Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2008., 21:15   #41
Quote:
Labavi kaže: Pogledaj post
Stisni trokut na kontroleru, pa Display All... i vidjet ćeš kako pjeva....
to sam i napravio, stisnuo play, a on meni unsuported
taj isti mp3 svira na dvd-u
kroata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 18:19   #42
mislim da je problem na konzoli
trebali ste čekad i uzet noviji model
__________________
ovaj koristnik nema potpis!!!
kome to smeta nek se javi!
istrian:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 19:34   #43
kaj znaci samo originalne igre moramo igrati? a jel se onda bar moze stavit piratske od ps2? ako da da li je grafika bolja nego na ps2 s tim ps2 igrama?
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 13:15   #44
nema nikakvih pirata na PS3, uključujući i igre za stare generacije. svako slijedeće pitanje na tu temu brišem

ovo je topik o audio-video mogućnostima konzole
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 11:05   #45
Može li se .mkv reproducirati na linuxu?

Zar nitko nije probao?
__________________
Live long and prosper
hacker-genius is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 11:02   #46
OLA!

zanim me dali je kako moguće pomoću programa Tversity kad spojim PS3 i računalo puštati blu-ray filmove sa kompa preko PS3 na Pany 42pv80.
Dakle sa tim programom puštam filmove sa kompa preko PS3 na plazmu.
Neki dan sam skinio sa neta jedan BD film i sad ga nikako ne mogu pokrenuti pomoću tog programa jer ga PS3 nikako ne vidi.Filmovi su na HDD-u od kkompa.
Kad sam od mkv fileova pravio bd disk pa ga snimao na DVD sve je uredno radilo na PS3 ali kako mi je ovo preveliki file ne mogu ga snimiti na dvd pa ga direkto pustiti preko PS3 nego sam napravio image i učitao ga na virtualno drive i opet ne želi tj. ne vidi ga.
Isto ga tako ne vidi na kad ga stavim u neki folder.
Sam film u formatu blu-ray po sebi sadrži foldere BDMV i CERTIFICATE.
Iste te foldere ja stavim u virtual drive od recimo alcohol120% i pomoću Tversity ih share-am ali ništa.Je li to uopće moguće ili ne da se ne trudim dalje i gubim vrijeme uzalud?
dxdandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 11:18   #47
Izašao je novi PS3 2.50 Update :


Konačno


PS3 (v2.50) update


Now on to the PS3 v2.50 update. The latest features/enhancements include:

* Support for the PS3 Official Bluetooth Headset - we’ve told you about the upcoming Bluetooth Headset and SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation Bundle on the Blog. This latest firmware installment enables High-Quality (HQ) mode, which delivers clear and wide-band online voice chat. On top of that, an added on-screen indicator shows battery status, volume level and use of HQ mode.
* PlayStation Trophies interface enhancements - I know that many of you are busy collecting trophies and raising your PlayStation Trophy level. This update makes sharing and comparing your trophies with your friends even easier. On 1st part of the profile page you’ll see a symbol under level that represents level and the actual percentage towards the next level along with the existing level meter. The level symbol carries over to the trophy comparison screen where you will now be able to see your level, your friend’s level and the percentage towards the next level for both users along with all of the game by game comparison information you see today.
* Friend status – Offline friends on your Friends list will have information below their avatars that will indicate how long it has been since they were last online.
* Video – This update adds the Scene Search feature similar to the feature on the PSP. Activating this feature while viewing a video on the PS3 will break the video up into scenes that you can quickly access by pressing the X button. You can break the videos into one, two or five minute intervals. In addition, you can now choose to have all of the videos under the video section of the XMB play in sequence. Go to Settings then Video Settings to turn this option on.
* PlayStation Store – We’ve added a redeem codes option right on the store to make it easier to redeem your PlayStation Network Cards and promotion codes. In addition, PlayStation Network Sign Up and Account Management have been redesigned.
* Power Save Settings – You can now set your PS3 and wireless controllers to turn off automatically after set periods of inactivity. Go to Settings then Power Save Settings to turn on these features.
* Background Downloading - You now have the option to set the PS3 to turn off automatically after a background download or installation of content has completed. This option is available when you turn off the system from the button under [Users] while content is being downloaded or installed.
* In-game Screenshots - this tool will allow everyone to capture, share and in other words, immortalize their favorite gameplay moments. This will be supported on a game by game basis. Please check back to find out which games will support this feature.
* In addition to all of the features above there are some additional features and enhancements included in 2.50. Once the update launches, you can read all of the details here.

The support for the Bluetooth Headset will be of particular interest to all of you SOCOM fans. With the “Proximity Chat” feature, SOCOM: Confrontation gameplay is intensified as it allows you to experience high-quality voice playback in full surround sound. Whether the action is near or far, Proximity Chat clearly matches distance to sound effects and voiceovers within the game, putting you in the heart of the action.
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 10:10   #48
Thur, da li će Play TV moći hvatati HD signal?
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 11:11   #49
ne spominje se, mislim da ne
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 12:02   #50
pasmater
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 18:51   #51
PS 3 made in USA

mogu povoljno nabaviti PS 3 ali iz USA.da li bi mogao imati kakvih problema zato sto je iz druge regije?hvala
nokru is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 10:03   #52
PS3 Firmware (v2.52) Update

This minor update is coming soon and includes the following:

* The playback quality of some PS3 format software has been improved.
* A text entry issue that occurs when using the on-screen keyboard, USB keyboard or Bluetooth keyboard with some PS3 format software has been addressed.
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 16:40   #53
Exclamation

OLA!

Zanima me dali je moguće nekako prebaciti neki film koji je u blu-ray formatu na usb stick pa ga gledati preko PS3-jke?
Zapravo sam si skinuo novog hulka u mkv formatu pa bih ga nekako htio pogledati preko PS3.
Pokušao sam tako što sam taj mkv file prebacio u sa tsMuxerGUI programom u blu ray format pa ga prebacio na stick ali ne radi.Isti taj postupak radi savršeno kad neki mkv prebacim u blu-ray i snimim ga obični DVD-RW te ga pogledam bez problema.
Ovaj mkv mi je prevelik da bi bi mi stao na RW pa sam mislio prebaciti na stick jer
na njega stane ali ne radi.Kad kliknem trokut on mi fino napiše da na sticku ima 8,xx gb nećega ali ne prepoznaje da je to blu-ray film.
Stoga me zanima dali postoji kakva opcija za takvo šta da se blu ray gleda na PS3 preko usb sticka ili kako drugačije pogledati mkv file sa mojim titlom preko PS3.
Ovaj postupak prebacivanja mkv u blu-ray je izuzetno jednostavan i brz pa bi bilo jako dobro ako postiji kakvo riješenje da i ono naravno bude ovako
brzo i bezbolno.

hvala!

Zadnje uređivanje dxdandy : 06.11.2008. at 16:56.
dxdandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 09:46   #54
Pozdrav svima, imam problemcic...
Spojio sam ps3 sa kompom, share radi savrseno. Imam i TVersity i WMP11 isprobavam koji je sistem bolji. Jedna stvar mi smeta, kad stavim foldere na share, recimo mp3 folder, imam sve pjesme u tom folderu za share, a kad dodam nove pjesme (skinio recimo neki album i dodao ga u folder MP3) on mi ga ne prepoznaje na sonyu? isao sam na update library i te forice, nista ne pomaze...
vkrules is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 22:44   #55
hdmi kabel

imam jedno pitanje...imam PS3 i HDMI kabel koji mi je prikljucen u LCD,nekad kad upalim ps3 mi se ne pojavi slika na ld-ju...a u prirucniku mi pise da treba onda restartat ps3 da se vrati na automatsku i na AV kabel....a to mi se dogada cesto...jel problem u PS3 ili u LCD-ju?????
Luigi_- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 07:53   #56
@vkrules - problem je u updateu libraryja na kompu. to malo potraje

Luigi - malo teže je zaključiti što je točno uzrok. možda i kabel
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:12   #57
ps3

Imam pitanje, neznam dali ova tema podrzava moje pitanje ako ne samo ga ignoriraj te i i sorry!
Ja sam skoro kupio ps3 prije 2 mjeseca i tesko mi je bilo dati novac za njega zato sto sam veliki ljubitelj igara na pc-u!
Ali nisam se pokajo i razocaro samo se ne mogu naviknuti na jostik!!!

Moje pitanje je dali se moze spoiti mis i tipkovnica da se mogu igrati igre kao na pc-u???

Hvala puno!

Zadnje uređivanje kesten29 : 02.12.2008. at 21:14. Reason: nisam dovrsio
kesten29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:22   #58
THX zvuk

Jos jedno pitanje

Imam pojacalo od kenwuda koji podrzava THX , spoio sam ga sa optickim kablom,zanima me dali se neko razumije dali gubim kvalitetu zvuka sto je prikljucen na ps3 i kakve su mane,prednosti i koliko je THX kompatibilan sa
PS3??

Hvala ako mi moze netko pomoci!
kesten29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 08:50   #59
može se spojiti miš i tipkovnica ali ne vjerujem da se tako može igrati. nisam nikad probao. pa imaš valjda neku USB tipkovnicu/miš pa uštekaj

THX nije zvučni standard, nego nekakav certifikat kvalitete. ali zapravo više marketinški trik jer to uopće ne garantira da je taj receiver bolji od nekog bez te značkice. koja se naravno plaća . nemaš nikakvih problema, uživaj u plejki i Kenwoodu
__________________
People. What a bunch of bastards.

Zadnje uređivanje Thurgood : 03.12.2008. at 08:56.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 11:14   #60
Firmware

Bok, pitanje.

Koja je razlika izmedu (Firmware (v2.52) Update) i recimo Firmware (v2.50) Update.
Za cega sluze Firmware,znam da je to svaki veci broj novija verzija ali sto nudi svaka novija verzija?
Jer imam osjecaj da ne vidim promjene u svakoj novoj verziji!
Ili je to samo softverska nadopuna?Menu je meni se cini isti!
Ja sam skinio prije dva dana zadnju verziju Firmware (v2.53) Update
i primjetio sam samo da je pozadina menua ili (desktop) sad crveni kada je dan a prije je bio krem boje(bez).

I jos jedno pitanje, probao sm sa AVIAddxsubs v8,3 umetnuti titl u film i uspjelo mi je ali kad ubacim u PS3 on mi prijavi da nemoze ocitati format i nemoze prikazati film.

Hvala unaprijed
kesten29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.