Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2008., 12:42   #1
Moj mačić je bijesan

naime, ostao je bez mame, nadjen je u septickoj jami na moru, odveden je veterinaru, prvo je pio na dudicu i takoto, sad je vec macic u rastu ima vec 3 mjeseca, poceo je rasti , normalno jede, pije, al neznam poceo je grist, grepst, neznam jel je to normalno odnosno zaigrano, ili treba ga cjepit, ili kako da ga smirim, mazit se oce samo navecer kad mi cucla prstic, inace grize cjeli dan , nijeon sad bijesan da rezi i sikče ko kad mu hranu ides uzet, neg ono primis ga i pocne grist za ruke, ko da ti oce kozu otkinut.lol, neznam kak da objasnim, bas je specifican, vidjela sam to kod drugih macsa, pa me zanima jel normalno i dal se moze ljecit, jer me zivcira ocu da se mazi a ne da grize, jebemu...
fridda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 13:31   #2
hehe.... nije ti macic bjesan nego samo razigran... imala sam i ja mace i isto su se tako ponasale... to ti je skroz normalo... a to sta ti oces da se mazi a ne da se igra,nije do tebe. sta bude stariji manje ce te grizckat i grebuckat... daj mu pusu od mene!
__________________
good girls go to heaven,bad girls go everywhere
dancy.kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 18:29   #3
ok xd hvala xd
fridda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 18:29   #4
pa mazi ga onda samo navečer
__________________
“He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion.”
crolady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 06:37   #5
nisi usamljena . moje malo prase isto takvo. stalno grize i grebe ruke. kad počne prvo onako pomalo gricne pa mu puhnem u lice da prestane, a kad me baš zagrize pošteno onda ga malo po njuški nježno lupnem i prestane. pokušavam mu uvaliti neku igračku da nju grize ali to ga brzo prođe pa se vrati mojim rukama. pokušavam ga odviknuti od toga ali zasad bezuspješno.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 15:17   #6
Marie kad je bila u toj dobi je bila ista. Kad je porasla, pustilo ju je, sad je maza (ali samo kad ONA hoće), a Lulu i Amon su kao mačići bili savršene maze - bilo je dovoljno da netko sjedne i već su bili u krilu. Amon je još mali, pa je još uvijek takav, a Lulu se pretvorila u najveću skitnicu od svo troje. Imaj strpljenja, proći će ga.
__________________
plavuša je stanje duha i nema veze s bojom kose...
me-ow is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 11:44   #7
ako živiš na selu odnosno negdje di macan može bit u doticaju s kojekakvim životinjama onda ga cijepi protiv bjesnoće.tak sam ja jer ima lisica blizu kuće a za 120 kuna mi se ne da misliti.
al nije ti bijesan micek picek već je zaigran...
ja sam svog uškopila pa da vidiš mira u kući!
al imao je istu istu istu foru s rukama.i to kad bi ga npr s desnom rukom nekaj zezala onda je sam tražio i skakao po toj ruci s kojom ga zaje..aš!
lud...
TheWho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 19:09   #8
Quote:
dancy.kiss kaže: Pogledaj post
hehe.... nije ti macic bjesan nego samo razigran... imala sam i ja mace i isto su se tako ponasale... to ti je skroz normalo... a to sta ti oces da se mazi a ne da se igra,nije do tebe. sta bude stariji manje ce te grizckat i grebuckat... daj mu pusu od mene!


To je posve normalno za tu dob. Moji kad pocnu JURITI divlje kroz stan, kao da tornado prolazi i onda skoce meni na koljeno i ugrizu me.

maze se nakon budjenja i pred spavanje ali po danu kao da su dzekl i hayd.

tvoja ruka je njemu samo jos jedna dodatna igracka za treniranje njegovih prirodnih instikata.

A zamisli kako ti samo zivciras macica, on bi se igrao i grizao a ti bi se mazila. macke imaju jaku svoju volju, i da ima lijeka ponasanju koje opisujes - vrijeme je lijek.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.