Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2011., 17:35   #41
fensi,
kada cu zavrsiti fakultet?
17;34h sarajevo 25. 1. 2011
Tnx
tum peccet is offline  
Old 25.01.2011., 18:02   #42
Quote:
lilith_zg kaže: Pogledaj post
Fensi,

dali se u horarnoj kao vladar vodenjaka uzima saturn?

I ako je pitanje vezano za ljubav i fizičku privlačnost uzimaju se venera i mars?

E,sada konkretno:

ako satrun pravi aspekt ( čini mi se da je to sextil) sa venerom - onda znači da sam mu privlačna? ili to nije bas tako jednostvano!!

*venera je u 5.-oj kuću u strijelcu - što bi rekla da je dobar položaj za veneru,pogotovo ova 5.-a kuća!
*saturn je u 4.-oj kući!
Jeste za Vodoliju se uzima vladar Sa a za Skorpiju Ma i za Ribe Ju.
Ako je pitanje vezano za ljubav i fizičku privlačnost uzimaju se kao ko vladari venera za nju i sunce za njega ako ove planete vec nisu zauzete.
Da li su mu privlacna ili nisi o tome govore recepcije planeta, ne treba ti aspekt, a objasnjenje o recepcijama ces naci na internetu.
fensi88 is offline  
Old 25.01.2011., 20:20   #43
Quote:
aquamortis kaže: Pogledaj post
Draga Enlil, 30. 05 sam postavila pitanje , znaci prije pola godine

aquamortis kaže:
Da li me moj decko voli i da li cemo zauvijek ostati zajedno?
pitanje postavljeno u 16 i 45h, Zagreb!!!!

asc=26°28 vage
Ti si Venera i Mjesec, on je Mars i kao suvladar se uzima Sunce

Gledamo recepcije vladara kad hoćemo vidjeti da li nas netko voli

Mars(on)-je u vladarstvu Sunca(voli sebe), ne egzaltira nikoga(nikoga ne idealizira niti obožava),u triplicitetu Sunca(kako sam si lijep i zgodan)i u svom terminu i licu.Drugi vladar sunce se isto ne nalazi ni u jednom tvom vladarstvu.

Ono što ja mogu reći je da taj voli i vidi samo sebe i nikog drugog u stilu one Gopčeve pjesme: volim sebe, svog jedinog sebe i tebe niti vidi niti doživljava....

Novo pitanje glasi:Da li me voli i da li jos razmislja o onoj curi?
Da li ti i dalje smatras da bi bilo bolje da se maknem od takvog decka na temelu horarca kakvog vidis?
Imam osjecaj kao da mu je zao ostaviti me jer sam mu "draga" pa ide po sistemu, bit ce sta bude...
Zagreb 03.25h

Draga, što se tiče novih pitanja,to znaš da ne gledam više (izuzetak je bila ona forumašica sa pitanjem o trudnoći, ali to je bilo napravljeno zato što sam osjećala da bi mogla napraviti 'frku' na temi,pa sam nastojala svojim odgovorom to spriječiti, ali nažalost to mi nije uspjelo).

Jedino što ja mogu komentirati je ona karta od 30.5.2010,Zagreb, 16:45.

Na ono što sam ti tada rekla još mogu dodati, da si ti sama rastrzana između razuma i osjećaja, jer su tvoji vladari Venera i Mjesec u opoziciji.Ono što ti još više otežava situaciju je činjenica da i kad pokušaš upotrijebiti svoj razum,sve se opet vrati na tvoje emocije.To kažem zato što se tvoj vladar Venera nalazi pod vladarstvom tvojih emocija, jer se ta Venera (ti) nalazi u raku kojim vlada Mjesec (tvoje emocije).
A tvoje emocije i nisu nešto na što bi se čovjek trebao osloniti pri donošenju odluke.To kažem zato što se s jedne strane Mjesec nalazi u svom izgonu (što već otežava donošenje ispravne odluke),a s druge strane taj tvoj Mjesec (osjećaji) se nalazi u znaku u kojem vladar tvog dečka, Mars ima svoju egzaltaciju,a to pak znači da ti njega obožavaš, idealiziraš,vidiš u boljem svjetlu nego što on to zaista i je.

