Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2010., 11:05   #1001
Quote:
Bluegirl kaže: Pogledaj post
Ok malo sam blesava, nisam našla na guglu to je firma biodermine ili je mišljeno od bioderme kao biodermine kreme (uf moj hrvatski, ispričavam se ).
Draga pričaš ko onaj Ivan Hrvatska s Farme

To je firma Bioderma linija Photoderm, na našim stranicama su još neki stari proizvodi kojih više nema
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 11:37   #1002
Eh sad neznam kaj to znaći jer ne poznam tipa . Pričam super, pišem nikako . Hvala za Biodermu .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 12:00   #1003
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Nemoj zezat! Ja sam imala Heliocare gel koji fakat steže kožu koliko ju osuši i preko Shiseido puder onaj ljetni koji također matira i svejedno sam bila sjajna, moj znoj probije sve živo.
I šta ćeš sada?
a ne znam ni sama . mislim da me nijedna krema ne bi drzala matiranom toliko dugo. kuzis, ja sam kremu stavila u 6 ujutro, isla na job, cijeli dan bila u uredu, onda jos hodala 3-4h po suncu. i u tom periodu nisam nista popravljala ni kremu ni puder u prahu (preko kreme sam u 6 ujutro stavila puder u prahu ).
mislim da cu kupit korff gel za matiranje, i stavljat ga ispod ove kreme .

i bas to sto kazes - moj znoj isto probije sve .
__________________
PPPP

Zadnje uređivanje Just a Girl : 30.04.2010. at 14:02. Reason: tipfeler
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 12:48   #1004
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Fluidi su lakši i brzoupijajući dok su kreme malo teže i namijenjene za suhu kožu, pošto ti imaš masnu, sklonu prištičima uvijek biraj fluide ili emulzije, nikako kreme. Imaju ih i drugi proizvođači Avene, LRP, Uriage itd
Ok, hvala na savjetu.

Baš ću pitat u ljekarni za Biodermin fluid.
Ma koristim već dosta dugo Biodermu SebiumAKN i njihov pjenušavi gel i baš su mi ok, pa sam mislila da i za lito nabavim nešto od njih.
__________________
♪..CRAZY LITTLE THING CALL LOVE..♪
mory222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 14:36   #1005
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
a ne znam ni sama . mislim da me nijedna krema ne bi drzala matiranom toliko dugo. kuzis, ja sam kremu stavila u 6 ujutro, isla na job, cijeli dan bila u uredu, onda jos hodala 3-4h po suncu. i u tom periodu nisam nista popravljala ni kremu ni puder u prahu (preko kreme sam u 6 ujutro stavila puder u prahu ).
mislim da cu kupit korff gel za matiranje, i stavljat ga ispod ove kreme .

i bas to sto kazes - moj znoj isto probije sve .


probaj ovaj ekstremni fluid LRP anthelios XL spf 50+ za lice- ja se sjajim ko tepsija od svega ljeti. s njim zacudo ne
martina666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 08:01   #1006
Cure, vidim da znate sve o kremama za sunčanje, e pa molim savjet :-)
Kupila sam za svoju 10-mjesečnu bebu Avene kremu spf 50 koja sadrži neki MPI-SORB tj. mineralni zaštitni faktor plus TINOSORB M+S

Jel to ok? Ne bi joj mazala neku kemiju, a teta u apoteci mi ovo uvalila, sad čitam da za bebe trebaju bit ti nekakvi mirkopigmenti....

Jel zna tko išta o ovoj kremi? Narančasta kutija i tuba.
klarah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 11:48   #1007
Ne znam za Tinosorbe, navodno se djelomicno ponasaju kao mineralni filteri (odbijaju UV zracenje, kemijski ga pretvaraju u toplinu). Ono sto znam je da djeca do nekih 18 mjeseci ne bi trebala koristiti UV zastitu koja sadrzi oxybenzone (benzophenone-3). Ali djecu do 2 godine se ionako ne smije izlagati Suncu.

Babylove ima kremu SPf 50+ samo s mineralnim filterima, i nije skupa. Ja ju koristim za sake i masna je, ostavlja bijeli trag, ali bebi valjda nece smetati.

