Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2015., 12:37   #261
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Samo ih površno preskeniram dok klizim očima kroz tekst. Taman da ulovim bit onog što žele reći, al da se ne zamaram detaljima odlomka za koji osjećam da je manipulacija.
Ovo je izvrsno , znači možeš u sebi prepoznati manipulaciju ali ti se manifestira kao osjećaj (opiši malo proces ako ti nije problem ) zanima me
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 19:44   #262
Kasiopejci su bili i ostali samo jedan zbrkani san iz prošlosti . Njihovi postovi su jedna klimava pločica namjere , na putu za propast .Ponavljane kanaliziranih tema jednaka su španjolskim sapunicama . Dok individue uključene u tom snu , nevide dalje od svog ega superiornosti i uzvišenosti . Koji izbija poput korova gotovo u svakoj temi . Stoga Orionskaunija obustavlja surdnju sa tim kanalom i povlači svoje energije . Zun tur tart restz.
sinhronizirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 10:22   #263
Quote:
sinhronizirani kaže: Pogledaj post
Kasiopejci su bili i ostali samo jedan zbrkani san iz prošlosti . Njihovi postovi su jedna klimava pločica namjere , na putu za propast .Ponavljane kanaliziranih tema jednaka su španjolskim sapunicama . Dok individue uključene u tom snu , nevide dalje od svog ega superiornosti i uzvišenosti . Koji izbija poput korova gotovo u svakoj temi . Stoga Orionskaunija obustavlja surdnju sa tim kanalom i povlači svoje energije . Zun tur tart restz.
Očeš reći da oronovci se povuku od kanaliziranja prema njima ili ? RAdi njihovog ega ? ako sam te dobro shvatio .
Ja ih nekad znam pročitati i poslušati (naletio i na Bashara) , ma ja to nevjerujem , bojim se i da oni možda knalizraju nekoga ko se lažno predstavlja . Uopće koncept tog kanaliziranja mi je abstraktan, pogledo sam neki dokumetarac o tome i zaista neznam što da mislim /kažem . Bojim se da skreću od pravog RADA na sebi . Zato mislim da možda netreba ih slušati , ali kažem nisam dovoljno pročitao da bih znao .
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 06:02   #264
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Ovo je izvrsno , znači možeš u sebi prepoznati manipulaciju ali ti se manifestira kao osjećaj (opiši malo proces ako ti nije problem ) zanima me
Sorry za tako spor odgovor, nisam prije primijetio tvoje pitanje.

Poanta je u tome što nema nekog procesa. Ne znam dal um podsvjesno obavi analizu svega ili mi to intuicija kaže uvidom. Možda oboje, kako kada.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 14:43   #265
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Sorry za tako spor odgovor, nisam prije primijetio tvoje pitanje.

Poanta je u tome što nema nekog procesa. Ne znam dal um podsvjesno obavi analizu svega ili mi to intuicija kaže uvidom. Možda oboje, kako kada.
Ma ništa zoks sve 5 .... Ovo je jako dobro što imaš tako razvijen intelekt u skladu sa intuicijom @ onda kažu da su žene intutivnije
Izvrsno.
A sad gle ovo ja ti njih čitam , čitam , čitam i odjednom nešto mi nepaše u tom odgovoru i počinjem se krcati (ali primjećujem da se grca onaj moj stari dobri ego , odnosno jedan od njih jer ih ima dosta (za svakog po nešto ) ) . Pa neznam jeli to zato što mi se neuklapa u moju sustav vjerovanja , koji je stvoren i još se stvara iz dana u dan.
A da ne pričam da su netočni , i onda pod tim svojim netočnim navodima krive kanalizatora /lika kojn ih udomačuje , odnonos pričaju kroz njega , da eto nije adekvatan odnono okaljan je egom do te mjer da iskrivljuje informacije.

Zato mi ta priča malo smrdi . Inače sam gledao kako se kanaliziraju i metode i tehnike koje koriste . Navodno su kasopjci najbolji jer nemaju kanalizatora kao takvog nego koriste wiđi bord .
A opet to mi djeluje malo strašno jer oni su uvjerenji da pričaju sa Uzvišenim entitetima (mi ljudi iz budućnosti ) , a svi znamo da se vrag skriva u ovčijoj koži . Da ne spominjem da se prvi lik koji je kanalizirao uopće (RA) ubio (navodno od paranoje , policija ga je ubila u njegovom domu on ih nije htio pustiti)

