Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2004., 00:23   #21
Quote:
mirrorball kaže:
...sada govore i o piramidalnim strukturama i poznatom licu na Marsu...ustvari nije samo jedno lice nego ih ima nekoliko...
Da, lica 4 američka predsjednika...uklesani na nekoj litici na Marsu
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 03:19   #22
Quote:
robybaggio kaže:
Da, lica 4 američka predsjednika...uklesani na nekoj litici na Marsu
ž


__________________
I'm being hunted by paleface in blue
and these cracka' spooks are haunting you too ;)
grimReaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 09:11   #23
Vjerujem u postojanje vanzemaljskog života... ali ne vjerujem da letuckaju naokolo graditi piramide i klesati ljudska lica po pustinjama tek tako da nam dižu živce. A još manje vjerujem u globalne zavjere astronoma koje nam to taje iz nekih svojih podlih razloga. Tako da mi niti jedna opcija u ovoj anketi ne odgovara.
Manekineko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 10:39   #24
Meni je bila nadasve zanimljiva epizoda u kojoj su pricali o vodi. How 'bout that za temu, eh? *Voda*. Koji izvor svjetske misterije!

Jeste znali da je voda zivo bice? I da voda ne voli kad se derete na nju? Navodno, kad se derete na vodu ili joj pustate Metallicu, onda se voda uznemiri i ne radi tak lijepe ledene kristale ko inace. A to je istina jer je to rekao neki stranac u odijelu. A bili su i titlovi ispod toga pa to mora biti istina, ne? I jos je cika imao kompjuter kraj sebe i imao je u Pointu nacrtani grafikon "energetske auristicnosti" vode. Ili "obrnutog polariteta". Ili "cincilatora gefufne".

Dakle, svi vi koji zimske veceri provodite tako da u 23h navecer vicete na lokve na ulicama tak da se nepravilno zalede jedino kaj vam mogu reci: PROKLETI BILI!

Ja sad imam u svojoj sobi deset dzezvi i pet casa vode i svaki im dan pustam Mozarta, sapucem im prije spavanja i dajem im da na teveliziji gledaju Terru Speranzu. San mi je jednog dana otvoriti hidrofilni vrt: nesto ko botanicki vrt al samo sa vodom! velke celicne cisterne pune vode POSVUDA. To ce fakat biti mrak!

Inace, jedno pitanje: vec smo utvrdili da stoka koja se kolje nama za prehranu zivi u nehumanim konc - logorskim uvjetima i zato ih ne bi smjeli jesti. to mi mozda ne bi bio bed da mi u zadnej vrijeme ne trube kak travu boli kad ju gazis a voda voli slusat klasicnu glazbu. I od cega bi ja sad trebao zivjet?
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 10:50   #25
Quote:
Manekineko kaže:
Vjerujem u postojanje vanzemaljskog života... ali ne vjerujem da letuckaju naokolo graditi piramide i klesati ljudska lica po pustinjama tek tako da nam dižu živce. A još manje vjerujem u globalne zavjere astronoma koje nam to taje iz nekih svojih podlih razloga. Tako da mi niti jedna opcija u ovoj anketi ne odgovara.
Da ne ponavljam - kao da sam ja napisao, od riječi do riječi.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 10:53   #26
Quote:
glupinickname kaže:
I od cega bi ja sad trebao zivjet?
Od zraka. Samo pazi kako ga udišeš - to moraš raditi nježno, elegantno, kao da svila prelazi preko tvog lica (sorry, al nisam mogao smisliti bolju usporedbu). Ni slučajno ne srkati kao cigaretkroneri prvi dim ujutro.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 17:42   #27
Ja sam nedugo proveo istu anketu na Baš razno.Al vjerujem u njih.
SilentDriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 15:20   #28
Na rubu znanosti

Ajmo, tko gleda ?

U novu sezonu ušli su sa novim studiom (fala Bogu, ne izgleda kao dijabolični set sadističkog dizajnera), novim suradnikom
(G.Marinković, ufolog u duši) i novim terminom (kasno utorkom,ali svaki tjedan )

Podržavam sve navedeno
Keep up the good work,ljudi

A što vi mislite ?
Calvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 15:29   #29
Nešto mi fali, ali inače je ok da postoji takva emisija.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 15:30   #30
Dok bu Plečkovih rikavela priloga...gledanje pod obvezno!
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 15:33   #31
meni je super, trebali bi je stvarno stavit u bolji termin
__________________
enhancing colours since 1938

w! pssst! it's a secret!!
Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 15:34   #32
jedan od rijetkih razloga zbog kojih palim tv.
__________________

what you piss in is yours for life
otO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 15:35   #33
Quote:
otO kaže:
jedan od rijetkih razloga zbog kojih palim tv.
mrš!
__________________
enhancing colours since 1938

w! pssst! it's a secret!!
Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 15:41   #34
Jel' se voditelj barem uozbiljio.

Prošlu sezonu sam imao dojam da će na kraju emisije namignuti publici i reći da je sve to samo sranje i da je on tu samo radi zabave.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 16:39   #35
Quote:
kozz kaže:
Jel' se voditelj barem uozbiljio.

Prošlu sezonu sam imao dojam da će na kraju emisije namignuti publici i reći da je sve to samo sranje i da je on tu samo radi zabave.
Pa tako te teme svi i tretiraju. A sve zato što kao i u svakom poslu ima i šarlatana.

Ali iz vremena hladnog rata ima zanimljivih knjiga.
Oba bloka su se itekako bavili temama "na rubu znanosti".
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 18:52   #36
Sve sam očekivao, ali da će ova emisija dobit dobre kritike

Voditelj je kriminalan, nekim čudom sam pogledao jednu emisiju od onda dovoljno mi je da vidim najavu i gasim TV....
Gino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 19:09   #37
Ej čovječe nemoj tako po bivšem članu "Fantoma"
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 19:15   #38
Quote:
otO kaže:
jedan od rijetkih razloga zbog kojih palim tv.


jedino je voditelj malo čudan ali to nam je jedna od najboljih emisija.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 19:51   #39
Emisija je dobra zbog odličnog voditelja i živopisnih gostiju. To što gosti bezočno lažu (pogotovo kada je riječ u NLO-ima i svemu vezanom uz to) samo je dodatni plus jer se mogu više smijati i kolutati očima.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 21:22   #40
Meni je najzanimljivije kad je Plečko gost - jer kod njega možeš biti siguran da ne blefira.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.