Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2011., 21:31   #61
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Jesi ga zakomplicirala

Ako je ljubavno pitanje, pitanja "jel' mu se sviđam", "
....onda prvo gledaš vladare 1. i 7. kuće i jesu li u kakvom aspektu.
Za pitanja da li mu se sviđam, da li me voli i općenito pitanja na tu temu tko koga i koliko voli uvijek se gledaju recepcije među vladarima(to je ono u kakvom osnovnom dostojanstvu ili debilitetu partnerovog vladara se nalazi naš vladar i obratno).
Za takva pitanja se ne gledaju aspekti.
Enlil is offline  
Old 26.01.2011., 21:34   #62
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Iz danasnjeg BLIC-a:
""Partizan će po svoj prilici već ove zime ostati bez Klea, koji je na korak od prelaska u kineski Guangzhou Evergrande F.C.. ..... "

Inace njihove boje kad igraju kao domacini su plavo/bela!

Izgleda da bude na kraju ipak bilo po horarnoj karti! Ako slučajno opet dođe do kakvog obrata i on ostane do ljeta u Partizanu,molim te da napišeš.
Enlil is offline  
Old 27.01.2011., 00:00   #63
da li još zeli biti sa mnom i da li me voli?
Zagreb
00:00...

Hvala vam
palabra is offline  
Old 27.01.2011., 00:31   #64
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Jesi ga zakomplicirala

Ako je ljubavno pitanje, pitanja "jel' mu se sviđam", "hoćemo biti skupa" itd., onda prvo gledaš vladare 1. i 7. kuće i jesu li u kakvom aspektu.
Ako nisu, piši kući propalo (a onda ako te baš volja, gledaš zašto ne i tko se tu kome ne sviđa, koja planeta koju ne voli itd.).
Izgleda jednostavno
vladare kuća mars i veneru ili vladare znaka koji su na vrhu 1 i 7?
Splenda is offline  
Old 27.01.2011., 07:28   #65
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
vladare kuća mars i veneru ili vladare znaka koji su na vrhu 1 i 7?
Vladari znaka u kojima počinju 1. i 7. kuća, s ispravkom koju je navela Enlil na vrhu stranice.
Anida is offline  
Old 27.01.2011., 09:23   #66
Da li ce Kleo otici u Kinu? 27 jan 2011 8:13am Beograd asc=2Pi08

Posto sam Kleo fan on je predstvaljen vladarom 1 kuce Ju i Mesecom, a mesto u koje bi se preselio je predstavljeno vladarom 7 kuce, Me.
Vidimo da je Ju nedavno usao u novi znak, sto nagovestva novi pocetak. Obzirom da je Ju u kardinalnom znaku, to obecava novi pocetak ali ne i stabilnost.
Mesec je u 8 kuci sto govori da Kleo zeli tamo d apredje iskljucivo zb0g novca, jer 8 kuca predstvalja novac drugih ljudi. To se vidi i iz recepcija, jer je Mesec u vladrstvu i triplicitetu Ma koji je vladar 2 kuce, kuce novca. Mesec je na spaljenom putu i to obicno znaci da dogadjaji imaju neobicne obrte i sa ovim polozajem Meseca najteze je imati ispravnu prognozu.
Mesto u koje bi Kleo trebao da ode, Guangzhou, China, je predstavljeno Me u 11 kuci. Kad je strana sveta u pitanju 11 kuca oznacava jugoistok i ako pogledate mapu sveta, videcete da je ovaj grad zaista na jugoistoku od Beograda. Vidimo da Mesec ide ka sekstilu sa Me i to bi bio DA odgovor na moje pitanje. Sekstil ce biti tacan za 1:51stepena, i posto su uglovi u promenljivim znacima a vladarri jedan u fiksnom jedan u kardinalnom znaku uzela bih nedelju kao vremensku jedinicu pa bi Kleo otisao/potpisao prelazak najranije za 13 dana.
Ono sto je najgore je da je Me u izgonu Meseca i padu Ju, pa se Kleo tamo uopste nece osecati prijatno. Bas mi je zao.
fensi88 is offline  
Old 27.01.2011., 09:31   #67
da li me voli? da li išta osjeća prema meni?
zagreb, 26.1. u 22.45

