Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2010., 11:25   #181
Quote:
¤amélie¤ kaže: Pogledaj post
Jebiga, nemreš ju fulati
pozdravi frendicu
dvonoga.stonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 12:14   #182
Meni su ove vježbe najviše pomogle da sredim i zaoblim guzu. Nisam je htjela smanjiti već zaobliti da dobijem nešto ovako:

Obratite pažnju na drugi link, sajt je izvrstan i informativan.
http://www.5min.com/Video/How-to-Exe...-Kick-32265673
http://www.nowloss.com/butt-workout-...under-butt.htm

Čučnjeve ne mrem raditi zbrog velikih problema s koljenom pa sam se morala preorijentirati na druge stvari i jako mi je pomoglo.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 13:19   #183
"Druge stvari" su...?
"Veliki problemi" su...?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 13:39   #184
Morala sam se preorijentirati na vježbe iz linkova a veliki problemi su posljedica osteomijelitisa iz djetinjstva radi kojeg mi je desno koljeno dosta oštećeno (hvala Bogu na izgled se ne razlikuje puno od zdravog) i radi kojeg mi je i zglob na kuku slabiji.

Inače za žene koje ne žele ravne guze, na internetu ima dosta e-knjiga koje se bave tom tematikom npr.
http://www.scribd.com/doc/19096396/Bigger-Butt-Secrets
(mislim da se na ovom sajtu treba registrirati za download knjiga). Ja imam još dosta tog materijala o guzicama i cickama na kompu pa ak nekog zanima nek se javi na PM pa ću mu poslati.
Ja sam sve lijepo poslikala kad sam počela vježbati i stavit ću slikice tu da se vidi. U rozim gaćama je slikano u 8. mjesecu a u crnim neki dan.



Puno je manje celulita, dignutija je i lijepo se odvaja na vrhu od leđa.

Zadnje uređivanje ovchica : 04.02.2010. at 13:54.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 14:46   #185
ovčice, rezultati su mrak!!!

Svaki dan si radila vježbe? Koliko vremenski, u minutama?
Zas nema neki jutub linkić, mrzim isčitavat kako se radi vježba
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 15:03   #186
čestitam draga, a sad ću si sačuvati tvoje slikice, pa kad izgubim volju da me opet vrate na trening
svaka čast
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 15:06   #187
Hvalaaa!
Evo ovak: radila sam 20 puta za svaki nogu donkey kicks (to je vježba u onom prvom linku kaj sam stavila, na sve četiri si ni podu i dižeš svinutu nogu gore), 3x dnevno i fire hydrants (to možeš na sve 4 dok si na podu, onak digneš nogu ko pes dok piša), možeš to i stojećki isto 20 puta za svaku nogu 3x dnevno. Ako si u boljoj formi neg kaj sam ja bila kupi si one utege za gležnjeve ili stavi mali uteg u pregib koljena dok radiš donkey kicks.
na onom drugom linku kaj sam stavila ima dosta vježbi za guzu i za cijelo tijelo sa videjima i svime.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 15:09   #188
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
čestitam draga, a sad ću si sačuvati tvoje slikice, pa kad izgubim volju da me opet vrate na trening
svaka čast
Joj hvala ti!
Inače, vježbala sam svaki drugi dan.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 15:10   #189
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Hvalaaa!
Evo ovak: radila sam 20 puta za svaki nogu donkey kicks (to je vježba u onom prvom linku kaj sam stavila, na sve četiri si ni podu i dižeš svinutu nogu gore), 3x dnevno i fire hydrants (to možeš na sve 4 dok si na podu, onak digneš nogu ko pes dok piša), možeš to i stojećki isto 20 puta za svaku nogu 3x dnevno. Ako si u boljoj formi neg kaj sam ja bila kupi si one utege za gležnjeve ili stavi mali uteg u pregib koljena dok radiš donkey kicks.
na onom drugom linku kaj sam stavila ima dosta vježbi za guzu i za cijelo tijelo sa videjima i svime.
svaka cast na rezultatima ali bilo bi pozeljno da uz opis tvoga treninga forumasima napises i o izmjeni tvoje prehrane!jer ovdje se radi prvenstveno o kombinaciji prehrane + trening
dvonoga.stonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 19:28   #190
Quote:
dvonoga.stonoga kaže: Pogledaj post
svaka cast na rezultatima ali bilo bi pozeljno da uz opis tvoga treninga forumasima napises i o izmjeni tvoje prehrane!jer ovdje se radi prvenstveno o kombinaciji prehrane + trening
Prvo ću ti zahvaliti a onda moram priznati da nisam prehranu uopće mijenjala. Nikakvo meso ne jedem osim ribe, a i to rijetko. Slatkiše i čokoladu jedem gtovo svaki dan, ali ne nešto pretjerano. Prženo ne jedem često i jedem dosta povrća. Tak sam i prije jela ali dok nisam počela vježbat, niš nije bilo. Ne volim naručivati hranu izvana (pizze i to) nego uvijek kuham sama. Trudim se jesti zdravo ali čokoladu jako volim i ne želim je se odreći.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 20:13   #191
http://www.bodyrock.tv/2010/01/16/fa...-butt-workout/