Nego sada sam se nasrao . REcite mikako se osjećate nakon čitanja ovakvih tekstova ? Iskreno ...
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 15:38   #266
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
REcite mikako se osjećate nakon čitanja ovakvih tekstova ? Iskreno ...
pa, dosadni su mi dijelovi koji se ticu (alternativne) povijesti,
ali volim dijelove o denzitetima i entitetima, dakle onaj ufoloski dio

sto se tice zdravstvenoprehrambeenih uputa: ketogena dijeta, izbjegavanje secera i mlijecnih proizvoda, te koristenje melatonina nemam zamjerke

jedino se bas ne slazem s njihovom tvrdnjom da ''slusanje glazbe pri usnivanju pretvara mozak u kashu'', to je vjerojatno simbolicki kazano, ali nove studije govore suprotno: http://www.gloria.hr/modastil/zdravl...kvaliteti-sna/
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 15:50   #267
Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post
pa, dosadni su mi dijelovi koji se ticu (alternativne) povijesti,
ali volim dijelove o denzitetima i entitetima, dakle onaj ufoloski dio

sto se tice zdravstvenoprehrambeenih uputa: ketogena dijeta, izbjegavanje secera i mlijecnih proizvoda, te koristenje melatonina nemam zamjerke

jedino se bas ne slazem s njihovom tvrdnjom da ''slusanje glazbe pri usnivanju pretvara mozak u kashu'', to je vjerojatno simbolicki kazano, ali nove studije govore suprotno: http://www.gloria.hr/modastil/zdravl...kvaliteti-sna/
da vidiš od tih nekih tvrdnji mi se malo onako ajmo reći zamjere , a što ako slušam binural beats . Mislim to bi mi fkt rtrebalo pomoć a i ima dokaza da pomaže .

Da upravo si dobro reko ufo šema je intersnatana mada ta njihova vjerovanja o denzitetima potječe od učenja gurijeffa i ouspenskog (zato su mi na početku bili interesnatni)
Neznam jesi li čito transkripte Hiden Hand -a (sad neznam je li to bilo knaliziranje ili priča ) alin je interesnatno druga strana medalje odnons oni su ti kopji nas koče ali naravno s razlogom da bi mi bolje rasli.
Poslje čitanja hiden handa ali i čitanja brdo drugih stvari (negativnih taj dan ) nisam se osjećao jako super , dapače kao da mi je netko u glavi . Ali znam da to nisu nikava bića nego se podsvjest igra samnom.
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 07:22   #268
Jeli ovdje itko ikad cuo za Droite?
Prvi put cujem. za to, nekakvi rank entiteta... koji kaze "dobri vragovi" za sebe... trazim googlam ne uspjevam naci nista... a naziv mi je tako poznat.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 16:00   #269
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Jeli ovdje itko ikad cuo za Droite?
Prvi put cujem. za to, nekakvi rank entiteta... koji kaze "dobri vragovi" za sebe... trazim googlam ne uspjevam naci nista... a naziv mi je tako poznat.
jes li možda mislilio na

"Ljudi su bili uvjetovani da obožavaju holografsku prevaru i agente koji ga se podržavaju. Ovaj hologram Hindusi su prozvali Maya, a gnostici se referiraju na njega kao Pokvareni Demijurg . Smatram ovaj pojam vrlo preciznim opisom, i u slijedećim točkama referirati ću se na pokvareni demijurg .
Tama protiv (lažnog) svjetla – Dvojnost Demiurga"

http://2012-transformacijasvijesti.c...etlosni-radnik

http://radioliberum.org/recite-gospo...-radnik-2-dio/
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 17:55   #270
Interesantno je kako se trendovi šire poput požara: tako se pojavi neki abraham (kolektivna svijest) koju kanalizira neki pojedinac, onda pratiš svako malo dolazi neki drugi denzitet i opet kao kolektivna svijest kroz ljudski kanal, pa Bashar, pa ovaj, pa onaj...kao i sve drugo od mode do kvantnog skoka koji posljednjih godina koriste i bakice na placu....nešto postane moda (postane "in"), pomodarstvo...i počme se nekontrolirano širiti poput virusa. R. Dawkins je to nazvao memi uma kao korelat genima koji se šire biološkim putem, tako se memi šire putem uma.
Ada Ada is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 13:59   #271
Kasiopejci nisu trent
niti brend
oni su experiment
__________________
frau merkel kaze: do you know how? a hrvati: vau vau
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 10:13   #272
Quote:
Fuerteventura kaže: Pogledaj post
Kasiopejci nisu trent
niti brend
oni su experiment
Za koga , šta ? DA vide koliko ljudi mogu popušit ?
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 18:59   #273
not really
laura je jos 1995 predvidila mnoge stvari
koje su tek sad postale aktualne
__________________
frau merkel kaze: do you know how? a hrvati: vau vau
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 09:12   #274
Quote:
Fuerteventura kaže: Pogledaj post
not really
laura je jos 1995 predvidila mnoge stvari
koje su tek sad postale aktualne
Ha i pernar je predvidio neke stvari , ka o i ja kao i neki ljudi . No dobor tko sam ja da sudim , mada je meni to jako , jako , za nepovjerovati iako sam čito neke njihove tekstove nevidim tu neki wow efekt . Jedino što mogu pohvalitit je to da spominju GUrijeffa odnosno govore ljudima o radu na sebi kroz njegov rad .

A ove ostale SF jewsu intersantne ali nepušim
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.