Mikronizirani mineralni filteri su estetski prihvatljiviji, ali djelomicno se ponasaju kao kemijski filteri.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 15:36   #1008
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Nije obojana, ova ovdje
meni ova bas inije nesto
nabavila sam tester zahvaljujuc jednoj forumasici ali sam ju probala tek jednom a drugi dan sam probala LRP ugl izbacili su mi se neki pristici/akne... sad neznam od koje kreme od te dvije je to ali probat cu ju opet (napravila sam pauzu od probavanja jer mi je trebao savrsen ten za jednu prigodu )
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 23:24   #1009
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Mislim da si nešto pobrkala
ovo je puder i to mi se čini od Avene
Znam, ali jako jako slično pakiranje ima i Bioderma. U istoj takvoj bijeloj kutijici se nalazi, samo što je spužvica s donje strane, a ne kao kod Avene s gornje strane.
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 00:48   #1010
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
Znam, ali jako jako slično pakiranje ima i Bioderma. U istoj takvoj bijeloj kutijici se nalazi, samo što je spužvica s donje strane, a ne kao kod Avene s gornje strane.
Draga, i dalje mislim da si nešto pobrkala, imam pred sobom Biodermin najnoviji katalog ali nigdje nema nešto u obliku pudera sa spužvicom
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 22:04   #1011
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Draga, i dalje mislim da si nešto pobrkala, imam pred sobom Biodermin najnoviji katalog ali nigdje nema nešto u obliku pudera sa spužvicom

imaju puder,ja sam neki dan kupovala kremu i žena u ljekarni mi je nudila i puder,kremasti,imaju ga u dvije nijanse.
međutim nisu imali tester,a nisam se usudila kupiti s obzirom da nisam našla nikakve recenzije.ne znam jel valja ili ne

ako ga je netko probao nek nam kaže.
determinacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 10:48   #1012
Quote:
determinacija kaže: Pogledaj post
imaju puder,ja sam neki dan kupovala kremu i žena u ljekarni mi je nudila i puder,kremasti,imaju ga u dvije nijanse.
međutim nisu imali tester,a nisam se usudila kupiti s obzirom da nisam našla nikakve recenzije.ne znam jel valja ili ne

ako ga je netko probao nek nam kaže.
U pravu si, navratila sam jutros u ljekarnu i vidjela da stvarno imaju Biodermin puder neki mineralni compact +50 ali kako si rekla da je kremasti nisam inzistirala da mi ga detaljnije pokažu
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 10:56   #1013
Evo vidiš..... Ja imam svijetliji, kad stignem objavit ću slike jer ih nikako nisam mogla nać na internetu, platila sam ga 195kn - toga se sjećam!
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 11:13   #1014
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
Evo vidiš..... Ja imam svijetliji, kad stignem objavit ću slike jer ih nikako nisam mogla nać na internetu, platila sam ga 195kn - toga se sjećam!
Da, sory ko bi pratio sve te novosti a na netu stvarno nema nikakve informacije.
Ajd nam opiši kakav je, jel dobro prekriva, jel jako svijetli i koje su mu oznake UVB i UVA
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 13:34   #1015
Ja sam si kupila prije dva tjedna losion za lice Daylong u apoteci SPF 25 i ok mi je - nije masan, nema neki fuj miris a preko njega stavim puder ili toniranu kremu i ok je
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 15:01   #1016
kupila sam bioderma photoderm akn mat spf 40 fluid danas i nakon nanošenja mi se činila masnom,
ali nakon par minuta koža ju je upila i za sad mi se čini dobra. nadam se da će mi odgovarati, stalno
muku mučim s tim kremama...
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 16:26   #1017
Quote:
djevojka69 kaže: Pogledaj post
kupila sam bioderma photoderm akn mat spf 40 fluid danas i nakon nanošenja mi se činila masnom,
ali nakon par minuta koža ju je upila i za sad mi se čini dobra. nadam se da će mi odgovarati, stalno
muku mučim s tim kremama...
I ja je namjeravam kupiti, ali nikako da se odlučim, jer me strah da će mi se lice pogoršati ponovno ako budem koristila neku novi kremu, ufff....
__________________
♪..CRAZY LITTLE THING CALL LOVE..♪
mory222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 16:50   #1018
Quote:
mory222 kaže: Pogledaj post
I ja je namjeravam kupiti, ali nikako da se odlučim, jer me strah da će mi se lice pogoršati ponovno ako budem koristila neku novi kremu, ufff....
mene je isto strah početi koristiti bilo što novo, ali morala sam uzeti neku kremu
sa spf i nadam se da neću požaliti što sam ovu uzela.
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 17:02   #1019
Quote:
djevojka69 kaže: Pogledaj post
mene je isto strah početi koristiti bilo što novo, ali morala sam uzeti neku kremu
sa spf i nadam se da neću požaliti što sam ovu uzela.
Meni puder ima spf 20, ali koliko to štiti, ne vjerujem da baš puno.
__________________
♪..CRAZY LITTLE THING CALL LOVE..♪
mory222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 17:07   #1020
Quote:
mory222 kaže: Pogledaj post
Meni puder ima spf 20, ali koliko to štiti, ne vjerujem da baš puno.
ja imam jedan sa spf 20, drugi s 12 i treći sa 6, ali planiram malo smanjiti njihovu
upotrebu preko ljeta pa sam zato nabavila kremu...
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.