žena je odlična...,
Inače, na sajtu ima vježbi za guzu, trbuh, apsolutno sve "bolne točke"

* drage dame, mogle bi biti zavidne, pa da vas pripremim na ono što ćete vidjeti
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 20:27   #192
Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
http://www.bodyrock.tv/2010/01/16/fa...-butt-workout/

žena je odlična...,
Inače, na sajtu ima vježbi za guzu, trbuh, apsolutno sve "bolne točke"

* drage dame, mogle bi biti zavidne, pa da vas pripremim na ono što ćete vidjeti
Sve ovisi kaj hoćeš i koji ti je cilj. Meni ta ženska ima prekrasno lice ali mi se ne sviđa njezino tijelo jer mi je jako mršava. Zato odmah imam otpor prema njenom sistemu.
Da ovak izgleda, bome bih odmah počela vježbat
http://www.youtube.com/watch?v=IcTHT...eature=related
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 20:47   #193
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Sve ovisi kaj hoćeš i koji ti je cilj. Meni ta ženska ima prekrasno lice ali mi se ne sviđa njezino tijelo jer mi je jako mršava. Zato odmah imam otpor prema njenom sistemu.
Da ovak izgleda, bome bih odmah počela vježbat
http://www.youtube.com/watch?v=IcTHT...eature=related
oprosti, ali je meni to pomalo nakaradno. Nekako mi se čini (a tko sam ja da to procjenjujem ) da misliš da ne možeš smanjiti obujam svoje stražnjice, pa ju bar želiš učvrstiti da liči na ovu gore navedene ženske
Manja, oblikovana guza je daleko ljepša od ove, a i crkinjama je to u genima, i sumnjam da bi takvu stražnjicu mogla postići jer za gluteuse ima jako puno posla.

Usput, žena iz mog videa je i meni premršava, ali guza je prilično fajn (podignuta, čvrsta, i posve normalne veličine)
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 20:52   #194
Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
oprosti, ali je meni to pomalo nakaradno. Nekako mi se čini (a tko sam ja da to procjenjujem ) da misliš da ne možeš smanjiti obujam svoje stražnjice, pa ju bar želiš učvrstiti da liči na ovu gore navedene ženske
Manja, oblikovana guza je daleko ljepša od ove, a i crkinjama je to u genima, i sumnjam da bi takvu stražnjicu mogla postići jer za gluteuse ima jako puno posla.

Usput, žena iz mog videa je i meni premršava, ali guza je prilično fajn (podignuta, čvrsta, i posve normalne veličine)
Ma ne.....
Ja sam bila jako mršava prija par godina i jedva nekak sam se zdebljala pa se ne bi baš vraćala, hvala lijepa
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 21:02   #195
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Ma ne.....
Ja sam bila jako mršava prija par godina i jedva nekak sam se zdebljala pa se ne bi baš vraćala, hvala lijepa
Nitko te ni ne nagovara Samo, možeš imati manju, zategnutiju i daleko s manje celulita, a oblika kao ova tvoja "ciljana" ...nije da će te ljudi smatrati anoreksičnom

I nije da kritiziram, ali kad si već stavila slike - mogla bi poraditi i na bedrima
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 21:31   #196
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
na sve četiri si ni podu i dižeš svinutu nogu gore... možeš to i stojećki isto 20 puta za svaku nogu 3x dnevno
ovo i ja radim jer sam u djetinjstvu imala problema sa patelom pa su čučnjevi prekriženi..
ovchice- super rezultati
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 21:50   #197
Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
Nitko te ni ne nagovara Samo, možeš imati manju, zategnutiju i daleko s manje celulita, a oblika kao ova tvoja "ciljana" ...nije da će te ljudi smatrati anoreksičnom

I nije da kritiziram, ali kad si već stavila slike - mogla bi poraditi i na bedrima
Hvala ti na tvom mišljenju

Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ovo i ja radim jer sam u djetinjstvu imala problema sa patelom pa su čučnjevi prekriženi..
ovchice- super rezultati
Hvala!
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 19:37   #198
pozz svima!! Zanima me na koji nacin bi mogla podici guzu? ima potencijala ali bojim se da je to pomalo nemoguce zato cure molim vas pomozite
lilia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 22:26   #199
Ja imam prćastu guzicu
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 22:48   #200
Quote:
lilia kaže: Pogledaj post
pozz svima!! Zanima me na koji nacin bi mogla podici guzu? ima potencijala ali bojim se da je to pomalo nemoguce zato cure molim vas pomozite
Čučnjevi s opterećenjem, iskoraci.
Nije nemoguće.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.