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=

nadam se da će mi netko odgovoriti...

hvala!
zara51 is offline  
Old 27.01.2011., 14:14   #68
Da li cu ove godine otputovati u Sydney?
Zagreb 14.14h
palabra is offline  
Old 27.01.2011., 16:07   #69
Hoći li postati otac u ovoj godini?
27.01.2011. 16:08 Rijeka
Afro Man is offline  
Old 27.01.2011., 18:02   #70
Quote:
zara51 kaže: Pogledaj post
da li me voli? da li išta osjeća prema meni?
zagreb, 26.1. u 22.45

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=

nadam se da će mi netko odgovoriti...

hvala!
Njegovi vladari Mars i Sunce se nalaze u Vodoliji. Oba vladara su samo u licu Venere, tvog vladara. Tu se više radi o nekoj ravnodušnosti i nedostatku negativnih osjecaja prema tebi, nego što bi se moglo reci da ima neke bitne osjecaje prema tebi. U ovakvom slucaju najcešce se radi o vezi iz navike, ono, "bolje da sam s tobom dok mi ne naide nešto bolje".
fensi88 is offline  
Old 27.01.2011., 18:10   #71
Quote:
Afro Man kaže: Pogledaj post
Hoći li postati otac u ovoj godini?
27.01.2011. 16:08 Rijeka
ASC 28Can08
Ne verujem.
Ti si Mesec, dete je Ma. Ma i Mesec imaju separacioni aspekt, to je Ne odgovor. Ali ako pogledamo antiscije imamo antisciju Marsa na 20sco 50 a Mesec je na 21Sco 09, to jeste jako blizu, ali Mesec je ipak u separacionom aspektu pa ne verujem da ce doci do toga.
Javi nam rezultat, bas me interesuje d ali ce antiscija "delovati", zapisi redni broj ove poruke da bi lakse nasao post na kraju godine.
fensi88 is offline  
Old 27.01.2011., 19:49   #72
hoću li uskoro uć u ozbiljnu vezu koja bi rezultirala zajedničkim životom?
19:49 Zagreb
Milton1259 is offline  
Old 27.01.2011., 23:59   #73
Hocu li uci skorije u ozbiljnu vezu, brak...
12.maj.1974 06:30 Kraljevo/Srbija
rekvijum is offline  
Old 28.01.2011., 08:37   #74
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Njegovi vladari Mars i Sunce se nalaze u Vodoliji. Oba vladara su samo u licu Venere, tvog vladara. Tu se više radi o nekoj ravnodušnosti i nedostatku negativnih osjecaja prema tebi, nego što bi se moglo reci da ima neke bitne osjecaje prema tebi. U ovakvom slucaju najcešce se radi o vezi iz navike, ono, "bolje da sam s tobom dok mi ne naide nešto bolje".

puno hvala, draga Fensi!!
zara51 is offline  
Old 28.01.2011., 08:37   #75
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Da li ce Kleo otici u Kinu? 27 jan 2011 8:13am Beograd asc=2Pi08