A i sama ta Venera (tvoj vladar) je peregrinirana na stupnju na kojem se nalazi.Dakle tebi niti taj razum, kada ga uključiš puno ne pomaže, jer peregrinirana planeta je planeta bez i jednog svog osnovnog dostojanstva i kao takva je sklona lutanju i nemogućnosti da se odluči što i kako napraviti.

Tako da vjerujem da je tebi doista teško donijeti neku ispravnu odluku kad se radi o vezi sa tim dečkom.
Ponavljam ovo govorim na temelju karte od 30.5.2010, jer novu nisam gledala.

Što se tiče toga što ja smatram da je bolje ili gore, to je nebitno jer nitko
,ponavljam nitko na ovom svijetu ne može donijeti odluku umjesto tebe i za tebe.Ja nisam ti, ja nisam u vezi s tim dečkom.Vjerojatno nam je i prag tolerancije, tj. prag onoga što bi netko u ime ljubavi i zbog ljubavi prema
nekome bio spreman tolerirati,različit,moguće je da su nam u vezi različite stvari bitne.Dakle ima puno faktora koji mogu utjecati na donošenje nečije odluke.

Jedino što ti ja još mogu reći,onako kao neastrološki savjet je da uvijek kad sam u nedoumici što učiniti u nekoj situaciji uzmem papir i olovku u ruke i sastavljam popis negativnih i pozitivnih stvari,a vezanih za dotičnu situaciju.Meni osobno takav način gledanja na neku situaciju pomaže jer mi
omogućava da koliko toliko imam neki objektivni odmak od situacije u kojoj se nalazim.

To je sve što bi ti ja mogla reći o toj tvojoj situaciji.E, sad, da li ti je to pomoglo ili nije to ćeš ti najbolje sama znati ocijeniti.Ja se samo nadam da ti ovim napisanim nisam odmogla
Enlil is offline  
Old 25.01.2011., 20:25   #44
Quote:
lilith_zg kaže: Pogledaj post
...
*venera je u 5.-oj kuću u strijelcu - što bi rekla da je dobar položaj za veneru,pogotovo ova 5.-a kuća!
Općenito gledano, kad se neki od vladara ili suvladara nađe u 5. kući, onda nam to govori da je dosta naglašen seksualni aspekt te veze što samo po sebi naravno ne govori o kvaliteti te veze.
Enlil is offline  
Old 25.01.2011., 21:29   #45
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
Draga, što se tiče novih pitanja,to znaš da ne gledam više (izuzetak je bila ona forumašica sa pitanjem o trudnoći, ali to je bilo napravljeno zato što sam osjećala da bi mogla napraviti 'frku' na temi,pa sam nastojala svojim odgovorom to spriječiti, ali nažalost to mi nije uspjelo).

Jedino što ja mogu komentirati je ona karta od 30.5.2010,Zagreb, 16:45.

Na ono što sam ti tada rekla još mogu dodati, da si ti sama rastrzana između razuma i osjećaja, jer su tvoji vladari Venera i Mjesec u opoziciji.Ono što ti još više otežava situaciju je činjenica da i kad pokušaš upotrijebiti svoj razum,sve se opet vrati na tvoje emocije.To kažem zato što se tvoj vladar Venera nalazi pod vladarstvom tvojih emocija, jer se ta Venera (ti) nalazi u raku kojim vlada Mjesec (tvoje emocije).
A tvoje emocije i nisu nešto na što bi se čovjek trebao osloniti pri donošenju odluke.To kažem zato što se s jedne strane Mjesec nalazi u svom izgonu (što već otežava donošenje ispravne odluke),a s druge strane taj tvoj Mjesec (osjećaji) se nalazi u znaku u kojem vladar tvog dečka, Mars ima svoju egzaltaciju,a to pak znači da ti njega obožavaš, idealiziraš,vidiš u boljem svjetlu nego što on to zaista i je.

A i sama ta Venera (tvoj vladar) je peregrinirana na stupnju na kojem se nalazi.Dakle tebi niti taj razum, kada ga uključiš puno ne pomaže, jer peregrinirana planeta je planeta bez i jednog svog osnovnog dostojanstva i kao takva je sklona lutanju i nemogućnosti da se odluči što i kako napraviti.

Tako da vjerujem da je tebi doista teško donijeti neku ispravnu odluku kad se radi o vezi sa tim dečkom.
Ponavljam ovo govorim na temelju karte od 30.5.2010, jer novu nisam gledala.

