Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2009., 23:33   #41
U vezi si sa djetetom.
Ako on, u godinu dana veze, nije izbio tvoju proslost iz svoje glave nikad ni nece.

Jooooj kako mi takvi 'muskarci' idu na zivce.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Old 20.12.2009., 00:09   #42
ne, nemoj zataskavati proslost ni iduci put, barem ces od starta znati kad je netko budala.....
ostavi ga, nek si nadje drugu zrtvu na kojoj ce se izivljavati
little_devil is offline  
Old 20.12.2009., 00:14   #43
Quote:
Joško kaže: Pogledaj post
stvarno lagano dobijam dojam da je ovaj forum leglo srednjoskolaca(kazem srednjoskolaca jer iskreno ne vjerujem da dvoje odrasli ili bar zrelih ljudi mogu biti u takvim djecijim problemima). pa jebo te led svaki dan 66novih tema o nezadovoljstvima u vezama.. mislim cemu? ne pase ti netko produzi i trazi drugoga, nije bas da ste 20godina u braku pa vas veze neki k tipa djece, kredita na 60 godina i slicno
bravo
banje is offline  
Old 20.12.2009., 02:58   #44
ključna rečenica za ubuduće: "zlato,ti si drugi"
A što se tiče vrijeđanja, sljedeći put mu bez riječi zvekni šamarčinu, pa tko preživi pričat će.. a možda te i stvarno voli..
__________________
My greatest weakness? Occasionally, I give a damn.
never_angel is offline  
Old 20.12.2009., 03:15   #45
Quote:
Smetlarka kaže: Pogledaj post
Pa kako netko moze imati toliko dva razlicita lica?!?! Ja to jebeno ne razumijem. Obozavam ga, ali majke mi ja cu njega jedan dan ubiti. Sto posto.
Pa ako ta veza potraje, nakon dosta vremena ćeš se naviknuti na vaš tip svađe i da ta svađa ne znači ništa značajno, obzirom da se smirite nakon 10 minuta, nego ispucavanje viška energije. Naravno izbaci ti njega koji put iz auta/stana na isti način tek toliko da vidi.

Mislim, ukoliko on zapravo nema loše mišljenje o tebi pa to izađe s vremena na vrijeme na površinu, ali valjda bi te onda već ostavio.

Zadnje uređivanje Sluga Bozji pravi : 20.12.2009. at 03:23.
Sluga Bozji pravi is offline  
Old 20.12.2009., 11:56   #46
Quote:
Smetlarka kaže: Pogledaj post
Dakle, u vezi sam godinu i pol, i sve je kaktiga bajno i krasno. Oboje imamo proslost, moja je recimo tako malo burnija i naravno da mi ju uvijek servira na stol kada se svadjamo, a ja sam mu glupaca rekla sve o tim nekim dogadjajima koji njega "pogađaju" tako da sada on to uzima kao primjer mene kurve, mene drolje, mene takve i takve, ja cu njega sjebati itd. price.

Glavno da je on anđeo, anđeo za kojeg ja moram biti uvjerena da je tamo di kaze da je, da ne radi pizdarije, da se nemora apsolutno nikada opravdavati, da je on uvijek u pravu itd.

Kako jebeno izaci na kraj s nekime tko ti svako malo objasni da si glupa i kada popizdi redovito te stera iz auta/stana rijecima gubi se?!?! Kako objasniti njegovo histericno ponasanje, koje istinabog se pojavi s vremena na vrijeme i koje bi kaktiga trebalo biti tolerirano, a ja kada popizdim ja nisam normalna, ja sam luda, ja sam ovakva i onakva, ja zabrijavam itd. Pa koja picka materina?!?!

