Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2011., 20:25   #5741
tresnjevka?
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 21:42   #5742
Quote:
keiTee kaže: Pogledaj post
@zlocka - koji dodic? gdje ste isli?
bili smo u city centru i onak bzvz pogledali. taj jedan me oduševio, a dva su mi baš bila ok, ostali su standardni kao u drugim zlatarnama i nisu mi bili zanimljivi.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 21:55   #5743
Quote:
keiTee kaže: Pogledaj post
tresnjevka?
da.
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 09:43   #5744
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
bili smo u city centru i onak bzvz pogledali. taj jedan me oduševio, a dva su mi baš bila ok, ostali su standardni kao u drugim zlatarnama i nisu mi bili zanimljivi.
vidis, mi bas jucer bili tamo.

i nekako mi se cini da imaju najslabiji izbor. i najskuplji su od svih gdje smo do sada gledali

kak je to sve individualno
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 10:17   #5745
onda nisi škicnula ovaj moj.
bio je jedan prsten, ženski (nije bilo istog muškog, pa sam pomislila da je možda zaručnički, al nam je rekla da je muški isti takav, al to bi mi bilo ružno). bio je u nekom kutu pored nekog ružnog muškog prstena. skužila sam ga tek nakon što sam vidjela da mi se ostali slabo sviđaju. trebalo je dosta gledati okolo, po rubovima...
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 20:06   #5746
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
djevojke, našla sam prekrasan prsten u zlatarni dodić. ma ostavio me bez teksta. sve je većinom na istu foru, al ovaj je mrvicu drugačiji i zato mi se jako jako sviđa. ima li tko loših iskustva sa dodićem?
k tome, isti model ali muški prsten mi je ružan. tak da ćemo tražit neki drugi koji paše uz ovaj ženski.
Mi kupili prstenje u Dodiću. Išli smo sa namjerom da ćemo obić dosta zlatarni, prva na redu je bila Dodić ,dalje nismo ni išli
Erin5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 20:34   #5747
Napokon dobila svoj prsten. Nem stavljala slikicu jer je nemrem skinuti s neta. Originalni iz zlatarne Križek (samo kaj smo ih mi našli kod nekih distributera u drugoj zlatarni jeftinije). U Križeku ih rade ali ih je jeftinije naći npr. u Zlatarni Exclusive (Ludbreg), oni su njim dobavljači. Zanimljivost u Križeku dođu 3.900,00 kn, dok su nas u zlatarni u Ludbregu došli 3.600,00 i popust na gotovini sve skupa 3.200,00 (naravno ovisno o veličini prstena)...
Ja sam prezadvoljna... ako koga zanima kak izgledaju na stranicama zlatarne Križek pogledati žuti katalog i broj 517....
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 22:18   #5748
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
trebalo je dosta gledati okolo, po rubovima...
bila guzva pa valjda nisam bila dovoljno pazljiva

iduci put
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 09:38   #5749
ajme ja jučer ostala u šoku!

idem ja tak pogledati u jednu zlatarnu kod nas (karlovac) prstenje za koju su mi 3-4 para rekli da su jako zadovoljni. i velim ja gosponu da mi pokaže prstenje kao da vidim. i zapne mi oko za jedan premedeni par prstena.

ne znam kak bi ih opisala, ali ovaj ženski je .. i pitam ja koliko je par i veli meni frajer 1700 kn s tim da za keš ide 20% popusta!!!!

e sad, ovaj ženski prsten je tanki, pa bi moj dragi sebi naručio malo širi. tak da bi nas onda došli 2000 kn - 20% = 1600 kn
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 09:44   #5750
VAUUUU!! super cijena! koja zlatarna? daj slikicu neku nabaci i ja bi tanke, 4,5 mm naaaajviše, sve deblje mi glupo izgleda na mom prstu (imam duge i tanke prste), ali i dalje nam koštaju 3500 najmanje svugdje (kad mi dragi imaju jake prste, kvrapcu )
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 10:03   #5751
u VG su ok cijene za tanje prstene, gledala na sajmu one od 3mm i baš su mi
uf napisala kak se zove zlatarna, lasad se ne mogu sjetiti
cijena im je bila 1300kn
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 10:14   #5752
mi smo bili i u vg, prahir bi nas ispao dosta skuplji, a križek isto kao i u zg (svugdje smo tražili procjenu za isti model)
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 10:16   #5753
Quote:
ana55 kaže: Pogledaj post
VAUUUU!! super cijena! koja zlatarna? daj slikicu neku nabaci i ja bi tanke, 4,5 mm naaaajviše, sve deblje mi glupo izgleda na mom prstu (imam duge i tanke prste), ali i dalje nam koštaju 3500 najmanje svugdje (kad mi dragi imaju jake prste, kvrapcu )
nemam još sličicu. moram ih dragom pokazati. njegov bi bio malo širi jer on pati na veličinu

a ja imam odvratne prste. kratke majlkojibljuje: pa mi treba tanki prsten...

kad ih uzmemo nabacim sliku.
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 12:59   #5754
Quote:
ana55 kaže: Pogledaj post
i ja bi tanke, 4,5 mm naaaajviše, sve deblje mi glupo izgleda na mom prstu (imam duge i tanke prste)...
i ja isto gledam tanke, upravo iz tog razloga.

no u par zlatarni su mi rekli da, upravo zato sto imam tanke prste, bih si mogla "priustiti" deblji prsten, da popunim prst. da ce mi to bolje stajati nego tanki
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 13:01   #5755
Ja imam kratke i ekstremno tanke prste, isto ću tražiti tanji prsten jer deblji bi izgledao presmiješno...
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 13:07   #5756
Quote:
keiTee kaže: Pogledaj post
i ja isto gledam tanke, upravo iz tog razloga.

no u par zlatarni su mi rekli da, upravo zato sto imam tanke prste, bih si mogla "priustiti" deblji prsten, da popunim prst. da ce mi to bolje stajati nego tanki
I meni su to rekli, ali baš me briga, pa vidim kako mi što stoji i sviđa li mi se. puno mi ljepše izgleda tanki na meni nego širi. širi prsteni na mom prstu izgledaju kao komad metala, grozno. Ja ću po svome, ipak ću ga ja nositi
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 13:14   #5757
Uploaded with ImageShack.us

Stigli su!
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 13:14   #5758
Pa njima je zapravo cilj prodati deblji (i time skuplji) prsten...


@alveolina - takvi se i nama sviđaju Samo da njegov bude mat...
prelijepi su
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 13:31   #5759
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
Pa njima je zapravo cilj prodati deblji (i time skuplji) prsten...


@alveolina - takvi se i nama sviđaju Samo da njegov bude mat...
prelijepi su
thx! još su ljepši uživo!
ne vidi se na slikama ali imamo i ugravirana imenan moje, ja njegovo. još smo rekli da nam i datum ugraviraju ali smo prekasno rekli pa nisu stigli ugravirati. no dobro...to se uvijek može naknadno.
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 13:33   #5760
alveolina, super !! i mi smo gledali takve iste (koci), al sam ja ugledala još par lijepih i sad sam neodlučna.. a dragi bi takve
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.