Što se tiče toga što ja smatram da je bolje ili gore, to je nebitno jer nitko
,ponavljam nitko na ovom svijetu ne može donijeti odluku umjesto tebe i za tebe.Ja nisam ti, ja nisam u vezi s tim dečkom.Vjerojatno nam je i prag tolerancije, tj. prag onoga što bi netko u ime ljubavi i zbog ljubavi prema
nekome bio spreman tolerirati,različit,moguće je da su nam u vezi različite stvari bitne.Dakle ima puno faktora koji mogu utjecati na donošenje nečije odluke.

Jedino što ti ja još mogu reći,onako kao neastrološki savjet je da uvijek kad sam u nedoumici što učiniti u nekoj situaciji uzmem papir i olovku u ruke i sastavljam popis negativnih i pozitivnih stvari,a vezanih za dotičnu situaciju.Meni osobno takav način gledanja na neku situaciju pomaže jer mi
omogućava da koliko toliko imam neki objektivni odmak od situacije u kojoj se nalazim.

To je sve što bi ti ja mogla reći o toj tvojoj situaciji.E, sad, da li ti je to pomoglo ili nije to ćeš ti najbolje sama znati ocijeniti.Ja se samo nadam da ti ovim napisanim nisam odmogla
Puno hvala Enlil, sto si se osvrnula jos jednom na proslu kartu...vidjet cu sta cu napraviti, bas mi je tesko donijeti odluku, puno je tu svega a sad sta je najbolje za nas dvoje tesko je reci, uvijek je najlakse odustati pa se borim kako znam al se opet s jedne strane pitam da li to vrijedi truda i vremena, i uvijek me opet vuce njemu. imam nade i srcem mogu gledati na nas...al opet do kad to moze opet samo tako stajati a da se nista ne mijenja pa kad bi bar vrijeme mogla znati za pola godine ili godinu ce se promijeniti i bit ce jednostavnije...
Nisi odmogla, dapace, drugo misljenje, savjet ili bilo sta ja volim poslusat i znam da je sve na meni i da sam ja i on ti koji donose odluke...

Mozda netko drugi bude imao vremena pogledati novu kartu pa se iskazu neke promjene, pomaci, bilo negativni ili pozitivni ali su pomaci...to bi mi puno znacilo..

Hvala svima
aquamortis is offline  
Old 25.01.2011., 22:11   #46
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Jeste za Vodoliju se uzima vladar Sa a za Skorpiju Ma i za Ribe Ju.
Ako je pitanje vezano za ljubav i fizičku privlačnost uzimaju se kao ko vladari venera za nju i sunce za njega ako ove planete vec nisu zauzete.
Da li su mu privlacna ili nisi o tome govore recepcije planeta, ne treba ti aspekt, a objasnjenje o recepcijama ces naci na internetu.
hvala na ovom pojašnjenju!
ali kopam po netu..i kužim da bi trebala imati neku tablicu - po kojoj bi gledala recepcije???
pogledala sam dosta površno po netu..pa..ne znam da li sam dobro shvatila?
lilith_zg is offline  
Old 25.01.2011., 22:14   #47
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
Općenito gledano, kad se neki od vladara ili suvladara nađe u 5. kući, onda nam to govori da je dosta naglašen seksualni aspekt te veze što samo po sebi naravno ne govori o kvaliteti te veze.
Hvala Enlil

da,to sam nekako i mislila!
ali s obzriom da je u ovom slučaju VENERA ( koja je moj suvladar) u 5.-oj kući...to bi značilo sexulani aspekt s moje strane ili?

SATURN ( koji je njegov vladar, A SUNCE ne može biti suvladar jer je već moj vladar ) je u 4.-oj - što bi značilo veća usmjerenost na obitelj - ne nužno sa mnom,nego opčenito? ili?
lilith_zg is offline  
Old 25.01.2011., 22:22   #48
Quote:
lilith_zg kaže: Pogledaj post
Hvala Enlil

da,to sam nekako i mislila!
ali s obzriom da je u ovom slučaju VENERA ( koja je moj suvladar) u 5.-oj kući...to bi značilo sexulani aspekt s moje strane ili?
Općenito gledano posebno jer se radi o Veneri koja se po trad. astrologiji 'raduje' u 5. kući.

Quote:
SATURN ( koji je njegov vladar, A SUNCE ne može biti suvladar jer je već moj vladar ) je u 4.-oj - što bi značilo veća usmjerenost na obitelj - ne nužno sa mnom,nego opčenito? ili?
Da, usmjerenost na obitelj i to općenito gledano, ne nužno i s tobom.Mada se tu treba vidjeti da li je taj Saturn u horarnoj 4. kući ili u njegovoj 4. kući. Jer ako je u horarnoj 4. kući, onda je to njegova 10. kuća, a to onda govori o njegovoj usmjerenosti na posao, općenito na društveni uspjeh i ugled
Enlil is offline  
Old 25.01.2011., 22:33   #49
jesam li trudna?

zg, 22:33

hvala
margareta is offline  
Old 25.01.2011., 22:44   #50
Angry

Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
Općenito gledano posebno jer se radi o Veneri koja se po trad. astrologiji 'raduje' u 5. kući.



Da, usmjerenost na obitelj i to općenito gledano, ne nužno i s tobom.Mada se tu treba vidjeti da li je taj Saturn u horarnoj 4. kući ili u njegovoj 4. kući. Jer ako je u horarnoj 4. kući, onda je to njegova 10. kuća, a to onda govori o njegovoj usmjerenosti na posao, općenito na društveni uspjeh i ugled
Hvala i na ovome )

sorry,ako dosađujem s pitanjima,ali googlam i pokušavam skužiti horarnu,pa eto lakše mi kroz konkretan primjer.

negdje sam sada na netu pročitala da se gleda u kojem se znaku nalaze vladari i suvladari,pa onda koje oni planete "vole".

pa po nekoj logici bi značilo da saturn(njegov vladar) koji je u 4. oj kući ( njegovoj 10.-oj) u VAGI..čiji je pak vladar planet VENERA - voli VENERU ( ili da ne koristim tako jaku riječ - venera mu se sviđa, odnosno sexulano ga privlači), koja je pak moj suvladar.U prijevodu bi bilo ja ga sexulano privlačim.

Moj vladar SUNCE je na 0.15 stupnju vodenjaka u 6.-oj kući, čiji je pak vladar SATURN, što bi značilo da mi se on sviđa i da je u mojoj svakodnevnici ???? ( 6.kuća)

S obzirom da je ljubavno pitanje..uzima se i vladar 5.kuće??? koja je u škorpionu..a vladar je mars..koji je u 6.-oj kući i u konjunkciji sa suncem..što bi pak značilo što???

*s obzirom da je vrh 5. u škorpionu - vjerojatno bi se i to moglo tumačiti kao jaki sexulani naboj odnosa???

jaooooo,nadam se da čete uspjeti pohvatati ovaj tok mog razišljanja
lilith_zg is offline  
Old 26.01.2011., 00:25   #51
Quote:
lilith_zg kaže: Pogledaj post
Hvala i na ovome )

sorry,ako dosađujem s pitanjima,ali googlam i pokušavam skužiti horarnu,pa eto lakše mi kroz konkretan primjer.
negdje sam sada na netu pročitala da se gleda u kojem se znaku nalaze vladari i suvladari,pa onda koje oni planete "vole"........


E sad, slikat ga, ali ti od mene tražiš da ja tebi protumačim kartu, a to ne bu išlo.(da se ne ponavljam zašto).

Zato ću samo ponoviti teorijski dio horarne, a koji se odnosi na ljubavne teme. Dakle, uvijek su nam najvažniji glavni vladari (u ovom slučaju vladari 1. i 7. kuće i uz to još Mjesec kao pokazatelj emocija pitača, ali kao i općeniti pokazatelj razvoja situacije između dvoje ljudi).

Prvo uvijek moramo procijeniti kakva je snaga svakog od tih glavnih vladara (da li i koliko imaju vlastitog dostojanstva-tu pogledatiPtolomejevu tabelu
osnovnog dostojanstva planeta
i što znači kad se planeta nađe u nekom svom dostojanstvu,nastavak istog teksta,
da li i koliko ti vladari imaju slučajnog dostojanstva ).