Posto sam Kleo fan on je predstvaljen vladarom 1 kuce Ju i Mesecom, a mesto u koje bi se preselio je predstavljeno vladarom 7 kuce, Me.
Vidimo da je Ju nedavno usao u novi znak, sto nagovestva novi pocetak. Obzirom da je Ju u kardinalnom znaku, to obecava novi pocetak ali ne i stabilnost.
Mesec je u 8 kuci sto govori da Kleo zeli tamo d apredje iskljucivo zb0g novca, jer 8 kuca predstvalja novac drugih ljudi. To se vidi i iz recepcija, jer je Mesec u vladrstvu i triplicitetu Ma koji je vladar 2 kuce, kuce novca. Mesec je na spaljenom putu i to obicno znaci da dogadjaji imaju neobicne obrte i sa ovim polozajem Meseca najteze je imati ispravnu prognozu.
Mesto u koje bi Kleo trebao da ode, Guangzhou, China, je predstavljeno Me u 11 kuci. Kad je strana sveta u pitanju 11 kuca oznacava jugoistok i ako pogledate mapu sveta, videcete da je ovaj grad zaista na jugoistoku od Beograda. Vidimo da Mesec ide ka sekstilu sa Me i to bi bio DA odgovor na moje pitanje. Sekstil ce biti tacan za 1:51stepena, i posto su uglovi u promenljivim znacima a vladarri jedan u fiksnom jedan u kardinalnom znaku uzela bih nedelju kao vremensku jedinicu pa bi Kleo otisao/potpisao prelazak najranije za 13 dana.
Ono sto je najgore je da je Me u izgonu Meseca i padu Ju, pa se Kleo tamo uopste nece osecati prijatno. Bas mi je zao.

Na tvoju detaljnu analizu malo toga se može dodati...

karta da bude lakše pratiti onome tko je zainteresiran

Jupiter,njegov vladar, je i na kardinalnom kritičnom stupnju, a to nam već govori da se on nalazi u situaciju da mora odlučiti i napraviti izbor,odnosno u situaciji koja zahtijeva razrješenje, a to će kao što si ti rekla vjerojatno označavati novi početak.Kako se taj njegov vladar Jupiter nalazi samo u svom terminu, onda se može reći da baš i nije u poziciji da donese najispravniju odluku.O tome nam dodatno govori i Mjesec u svom padu,dakle koju god on odluku donio ta ga odluka neće usrećiti, točnije osjećat će se loše zbog
toga.

Što se tiče same vremenske jedinice u kojoj bi se mogao desiti taj prelazak,čini mi se da se svi transferi trebaju završiti do 31.1. u 24:00, tako da bi ovo moglo značiti otprilike 2 dana što se tiče potpisa,a možda će mu za sam fizički odlazak tamo trebati nešto manje od 2 tjedna, kao što si rekla

Uglavnom, trebali bi uskoro točno znati kako stvari stoje, osim ako ovaj Mjesec na spaljenom
putu ne zaigra opet neki svoj posebni ples
Enlil is offline  
Old 28.01.2011., 11:34   #76
Je li ispravna odluka upisati iduće godine studij francuskog? Jako me muči pitanje, pa hvala na odgovru unaprijed. Zagreb, 28.1.2011. 11,34
Baby Collette is offline  
Old 28.01.2011., 13:16   #77
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC 28Can08
Ne verujem.
Ti si Mesec, dete je Ma. Ma i Mesec imaju separacioni aspekt, to je Ne odgovor. Ali ako pogledamo antiscije imamo antisciju Marsa na 20sco 50 a Mesec je na 21Sco 09, to jeste jako blizu, ali Mesec je ipak u separacionom aspektu pa ne verujem da ce doci do toga.
Javi nam rezultat, bas me interesuje d ali ce antiscija "delovati", zapisi redni broj ove poruke da bi lakse nasao post na kraju godine.
Ok,hvala na odgovoru.
Rado ću se javiti sa novostima.
Pozdrav
Afro Man is offline  
Old 28.01.2011., 13:52   #78
molim vas za pomoć!!!!! moj dragi je odjednom bez najave prekinuo svaki kontakt samnom
što se dogodilo? zgb,13.53
bomboloni is offline  
Old 28.01.2011., 15:10   #79
Pitanjce, da li ću ući u vezu do 5 mj. ove godine?? Šibenik, 28.1.2011, 15.10
Hvala
sann11 is offline  
Old 28.01.2011., 20:24   #80
Da li dotična osoba osjeća prema meni više od prijateljstva

Zagreb, 20:24
crnka81 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.