Pa kako netko moze imati toliko dva razlicita lica?!?! Ja to jebeno ne razumijem. Obozavam ga, ali majke mi ja cu njega jedan dan ubiti. Sto posto.
pristaje ti nick kolika je to ljubav ili zaludjenost da trpis nesto tako ako je ostao s tobom u vezi nakon sto si mu ispricala sve o tvojoj proslosti, onda neka se nosi s tim, hajde svadja ok, ali da te tjera iz auta/stana, ne znam kako ti to mozes podnijeti, kako se ne osjecas ko govno
bira_bih is offline  
Old 20.12.2009., 12:00   #47
Quote:
ellish kaže: Pogledaj post
al pitanje je sta ona radi pa joj decko ne vjeruje?
npr kad izlazi sa drustvom ako izadje polugola,napije se ko stoka,vrati se kuci tek sutradan oko podne,prica i izlazi sa osobama kojima se svidja i koje joj se nabacuju itd itd

zar onda ima razlog da joj vjeruje?
Ima! Može se ona tako ponašati i dalje biti vjerna, moderna su vremena
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Old 20.12.2009., 12:08   #48
Quote:
Smetlarka kaže: Pogledaj post
Ne zelim ga ostaviti jer ga jebeno volim, ali me izludjuje toliko da ga nezelim gledati pored sebe, a u isto vrijeme on popizdi i ohladi se za 10 min i onda bi trebali nastaviti razgovor kao da nis nije bilo. Kao da me nije sterao 213 puta u picku materinu. Samo zelim kmečati tu na forumu i neke cheer up postove citati. Tako da potrudite se. Ovo do sada nije bas ohrabrujuce
koje cheer up postove
ja sam za takvog bila udata vise od desetljeca
vjeruj mi, takvo ponasanje dosadit ce ti jako, jako brzo
i nema te ljubavi, ni potrebe, ni navike koja ce te natjerat da ostanes
onaj tko te voli, ne vrijedja te, ne omalovazava i ne ponizava
shvatit ces kad malo poodrastes ukoliko te prije toga ta budala ne uvjeri kako si manje vazna i manje vrijedna, a ako to uspije onda ces se ukljucit u velicanstveni klub shupendara
uglavnom, ne bi bilo lose da malo ukljucis racio u citavu tu pricu
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 20.12.2009., 12:11   #49
Quote:
Smetlarka kaže: Pogledaj post
Kako jebeno izaci na kraj s nekime tko ti svako malo objasni da si glupa i kada popizdi redovito te stera iz auta/stana rijecima gubi se?!?! Kako objasniti njegovo histericno ponasanje, koje istinabog se pojavi s vremena na vrijeme i koje bi kaktiga trebalo biti tolerirano, a ja kada popizdim ja nisam normalna, ja sam luda, ja sam ovakva i onakva, ja zabrijavam itd. Pa koja picka materina?!?!

Pa kako netko moze imati toliko dva razlicita lica?!?! Ja to jebeno ne razumijem. Obozavam ga, ali majke mi ja cu njega jedan dan ubiti. Sto posto.
...nadji kompaktibilniju licnost...., bez zajebancije...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 20.12.2009., 12:15   #50
Quote:
Smetlarka kaže: Pogledaj post
Kako jebeno izaci na kraj s nekime tko ti svako malo objasni da si glupa i kada popizdi redovito te stera iz auta/stana rijecima gubi se?!?!


Bože....

Meni to može napraviti samo jednom.

S time se ne izlazi na kraj. To se reže u korijenu.
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Old 20.12.2009., 12:23   #51
Quote:
Herbion kaže: Pogledaj post

S time se ne izlazi na kraj. To se reže u korijenu.
slažem se. dečko očito ima problema sam sa sobom i svojim kompleksima koji rađaju potrebu da ima nekoga "ispod" sebe. žalosno je što sebe može uvjeriti da valja samo ako nekog drugog proglasi glupim...

vjerujem da ga voliš i da si se navikla pomalo na njegovu blizinu, ali takve osobe se ne mijenjaju. s vremenom može postati samo gore. a onda kad i sama počneš vjerovati da si glupa i manje vrijedna, naći ćeš se mraku gušćem nego da stisneš zube i odje* budalu.
Žulaj is offline  
Old 20.12.2009., 15:45   #52
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
nema te ljubavi, ni potrebe, ni navike koja ce te natjerat da ostanes
onaj tko te voli, ne vrijedja te, ne omalovazava i ne ponizava
shvatit ces kad malo poodrastes ukoliko te prije toga ta budala ne uvjeri kako si manje vazna i manje vrijedna, a ako to uspije onda ces se ukljucit u velicanstveni klub shupendara
uglavnom, ne bi bilo lose da malo ukljucis racio u citavu tu pricu
što više reći,potpis
converse is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger