Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2008., 11:39   #61
svaki update ili donosi nešto novoga ili sređuje neke bugove. konkretan dobitak se može izguglati ali ne vidim smisao pa to prepuštam tebi. ak te baš jako zanima

ovdje ima mala pomoć za AVIAddxsubs i PS3 titlove, mada ne bi trebalo bit problema: http://www.deanbg.com/AviAddXSub/
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 19:24   #62
Bok.


Kako mogu baciti veci hard disc u ps3, moj je sada 80 GB i htio bih ubaciti od 300 ili 500 GB, kakv hd ide u ps3?I zanima me kad ubacim novim hd kako instalirati sftver od ps3 i i kako prebaciti podatke sa starog hd?
N starom imam 13 igara i nebi volio da mi nestanu;kao ih copirati?
Igre sam kupio preko online PS3 i kostale su me oko 300 eura, nebi volio ih pono kupovati

Haval,Bok
kesten29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 08:11   #63
daj čitaj malo, to je već napisano. na kraju početnog posta, sa linkom na tutorijal

ide bilo koji 2,5" s-ata disk, kakav ide u laptope. jednom kupljena igra je KUPLJENA, i ponovno ju možeš skinuti, ali backup napraviš tako da uštekaš neki eksterni HDD na USB i odeš u meniju tamo na backup... i to je to. kasnije napraviš restore kad staviš veliki hard
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 16:16   #64
Jedno pitanje, mozda glupo, ali mozda i ne.

Da li se na hardu ikako moze sortirati video fileove u direktorije ili je onaj beskonacni niz animiranih thumbnailova u jednom jedinom stupcu jedino sto se trenutno nudi?
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 09:16   #65
pa, nije glupo i nisi jedini kojeg to muči. koliko sam skužio za sad ne podržava foldere, sve je u hrpama
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 09:40   #66
Od sutra kreće Play Station Home Beta za sve https://www.forum.hr/showthread.php?t=402652

Zadnje uređivanje STINGer : 10.12.2008. at 09:52.
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 09:41   #67
Quote:
kesten29 kaže: Pogledaj post
Bok.


Kako mogu baciti veci hard disc u ps3, moj je sada 80 GB i htio bih ubaciti od 300 ili 500 GB, kakv hd ide u ps3?I zanima me kad ubacim novim hd kako instalirati sftver od ps3 i i kako prebaciti podatke sa starog hd?
N starom imam 13 igara i nebi volio da mi nestanu;kao ih copirati?
Igre sam kupio preko online PS3 i kostale su me oko 300 eura, nebi volio ih pono kupovati

Haval,Bok

Ja bih radije išao na opciju eksternog harda, a taj postojeći od 80Gb neka stoji. Ovaj eksterni će uvijek dobro doći ako poželiš gledati filmove skinute preko kompa...
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 09:51   #68
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje, mozda glupo, ali mozda i ne.

Da li se na hardu ikako moze sortirati video fileove u direktorije ili je onaj beskonacni niz animiranih thumbnailova u jednom jedinom stupcu jedino sto se trenutno nudi?
Pritskom na trokut u svakoj pojedinoj sekciji (video, audio, games...) se otvori meni pa idete prema gore na Group Content gdje možete izabrati određeni način prikaza. Konkretno za video se mogu posložiti u foldere by album, by month, by title. Lakši način je da pritiskanjem kvadrata na video (ili nekoj drugoj sekciji) odmah mijenjate način prilaza foldera.
Nažalost, kako sami kreirati folder odnosno da ga "napunite" po želji nisam otkrio, a mislim da se i ne može...
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 19:13   #69
imam problem sa tversityem i ps3
slike mi ne otvara!! kad udjem u folder sa slikama on ih uredno nadje i cak pokaze mali preview slike, kada je hocu otvorit izbaci neki error da ne moze otvoriti bla,bla...
koji mu je?
vkrules is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 19:10   #70
Memori card PS3

Bok.

Moze mi neko objasniti sto uciniti?
Kupio sam par igara preko interneta, igre su od PS2 i igram ih na PS3,
problem je kad igam igre i zelim izac iz izgre i naravno zelim spremiti gdje sam stao ali mi trazi memoricard!
Pitanje dali se moze spiti memoricard od PS2 ili postoji neki drugi nacin za spremanje (save).
Hvala!
kesten29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 01:47   #71
spajanje ps3 na kučno kino

pozdrav svima!
Sutra mi stize plazma full HD, imam kučno kino Panasonic 5.1 i zanima me na koji nacin se kučno kino moze spojiti s ps3 kako bih pravino slao zvuk na zvucnike??
Sorry ako je pitanje blesavo, no trazio sam po forumu ali nisam nasao odgovor.
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 12:02   #72
Pa valjda PS3 ima digitalni optički izlaz pa kupi optički audio kabel i spoji iz PS3 na receiver Panasonic (koji bi trebao imati optički ulaz) i dobiješ zvuk.
MirkoST is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 18:20   #73
@MirkoST: Hvala naq pomoci, no na zalost kucno kino je ocito "outdated" i nema opticki ulaz!

Plan je sljedeci: nabaviti PS3, nabaviti AV receiver i sve to spojiti s TVom (podrzava FULL HD). Mene samo zanima da li postoji mogucnost da iskoristim zvucnike od kucnog kina, da njih nekako spojim na Receiver (oni su spojeni na subwoofer preko onih zica koje se utaknu u sklopku koja ih zacvika - ne znam dal sam jasan - i onda jedan crni kabel iz subwoofera spaja na DVDplayer/receiver).

Ili da odmah nabavim novi komplet zvucnika?! Ima kakvih preporuka, koji receiver je best buy, koje zvucnike pogledati, itd.?

Hvala!
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 22:18   #74
A to je pitanje previše općenito, sumnjam da ćeš moći iskoristiti te zvučnike, trebaš dati više podataka, otvori novu temu i postavi pitanje što sve kupuješ i koliko novca imaš na raspolaganju i koliko m2 ima prostor u kojem želiš to slušati a onda će se nači netko što da ti i predloži

I napiši što pretežito slušaša tj jel želiš stereo sistem ili zvučnički sistem za višekanalni zvuk (5.1 tj 7.1)
MirkoST is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:34   #75
Uh,ljudi,pa ja vas ništa ne razumijem!
"Došla" sam na ovu temu da postavim pitanje nekomu tko se razumije u PS3,ali me sad hvata strah da neću ništa razumjeti!

Ipak...Imam tv,Panasonic,koji je star 4 god (nije plazma,nije ni LCD).Sin želi da mu kupimo PS3,ali mi smo sa ovom modernom tehnologijom na vi!Pojma nemamo!Dakle-da li prilikom kupovine toga famoznog PS3 dobijamo SVE što nam treba ili moramo imati/kupiti još nešto?Spominjete neke recievere?...I da li PS3 može i snimati neke emisije sa tv-a?Da li ćemo ga moći bez problema spojiti sa tv-om?

Molila bih vas,koji se u to kužite,da mi pomognete!
(Predpostavljam da ću imati još pitanja poslije!...)
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:57   #76
Prilikom kupovine PS3, u paketu se dobije sve sto je potrebno za spajanje sa obicnim (CRT) ili novim tankim (LCD) televizorima, za to ne trebas brinuti, ne treba vam vise nista. Ovdje se spominju receiveri jer ljudi zele spojiti svoje konzole sa zvucnicima, kucnim kinima...itd. Na zalost svih nas nemoze se snimati nista sa TV-a (vani postoji dodatak zvan PlayTv kojim se moze snimati digitalni program, kod nas zasada nije moguce).
To bi bilo to, nadam se da sam pomogao.
zvone07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 21:26   #77
Jesi,zvone i hvala ti!
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 21:04   #78
Evo,sin mi je rekao da i ovo pitam : da li je istina da PS3 od 40 GB ne podržava igre za PS2,dok PS3 od 60 GB podržava? I što je onda sa onim od 80 GB?
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 22:11   #79
nove serije više uopće ne podržavaju: http://en.wikipedia.org/wiki/PlaySta...configurations
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 23:34   #80
Tako je, nove konzole ne podrzavaju PS2 igre..
zvone07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.