu ljudima govoriti da pogledaju duboko u svoje srce, da tamo leže svi odgovori vezani za izgled njihova doma (naglasak na dom).


A trudna teta postoji samo da bi se netko na kraju šokirao ljepoti novonastale prostorije.

Ponavljam, glupost.
Slažem se. Bolje sam se zabavljala u zubarskoj stolici. Bar nisam morala ništa raditi
nina black is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 14:15   #62
Ajooooj

Sad sam na HRT-ovim stranicama vidila da su nas odlučili počastiti i drugom sezonom ove grozote. Valjda je stvorioci dijele besplatno
jadro_keks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 14:17   #63
Gleda li ko ovu novu emisiju?
Ma nije tak grozna meni je ok, danas su napravili prelijepo preuređenje!
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 22:22   #64
Quote:
Tourniquet_ kaže: Pogledaj post
Gleda li ko ovu novu emisiju?
Ma nije tak grozna meni je ok, danas su napravili prelijepo preuređenje!
Ja gledam, nije loša iako mi se u samom početku nije baš dopala. I dobro je što nema više one voditeljice, baš je sva izgledala zla i antipatična. Pretpostavljam da joj je bilo vrijeme za roditi, a i kad malo bolje pogledaš potpuno je bespotrebna.
Canticum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 19:45   #65
Slažem se, valjda su i sami skužili da im ne treba voditeljica, pa su je ostavili da prepričava događaje, ali se ne pojavljuje pred kamerama. Nije loša emisija, ali više mi se sviđa nešto tipa Debbie Travis gdje iznenade nekoga.
__________________
I've always been an introvert
Happily bleeding
Novembre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 17:34   #66
Maloprije se neka obitelj odlučila na ruine u Crnoj Gori. Bješe zanimljiva epizoda, premda ne pratim ovo.
Ranching is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 18:58   #67
Jučer su se odlučili za nešto u Hrvatskoj. Baš me zanima jesu li kupili
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 12:32   #68
ima li jos ove serije na hrtu? vidio sam prije koji mjesec na hrt 3 ili 4 u subotu neku epizodu. meni je emisija vrh! dok se prikazivala usla mi je u rutinu
__________________
moja kućna teretana
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.