Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2009., 14:25   #61
Evo još jedne pametnjakovićke!
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 06:07   #62
Quote:
Toni I. kaže: Pogledaj post
Ne sviđa ti se naš mentalitet i to je to.. jbg
Pizdarije. Nema to veze sa mentalitetom.
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 12:00   #63
naravno da nema. kao što su generaliziranje inaće bedasta.
mislim da ima najviše veze s onim šta slušatelj očekuje od radija i što ga u stvari zanima.
žalosno je da je većina, ne samo splitske, već ukupne hrvatske populacije, bezlićna siva masa koju u stvari ništa ne zanima.
okej..možda ih zanima oće li imat sutra 20 kuna za duvan i kavu.
a možda ni to. jer smatraju da će im dat mater.
i kako od te tupe mase, koja daje glas drugim tupinama, koji provode večeri i noći u narodnjačkim klubovima dok ne podnu pod šank i smatraju večer neuspješnom ako se ne pošibaju sa ekipom s druge strane šanka, i kojima radio služi samo da bi nešto sviralo, uopće debatirat o kvaliteti radija..pogotovo onog čiji je najbitniji kriterij glazba.
možda serem, al nekako imam špurijus da ljudi koji slušaju te općenarodne i bezlićne stanice tipa radio dalmacija, kaštela, itd..sigurne nemaju nekog posebnog interesa za glazbu i vjerovatno su jedini CD-i koje posjeduju oni koje su slučajno dobili u novinama.

čoeka ima da uvati totalna depresija ka se svako malo sjeti di živi..
__________________
the sun machine is going down and we gona have a party
elsegundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 12:03   #64
Quote:
Toni I. kaže: Pogledaj post
Evo još jedne pametnjakovićke!


jesi ti oni toni iz dicma šta se nekidan posra nasrid rive i onda trća ukrug oko svog govna uzvikujući zaneseno..bravo toniiii..bravo toniiiiiiiii???

nekako mi se pari da si taj đir.
__________________
the sun machine is going down and we gona have a party
elsegundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 13:08   #65
...bolesti, ajme majko
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 19:48   #66
ukratko
R.Dalmacija je samo za one koje muzika ne interesira previše i koji samo žele da im u pozadini nešto svira, nažalost i velika većina naših postaja je slična, ali Dalmacija je posebno loša jer se u redovitim rotacijama (čitaj svakih sat vremena) puštaju zabavnjaci (ne pjevači nego zabavnjaci) tipa severine, jole, zečića, rozge, magazina i ostale huljićeve ergele (btw. nemam ništa protiv čovika, pametan lik, zna šta narod voli i to im iznova i iznova i iznova pakira i prepakira)
radiobirdman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 22:57   #67
Ljubomora je gadna stvar.
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 20:01   #68
Quote:
elsegundo kaže: Pogledaj post
... i kojima radio služi samo da bi nešto sviralo, uopće debatirat o kvaliteti radija..pogotovo onog čiji je najbitniji kriterij glazba.
možda serem, al nekako imam špurijus da ljudi koji slušaju te općenarodne i bezlićne stanice tipa radio dalmacija, kaštela, itd..sigurne nemaju nekog posebnog interesa za glazbu i vjerovatno su jedini CD-i koje posjeduju oni koje su slučajno dobili u novinama.
evo ruke, skroz si u pravu i dok je god to tako, teško da će se na ovim prostorima dogodit koja zaista kvalitetna i originalna postaja koja će pomest bezličnjake kao Dalmaciju i ostale, a istodobno biti na visini
Ma ovdje je more ljudi koji čisto radio slušaju onako blijedo u pozadini samo da nešto svirucka, tu i tamo pojačaju kad se dogodi koje sranje u nas ili svijetu pa čuju vijesti ili kako će vrime bit sutra, a koliko je tek onih koji čisto iz navike slušaju. Al opet u slučaju npr. Dalmacije, dosta ljudi iz gradova (npr. Kaštela, Trogir, Sinj, Makarska itd itd) će slušat neke svoje radio postaje (npr. u ovom slučaju ove gradske) i onako će usput s vremenaq na vrijeme u određeno doba dana okrenit na Dalmaciju kao B opciju (ili pak A).
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 20:39   #69
Quote:
Silverr kaže: Pogledaj post
evo ruke, skroz si u pravu i dok je god to tako, teško da će se na ovim prostorima dogodit koja zaista kvalitetna i originalna postaja koja će pomest bezličnjake kao Dalmaciju i ostale, a istodobno biti na visini
Ma ovdje je more ljudi koji čisto radio slušaju onako blijedo u pozadini samo da nešto svirucka, tu i tamo pojačaju kad se dogodi koje sranje u nas ili svijetu pa čuju vijesti ili kako će vrime bit sutra, a koliko je tek onih koji čisto iz navike slušaju. Al opet u slučaju npr. Dalmacije, dosta ljudi iz gradova (npr. Kaštela, Trogir, Sinj, Makarska itd itd) će slušat neke svoje radio postaje (npr. u ovom slučaju ove gradske) i onako će usput s vremenaq na vrijeme u određeno doba dana okrenit na Dalmaciju kao B opciju (ili pak A).
Stvar je još gora kada znamo da te lokalne postaje nisu ništa bolje od Dalmacije, dapače. Ali opet iz osobnog iskustva znam da, kada netko pokrene radiopostaju u lokalnoj sredini, koja ne emitira Zečića, Bulića, Severinu i ostale svi "bacaju drvlje i kamenje" na Dalmaciju i slične postaje zbog loše glazbe koju emitiraju.
mijo_im is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 21:24   #70
Nisam više u Splitu, ali dok sam studirala doli, KL je bija apsolutni broj jedan.
Šteta šta se ne čuju u Zadru
__________________
A te che sei, semplicemente sei...
Kumpirić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 22:04   #71
evo ja sad upalio radio i kl eurodom..... uzas neki likovi misle da su smjesni
Doze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 09:13   #72
Quote:
Kumpirić kaže: Pogledaj post
Nisam više u Splitu, ali dok sam studirala doli, KL je bija apsolutni broj jedan.
Šteta šta se ne čuju u Zadru
naravno da se čuje.
live streaming.
i to totalno hi-fi 192 kbps.
__________________
the sun machine is going down and we gona have a party
elsegundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 20:47   #73
Quote:
elsegundo kaže: Pogledaj post


jesi ti oni toni iz dicma šta se nekidan posra nasrid rive i onda trća ukrug oko svog govna uzvikujući zaneseno..bravo toniiii..bravo toniiiiiiiii???

nekako mi se pari da si taj đir.
premoćno!
bobby00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 16:26   #74
Jučer sam malo slušao KL Eurodom i vidim da oni (osim po glazbi) uopće ne odskaču od drugih radiopostaja, dapače, produkcijski su loši, a i (neki) voditelji su im očajni. Ono što sam jučer čuo (nekakve zanimljivosti iz svijeta glazbe) nije vođenje programa nego mumljanje, a da ne spominjem koliko je KL Eurodom tiši u odnosu na Dalmaciju.
mijo_im is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 22:26   #75
Quote:
mijo_im kaže: Pogledaj post
Jučer sam malo slušao KL Eurodom i vidim da oni (osim po glazbi) uopće ne odskaču od drugih radiopostaja, dapače, produkcijski su loši, a i (neki) voditelji su im očajni. Ono što sam jučer čuo (nekakve zanimljivosti iz svijeta glazbe) nije vođenje programa nego mumljanje, a da ne spominjem koliko je KL Eurodom tiši u odnosu na Dalmaciju.
Pogledal na njihov program i pretpostavljam da si slušao glazbene novitade i tu se u potpunosti slažem s tobom. Voditelj očajan produkcija još gora. Ali obrati pažnju na večernji program, naročito utorak i nedjelja. Da su ti ljudi što utorkom i nedjeljom iza 20 sati rade program stalno u eteru, to bi bila stanica broj 1 zasigurno. A nije ni petak večer za baciti Slažem se i vezano za tu tišinu, doista u pravu si.
bobby00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 18:46   #76
Dok sam ljetovao na Braču kad bi upalio radio, slušao sam KL Eurodom. Ali ovog ljeta sam skužio da su ga 'formatirali' pod novim nazivom Jadranski radio i upropastili kao i Otvoreni.

I danas sam se slučajno dao u guglanje i skužio sam da stari dobri KL i dalje emitira na internetu

http://klfm.org/

http://infozona.hr/news/klfm/4893

Ne mogu reći kako mi je ovo uljepšalo dan. Konačno sam našao jednu hrvatsku radio stanicu koju mogu slušati na poslu. Pozdrav ekipi s KLFMa i imate jednog slušatelja u Slavoniji
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.