Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2015., 17:52   #1
Mjesto za savjetovanje mladih i nadarenih samoprozvanih književnika

dragi kolege zaljubljenici u fantastiku i horore i općenito ljubitelje knige želim vas zamoliti za savjet i kritiku..trudim se iskreno pisati kratke pripovjetke,a i one malo duže i pošto sam već podosta napisao u jednoj od tih pripovjetki za koju imam najviše mašte želim Vaš savjet koliko je moja ideja uistinu zanimljiva,i od ljudi koji također imaju iskustva s pisanjem možda nekoliko ideja ili ozbiljnijih savjeta..
Dakle pišem iz prvog lica..naš glavni junak nalazi se jednoj bolnici za duševno oboljele i on je u početku tipična baraba iz jednog sirotinjskog kvarta u Rijeci..
U župu dolazi svećenik prema kojem svi imaju strahopoštovanje i na kraju se uspostavlja kako je on egzorcist i iz Vatikana mu dolaze naredbe o reformaciji odreda egzorcista zbog smrti pri obavljanu obreda njegovog prethodnika (koji je također bio egzorcist) u dotičnoj župi u kojoj sada obavlja službu.Reformacija je takva da više egzorcist ne smije sam obavljati dužnost nego mora okupiti "tim" koji će ga pratiti (oni bi bili kao neki odred lovaca na natprirodno pod palicom Vatikana za ovaj dio Europe)..i naravno novi svećenik okuplja pobožne huligane iz tog sirotinjskog naselja,među kojima je i naš glavni lik jer su on i par njegovih prijatelja jedini primjereni laici zbog njihove hrabrosti,snage i vjere u Boga..
i sada razmišljam,da li da nastavim samo o njihovim avanturama sa egzorcizmima diljem balkana i tako ostanu samo odred egzorcista,ili da ubacim tu i neka druga nadnaravna stvorenja koja proizlaze od vraga samoga pa da budu totalni lovci na natprirodno..nadam se da sam vam dobro opisao kratak sadržaj mog budućeg best sellera unaprijed zahvaljujem na dobroj volji
nezziRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 18:05   #2
dakle želim da svi mi mladi (i stari) koji imamo volje i ideje za pisanje besramno ovdje dijelimo svoje ideje kako bi pomogli jedni drugima i sami sebi,a pritom da nas stariji i pametniji očinski prekore i savjetuju
nezziRI is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.