Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2012., 22:29   #1
[HRT] Mjesto pod suncem: ostati ili otići

Radnog naziva Under the sun - Home or away je lifestyle emisija koju još od 2000. godine prikazuje britanski channel 4. Emisija prikazuje parove koji žele kupiti novi stan/kuću/vikendicu u gradu u kojem žive ili u nekoj potpuno drugoj državi. Uglavnom su to države srednje Europe gdje voditeljica pronalazi buduća prebivališta parova. Jedan od voditelja jednak posao odrađuje u zemlji gdje ljudi već stanuju. Nova emisija, radinim danima u 11h na HRT1.
Serija je zamijenila show Debbi Travis preuređuje koji se prestao snjimati, dok se ovaj još uvijek snjima.
Kakvi su prvi dojmovi?
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 23:23   #2
ja obožavam ovu emisiju...nisam još uspjela sve pogledati, snimam, pa hvatam zaostatke. nedugo se slična emisija prikazivala na Doma tv i jednostavno volim vidjeti nova mjesta, a i same kuće i njihovo uređenje...
capri4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 00:14   #3
Quote:
capri4 kaže: Pogledaj post
ja obožavam ovu emisiju...nisam još uspjela sve pogledati, snimam, pa hvatam zaostatke. nedugo se slična emisija prikazivala na Doma tv i jednostavno volim vidjeti nova mjesta, a i same kuće i njihovo uređenje...
Također. Meni je ok, iako mi je Debbie bila puuno bolja. Ali i ovo je ok. I da, doma tv je prikazivala sličnu emisiju, mislin da se zvala perfect home. Al ova mi je bolja.
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 09:41   #4
Slažem se s lalačom Dobra emisija, pogledam koji put, ali Debbie sam baš obožavala
Flare is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 15:08   #5
Meni je zanilmljiva emisija, baš razbibriga. Super mi je vidjeti što se može za iste novce dobit u UK i u Francuskoj/Španjolskoj. Al kad vidim da imaju buđet cca 300000 funti, ajme meni....
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 17:11   #6
Quote:
cuba libre kaže: Pogledaj post
Meni je zanilmljiva emisija, baš razbibriga. Super mi je vidjeti što se može za iste novce dobit u UK i u Francuskoj/Španjolskoj. Al kad vidim da imaju buđet cca 300000 funti, ajme meni....
Da kad vidim koliki im je budžet shvatim da mi je i ovo naše sunce dobro
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 14:44   #7
Volim pogledati ovu emisiju... Samo me "kupci" nekad iživciraju, neki toliko cjepidlače da je to strašno! Imaju totalno nerealna očekivanja... 5 spavaćih soba, otvorene tlocrte, stabla breskve, bazen, vrt koji nije ni prevelik ni premalen, pogled - a sve to unutar financijskih mogućnosti.

I odakle im te pare? Svi neki fotografi, umjetnici, duhovni vodiči.... Ona jedna je uštedjela toliko love da se iz Londona (gdje je bila 40 godina podstanar) seli u Pariz gdje će kupiti svoju prvu nekretninu, a radi u Londonu nekoliko dana tjedno. Kao umjetnica.
Pa kako, pa kako, pa kako

Možda je Hrvatska ipak u krizi i vani se živi bolje

E, i snimili su epizode u Hrvatskoj. Oko Zadra i Splita!
jadro_keks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 16:00   #8
mm redovno gleda, pa se i ja ubacim ponekad - zgodna serija, volim gledati prirodu oko kuća više nego same kuće
nina black is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 17:01   #9
meni je bš zanimljiva, bude zbilja predivnih kuća i imanja, malo me izbedira čak
samo je termin oko 10 ujutro, fala bogu da nema više faksa.
__________________
People are strange when you're a stranger.
on-the-road is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 17:21   #10
Meni je super emisija, samo kad pojedine cijene čujem, baca me u depresiju
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 16:17   #11
Emisija je odlična, inače obožavam takav tip emisija. Malo mi je žao onog muškog voditelja jer gotovo svi odaberu drugu zemlju gdje je ona ženska

Zadnje uređivanje Canticum : 20.06.2012. at 16:34.
Canticum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 20:03   #12
Quote:
Canticum kaže: Pogledaj post
Emisija je odlična, inače obožavam takav tip emisija. Malo mi je žao onog muškog voditelja jer gotovo svi odaberu drugu zemlju gdje je ona ženska
ah, da, jadan uzalud se trudi samo svaki dan je italija/francuska
__________________
People are strange when you're a stranger.
on-the-road is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 18:12   #13
Quote:
Canticum kaže: Pogledaj post
Emisija je odlična, inače obožavam takav tip emisija. Malo mi je žao onog muškog voditelja jer gotovo svi odaberu drugu zemlju gdje je ona ženska
evo danas napokon izabrali Englesku, iako se ne čudim što uglavnom izaberu Fra/Ita zato što su cijene povoljnije a o vremenu da i ne govorim...pogotovo mi je prekrasna Francuska, do ove emisije nisam znao da su cijene tamo tako povoljne, naravno ne za nas iz Hrvatske
pearljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 14:14   #14
Super, redovito gledam.

Čudi me kako Englezi imaju para (ja s ovim uvjetima u nekoliko života ne bih mogao kupiti takvu kuću u Španjolskoj ili Francuskoj), a nemaju ukusa (redovito kupe ili im se svidi najjadnija i najruševnija kuća).
adidasfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 16:06   #15
Nije to sad snimano već pred par godina a i sad ima onih koji imaju.
Ja ne kužim jedno,zašto oni ne traže posao u španjolskoj,italiji...pogotvo ovi mladi kao danas s dijetetom na putu ona će slikati (češati nešto) a on će valjda raditi (nadam se da ima dobru plaću...)
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 21:59   #16
I ja volim pogledat ovo! Jedino mi idu na živce ti Britanci zakačili se za Italiju, eventualno netko traži kuću u Francuskoj i to je to, kao da nijedna druga zemlja ne postoji. Njima je uglavnom najbitnije lijepo vrijeme, to mi je jasno, ali kao da nema lijepog vremena u Španjolskoj, Portugalu, Grčkoj, pa i kod nas... Sigurno bi više dobili za iste novce da se mrdnu malo od te Italije.
__________________
ŠALIM SE
seka.iz.osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 10:05   #17
nisu se britanci zakačili za italiju već puštaju epizode po serijalima: bilo je desetak epizoda sa španjolskom pa desetak sa francuskom, a sad su u tjeku one sa italijom
malamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 12:11   #18
sviđa mi se emisija, snimaju li se u britaniji nove sezone i dalje?
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 09:11   #19
Quote:
M.Williams kaže: Pogledaj post
sviđa mi se emisija, snimaju li se u britaniji nove sezone i dalje?
Snjimaju se.
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 11:31   #20
A ovi od jutros, Frank i Fiona, za šta su se na kraju odlučili? Nisam stigla pogledati do kraja.
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.