Općenito gledano kad planeta nema neko značajno osobno dostojanstvo (vladarstvo, egzaltaciju ili 2 manja dostojanstva) i kad se nalazi u nekoj od kadentnih ili u nekoj od nesretnih kuća(kadentne 3.6.9. i 12. kuća,nesretne 6,8. i 12. kuća)onda kažemo da je ta planeta oslabljena u svom djelovanju-nema snage djelovati, ma koliku želju imala da nešto uradi.

Ova želja da se nešto uradi je predstavljena recepcijama između vladara (to je ovo kad se gleda da li se tvoj vladar nalazi u nekom dostojanstvu partnerovog vladara i obratno,ono kad kažemo koliko neka planeta 'voli' drugu planetu).

Treće što se gleda je da li i kakve aspekte rade vaši vladari jer nam to govori da li uopće imamo priliku da djelujemo u dotičnom slučaju (vi možete imati snagu da djelujete-snažno osnovno dostojanstvo tvog i partnerovog vladara) možete imati i želju da djelujete (npr. oboje se nalazite u vladarstvu drugog partnera) ali ako nema aspekta ili neke planete koja povezuje vaše vladare ništa od bilo kakvog djelovanja, a koje je povezano sa dotičnim horarnim pitanjem.
Tu uvijek treba imati na umu o kakvom se aspektu radi jer ako se radi o kvadratu, a o opoziciji da i ne govorim,to će uvijek ukazivati na neke probleme vezane uz samo horarno pitanje, a osobito u situaciji kad se radi o planetama koje se ne nalaze u nekoj značajnijoj međusobnoj recepciji.


Ovo 'voljenje' neke planete možemo stupnjevati na sljedeći način:

Kad se naš vladar nađe u znaku kojim vlada partnerov vladar, onda se kaže da mi njega volimo i to onako otvoreno i sa svim njegovim manama i vrlinama.Naravno ako se radi o početku veze gdje se još nije razvila ona prava ljubav, onda se može reći da nam se ta osoba zaista iskreno i snažno sviđa)

Kad se naš vladar nađe u znaku u kojem partnerov vladar ima svoju egzaltaciju, onda se kaže da mi tu osobu gledamo na jedan idealistički, nerealan način, uzdižemo tu osobu na tron i ne možemo je realno procijeniti, niti vidjeti.

Kad se naš vladar nađe u znaku u kojem partnerov vladar ima svoj triplicitet, onda se kaže da mi tu osobu više osjećamo na jednoj prijateljskoj razini, poštujemo je, ali tu nema baš neke pretjerane strasti.

Kad se naš vladar nađe u znaku u kojem partnerov vladar ima svoje dostojanstvo u terminu i licu, onda kažemo da se tu više radi o nekoj ravnodušnosti i nedostatku negativnih osjećaja prema toj osobi, nego što bi mogli reći da imamo neke bitne osjećaje prema toj osobi. I kad su takve osobe u vezi onda se tu najčešće radi o vezi iz navike, ono bolje da sam s tobom osobom dok mi ne naiđe nešto bolje.
Jedino kad se naša planeta nalazi u oba ta dostojanstva, onda možemo reči da gajimo neke osjećaje prema dotičnoj osobi, ali ni to opet nije na onoj najvišoj razini.

Kad se naš vladar nađe u znaku u kojem partnerov vladar ima svoj izgon, onda se kaže da ga mi baš i ne volimo i to najčešće i otvoreno pokazujemo, ima stvari koje nam se kod te osobe,nikako, ali baš nikako ne sviđaju ili sa tom osobom ne možemo naći zajednički jezik

Kad se naš vladar nađe u znaku u kojem partnerov vladar ima svoj pad, onda se kaže da nam se ta osoba baš ono ne sviđa. da baš ne upotrijebim
riječ gadi i mržnja,i kao što egzaltacija govori o pretjerivanju u pozitivnom smislu, tako pad govori o pretjerivanju u negativnom smislu

To sve, naravno, vrijedi i za položaj partnerovi planeta u odnosu na naše vladare


Uz te glave vladare, kao što sam rekla, gledaju se još i Venera i Sunce koje nam više govore o tome kako mi razmišljamo o dotičnim osobama kad uključimo samo hormone, dakle na seksualnoj razini.Pa tako npr. ako se partnerov glavni vladar nađe u znaku u kojem Venera ima svoju egzaltaciju ili
vladarstvo, onda kažemo da mi tog partnera zaista snažno fizički privlačimo.Dakle to je u situaciji kad je ta Venera ženski pomoćni vladar i nije
npr vladar ascedenta-kad se radi o ženi pitačici.Ista situacija je i kad se naš glavni vladar nađe u znaku u kojem Sunce ima svoju egzaltaciju ili svoje vladarstvo, onda kažemo da taj partner nas vrlo snažno fizički privlači.

Što se tiče vladara 5. kuće, on nam zajedno sa svojim položajem u nekoj kući i znaku kao i sa znakom na vrhu 5. kuće govori o tome što mi volimo raditi kad se nađemo sa tim partnerom.

To je što bi ti ja mogla reći, a vezano uz tvoja pitanja
Enlil is offline  
Old 26.01.2011., 08:13   #52
@Enlil , ovaj bi post bilo lijepo imati u linku uvodnog posta da si svatko može probati protumačiti sam (pogotovo da oni koji pitaju svakih par dana vide koliko je tu posla )

A kako stoji stvar s orbisima? Znam da se gledaju samo aplikacioni aspekti, ali nisam baš naišla na pitanje orbisa...
Anida is offline  
Old 26.01.2011., 08:53   #53
@Lilith

Da se još nadodam na svoj gornji post. Vrlo je važno držati se jednostavnosti,a to znači držati se onoga što se pita horarnim pitanjem.Pa tako ako je tvoje horarno pitanje da li me voli ili što osjeća prema meni,činjenica da vas dvoje volite šetnju kraj lijepog plavog Dunava je potpuno nebitna u kontekstu ovog horarnog pitanja (to na temu 5. kuće i njegovog vladara).

Dakle, držati se onoga što se pita horarnim pitanjem.
Enlil is offline  
Old 26.01.2011., 08:54   #54
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
A kako stoji stvar s orbisima? Znam da se gledaju samo aplikacioni aspekti, ali nisam baš naišla na pitanje orbisa...

Što se tiče orbisa o njima sam dosta detaljno pisala na staroj temi, pa si onda pogledaj taj moj post-DOZVOLJENI ORBISI PLANETA (da ne dupliram)
Enlil is offline  
Old 26.01.2011., 11:33   #55
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
E sad, slikat ga, ali ti od mene tražiš da ja tebi protumačim kartu, a to ne bu išlo.(da se ne ponavljam zašto).

Zato ću samo ponoviti teorijski dio horarne, a koji se odnosi na ljubavne teme. Dakle, uvijek su nam najvažniji glavni vladari (u ovom slučaju vladari 1. i 7. kuće i uz to još Mjesec kao pokazatelj emocija pitača, ali kao i općeniti pokazatelj razvoja situacije između dvoje ljudi).
.
.
.
Hvala ti jakooooo puunooooo na ovom opširnom pojašnjenju.
sigurno će mi puno pomoći!!!

Zadnje uređivanje Baphomet : 26.01.2011. at 11:36. Reason: smanjiti quotiranje
lilith_zg is offline  
Old 26.01.2011., 11:49   #56
Quote:
lilith_zg kaže: Pogledaj post

pa po nekoj logici bi značilo da saturn(njegov vladar) koji je u 4. oj kući ( njegovoj 10.-oj) u VAGI..čiji je pak vladar planet VENERA - voli VENERU ( ili da ne koristim tako jaku riječ - venera mu se sviđa, odnosno sexulano ga privlači), koja je pak moj suvladar.U prijevodu bi bilo ja ga sexulano privlačim.

Moj vladar SUNCE je na 0.15 stupnju vodenjaka u 6.-oj kući, čiji je pak vladar SATURN, što bi značilo da mi se on sviđa i da je u mojoj svakodnevnici ???? ( 6.kuća)

S obzirom da je ljubavno pitanje..uzima se i vladar 5.kuće??? koja je u škorpionu..a vladar je mars..koji je u 6.-oj kući i u konjunkciji sa suncem..što bi pak značilo što???

*s obzirom da je vrh 5. u škorpionu - vjerojatno bi se i to moglo tumačiti kao jaki sexulani naboj odnosa???

jaooooo,nadam se da čete uspjeti pohvatati ovaj tok mog razišljanja
Jesi ga zakomplicirala

Ako je ljubavno pitanje, pitanja "jel' mu se sviđam", "hoćemo biti skupa" itd., onda prvo gledaš vladare 1. i 7. kuće i jesu li u kakvom aspektu.
Ako nisu, piši kući propalo (a onda ako te baš volja, gledaš zašto ne i tko se tu kome ne sviđa, koja planeta koju ne voli itd.).
Izgleda jednostavno
Anida is offline  
Old 26.01.2011., 12:58   #57
Pozdrav,

da li ćemo ja i moj sadašnji dečko imati stabilnu vezu i zajedničku budućnost?

Zagreb, 12:58
Pravnica Zg is offline  
Old 26.01.2011., 13:54   #58
fensi88 bila bih ti zahvalna kad bi mi odgovorila na pitanje,zasto moj ljubavni zivot uvijek ide u krivom smjeru,dal cu uskoro upoznat nekog s kim cu bit sretna i ostvarit neku kavlitetnu vezu??:-))hvala
Zagreb,26.01.2011,13:53
slatkica24 is offline  
Old 26.01.2011., 14:43   #59
Quote:
fensi88 kaže:
Ne pamti se kada je nekog igrača iz Srbije tražilo toliko klubova uoči zimskog prelaznog roka, kao što je to sada slučaj sa Kleom. Uradila sam kartu za pitanje "Da li ce Kleo otici iz Partizana? (u zimskom prelaznom roku)" i vidite taj mesec u 12 kuci? Zaista mi je zao da se tako nesto desi.
Da pogledamo kartu: 18 dec 2010 3:42pm Beograd ASC=23Ge57
Me, vladar Klea u 7 kuci ali rx, znaci premislja se, nije jos odlucio, voleo bi da ostane sve po starom. On i sam govori, da bi voleo da ostane, ali ako bude dobra ponuda i za klub i za njega uradice onako kako klubu najvise odgovara.
Njegov sadasnji posao je predstavljen vladarom 10 kuce, Sa u Li, sto se boja tice, to je crno/bela varijanta, znaci Partizan. I dok je Me u znaku Sa, Kleo voli Partizan, Sa nije ni u jednom Me dostojanstvu, znaci Partizanu bas i nije mnogo stalo do njega, sto ce reci ako dodje ponuda koja njima odgovara, odmah ce ga pustiti.
Sledeci klub u koji bi Kleo presao je predstavljen vladarom drugog znaka u 10 kuci Ju u Pi. Znaci to moze da bude neki klub sa crveno/belom bojom ili plavo/belom bojom ili pak zelena boja. Na moju zalost, Mesec ima aspekt sa Ju znaci Kleo ce preci u drugi klub. Mesec ima aspekt sa Ju za oko 2 stepena, sto ce reci za 2 meseca.
Sta vi mislite o ovoj karti?
Iz danasnjeg BLIC-a:
""Partizan će po svoj prilici već ove zime ostati bez Klea, koji je na korak od prelaska u kineski Guangzhou Evergrande F.C.. Ovaj klub iz najmnogoljudnije države sveta ponudio je crno-belima 3,7 miliona evra, a kako je Partizan tražio "samo" 300.000 evra više veruje se da su uprave vrlo blizu konačnog dogovora. Brazilac bi imao godišnju platu od milion evra. "

Inace njihove boje kad igraju kao domacini su plavo/bela!
fensi88 is offline  
Old 26.01.2011., 16:10   #60
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Jesi ga zakomplicirala

Ako je ljubavno pitanje, pitanja "jel' mu se sviđam", "hoćemo biti skupa" itd., onda prvo gledaš vladare 1. i 7. kuće i jesu li u kakvom aspektu.
Ako nisu, piši kući propalo (a onda ako te baš volja, gledaš zašto ne i tko se tu kome ne sviđa, koja planeta koju ne voli itd.).
Izgleda jednostavno
hahahhaha,možda i jesam malo )

ali,osim toga,kao što je Enlil navela..gleda si i venera...i 5.kuća..pogotovo ako je pitanje vezano za sexulanu privlačnost!
što me sada konkretno i zanimalno )

ne moramo se sviđati jedno drugome u smislu da bi bili baš u vezi,ali se svejedno možemo sexulano privlačiti
lilith_zg is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.